Opinie o Sun Farm Sp. z o.o. w Człekówka Dolna 21

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sun Farm Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sun Farm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sun Farm Sp. z o.o. w Człekówka Dolna 21

zainteresowany

A gps?

Mariola

Czytam i nie wierze..... Powiem tak co moze napisac osoba ktora byla pewnie do zwolnienia?? Odpowiadajac Meggi to pani dr juz nie pracuje, [usunięte przez moderatora] ktorej trzeba unikac tez juz nie pracuje. Na chwile obecna przy tym co sie dzieje na rynku farmaceutycznym Sun-Farm jest naprawde ok. Podstawe jaka sobie wynegocjujesz to taka bedziesz miala a premie tez sa do zgarniecia i to dosc godziwe ale trzeba sie napracowac ale co najwazniejsze napracowac w godzinach pracy a nie poza nimi. Nie jest latwo ale gdzie na chwile obecna jest?Jesli chodzi o ZUS to zaistniala taka sytuacja jednorazowo ale to w chwili kiedy firma rozlaczala sie z inna firma. Podsumowujac mala firma w ktorej mozna zarobic ale trzeba popracowac z racji malo znanych lekow, nie ma korporacyjnych tabelek tabelek tabelek tabelek i jeszcze raz tabelek, czasami swoje trzeba wysluchac ale bez tragedii a co do atmosfery to uwazam ze jest bardzo dobra. aha co do narzedzi to netbook astra 4 lub chevrolet cruze, budzet. Pzdr

Stanowczo potwierdzam. Oficjalnie mówi się, że opłacanie ZUS jest na końcu listy płatności firmy, zwolnienia lekarskie gwarantują pewny brak możliwości powrotu, a jak już nie masz do czego się doczepic to kłamiąc można zniszczyc reputację pracownika. UWAŻAJCIE bo dla szanującego się przedstaiciela to istny koszmar. Brak wiedzy na temt potencjału rynku, braki merytoryczne na każdym szczeblu... Aż korci żeby zapytac Niemieckich właścicieli jakich ... zatrudnili...

kika

Zapomnijcie o dobrym słowie, poszanowaniu pracownika, godziwym wynagrodzeniu. Firma krzak!!!!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sun Farm Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
kolega kolegi

Pracuje tam kierownik [usunięte przez moderatora]....unikajcie ją!!! Kumpel mając nogę w gipsie chodził na kongresy reprezentując firmę...będąc na zwolnieniu lekarskim oddzwaniał apteki robiąc zamówienia....Po powrocie z chorobowego został zwolniony!!!!! Widać jak firma traktuje swoich pracowników!!!

Meggi

Pracowałam tam jakieś parę lat temu jeszcze za czasów panowania alkoholicznej dr [usunięte przez moderatora]- do tej pory śnią mi się koszmary. Brrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [usunięte przez moderatora]

Bardzo prosze o jakies informacje na temat tej firmy. Amtosfera, realizacja planow - czy sa realne, narzedzia itd. Z góry dziekuje

Zostaw merytoryczną opinię o Sun Farm Sp. z o.o. - Człekówka

• Jak się pracuje w Sun Farm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sun Farm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sun Farm Sp. z o.o.

Sun Farm Sp. z o.o.