HR Support

3.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o HR Support

Karolina Nowy wpis
Klient

Doskonała i fachowa obsługa. Proces rekrutacji przebiegał bardzo sprawnie, na każdym etapie byłam o wszystkim informowana. Polecam serdecznie ????

Nowy wpis

@Karolina

Bardzo dziękujemy, za opinię. Jest to dla nas niezwykle cenna informacja i miód na nasze serce;-)

Kostiantyn

Dzień dobry państwu. Chciałem powiedzieć, że jestem doświadczonym kierowcom, opracowany 4 łaty w transporcie po unię europejskiej,mieszkam w Grodzisku Mazowieckim. Przepraszam za tę CV. Nie umiem robić CV. Kiedyś zrobił,to co wysłałem państwo, jest stare to CV. Proszę oddzwonić państwa,jak oferta aktualna.+48 788 705 928 Kostiantyn

Nowy wpis

@Kostiantyn

Dziękujemy za kontakt, ale rekrutacja na te stanowisko została już zamnięta.

zajac
Kandydat

Mogę tylko polecić. Konkretne obsługa, kontakt z osobą prowadzącą twoją rekrutację bezproblemowy. W razie pytań zawsze pomocna. Polecam.

Urszula Nowy wpis
@zajac

A czy rekrutacja była kilkuetapowa czy jedna rozmowa tylko? Czy wszystkie warunki pracy zostały jasno przedstawione od razu?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Na jakie wsparcie w HR Support mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie HR Support. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Serwisant Instalacji Wentylacyjno- Klimatyzacyjnych?
Jan
Kandydat

Agencja skontaktowała się ze mną z ciekawą ofertą nowego pracodawcy. Dało się odczuć zaangażowanie i wsparcie podczas całego procesu, który zakończył się pozytywnie. Zadowolony jestem z jakości kontaktu i dostarczanych informacji.

Marlena

Z firmą HR Support byłam związana ponad 3 lata. Jest to firma, która daje możliwości rozwoju, wykazania się, a kiedy sytuacja tego wymaga wspiera swoich pracowników. Współpracę będę wspominać bardzo dobrze, miałam okazję nauczyć się tam bardzo dużo i poznać wielu wartościowych ludzi (współpracowników, kandydatów i klientów) Polecam pracę w HR Support dla każdego, kto ceni sobie wsparcie zespołu i możliwość rozwijania swoich kompetencji. Pozdrawiam wszystkie koleżanki z zespołu HR Support! :) Marlena :)

Wojciech
Kandydat

Agencja wyszukała mnie na LinkedIn i zaoferowała ciekawą pracę zgodna z moim doświadczeniem. Pełna opieka i kontakt w trakcie procesu rekrutacji. Polecam!

Co sądzisz o atmosferze w firmie HR Support? Ile można tam zarobić?

Jacek B.
Kandydat

Pełen perfekcjonizm ze strony HR Support w prowadzeniu procesu rekrutacyjnego, który zakończył się moim zatrudnieniem u nowego pracodawcy. Systematyczny kontakt, na każdym etapie, ze mną jako kandydatem, szybkie odpowiedzi na pytania, dało się czuć wsparcie. No i panie są bardzo miłe :) Zatem gorąco polecam.

@Jacek B.

Panie Jacku, bardzo dziękujemy za miłą opinię. Mamy nadzieję, że praca u nowego pracodawcy będzie tak komfortowa jak cały proces rekrutacyjny. Cieszymy się również, że nie przeszkadzał panu częsty kontakt z nami, a wręcz przeciwnie , czuł się pan zawsze na bieżąco. Od tego tez jesteśmy, aby zawsze być w stałym kontakcie, pytać o warzenia, ustalenia, aby być na bieżąco ze wszystkim i od początku do końca móc pomagać i monitorować cały proces. Życzymy powodzenia!

Peter

Miło, profesjonalnie. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Współpraca była przyjemnością.

Paweł Sz
Kandydat

Polecam zdecydowanie HR Support od strony kandydata. Pani Karina skontaktowała się ze mną za pośrednictwem GoldenLine proponując mi rozmowę dotyczącą stanowiska w którym mam doświadczenie zawodowe. Po krótkiej rozmowie telefonicznej na drugi dzień skontaktowała się ze mną Pani Marlena. Rekrutacja prowadzona przez Panią Marlenę przebiegła bez zbędnych zbędnego owijania w bawełnę. Jednego dnia z rana rozmawialiśmy na temat oferty pracy, która mogłaby mnie zainteresować. Pani Marlena przedstawiła interesujące mnie szczegóły zatrudnienia, co bardzo cenię - gdyż szanuję czas swój, oraz ludzi z którymi się kontaktuję. W tym samym dniu otrzymałem odpowiedź zwrotną, że pracodawca jest zainteresowany moją kandydaturą. Pod koniec dnia zadzwonił do mnie pracodawca bezpośrednio, dogadaliśmy konkrety (nie mógł się spotkać z powodu wyjazdu) a 2 dni temu podpisałem umowę i od października zaczynam nowy etap w swoim życiu :) Osobiście jakoś zawsze byłem sceptycznie nastawiony do firm zajmujących się pozyskiwaniem pracowników. Niemniej jednak po tym, jak profesjonalnie zostałem "pozyskany" przez firmę HR Support - zmieniam całkowicie zdanie i POLECAM!!!

