Opinie o THT Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie THT Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie THT Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THT Sp. z o.o. w Świdnica

Dno jak dla kogo, handlowcy dostali po 100% podwyżki, szkoda że produkcja ma dalej jedno wielkie (usunięte przez administratora)..

???

(usunięte przez administratora)??? proszę o więcej szczegółów były pracowniku

Księgowa

cyferki całkiem trafione. Szczęśliwego Nowego Roku!

zupa kalafiorowa

Post kolegi tchnie ewidentną złośliwością :) , firma naprawdę się rozwija ( te potężne inwestycje). a premie świąteczne to tylko dobra wola pracodawcy ( ten ma widać słabą ). ale za to docenia najlepszych pracowników np. przez podwyżki pensji i prowizji które posypały się dla handlowców. A produkcyjni ? no cóż widać niech się cieszą że maja prace :)

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy JavaScript Backend Developer
Wrocław
Trans.eu Group S.A
Tadi

Małe (usunięte przez administratora) bo kasa poszła na wyporzyczenie maszyn do szycia :) To chyba tylko w naszej wesołej firmie przyjmuje się duże zlecenie a później kompletuje się szwalnię.

ja tez..

..nie narzekam. Mnie się tu podoba a kto jest niezadowolony niech po prostu znajdzie sobie inną firmę,w której szef pozwoli się (usunięte przez administratora)kątach albo chodzić tam i z powrotem bez celu ale za to z uśmiechem jak to fajnie nic nie robić a dniówka leci.

woodu

Dlaczego wam tak trudno zaakceptować, że ktoś może być naprawdę zadowolony z tej pracy? Ja też nie mogę narzekać, jest spoko. A (usunięte przez administratora)? wystarczy się nie przejmować tym co mówi i jest ok. Jak widać szef nie bardzo korzysta z jego spostrzeżeń i podpowiedzi. Jakby tak było wszystkich by nas zwolnił już po dwa razy.

jawox

A ja myśle, ze takie teksty na temat tej pracy i (usunięte przez administratora) to mogą pisać tylko jedne osoby , pomyślcie kto tu pracuje najdłużej ??????? Znam takie osoby które odeszły z tego bałaganu i chwalą sobie inną pracę, a nie dziamgolą na forum, jaki to szef zły, albo że roboty nie ma!!!

gumis

Pewnie jestes szwaczka (usunięte przez administratora) i dlatego tak ci sie podoba. szkoda tylko ze nie szyjesz a pracukesz na prasie :)

cote

... a mi pracuje się bardzo dobrze i wiem, że jest wiele osób, które to potwierdzą. Wiele zależy jednak od nas samych i śmiem twierdzić, że ci wszyscy niezadowoleni, w innej pracy też nie będą się czuć dobrze (może po prostu nie lubią pracować). Nie znaczy to wcale, że nie dostrzegam niczego złego ale na dzień dzisiejszy jest to i tak najlepsza praca i najlepsi szefowie jakich kiedykolwiek miałem, a pracuję od 14 lat. ... a i (usunięte przez administratora) też można polubić :-) trochę szacunku dla starszych osób

pracownik produkcji

Przepraszam Wszystkich Handlowców za ostatni wpis. Osoba która to to pisała nie myślała co pisze i z pewnością nie chciała nikogo obrazić Wierzę, że wszystkim zależy na pracy i wszyscy robimy to co do nas należy. z poważaniem

****

Tak to prawda powinni się dobrać do(usunięte przez administratora)tym co odpowiadają za sprzedaż! Ich aktywność widać w weekendy jak ujeżdżają służowe samochody.

urlopowicz

000 Jeśli masz odwagę pisać na forum o problemach ze sprzedażą produktów THT to miej odwagę odejść z firmy! Po co generujesz koszty jeżdżąc dzwoniąc i biorąc wypłatę? Jest was w tym biurze jak w ulu, więcej umysłowych niż fizycznych jak odejdziesz firma tylko odetchnie Może na koniec powinieneś trafić na produkcję dostać naszą pensję, wystąpić przed kamerą i usłyszeć od (usunięte przez administratora)jakie to jesteś 0000000000000000000000000000000

007, jeżeli jesteś taki mądry, to sam spróbuj sprzedać jakiś produkt naszej firmy. Albo znajdź sobie robotę w innej dynamicznie rozwijającej się firmie, która zatrudnia teraz tabuny pracowników, świetnie płaci i nie brakuje w niej zamówień. Powodzenia!!! Wypisujecie bzdury, jakbyście nie zdawali sobie sprawy, co się dzieje z rynkiem i gospodarką. Ciesz się, że to są urlopy, a nie wypowiedzenia.

Mieli zatrudniac a strasza zwolnieniami za co ten Gryf? Kto odpowiada w firmie za sprzedaz? Zatrudnili handlowcow na wysokich pensjach i oni maja to gdzies ze my pracy nie mamy.

jawox

Kpina!!! Gryfy dostają ! a ludzi którzy chcą pracować na przymusowe urlopy wysyłają!!!!! Gdzie jest ta rozwijająca się firma ????????

Tadi

Ta nagroda to jakaś kpina! Jaki dynamiczny rozwój firmy? Takiej lipy to najstarsi pracownicy nie pamiętają.

jadmag

Firma nagrody Gryfu zdobywa,załoga przy kamerach wypłaty głodowe pobiera,(usunięte przez administratora) odpowie za wszystko,a (usunięte przez administratora) i liderzy mają wszystko w dupie oprócz swoich pensji.Pozdrowienia dla właścicieli THT

jadmag

W THT pracy brak i same sprzedawczyki pracuja co na porządnych ludzi kablują

cool

Po małych oględzinach stwierdzam ,że tht miało dużo dużo lepszą prezentację na targach , wszechstronnie i osobne profesjonalne stoisko .

Zostaw merytoryczną opinię o THT Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w THT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy THT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THT Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy THT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w THT Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

THT Sp. z o.o.