3 Dodaj opinię

Filtruj opinie po kryteriach:

SM
Nazwa działu: Marketing
 Opinia

Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Wszystko robione, tak jak powiedziano, że będzie robione. Doskonały poziom informacji zwrotnej. Zdecydowanie polecam.

MARIUSZ
Nazwa działu: Handlowy
 Rekomendacja

Polecam firmę, pełen profesjonalizm usług rekrutacyjnych. Pani Marlena, z którą współpracowałem wykazała się wspaniałym podejściem do tematyki. Pozdrawiam, Mariusz

Krzysztof
 Opinia

Jestem bardzo zadowolony z procesu rekrutacji. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Pozdrawiam Panią Marlenę.

Aneta
Nazwa działu: IT
 Rekomendacja

Jestem pod wrażeniem współpracy z HR Support, ponieważ Pani Sylwia, która przeprowadziła mnie przez cały etap rekrutacji, odezwała się do mnie następnego dnia po złożeniu cv, zostałam przedstawiona mojemu pracodawcy lepiej niż zrobiłbym to sama. Czułam, że nie jestem w tym sama i, że mam pomoc. Było mi miło kiedy Pani Sylwia pytała jak mi poszło na rozmowie. Pracę otrzymałam, a pracodawca zdradził mi, że HR Support zawsze podsyła im konkretne osoby i tym sposobem oszczędzają czas na szukanie pracownika.

Tomasz
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Proces rekrutacji 5/5. Gorąco polecam. Szybko, a przy tym profesjonalnie, z miłą chęcią mogę powtarzać proces rekrutacji. Pozdrawiam Pani Marleno...

Karol C.
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Firma prowadziła projekt rekrutacyjny w którym brałem udział. Od początku kontakt był bardzo sprawny. Udzielili odpowiedzi na wszystkie wątpliwość, zapewnili odpowiednią koordynację spotkań z pracodawcą, także zdalnie za granicą. Obsługa miła, zorganizowana, profesjonalna i szczegółowa. Polecam do współpracy!

Anka
Nazwa działu: Finanse
 Opinia

Miałam przyjemność być zatrudnioną dzięki agencji HR Support. Firma kontaktowała się ze mną na każdym etapie procesu rekrutacji, dostawałam wyczerpujące informacje, a w przypadku dodatkowych pytań odpowiedzi przychodziły bez zbędnej zwłoki. Naprawdę polecam HR Support.

MiloS

Zweryfikowany użytkownik

Opinia

HR Support cechuje niezrównany profesjonalizm i pasja do ludzi. Od pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej, prowadzonej w merytorycznej i bardzo sympatycznej atmosferze, przez stały kontakt na każdym etapie rekrutacji, po konsultacje w kluczowych momentach procesu rekrutacji, pracownicy HR Support pokazują jak może i jak powinno wyglądać zatrudnianie do pracy. Przykład? Mieliście po rozmowie u klienta telefon od waszej firmy HR z zapytaniem jak się czujecie po rozmowie, jak oceniacie pracodawcę po takim spotkaniu? Ja spotkałem się z takim podejściem po raz pierwszy i cały czas miałem poczucie, że realizujemy wspólny cel - znalezienie pracy pasującej do moich oczekiwań i kwalifikacji. Serdecznie polecam cały zespół HR Support wszystkim planującym zmiany na swojej ścieżce kariery zawodowej.

Superrr!!!!!
 Opinia

Bardzo, bardzo profesjonalna firma rekrutacyjna na naszym rynku. Zdecydowanie polecam ją wszystkim, którzy chcą efektywnie pozyskać w krótkim czasie miejsce pracy. Wszystkie osoby nadzwyczaj kompetentne znające tą branżę perfekcyjnie. Cała kadra w skali od 1 do 10 zdecydowanie 10. Pilotują skutecznie kandydata do dnia podpisania umowy. Serdecznie polecam wszystkim.

Adrianna
 Opinia

Właśnie ukończyłam staż w agencji personalnej HR Support i jestem z niego naprawdę zadowolona - stanowi bardzo dobre wprowadzenie do pracy w HR. Miła atmosfera, bardzo sympatyczni, a przede wszystkim bardzo pomocni, szczególnie przy stawianiu pierwszych kroków współpracownicy. Polecam każdemu, kto szuka pracy w HR tę agencję, tym bardziej, że po ukończeniu stażu istnieje możliwość stałego zatrudnienia. Warto!

