Hotel Sheraton

Opinie o Hotel Sheraton

Łotr

Na jakie wynagrodzenie może liczyć osoba na stanowisku kelnera room service na umowie o pracę? Chciałbym porównać z obecną pracą i czy ma sens ubiegania się o podwyżkę, lub zmiany pracy, z góry dziękuję za odpowiedź :)

Patrycja

Dawno nie było nowych wpisów na temat tego jak wygląda praca w Hotel Sheraton. Co możecie powiedzieć o obecnych warunkach zatrudnienia? Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy?

trebor

Pracowałem tam przez 3,5 roku od otwarcia . Jak czytam te opinie to jestem przerażony. wtedy chyba nikt nie narzekał i musiał bardzo chcieć aby go zwolnili. Nie było mowy o jakiś umowach zlecenia. No ale widac czasy się zmieniły i chyba wiem od kiedy to mogło się zacząć . Jak nastał konus w HR niejaki Robert Ż. no ale może się mylę? Pozdrowienia dla najstarszego pracownika Jacka Kozickiego.

Magda

Czy napiwki, jakie uda się zebrać w ciągu dnia zostają dla kelnerki?

I am Sheraton

Pracy w dobrym hotelu - w ogóle (!) nie polecam tym, którzy myślą, ze "czy się stoi, czy się leży...itd." Hotelarstwo i usługi generalnie to ciężka praca, także w weekendy, święta, dni wolne - hotel pracuje non stop. A w hotelu dbającym o najwyższy standard dla gości i pracowników, po prostu trzeba ten standard zapewniać 100% i cały czas. Ale jest podstawowy benefit - doświadczenie. Doświadczenie jakie zdobywa się w takim miejscu jest bezcenne. A jeśli dobrze radzisz sobie w pracy w takim miejscu, angażujesz się, dbasz o swoja prace, dbasz o gości - którzy Cię chwalą i jeszcze potrafisz zdobyć kolegów - masz pełną szanse pewnego dnia zostać Kierownikiem, Managerem itd. Tak naprawdę, wystarczy naprawdę chcieć i coś z siebie dać. Wiem o tym, bo tak jak ja, taka właśnie drogę przebyło w tym miejscu 99% obecnej kadry Kierowniczej wywodzącej się z podstawowych stanowisk tego hotelu. Osobiście, polecam prace w tym miejscu zaangażowanym i chcącym cos osiągnąć ludziom. Tym, którzy skarżą się, ze "trzeba pracować" - sorry, no trzeba :) - tym nie polecam

ona

trzeba tam popracować żeby się wypowiedzieć, ja powiem tak, marne pieniądze, praca ponad siły, beznadziejna organizacja, okropna atmosfera w pracy ,wyniszczenie fizyczne i psychiczne no i o umowie o pracę trzeba zapomnieć, nie polecam nawet najgorszemu wrogowi!!!

adidas

Może ktos coś powiedzieć o stanowisku Supervisor ds. Technicznych ? Może kto podać ile płaca. Na co można liczyć ?

K

Miałam praktyki w Sheratonie na bankietach. Nogi bola, ale sama praca bardzo przyjemna :) Rzeczywiście proponowali mi umowę zlecenie i myślę, że bym chętnie skorzystała gdyby nie szkoła. Goście, którzy tam przychodza sa mega, a jak zdarzy się jakaś większa impreza na Wielkiej Sali to atmosfera jest nieziemska. Zdarzaja się tylko wredni praktykanci, którzy myśla, że mogliby być już dyrektorami...

jacek

@kolos, jesli lubisz się fatygowac, to zanieś CV do Sheratonu, może trafi do działu HR'u, ale nigdy nie wiadomo.

kolos

aplikować mogę do sheratonu tylko przez ich ogłoszenia internetowe? nie łatwiej pójść będzie tam samemu?

Kłak

Nie no już w Sheratonie nie mogą się pomylić co do klienta i co do pracownika. Musi być pełna profeska.

Jak ktoś się nie może odnaleźć to i może dlatego mu się nie podoba. Ja osobiście nie narzekam i szczerze mówiąc to podoba mi się praca tam, trzeba mieć silny charakter bo jak nie, to w każdej jednej pracy będzie człowiek czół się jak pokrzywdzony.

wafelek

tak to niestety gorzka prawdziwa prawda...........Hotel Sheraton to tylko zewnetrzny looksus bo wewnętrznie zaczyna śmierdzieć padliną.......jestem pracownikiem i wiem co mówie-napewno nie polecam!!!! a co do działu Ochrony to niestety prawda co pisza przedmówcy.

porywacz

Siema, teraz kelnerom bez doświadczenia oferują umowę zlecenie i minimum 9,5zł netto/h. Jak to wyglądało wcześniej i kto był w kierownictwie zmiany?

Hotelarz

Podejrzewam pracownik Hotelu lub osoba z działu personalnego robi na maksa PR. Nie polecam tam pracy były Drektor HR niekompetentny i wredny przeniósł się teraz do innej firmy nie związane z branżą bo nigdzie go nie chcieli.

witam. nie polecam wyzysk, praca za marne pieniadze pod presja czasu i niedouczonych przelozonych, pracujesz do ostatniej kropli poty, [usunięte przez moderatora] niszczenie psychiczne i fizyczne czlowieki. nie polecam!

pracownik sheratonu

beznadzieja, nie polecam

kocia

bardzo prestiżowe miejsce, chodzę do technikum hotelarskiego i mażę o pracy tam

Zostaw opinię o Hotel Sheraton - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Sheraton