Opinie o Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska, jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska w Płock

Wioleta

Szanowny Panie "jan111" jak mniemam jest Pan kobietą, która sama tam pracowała i sama to napisała - wskazuje na to cała wypowiedź, bo mężczyźni z reguły nie zajmują się tego typu pierdołami to raz. A dwa to nieuprzejme wskazywać kogoś po imieniu. Środki uspakajające zwykle bierze osoba słaba. No cóż przykro mi bardzo, że Pańska kobieta (bądź jak stwierdziłam w pierwszym zdaniu Pani sama) jest osobą słabą. Doświadczenie w pracy z ludźmi pozwala mi przypuszczać, że niestety nie potrafiła Pańska dziewczyna (bądź Pani sama) nauczyć się pracy, a choćby najprostsze obowiązki stanowiły problem. A jak dobrze każdy z nas wie - nikt nie będzie przejmował obowiązków za kogoś, ponieważ ma swoje własne. Ślizgać się na kimś jest łatwo ale do czasu. Polecam dziewczynie (Pani) poszukać pracy, w której być może nie trzeba myśleć. A co do samej sieci aptek - nie mam zastrzeżeń, ceny niskie i nigdy nie zdarzyło mi się trafić na niemiłą bądź niekompetentną obsługę a najczęściej korzystam z Aveny 5, 2 i 6. Pozdrawiam, Wioleta.

krysia k.

Ja jestem stala klientka tych aptek i musze przyznac ze najwiekszy asortyment ma avena na sienkiewicza, a dziewczynki zawsze sa mile i bardzo pomocne. Staraja sie aby ludzie byli fachowo obsluzeni i wyszli zadowoleni ale niektorym to sie juz w dupach po przewracalo.

SZOK

Avena = brak profesjonalnej obsługi, dzisiaj tego doświadczyłem!! już tam nie kupuje!!

v

Świetnie, że jest umowa o pracę @awinek, w końcu do tego dorzucają jeszcze odpowiednie benefity socjalne.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Magister Farmacji - Wola Radziszowska w firmie Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

baba

Widziałam ostatnio ogłoszenie w internecie. Moja koleżanka pracuje na Sienkiewicza i wogole tej pracy nie chwali . narzeka na jakaś siedzaca tam kierownicze czy zastępcę nie wiem. Podobno pacjenci uciazliwi a im karza wciskac takie leki z jakich maja potem korzyści.

stały klient

Wspaniała apteka, ogromny asortyment . Miła i kompetentna obsługa. Polecam

do kierownictwa

Zgadzam sie z wypowiedzią. Avena na Sienkiewicza jest najgorsza ze wszystkich pod kątem obsługi. Jedna z techniczek zastanawiam sie czy wie jak sie wogole nazywa. Strach tam chodzić do tej apteki. Poza tym sa ironiczne i odpowiadają byle sie pozbyć. kierownictwo dobrze płaci to po co sie wysilać. Sugeruje więcej rygoru w stosunku do nie do końca wykształconych osób.

klientka

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią. Każdy kiedyś zaczynał i trzeba nabrać doświadczenia. Jednak jako klienta tez jestem niezadowolona z obsługi w tej avenie. Często ja odwiedzam ze względu na ceny i orientuję się czy ktoras z pan jest nowa czy nie. Niemiłego i ironicznego podejścia nie można niestety wytłumaczyć brakiem doświadczenia.

xxx

No tak wymagania niewielkie i potem są efekty. Ogólnie apteka jak apteka ok. Tylko jeśli jest to duża apteka gdzie przychodzi wielu pacjentów - klientów to powinni pracować tam wykwalifikowane farmaceutyki a nie technicy którzy nie maja pojęcia . tez idąc do tej apteki staje w kolejce do farmaceuty a nie technika. Od razu widać różnice w wiedzy i obsłudze.

do grazyny

Ja również nie jestem zadowolona z usług pani techniczki nie pod względem podejścia do klienta bo można być zabieganym ale co do wiedzy. Dostałam leki z recepty ale potrójna moc co mogło skończyć się nie najlepiej gdybym nie zwróciła na to uwagi. Uważam ze brak wiedzy tej pani może być groźny.

