Opinie o Bmw Rent Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bmw Rent Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bmw Rent Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bmw Rent Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Aneta Nowy wpis

@kas czyli teraz firmie już dobrze idzie tak?

kas Nowy wpis

nie wydaje mi się, by firma ogłosiła upadłość. Może byli na dnie, ale się odbili :)

rumpel Nowy wpis

Strasznie tutaj mało aktualnych komentarzy, ciekawi mnie co może byc powodem. Chyba bmw-rent nadal prężnie funkcjonuje, prawda? Czy oni nie szukaja co jakis czas nowych pracowników, że jest tutaj taka cisza na ten temat? Zwykle potrzebni sa co jakiś czas pracownicy, to i powinny byc nowe komentarze, a tu cisza, trochę to niepokojące.

stasiek Nowy wpis

no i chyba już nikt ni napisze jak to w tym bmw się dzieje, moż epracownicy mają jakoś poblokowane konta i to dlatego, słyszałem, ze w jednej firmie już tak zorbili, więc w sumie nie zdziwiłby się za bardzo gdyby faktycznie tak było.. czekam na wasze opinie odnośnie pracy u nich i warunków, moze ktoś da rade pomóc?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Bmw Rent Poland Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
mati

Hej, widze, ze praktycznie od półtora roku nie był zadnego komentarza odnośnie bmw rent, co takiego dzieje sie teraz z firmą? W jaki sposób w ogóle układany jest grafik, bo wypożyczalnie czesto pracuja 24 godziny na dobę, tutaj jest podobnie? Ogółem rzecz biorac polecacie pracę w bmw, czy lepiej szukac roboty u konkurencji?

gregory

Nikt nie wie co sie dzieje z firmą, czy na wakacje nie beda zwiekszac zatrudnienia, bo to taki sezon w usługach.

inżynier

W bacie krs online bmw rent jest wpisany normalnie, ale ich strona internetowa coś nie domaga, dziwne, bo powinni mieć działającą.

Romek

Podbiję, bo tez szukam w internecie o nich informacji, a ostatnie wiadomości były z zeszłego roku, czyżby bmw-rent upadło?

dariusz

Słyszałem, że ostatnio w bmw-rent warunki uległy poprawie, chciałem zaaplikowac, ale ich strona mi nie działa, wiadomo co się dzieje?

naiwna

Ogłoszenie było w Gazecie Wyborczej i na stronie BMW RENT. Przeprowadzali ja sami.(usunięte przez administratora), on juz sam nie wie jak sie nazywa. I jeszcze 3 osoba nazwiska nie pamiętam. (usunięte przez administratora)

Witaj! Ja pamiętam, że nie robili rekrutacji przez żadną firme pośrednictwa - po prostu dali ogłoszenie (ładne, duż kolorowe) w Gazecie Wyborczej (dodatek praca) chyba w kwietniu czy w maju ubiegłego roku. Pozdrawiam

Olo

Witam wszystkich... A czy wiecie jaka firma prowadziła rekrutację do BMW-RENT ? Pozdrawiam Olek.

Wacek

Zgadzam się, trzeba się cieszyć....

beny

to chyba się wszyscy cieszycie że nic wam z tej roboty nie wyszło w takich okolicznościach

naiwna

Uczciwi ludzie nie zachowują się w ten sposób. Zresztą szkoda czasu na takie dyskusje. Moim zdaniem jest to (usunięte przez administratora)I mam do tego prawo, bo czuję się oszukana.

marzena

Ci Panowie chyba nie są właścicielami tej Spółki,więc dlaczego mieli by się przed kimkolwiek ukrywać??????????????? CO ZA BZDURY LUDZIE TU WYPISUJECIE!!! Obrażacie samych siebie . Ja też się dostałam ale do kogo mam mieć pretensję że nie wystartowali. Do dwóch facetów ,którzy nie są właścicielami? Robili co im kazali.

marzena

to całe forum to przykład typowych "polskich" zachowań ludzi nieszczęśliwych,sfrustrowanych,złośliwych... ja też składałam swoją aplikację,nie wyszło...powodów może być wiele,nie jednej firmie nie udaje się wystartować zgodnie z planem w tym kraju. jakim prawem nazywacie oszustami ludzi których nie znacie!?

niedziekuje

To co? Składamy CV? Na razie lokal jest do wynajęcia ale kto wie może niedługo znów będzie WIELKIE OTWARCIE

niedoszly

i znowu ktos sie nabierze , prowadza od nowa rekrutacje na te same stanowiska ktore oferowali poprzednio .... BEZCENNI

naiwna

Zobaczcie strona znów działa !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Bmw Rent Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Bmw Rent Poland Sp. z o.o.

Bmw Rent Poland Sp. z o.o.