HR Support

3.8 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o HR Support

Ilona
Kandydat

W ogłoszeniu na specjalistę ds zakupów podają, że atrakcyjne zarobki, ale już nie piszą, o jakiej kwocie właściwie mówimy. Pomyślałam, że zapytam tutaj i czegoś się dowiem. Ktoś wie, jaka teraz stawka tam jest?

Pracodawca

@Ilona

Zarobki w zależności od wiedzy i doświadczenia są w przedziale między 6000-8000 netto

Oliwka Nowy wpis
@HR Support

Jest to odniesienie do stałej podstawy? Jakie są późniejsze perspektywy na jej podwyżkę? W każdym roku zdarzy się jakaś czy jednak na indywidualne trzeba sobie zapracować?

Patrycja Nowy wpis
Były pracownik

Przez ponad 2 lata rozwijałam swoją karierę zawodową w HR Support i jako były pracownik mogę śmiało polecić to miejsce osobą chcącym rozwijać się w branży rekrutacyjnej. Na pewno jest to miejsce w którym można rozwijać się zarówno zawodowo jak i personalnie pod okiem profesjonalistów z jednoczesną możliwością pracy na autonomicznym stanowisku. Pozdrawiam serdecznie zespół HR Support! Patrycja :)

Ryszard Nowy wpis
Pracownik

Miły zespół

Nowy wpis

Pracodawca

@Ryszard

Dziękujemy ;-)

Administrator

Na jakie benefity można liczyć w firmie HR Support?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie HR Support. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Asystent ds. Administracyjno- Handlowych (praca agencji HR)?
Pytanie
 Pytanie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w HR Support?

Pracodawca

@Pytanie

Oczywiście , że tak, wiele osób u nas zaczynało swoją pracę od staży, czy też praktyk. Jednakże na ten moment mamy komplet pracowników. Rotacja jest u nas znikoma i mamy nadzieję, że tak zostanie;-). W sytuacji nowych ofert pracy, będziemy na bieżąco jest wstawiać. Pozdrawiamy

Magda
Kandydat
@HR Support

Witam serdecznie chciałam się zapytać o pracę u Państwa bez doświadczenia. 665071762 gdybym mogła prosić o jakiś kontakt od Państwa. Szukam pracy jestem osobą posiadająca orzeczenie o niepełnosprawność. Pozdrawiam Magdalena

Ryszard
Kandydat

Bardzo miła i rzeczowa współpraca. Sprawny proces rekrutacji (zaledwie dwa tygodnie od pierwszego kontaktu do rozpoczęcia pracy u Nowego Pracodawcy. Zmiana miejsca zamieszkania - powrót w rodzinne strony). Bardzo polecam.

Dawid
Pracownik

Bardzo miła i merytoryczna współpraca w procesie rekrutacji zakończona sukcesem :) Pozdrawiam

Dorota
@Dawid

A o jakim stanowisku/dziale mówisz? :) Rekrutacja w firmie to jeden etap, czy dłuższy proces?

Paweł g
Inne

Udział w procesie na stanowisko kierownicze. Pani Sylwia sprawnie przedstawiła szczegóły stanowiska i zebrała informacje słuchając i dopytując. Na kolejnej rozmowie doprecyzowała dalsze informacje. Proces zakończony pozytywnie dla wszystkich zainteresowanych stron. Paweł g

Natalia
Kandydat

Bardzo polecam zespół HR Support, w szczególności Panią Aleksandrę, dzięki której w sprawny i profesjonalny sposób udało się przejść proces rekrutacji, a w efekcie doprowadziło do zmiany pracy. Jestem wdzięczna i uważam, że dzięki takim osobom, jak Pani Aleksandra wiele osób otrzymuje często "niespodziewaną" szansę na rozwój :)

Pracodawca

@Natalia

Dziękujemy w imieniu Olu. Przekazaliśmy ciepłe słowa. Dzięki takim opiniom jest ogień do działania;-)

karina.k
Kandydat

Polecam serdecznie! Pani Patrycja, z którą miałam okazję współpracować przeprowadziła proces rekrutacyjny w niezwykle przyjemnej atmosferze. Na każdym etapie mogłam liczyć na jej wsparcie i stały kontakt. 10/10

nj
Inne

Bardzo miły zespół, rozmowa kwalifikacyjna odbyła się kilku etapowo. Panie z HR uwzględniły wszystkie moje preferencje , by znaleźć dla mnie odpowiedniego pracodawcę i stanowisko. Polecam

Pracodawca

@nj

Bardzo dziękujemy za opinię. Mamy nadzieję, że nowa praca przyniesie same pozytywne chwile i dobre relacje;-)

Michał R.
Inne

Przemiły a przy tym bardzo profesjonalny zespół. Proces rekrutacyjny przebiegł bardzo sprawnie. Cały czas mogłem liczyć na wsparcie i potrzebne informacje. Liczę na dalszą współpracę i zdecydowanie polecam.

