HR Support

4 Dodaj opinię
HR Support
4 23 52 5 1

Opinie o HR Support

Rafik Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Miałem kontakt z tą firmą raz niedawno. Niestety mam złe wspomnienia. Pani miała oddzwaniać - nie oddzwaniała. Po moich telefonach oddzwoniła po tygodniu i powiedziała, że Klient wybrał kogoś innego. Po czym, po dwóch dniach ogłoszenie pojawiło się na kilku portalach ponownie. Ja sobie wpisałem na czarną listę tę agnecję i tam już więcej nie wyślę.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nowy wpis

Pracodawca

@Rafik

Szanowny Panie, bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Jak sam Pan zresztą powiedział, miał Pan z nami do czynienia tylko raz. Jeden jedyny raz. Nie warto wydawać złych opinii tylko dlatego, że ktoś nie oddzwonił do Pan na czas. Przyznam, że zawsze staramy się to robić, nie mniej jednak w natłoku obowiązków zawsze może coś umknąć, a u nas tez pracują ludzie, nie roboty;-) Co do ponownej publikacji ogłoszenia, zdarzają się sytuację, że pojawia się ono ponownie automatycznie, jeśli wykupiony jest pakiet ogłoszeń na dłużej z automatycznej odświeżeniem i publikacją. Staramy się na bieżąco monitorować, które rekrutacje nie są już aktualne i usuwać treść ogłoszenia z portali, jednakże również w tym przypadku, mogła nastąpić sytuacja przeoczenia. Niejednokrotnie zaś zdarza nam się po zamknięciu rekrutacji , iż klient za dzień , czy dwa ponawia do nas kontakt z prośbą o wznowienie rekrutacji na takie same stanowisko, bo chce zatrudnić jeszcze jedną osobą i wówczas nasz pracownik odświeża ogłoszenie. Bardzo ważne są dla nas konstruktywne uwagi, bo nikt nie jest idealny, kandydaci tez;-), zatem jeśli przekaże nam Pan swoje sugestie na maila oraz zwróci uwagę , kto dokładnie prowadził rekrutację postaramy się wyjaśnić sprawę szczegółowo. Myślę, że warto ze sobą rozmawiać i próbować naprawiać błędy. Jeśli tylko będziemy mogli chętnie to uczynimy, nie chowamy głowy w piasek, lecz staramy się zawsze wyjaśniać nieporozumienia. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu na : kontakt@hr.info.pl Pozdrawiamy serdezczenie

Pomocna?
Tak1Nie
Pytanie
 Pytanie

Interesuje mnie czy pensja w HR Support składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Redaktor Portalu, ich ogłoszenie widziałam 18 września na GoWork.pl.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

HR Support nie szuka redaktora portalu do siebie...w ogłoszeniu jest informacja, że poszukujemy dla swojego klienta;-)

Pomocna?
TakNie
Miłosz Nowy wpis

Polecam. Bardzo profesjonalne podejście.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Artur
Nazwa działu: Handlowy

Polecam współpracę z czystym sumieniem, bardzo profesjonalnie. Świetny kontakt i pełne wsparcie na każdym etapie rekrutacji. Pani Marleno, pozdrawiam serdecznie :-).

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Bartosz

Firma prowadząca projekt rekrutacyjny na każdym etapie profesjonalne podejście do tematu. W każdym momencie można było liczyć na wsparcie w poszczególnych etapach rekrutacji również szybka odpowiedz na pytania aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Polecam, miła obsługa, szybko i sprawnie. Pozdrawiam

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
kontrakt_podpisany !
Nazwa działu: IT

HR Support została zatrudniona przez zagranicznego pracodawcę w celu zatrudnienia personelu. Brałem udział w projekie rekrutacyjnym. Obecnie jestem tym personelem. ----- Kontakt był bardzo sprawny. Nawet w okresie wakacyjnym firma wystawiła zastępstwo dla utrzymania przepływu informacji. Otrzymałem odpowiedzi na pytania i wątpliwości, a ponadto doradzono mi trochę w obszarach miękkich. Od Pani Sylwi otrzymałem znakomitą koordynację komunikacji i spotkań z przyszłym pracodawcą, w tym spotkań zdalnych z ludźmi zza granicy. Piszę to z czystym sumieniem - jako zawodowy PM wiem dokładnie co oznacza "znakomita koordynacja". Rekruterzy mili, zorganizowani, ogarnięci, jednym słowem: profesjonalni. Takich firm jest dzisiaj mało na rynku. (2019). Szczerze polecam do współpracy !