@Paweł Sz

Panie Pawle, dziękujemy za wyczerpującą informację i szczerą opinię;-) Sprostuję tylko , że po korespondencji na Gl dzowniła do pana bezpośrednio nasza Pani Dyrektor i przedstawiła ofertę. Także miał pan szanse rozmawiać z samą górą;-) Nasza Marlena już w dalszej części przejęła kontakt;-) nie mniej jednak bardzo dziękujemy za sprawne działanie również z pana strony. Trzymamy kciuki i gdyby co kolwiek było nie tak proszę od razu zgłaszać, będziemy pomagać;-) Wszystkiego dobrego;-)

Wiecie, czy HR Support udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

@Pytanie

No raczej;-), ale preferujemy pracę stacjonarną plus praca zdalna w zależności od sytuacji w firmie 1 raz w tygodniu np. ostatnio są to piątki.

Ark-007
Kandydat

Bardzo profesjonalnie przeprowadzony proces rekrutacyjny. 1) jasno określone terminy, zasady, etapy 2) obustronny feedback po każdym etapie procesu rekrutacyjnego Polecam współpracę.

Nina

Rekrutowana byłam przez Pania Marlenę i bardzo pozytywnie odebrałam cały proces - Pani Marlena tłumaczyła każdy etap, wykazała się zainteresowaniem i wielką życzliwością. :)

Marcin M

Bardzo mi było miło być rekrutowany przez panią Marlene Ł. Zaczne od tego że dostałem pracę, na której mi zależało :D. Czułem profesjonalne podejście, miałem rozmowę po angielsku zanim rozmawiałem z pracodawcą. Pani Marlena służyła informacja, przypominała o kolejnych etapach rekrutacji i mówiła czego mogę się ogólnie spodziewać. Czułem się zaopiekowany. Dziękuję :)

Aleksandra
@Marcin M

Hej Marcin :) Opisałbyś jak przebiegała dokładniej rekrutacja w HR Supporcie? Jestem ciekawa i chciałabym wiedzieć jak się przygotować :D Jak wyglądały wspomniane przez Ciebie kolejne etapy? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź w sprawie zatrudnienia i ile trwała cała rekrutacja?

Zatrudniony
Kandydat

Bardzo profesjonalnie przeprowadzony proces rekrutacji. Wsparcie i kontakt na każdym etapie rekrutacji.

Czy w HR Support możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

@Pytanie

Nie jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej- a pewnie te pytanie skierowane jest do niej. Często jesteśmy myleni z innym HR Support Sp.z.o.o, my zaś posiadamy nazwę marketingową HR Support, lecz nasze dane rejestracyjne to: HRS Projekt Sp.z.o.o. Pozdrawiam

Kamil

Pełen profesjonalizm, pomoc i troska na każdym etapie rekrutacji. Zdecydowanie polecam.

Agata

Chciałabym zapytać, czym dokładnie różni się praca na stanowisku Asystenta ds. Administracyjno-Handlowych i Asystenta ds. Administracyjno-Biurowych w HR Support. Czy oba stanowiska podlegają pod tych samych przełożonych? Podaje linki: 1.https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/pracownik-fizyczny,praca.gov.pld825740166f9d16125b555148dea28b2,niedrzwica 2.https://www.gowork.pl/oferta/asystent-ka-ds.-administracyjno-biurowych-w-kancelarii-prawnej,1XFB6EwLFqpt3RJ0NERj4m,warszawa

Ania
@Agata

Udostępnilas zupełnie inne oferty a o innych piszesz ,ciężko zatem się do tego odnieść ????

Jaka atmosfera panuje w firmie HR Support? Widziałam kolejne ogłoszenia na GoWork.pl, jakie umieścili 18 lutego. Jak wygląda rotacja?

@Pytanie

Panuje u nas przyjazna i normalna atmosfera. Pracujemy, rozmawiamy ,śmiejemy się, wymieniamy informacjami. Pracujemy z biura;-). Rotacja jest niewielka. Praktycznie zerowa z uwagi na niewielką strukturę organizacji.

Agata
@HR Support

Hej, czy ktoś z pracowników może to potwierdzić? Piszecie o niewielkiej strukturze organizacji - ile dokładnie osób zatrudnia HR Support?

Ania
@Agata

Firma zatrudnia mniej niż 10 osób.

Zostaw merytoryczną opinię o HR Support - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w HR Support?

Zobacz opinie na temat firmy HR Support tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Support?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie HR Support?

Liczba opinii klientów firmy HR Support, to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Support