Tomasz
 Opinia

Dzień dobry. Miałem przyjemność uczestniczyć w spotkaniu rekrutacyjnym z Panią Zuzanną Brzeską Specjalistą ds. Rekrutacji i Obsługi Klienta. Składam podziękowanie za profesjonalne przeprowadzenie spotkania oraz gratuluję Pani Zuzannie zaangażowania, rzeczowych i merytorycznych zagadnień poruszonych podczas rozmowy. Spotkanie odbyło się w przesympatycznej atmosferze jak również pozwoliło na zdobycie dodatkowego doświadczenia i wiedzy. Polecam Panią Zuzannę Brzeską na wszelkie spotkania rekrutacyjne, pełne profesjonalizmu oraz gwarancji pełnej satysfakcji z procesu rekrutacji.

Pracodawca

@Tomasz 29.06.2018 14:00

Jest nam niezwykle miło i czujemy się zaszczyceni . Staramy się dbać o komfort naszych kandydatów podczas rozmów, ponieważ to dzięki nim nasza praca ma sens;-) Z wyrazami szacunku

Jakub
 Opinia

Chciałbym podziękować pani Karinie Kożuszko za przeprowadzenie mnie przez proces rekrutacji. Dzieki profesjonalnemu podejściu i zaangażowaniu mogłem przygotować się do rozmowy z Dyrektorem firmy. Kto trafi na panią Karinę nie powinien się obawiać. Pozdrawiam

Eryk
 Opinia

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Pracodawca

@Eryk 23.06.2018 19:41

Panie Eryku, zapraszamy an naszego FB, tam są aktualne projekty, dodatkowo w poniedziałek będzie nowa aktualizacja

ula
 Opinia

z przyjemnością polecam firmę, w szczególności panią Aleksandrę, która poświęciła mi swój czas bezinteresownie. co za pozytywne zaskoczenie ))) Mam nadzieję, że wszystkim szukającym pracy trafi się taka profesjonalna opieka dziekuję

Aleksandra
 Opinia

Odbyłam 3-miesięczny staż w agencji personalnej HR Support i jestem z niego jak najbardziej zadowolona: miła atmosfera, elastyczne godziny pracy, kompetentni, zaangażowani i pomocni współpracownicy. Praca nie jest ciężka, a po ukończeniu stażu istnieje możliwość stałego zatrudnienia. Bardzo dobra alternatywa dla ambitnych ludzi, którzy chcą się rozwijać w HR.

Opinia

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

Darek
 Opinia

Miałem przyjemność brać udział w projekcie rekrutacyjnym prowadzonym przez HR Support. Słowo przyjemność pasuje tu idealnie , rozmowa była rzeczowa, nie stresująca, odpowiednio osadzona w czasie a prowadząca posiadała niezbędne kompetencje. Otrzymałem informację zwrotną co stanowi w dzisiejszych czasach rzadkość. Miło mi było z Państwem współpracować. Darek

Zbyszek
 Opinia

Drodzy Państwo, chciałem się podzielić swoimi odczuciami po przeprowadzonym w całości procesie rekrutacji. Rekrutacja została przeprowadzona przez firmę HRS Projekt Sp.z o.o. Moje odczucia po rozmowie kwalifikacyjnej są bardziej niż pozytywne . Bardzo miła atmosfera, pełen profesjonalizm i zaangażowanie , zero ale to naprawdę zero stresu. Wszyscy wiemy jak stresujące mogą być spotkania dotyczące naszej przyszłości. Tutaj takich odczuć nie miałem od samego początku naszej znajomości bylem na bieżąco informowany o kolejnych etapach telefonicznie , mailowo, czego nigdy nie doświadczyłem w innych firmach o takim profilu. Komplet szczerych odpowiedzi i informacji na pewno stawia firmę HR Support w ścisłej czołówce na rynku HR. Otrzymywałem niezbędną pomoc na każdym etapie rekrutacji zaczynając od sugestii drobnych korekt w moim CV, Moim zdaniem firma godna polecenia i z przyjemnością polecę każdemu przyszłemu pracownikowi jak i pracodawcy korzystanie z ich usług. Nie wiem czy wszyscy pracownicy firmy HRS Projekt Sp.z o.o. są tak zaangażowani w wykonywanie swojej pracy ale na pewno Pani Zuzanna, z którą miałem bezpośredni kontakt jest taką osobą :-) Swoje obowiązki wykonuje z pasją a nie z przymusu Z racji mojego zawodu na pewno nie raz będę miał jeszcze przyjemność współpracować z firmą HRS Projekt Sp.z o.o. i niezmiernie się z tego powodu cieszę :-) Z wyrazami szacunku Zbigniew Baran