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Renata
@kontrakt_podpisany !

Z tego co wiem, na forum GoWork.pl nie wolno używać danych osobowych. Ale to super, że udało Ci się bezproblemowo podpisać kontrakt z tą firmą. Na pewno wiele osób też zastanawia się za szukaniem pracy za pośrednictwem HR Support. Może opiszesz nam, jak dokładnie przebiegał cały proces rekrutacyjny?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ann_ban

Profesjonalne podejście do tematu. Pani Sylwia, z którą współpracowałam była zaangażowana, przekazywała konkretne informacje, wszystko na czas i zgodnie z ustaleniami. Zaangażowana w proces mojego zatrudnienia, dopytywała o szczegóły aby jak najlepiej przedstawić mnie pracodawcy. Bardzo dziękuję i POLECAM !

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Renata
@ann_ban

A zatem to świetnie! Następnym razem pamiętaj jedynie o tym, że na forum GoWork.pl raczej niewskazane jest używanie danych personalnych pracowników HR Support - ktoś może nie chciałby (mimo takiej rekomendacji) zostać rozpoznany. Mam rozumieć, iż ostatecznie udało Ci się znaleźć pracę przy pomocy HR Support? Może zechcesz nam zdradzić, jakie warunki Ci zaoferowano? Zachęcam serdecznie.

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
SM
Nazwa działu: Marketing

Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Wszystko robione, tak jak powiedziano, że będzie robione. Doskonały poziom informacji zwrotnej. Zdecydowanie polecam.

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
MARIUSZ
Nazwa działu: Handlowy
 Rekomendacja

Polecam firmę, pełen profesjonalizm usług rekrutacyjnych. Pani Marlena, z którą współpracowałem wykazała się wspaniałym podejściem do tematyki. Pozdrawiam, Mariusz

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Krzysztof

Jestem bardzo zadowolony z procesu rekrutacji. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Pozdrawiam Panią Marlenę.

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Aneta
Nazwa działu: IT
 Rekomendacja

Jestem pod wrażeniem współpracy z HR Support, ponieważ Pani Sylwia, która przeprowadziła mnie przez cały etap rekrutacji, odezwała się do mnie następnego dnia po złożeniu cv, zostałam przedstawiona mojemu pracodawcy lepiej niż zrobiłbym to sama. Czułam, że nie jestem w tym sama i, że mam pomoc. Było mi miło kiedy Pani Sylwia pytała jak mi poszło na rozmowie. Pracę otrzymałam, a pracodawca zdradził mi, że HR Support zawsze podsyła im konkretne osoby i tym sposobem oszczędzają czas na szukanie pracownika.

Pomocna?
Tak2Nie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tomasz
Nazwa działu: Handlowy

Proces rekrutacji 5/5. Gorąco polecam. Szybko, a przy tym profesjonalnie, z miłą chęcią mogę powtarzać proces rekrutacji. Pozdrawiam Pani Marleno...

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Karol C.
Nazwa działu: Produkcja

Firma prowadziła projekt rekrutacyjny w którym brałem udział. Od początku kontakt był bardzo sprawny. Udzielili odpowiedzi na wszystkie wątpliwość, zapewnili odpowiednią koordynację spotkań z pracodawcą, także zdalnie za granicą. Obsługa miła, zorganizowana, profesjonalna i szczegółowa. Polecam do współpracy!

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Anka
Nazwa działu: Finanse

Miałam przyjemność być zatrudnioną dzięki agencji HR Support. Firma kontaktowała się ze mną na każdym etapie procesu rekrutacji, dostawałam wyczerpujące informacje, a w przypadku dodatkowych pytań odpowiedzi przychodziły bez zbędnej zwłoki. Naprawdę polecam HR Support.

Pomocna?
Tak2Nie2
Zgłoś
MiloS

Zweryfikowany użytkownik

HR Support cechuje niezrównany profesjonalizm i pasja do ludzi. Od pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej, prowadzonej w merytorycznej i bardzo sympatycznej atmosferze, przez stały kontakt na każdym etapie rekrutacji, po konsultacje w kluczowych momentach procesu rekrutacji, pracownicy HR Support pokazują jak może i jak powinno wyglądać zatrudnianie do pracy. Przykład? Mieliście po rozmowie u klienta telefon od waszej firmy HR z zapytaniem jak się czujecie po rozmowie, jak oceniacie pracodawcę po takim spotkaniu? Ja spotkałem się z takim podejściem po raz pierwszy i cały czas miałem poczucie, że realizujemy wspólny cel - znalezienie pracy pasującej do moich oczekiwań i kwalifikacji. Serdecznie polecam cały zespół HR Support wszystkim planującym zmiany na swojej ścieżce kariery zawodowej.

