Simplika Sp. Z o.o.

Opinie o Simplika Sp. Z o.o.

pracownik na szczęście już były a możesz powiedzieć jakie były twoje zarobki gdy pracowałeś w firmie simplika sp.z.o.o?

pracownik - na szczęscie już były

Teraz nie wiem bo na szczęście mnie tam nie ma, ale nie polecam pracy z (usunięte przez administratora) jakich mało modliszka która bierze co najlepsze i wyrzuca. Nie liczy się z nikim i z niczym, ale kiedyś ktoś jej się odpłaci....

Pracownik - na szczęscie były

Simplika po wszystkich zmianach i przepisaniu klientów przenosinach do Gdańska i z powrotem po tym jak połączyła się z CV-lain ogłosiła upadłość. Ciekawe….. taki świetny biznes???? A może to się opłacało bo sprzęt pieniądze i klienci są obsługiwanie przez Verite, Inidie itd… Szkoda tylko oszukanych ludzi i nie zapłaconych wynagrodzeń ZUS-ów i podatków. Jak daleko jesteście jeszcze wstanie się posunąć?

Bardzo mi przykro Andy ale Twoja firma jest słaba. Bardzo mnie dziwi, że tak sympatyczny gość może być tak zaściankowo i robić tak kiepski biznes.

Miś

SYF, syfi i jeszcze raz syf. Nie polecam to to samo co CVO INVIDIA HR i VERITA HR. Ci sami ludzie i właściciele tylko papiery inne. Odradzam wycisną Cię jak cytrynę i wyrzuca jak nie jesteś potrzebny/na. Ta co zarządza jest jak żmija ukąsi co mądrzejszego i wyrzuca bo boi się zagrożenia, ale najpierw wykorzysta... SZOK

sdfasfas

simplika to spółka-siostra cvo. spójrzcie na opinie o cvo

Zostaw opinię o Simplika Sp. Z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Simplika Sp. Z o.o.