Opinia

Dziękuje za odpowiedź @HR Support, to na pewno wiele wyjaśnia osobom, które poszukują w firmie pracy i jest też dużym plusem bo w wielu agencjach, na bezpośrednie zatrudnienie liczyć nie można.

Opinia

To rzeczywiście bardzo ważne żeby posiadać takie wsparcie od agencji, od której dostajemy oferty pracy. Dla osób, które są zainteresowane na pewno liczą się też informacje na temat umowy. Czy jest ona przez cały czas podpisywana tylko z agencja, czy można przejść po jakimś czasie na kontrakt bezpośredni?

@Joanna 10.08.2017 13:03

HR Support nie jest agencją pracy tymczasowej. Umowy między kandydatem, a pracodawcą podpisywane są zawsze bezpośrednio z firmą , w której i dla której wykonywana jest praca;-) Firmy tylko pośredniczy i pomaga w poszukiwaniach;-)

Monika
 Opinia

Bardzo profesjonalna firma. W gąszczu firm i agencji rekrutacyjnych jedna z niewielu, którą można polecić zarówno w zakresie pomocy w poszukiwaniu pracy jak i skutecznym znalezieniu tego jedynego pracownika. Odpowiadają na maile – co niestety innym rzadko się zdarza. Pomagają rozwiązać problemy rekrutacyjne – banalne dla innych, dla nich każdy jest ważny. Bardzo pomogli mi w ukierunkowaniu na znalezienie tej jedynej pracy. Bardzo polecam.

Opinia

@Andydziękuję za podzielenie się informacjami o rozmowie kwalifikacyjnej do firmy. A możesz powiedzieć czy udało Ci się dostać do firmy?

Opinia

@janek zdecydowałeś się aplikować do firmy? Jak wygląda proces rekrutacyjny w Hr Support?

janek
 Opinia

Agronom - specjalista ds. upraw owoców miękkich - taka oferte pracy teraz widziałem i zastnawiam sie jak to wszystko w praktyce wygląda, czy naparwde można u nich dobrze zaorbić no i co wazne czy przerwy sa dosyc częste.

Andy
 Opinia

Polecam innym rekruterom przejsc sie na rozmowe do tej firmy moze naucza sie czegos i lepiej beda podchodzic do kandtdatow,bo jak ostatnio bylem w jednej z firm zewnetrznych na rozmowie to zachowywali sie jakby byli znuzeni a moja obecnosc im przeszkadzala ...noi ten stansardowy tekst"odezwiemy sie". Widac,ze oni sa mala firma,ale tez widac ich starania o kazdego kandydata. Podjscie do czlowieka maja normalne. Osobiscie polecam.

maciek
 Opinia

no to jest naparwde dobra informacja. Zastnawiam się jeszcze jak bedzie tu dokładnie wyglądała praca jako np. Inżynier mechaniki / Inżynier sanitarny?

Rafał
 Opinia

Bardzo szybki kontakt, czuję się fachowo i sprawnie obsłużony, przy okazji Pani obsługująca mnie była bardzo miła.

j
 Opinia

fajnie że dają tyle dodatków jak telefon, ale jaka jest podstawa?

Miniek
 Opinia

Tak dobrze piszecie o tej ofercie @Jurek że aż sam spróbuję. Dobrze, że mają ich sporo na różne miasta, większa szansa jest. Więc ja postaram się dostać na regionalnego koordynatora sprzedaży w Gdańsku. Dają telefon komórkowy, komputer i samochód służbowy :)

Jurek
 Opinia

@wwerka, próbuj. Zajrzałem z ciekawości w tą ofertę, bo mnie interesuje inna, ale powiem Ci, że chyba warto. Pełen etat, praca od 9 do 17 i szkolenia. :)

Zostaw opinię o HR Support - Warszawa