Opinie o Fundacja ADYS w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Fundacja ADYS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fundacja ADYS o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja ADYS w Warszawa

ewcia

Właśnie myślałam, żeby tam aplikować. Dziękuję, że mogłam przeczytać głosy byłych nauczycieli. Macie świętą rację, rotacja kadry o czymś świadczy. To jest koronny dowód - nikt nie odchodzi z miejsca, gdzie jest dobrze Spojrzenie ucznia to zupełnie inna sprawa.....

nasweq

a czy w tej branzy w tej firmie trzeba posiadac wykształcenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i dodatkowo jeszcze oraz liczne kursy i szkolenia przygotowanie pedagogiczne ..i jakie stawki proponuja za taka prace czy warto pracowac za proponowane wynagrodzenie ktos doswiadczony pomoze w tej kwestii dziekuje

ggg

Zaproponowano mi prace w tej szkole ale umowa jeszcze nie podpisana na co powinnam zwrócić uwage?

aaa

Zwykle nie udzielam sie na forach internetowych. Postanowiłam jednak napisać, żeby ostrzec wszystkich, którzy myślą o pracy w tej szkole. Otóż pracodawca jest nieuczciwy, niekompetentny i bezczelny. Może i uczniowie dobrze się czuja w tej szkole, bo tu przecież nawet jedynki nie można dostać - też czułabym się komfortowo. Za to nauczyciel nie ma żadnego wsparcia, nikt go nie szkoli, jak pracować z taką młodzieżą, choć rozwój w niespotykanym wymiarze był obiecywany. Jeśli chodzi o pieniądze i umowy to jest to koszmar. Jako miejsce pracy jest to żenada! A uczniów udzielający się na tym forum proszę o umilknięcie, bo jest to forum dla osób, które chcą poznać swojego przyszłego potencjalnego Pracodawcę, a nie dowiedzieć się jak uczniowie widzą tę szkołę. Jest to zupełnie inna perspektywa. Dodam, że mówię z doświadczenia - pracowałam w tej szkole.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fundacja ADYS na stanowisko Poszukujemy osoby do utrzymania czystości w szkole bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy HR Team Coordinator - Onboarding
Dla Piper GSC Poland Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games
rodzic

Dla mnie ADYS to (usunięte przez administratora),pan prezes przekonuje że matura jest dzieciom niepotrzebna.Zanim rodzice się zorientują jest za puźno płać i płacz nad losem dziecka powierzonego tym psełdo pedagogom ja popełniłłem ten bład

c00rrara

cóż... każdy decyduje na własną odpowiedzialność, ale rotacja kadry pedagogicznej coś znaczy. Podobnie jak liczba spraw w sądzie pracy i PIP... A dla kogo szkoła...cóż, jeśli ktoś uważa, że jego dziecko nie poradzi sobie w żadnej szkole, to może lepiej ADYS niż nic. ADYS przyjmie każdego, nieważne czy kryminalista, czy leniuszek, czy dziecko po prsotu chore. Upośledzone też może być.

Małgosia

Irek - 2012-08-14 08:43:46 Intencje fundacji Adys są bardzo szlachetne. Jednak nie zmienia to faktu, że pracodawcy są nieuczciwi, nie wywiązują się z umów i złożonych obietnic. Nie szanują nauczycieli.nie szanują nauczycieli? szkoła jest super, takich szkół potrzebuje młodzież w tych czasach! najlepsza szkoła, uczniowie są bardzo fajni, atmosfera przyjazna, nauczyciele bardzo dobrze tłumacza, nauczają, a pracodawcy są porządni. wiem, bo uczestniczyłam w ADYSIE ponad 3 lata.

Irek

Alex cz.3

Alex - 2012-07-11 21:57:34 Witam, Jestem bardzo zdziwiona negatywnymi opiniami, gdyż chodziłam do tej szkoły całe 3 lata i wydaje mi się, iż osoby z tak nieuprzejmymi komentarzami chcą pokazać swoją porażkę(?), oczerniając fundację ADYS. Nauczyciele są przemili..., co rok jest coraz lepiej, szkoła się rozwija. Klasa maturalna co rok ma lepsze wyniki z egzaminów; uczniowie mają lepsze wyniki w nauce. Pan Prezes jest miłym, konkretnym człowiekiem, który chce pomóc uczniom z problemami , tak jak i nauczyciele, pedagodzy. W szkole panuje ogromny szacunek do wszystkich, uczniowie traktują siebie jak ogromna rodzina... trzeba tam być, zżyć się z tymi ludźmi, a nie powierzchownie oceniać. Jak czytam tak totalne bzdury, to nie wiem czy się śmiać czy płakać nad bezczelnymi ludźmi(?), którzy nie wiadomo co chcą poprzez negatywne opinie osiągnąć?

Alex

Witam, Jestem bardzo zdziwiona negatywnymi opiniami, gdyż chodziłam do tej szkoły całe 3 lata i wydaje mi się, iż osoby z tak nieuprzejmymi komentarzami chcą pokazać swoją porażkę(?), oczerniając fundację ADYS. Nauczyciele są przemili..., co rok jest coraz lepiej, szkoła się rozwija. Klasa maturalna co rok ma lepsze wyniki z egzaminów; uczniowie mają lepsze wyniki w nauce. Pan Prezes jest miłym, konkretnym człowiekiem, który chce pomóc uczniom z problemami , tak jak i nauczyciele, pedagodzy. W szkole panuje ogromny szacunek do wszystkich, uczniowie traktują siebie jak ogromna rodzina... trzeba tam być, zżyć się z tymi ludźmi, a nie powierzchownie oceniać. Jak czytam tak totalne bzdury, to nie wiem czy się śmiać czy płakać nad bezczelnymi ludźmi(?), którzy nie wiadomo co chcą poprzez negatywne opinie osiągnąć? Czy ktokolwiek stąd - z tej strony był tam; w tej szkole co najmniej rok, że ma takie opinie? NIGDZIE nie ma

c00rrara

Jako pracodawcy - porażka. Ale to nic takiego - za działalność pseudoedukacyjną powinni zostać ukarani - brak procedur, tak naprawdę brak pomysłu jak pracować z trudną młodzieżą, promowanie bezstrasowego chowu analfabetów...

Zofia

Mam zupełnie odmienne zdanie na temat Adysa - nieuczciwi pracodawcy,(usunięte przez administratora) Potencjalnym nauczycielom i uczniom zdecydowanie odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja ADYS - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundacja ADYS?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja ADYS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fundacja ADYS
  • Starowiejska 11 lok. 1