Opinie o SILESIA TEAM w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SILESIA TEAM. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SILESIA TEAM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILESIA TEAM w Opole

Darek

To (usunięte przez administratora) kłamcy, krętacze, nie płacą,ostrzegam wszystkich,OMIJAĆ WIELKIM ŁUKIEM OSZUSTÓW,ale karma wracam i wszystkich tych(usunięte przez administratora).dopadnie sprawiedliwości,

DAREK

OKRADLI MNIE NA 550E.OMIJAĆ WIELKIM ŁUKIEM

Czy w MB Service występują paczki/bony świąteczne?

Miron

Nie , nie ma czegoś takiego jak pączki lub bony świąteczne

Maniek

Wszystko jest dobrze płacom na czas i kasa gra jak się pracuje a nie wali w (usunięte przez administratora)

Elektryk

Wstępna rozmowa telefoniczna, zaproszenie na rozmowę w biurze w Opolu. Oferta była bardzo atrakcyjna więc podpisałem umowę.

Wiele pytań na podstawie których określili moje umiejętności.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Sylwek

Samochody gruchoty paliwo twoje a na koniec jak zachorujesz to cie zwolniom i chorobowe nie wyplacom ja mam sprawę u adwokata w Niemczech jestem na wygranej pozyci

@Sylwek

No i bardzo dobrze , brawo ty...brawo ja ;)

Kris
@Sylwek

Daj na siebie jakiś namiar-tez mam taka sytuacje.

@Kris

No to ja jestem kolejnym z takim przypadkiem. Spadłem z drabiny. doznałem urazu kolana. dostałem do podpisania wypowiedzenie, które rzekomo sam składam z datą o dzień wcześniejszą niż wypadek. Podpisanie tego było uwarunkowane wypłatą należnego wynagrodzenia. Oczywiście nie podpisałem.(usunięte przez administratora)

Jaro
@Sylwek

Możesz jakieś szczegóły? Mnie też zwolnili na chotobowym.

MIREK
@Jaro

MOJA SPRAWA JUŻ W SĄDZIE 797 411 505

@Paweł

To Ty to ten co pracował jeden dzień i wszystko sobie połamał? Ten (usunięte przez administratora) Jaki masz staż w MB?

Kris
@Kier

Nie, ja pracowalem poltorej roku.

Van
@Sylwek

Powiem wam szczerze z nimi tylko zool amt i do sadu wygralem z nimi sprawe choc mialem tylko 5 procet szans oni sa jusz notowani na zool amcie

@Van

Brawo Ty, A firma dalej w Opolu funkcjonuje tak jak by nigdy nic

Mario
@Sylwek

Witam, mój mąż pracował w Mb Service, dostał w pracy wylewu w lutym zeszłego roku w Niemczech i co nic nie zrobili, nie pomogki, w maju męża zwolnili i na tym koniec. Żadnego odszkodowania, trefne ubezpieczenie. A po zwolnieniu AOK przestało wypłacać świadczenia. Szok. Tam liczy się tylko nabijanie kasy, pracownika ma się za nic.

Zdzich

Niestety u mnie była podobna sytuacja, z tego co widzę Mein Personal i Job Corporation to to samo, zwolniłem się z MB to dziwnym trafem kolejnego dnia zadzwoniono do mnie z Mein Personal, na szczęście po rozmowie przeczytałem opinie na Goworku a tam jeszcze gorsze komentarze niż tutaj, podrzucam link: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23965870, NIe polecam!

Jezdziec

Wszystkie zle opinie sa zgodne auta masakra gosc od wyplat nie sympatyczny narzedzia maja pewnie z 20 lat nie polecam nikomu tej firmy strata czasu i pieniędzy bo na wypłatach tez (usunięte przez administratora) za chorobowe nie wypłacają nawet jak w pracy sie coś stanie najgorsza firma w jakiej miałem okazję pracować

Oszuści jebani za 150h dostałem 730 euro. Tak na pewno nie może być ze takie rzeczy uchodzą im płazem, miał ktoś z nimi do czynienia, został oszukany?

Nielot

Nie jeden i nie ostatni

Ja miałem podobną sytuację, nie wypłacili chorobowego i części wynagrodzenia

Kamil

U mnie podobna sytuacja najpierw nie chcieli wypłacić pieniędzy czekałem na wypłatę chyba 2 albo 3 tygodnie i ostatecznie dostałem połowę a resztę wpisali jako zaliczkę poczym zablokowali mój numer

Kieras

Oszukali nas na pieniądze... nie zapłacili za caly miesiąc ... gdzie ich mozna zgłosić?