grazyna

Witam. Długo zbierała sie do komentarza ale jestem zmuszona go wystawić. Nie bede komentowała cen bo są rozne i droższe i tańsze ogolnie bez zachwytu. Ale co do obsługi masakra. W aptece nr 5 tragedia. Klienci są traktowani z gory kup i odejdz nie zawracać głowy. Taka zasada. A panie techniczki w tej aptece powinny miec ponownie sprawdzian z wiedzy bo sprzedają leki same nie wiedzac jakie. Pani w rudych włosach kiedy poprosiłam o doradzenie mi krecila oczami jakbym byla intruzem po czym dostalam jedna zdawkowa propozycje syropu i koniec. Na moje pytania nie znała odpowiedzi. Wiecej nie odwiedzę aveny 5.

kika

potwierdzam opinie poprzedniczek,stres,oszukiwanie na wypłatach pensji,a kierownictwo to cwaniacy i[usunięte przez moderatora] dziewczyn,które pracują jak mrówki i tylko pracują,bo tam wyliczone są wszystkie minuty p[racy- ale co nas nie zabije to nas wzmocni...ha ha ha

Violka

Zgadzam się z opinią, że leki nie są tam najtańsze. W wielu przypadkach okazało się, że przepłaciłam. Nie rozumiem ludzi, którzy niby znają ceny we wszystkich aptekach a jednak stoją w kilometrowych kolejkach Aveny. Co do obsługi to stawiają na ilość a nie na jakość. Nie polecam!!!!

tak zgadzam się z opinią jest parę osób ,które odeszły z tej firmy i była to chyba najlepsza decyzja jaka mogły podjąć, z wyjątkiem koleżanek nie ma czego żałować. Pracownik traktowany jest poniżej poziomu wogole szkoda słów ....Apeluje zastanów się 10 razy zanim pomyślisz o podjęciu pracy w tej firmie.Lepiej zarabiać stówkę czy dwie mniej ale nie tracić poczucia własnej wartości i nie wyniszczać się psychicznie i fizycznie i być zadowolonym niż zestresowanym myślą - co dziś wymyśli święta trójca;)

klient

Moja subiektywna opinia jako klienta tej apteki jest taka ze pracownicy wygladaja na zestresowanych, chociaz bardzo mili.Nie maja czasu na udzielenie dokladniejszej informacji pacjentowi, ceny nie wszystkich preparatow sa niskie. To nie apteka tylko supermarket.

Musze zgodzic sie z opiniami wyzej. Praca stresujaca a pracownik niedoceniany. NIE POLECAM!!!!!

Dokładnie!!! żaden mężczyzna nie pracuje w tej firmie więc skąd te opinie????czyżby zamierzone działania mające przyczynić się do wzrostu walorów tej ....nie szanującej pracownika firmy.Drogi panie [usunięte przez moderatora] jeśli brakuje Ci w zyciu adrenaliny i ciągłego stresu prowadzącego do nerwicy to jak najbardziej świetny wybór

szaza

Szanowny T[usunięte przez moderatora],chcialabym tylko wiedziec czy kiedykolwiek pracowales w tym miejscu,bo o ile mi wiadomo to nie pracowal tam zaden meszczyzna ;-)Nie wiem wiec czy powinienes sie na ten temat wypowiadac...

Ona
@szaza

Witam, w Waszej aptece pracuję sami technicy, którzy nie znaja się na swojej pracy. Są niekompetentni, opryskliwi. Nie potrafią udzielić informacji o danym leku a jesli to daja błędne informację. należy więc dokształcić techników. Avena owszem, częśc leków jest nieco tańsza, jednak zatrudnia tylko techników, aby obniżyc swoje koszta. Dobrze byłoby, aby w aptekach pracowali magistrowie, gdyz oni tylko mogą udzielać prawidłowej, fachowej informacji. Avena to apteka, w ktorej nie kupuje już leków, gdyż obsługa jest naganna a kierownictwo nic sobie z tego nie robi pozdrawiam Ala

Zostaw merytoryczną opinię o Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska - Płock

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska
3.1/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Henryka Sienkiewicza 67 lok. 10 i 15