Izabela
Pracownik

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z HR Support. Pani Ania szybko i sprawnie prowadziła proces rekrutacji. Na każdym etapie byłam o wszystko informowana, miałam możliwość dopytania oraz uzyskałam niezbędną pomoc. Miło było czuć się profesjonalnie potraktowanym! A efektem tej współpracy jest nowa praca, o wiele lepsza niż mogłam się spodziewać. Gorąco polecam!

Ewelina
@Izabela

Ile etapów miała rekrutacja prowadzona przez firmę?

David
Kandydat

Dzien dobry, Przy pomocy HR Support udało mi się zmienić prace, na taką, o której myślałem od dłuższego czasu. Polecam współpracę z Panią Sylwia oraz Agencja HR Support. Zostałem przeprowadzony przez proces od A do Z. Miałem wsparcie Pani Sylwii; otrzymywałem odpowiedzi na pytania, które zadawałem. Jestem bardzo zadowolony. Polecam !!!

Pracodawca

@David

I o to chodzi ☺️.Jesteśmy szczęśliwi,że udało się pomóc i dziękujemy za chęć udziału w procesie rekrutacji.Życzymy wszystkiego dobrego!

Karolina
Inne

Doskonała i fachowa obsługa. Proces rekrutacji przebiegał bardzo sprawnie, na każdym etapie byłam o wszystkim informowana. Polecam serdecznie ????

Pracodawca

@Karolina

Bardzo dziękujemy, za opinię. Jest to dla nas niezwykle cenna informacja i miód na nasze serce;-)

Kostiantyn
Pracownik

Dzień dobry państwu. Chciałem powiedzieć, że jestem doświadczonym kierowcom, opracowany 4 łaty w transporcie po unię europejskiej,mieszkam w Grodzisku Mazowieckim. Przepraszam za tę CV. Nie umiem robić CV. Kiedyś zrobił,to co wysłałem państwo, jest stare to CV. Proszę oddzwonić państwa,jak oferta aktualna.+48 788 705 928 Kostiantyn

Pracodawca

@Kostiantyn

Dziękujemy za kontakt, ale rekrutacja na te stanowisko została już zamnięta.

zajac
Kandydat

Mogę tylko polecić. Konkretne obsługa, kontakt z osobą prowadzącą twoją rekrutację bezproblemowy. W razie pytań zawsze pomocna. Polecam.

Urszula
@zajac

A czy rekrutacja była kilkuetapowa czy jedna rozmowa tylko? Czy wszystkie warunki pracy zostały jasno przedstawione od razu?

Jan
Kandydat

Agencja skontaktowała się ze mną z ciekawą ofertą nowego pracodawcy. Dało się odczuć zaangażowanie i wsparcie podczas całego procesu, który zakończył się pozytywnie. Zadowolony jestem z jakości kontaktu i dostarczanych informacji.

Marlena
Były pracownik

Z firmą HR Support byłam związana ponad 3 lata. Jest to firma, która daje możliwości rozwoju, wykazania się, a kiedy sytuacja tego wymaga wspiera swoich pracowników. Współpracę będę wspominać bardzo dobrze, miałam okazję nauczyć się tam bardzo dużo i poznać wielu wartościowych ludzi (współpracowników, kandydatów i klientów) Polecam pracę w HR Support dla każdego, kto ceni sobie wsparcie zespołu i możliwość rozwijania swoich kompetencji. Pozdrawiam wszystkie koleżanki z zespołu HR Support! :) Marlena :)

Wojciech
Kandydat

Agencja wyszukała mnie na LinkedIn i zaoferowała ciekawą pracę zgodna z moim doświadczeniem. Pełna opieka i kontakt w trakcie procesu rekrutacji. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o HR Support - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w HR Support?

    Zobacz opinie na temat firmy HR Support tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Support?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 13 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Support
Przejdź do nowych opinii