Bbj

Czy ktos wynegocjował w jakiś sposób należne pieniądze od nich?

@anna

Zapraszam do kontaktu 797411505

@anna

Zapraszam 797 411505

@Kieras

Idź do sądu pracy czy coś w tym stylu i pozwi ich

Miron

Nie jesteś 1 i nie jesteś ostatni , także się nie martw

Damian elektryk

Owszem ja też mam z nimi problem z kasą

Cent

Witam czy jest tutaj ktoś kto pracuje w tej firmie?

@Cent

Jest Co potrzebujesz?

@Kier

Dowiedzieć się czy faktycznie nie wyplacaja. Czy lecą w (usunięte przez administratora) Jeżeli ktoś jest lewy do roboty i tylko liczy czas do wypłaty a robota jak stała tak i dalej stoi. Bo interesowało mnie żeby dostać się jako pomocnik i nauczyć się fachu

Marek D.

Tak.Sprawa w sądzie.Tylko walka.

@Kier

Pakuj sie stąd naganiaczu ... pewnie jesteś mężem dziadka

Bobo

To prawda kłamcy (usunięte przez administratora) trzeba unikać tej firmy

Roki

Banda (usunięte przez administratora) ostrzegam przed ta firma brak narzedzi do pracy opryskliwi ludzie

Miron

Witam, w dniu dzisiejszym chcialbym najserdeczniej przeprosic firme MB-Service, ktorej starałem sie zaszkodzic przez 4 lata, wystawiajac falszywie zle opinie. Chcialbym rowniez oswiadczyc i zobowiazac sie do naprawy szkod jakie wyrzadilem firmie oraz zadoscuczynienia. Wszystkie moje falszywe opinie juz zglosilem do portalu z prosba usuniecia. Przeprosiny rowniez wyglosze w Opolskiej prasie tak jak zostałem zobligowany przez sąd za negatywne wpisy nie majace pokrycia. Przepraszam

Kf

Witam ma jechać do parcy jako pomocnik elektryka mb service do Hamburg jakie są warunki noclegu

Darek

Nie są złe

@Kf

Proszę o więcej szczegółów w Hamburgu mieszkania?

Były na szczęście pracownik
@Kf

Pytasz o warunki w Hamburgu,proszę-jednorodzinny domek-19do 20 osób po 6_7 osób w pokoju 2 kibelki na wszystkich -kuchnia na 2 osoby max. Wszedzie brud i smród. Życzę milej zabawy

Bartek

(usunięte przez administratora) Wielcy (usunięte przez administratora) Mówią, że na paliwo dadzą, a tu trzeba z wlasnej kieszeni, samochody się rozpadają w trasie, praca nie jest pewna, pojechaliśmy w niedziele do pracy a w poniedzialek wieczorem musielismy wracać, bo nie było pracy i zjazd na wlasny koszt takzet. Rozmawiają pieknie przez telefon i przy podpisaniu umowy, a Później jest wszystko co innego

@Bartek

Kto ci (usunięte przez administratora) powiedzial ze tankowane sa samochody? Jak w tej firmie nigdy nie bylo tankowanych aut i kazdy tankuje za swoje...

Nie polecam tej agencji nie jesteś tam traktowany jak człowiek tylko jak (usunięte przez administratora)robiący godziny. Mieszkania firmowe to meliny pełno (usunięte przez administratora) biorą wszystkich . Nie wypłacili całego wynagrodzenia, ba jak było chorobowe to nie chcieli wg. wypłacić pieniędzy .Banda (usunięte przez administratora) podszywają się pod inne firmy z racji zepsutej opinii. Każdemu odradzam tą firmę jak im coś nie pasuje blokują nr lub straszą że nie wypłacą pieniędzy

Wolf

Przyjdzie kryska na matyska.

Kf

Odradzam tom firmę dostaliśmy auto mieliśmy dziś jechać do Hamburga A tu 30 km przejechane i tarcze hamulcowe dym poleciał gruchoty dają na tyle km .do pracy poraszka

Damian elektryk

Szczerze mogę przyznać że to najgorsza firma-krzak jaka miałem okazję spotkać na swojej drodze jako elektryk w Niemczech... na początku wszystko ładnie opisywane a po dojedzie na miejsce szok- auta to rozpadajace się padło, kwatera poniżej standardów a na dodatek miałem 48 km dojazdu do pracy na swój koszt... dodatkowo na miejscu się okazało że powiedzieli firmie niemieckiej że mamy dobrze komunikatywny język a nasz z kolegą okazał się za słaby co mówiliśmy na początku.... później przy zmianie miejsca okazało się że za kwaterę nasza nie zapłacili i Niemka nie chciała nas wypuścić i zadzwoniła po Policję... No i po zakończeniu współpracy okazało się że pieniążki wcale się nie zgadzają a jak pytałem o to właściciela firmy przez tel to mnie wysmial i sie rozlaczyl... tragedia

Robert
@Damian elektryk

Nie wygląda to dobrze. Twój wpis pokazuje zupełnie nowy obraz firmy MB Service. Zdradzisz nam ile dokładnie pracodawca ten zaoferował Ci wynagrodzenia i jak duża była to różnica między tym na co finalnie się umawiałeś?

@Damian elektryk

Chłopie jaki ten Twój niemiecki? Że powiesz dzień dobry lub tak lub nie? To co Ty się dziwisz ze firma niemiecka Cie (usunięte przez administratora)nie tylko MB servic?

Marek D.
@Damian elektryk

W jakiej miejscowości był ten przekręt z zakwaterowaniem? Mam podobne doświadczenia.

Cent

Jest tutaj ktoś kto aktualnie pracuję w tej firmie?

Yeziek
@Cent

Są tacy co dalej pracują bo im taka praca odpowiada. Jadąc do Niemiec przez pośrednika pracy MB Service lub innego pośrednika musisz się nastawić na to że nie będziesz tam pracował lekko. Dla tych firm jesteś tylko godzinami. Im więcej godzin pracujesz tym więcej oni mają. A ty i tak jesteś w czarnej dupie. I nie ma znaczenia czy pracujesz przez MB Service czy inną firmę. Zasady są takie same.

Miron

W Polsce tylko potrafią dać umowy śmieciowe albo (usunięte przez administratora) ludzi :(

Marek Majchrzak

Ludzie błagam was w życiu nie pracujcie z tej agencji przestrzegam po 3 dniach na własny koszt kazali dojechać 500 km na inną budowę o godzinie 19 dostalem telefon zajechalem na 3 w nocy po czym okazało się że nie ma gdzie spać 7 osób łóżek 4 Pani z biora że ja to nie interesuje mamy być na 6 rano w pracy . Tłumaczyłem że śpimy w samochodzie przecież nie ma gdzie po czym Pan prezes napisał że mamy walczyć o swoje tzn o miejsce do spania A jak nam się nie podoba mamy wracac do Polski to jest cyrk parodia kpina żenada przestrzegam ludzi poszukujących lepszego bytu za granicą w tej firmie jego nie stety nie znajdziecie. Sprawy do sądu nie zgłosiłem lecz zrobiłem zdjęcia mieszkań w którym chcą trzymać polska hodowlę świń idąca na rzeź jestem w stałym kontakcie z panem z interwencji na Polsacie mam nadzieję że pokażą ta pseudo firmę w telewizji . Pozdrawiam marek

mirek
@Marek Majchrzak

Panie Marku proszę o kontakt 797 411 505 założyłem sprawę do sądu i tv radio prasa

@mirek

Co Pan proponuje?

witam jestem żoną jednego pana z tej firmy ludzie uwazajcie na nich (usunięte przez administratora) na kazdym kroku ale my sobie nie pozwolimy męza tez mi oszukali na 2 tys zlotych ale plus jest w tym ze pracuje w policji i sie tym szybciutko zajme

ManiekElect

Pani sie chyba firmy pomyliły, w Niemczech zarabia się w euro a nie w złotówkach... (usunięte przez administratora) Wydaje mi się że jeżeli firma prosperuje tyle lat na rynku i ma wszystko dobrze w papierach to jednak coś nie tak było z Pani męzem...

MIREK

PROSZĘ O TEL 797 411 505 (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o SILESIA TEAM - Opole

• Jak się pracuje w SILESIA TEAM?

Zobacz opinie na temat firmy SILESIA TEAM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILESIA TEAM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILESIA TEAM?

Kandydaci do pracy w SILESIA TEAM napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILESIA TEAM
2.6/5 Na podstawie 230 ocen.

SILESIA TEAM