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Superrr!!!!!

Bardzo, bardzo profesjonalna firma rekrutacyjna na naszym rynku. Zdecydowanie polecam ją wszystkim, którzy chcą efektywnie pozyskać w krótkim czasie miejsce pracy. Wszystkie osoby nadzwyczaj kompetentne znające tą branżę perfekcyjnie. Cała kadra w skali od 1 do 10 zdecydowanie 10. Pilotują skutecznie kandydata do dnia podpisania umowy. Serdecznie polecam wszystkim.

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Adrianna

Właśnie ukończyłam staż w agencji personalnej HR Support i jestem z niego naprawdę zadowolona - stanowi bardzo dobre wprowadzenie do pracy w HR. Miła atmosfera, bardzo sympatyczni, a przede wszystkim bardzo pomocni, szczególnie przy stawianiu pierwszych kroków współpracownicy. Polecam każdemu, kto szuka pracy w HR tę agencję, tym bardziej, że po ukończeniu stażu istnieje możliwość stałego zatrudnienia. Warto!

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tomasz

Dzień dobry. Miałem przyjemność uczestniczyć w spotkaniu rekrutacyjnym z Panią Zuzanną Brzeską Specjalistą ds. Rekrutacji i Obsługi Klienta. Składam podziękowanie za profesjonalne przeprowadzenie spotkania oraz gratuluję Pani Zuzannie zaangażowania, rzeczowych i merytorycznych zagadnień poruszonych podczas rozmowy. Spotkanie odbyło się w przesympatycznej atmosferze jak również pozwoliło na zdobycie dodatkowego doświadczenia i wiedzy. Polecam Panią Zuzannę Brzeską na wszelkie spotkania rekrutacyjne, pełne profesjonalizmu oraz gwarancji pełnej satysfakcji z procesu rekrutacji.

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Pracodawca

@Tomasz

Jest nam niezwykle miło i czujemy się zaszczyceni . Staramy się dbać o komfort naszych kandydatów podczas rozmów, ponieważ to dzięki nim nasza praca ma sens;-) Z wyrazami szacunku

Pomocna?
Tak1Nie1
Jakub

Chciałbym podziękować pani Karinie Kożuszko za przeprowadzenie mnie przez proces rekrutacji. Dzieki profesjonalnemu podejściu i zaangażowaniu mogłem przygotować się do rozmowy z Dyrektorem firmy. Kto trafi na panią Karinę nie powinien się obawiać. Pozdrawiam

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Eryk

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Eryk

Panie Eryku, zapraszamy an naszego FB, tam są aktualne projekty, dodatkowo w poniedziałek będzie nowa aktualizacja

Pomocna?
Tak1Nie1
ula

z przyjemnością polecam firmę, w szczególności panią Aleksandrę, która poświęciła mi swój czas bezinteresownie. co za pozytywne zaskoczenie ))) Mam nadzieję, że wszystkim szukającym pracy trafi się taka profesjonalna opieka dziekuję

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Aleksandra

Odbyłam 3-miesięczny staż w agencji personalnej HR Support i jestem z niego jak najbardziej zadowolona: miła atmosfera, elastyczne godziny pracy, kompetentni, zaangażowani i pomocni współpracownicy. Praca nie jest ciężka, a po ukończeniu stażu istnieje możliwość stałego zatrudnienia. Bardzo dobra alternatywa dla ambitnych ludzi, którzy chcą się rozwijać w HR.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Administrator

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Darek

Miałem przyjemność brać udział w projekcie rekrutacyjnym prowadzonym przez HR Support. Słowo przyjemność pasuje tu idealnie , rozmowa była rzeczowa, nie stresująca, odpowiednio osadzona w czasie a prowadząca posiadała niezbędne kompetencje. Otrzymałem informację zwrotną co stanowi w dzisiejszych czasach rzadkość. Miło mi było z Państwem współpracować. Darek

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Zbyszek

Drodzy Państwo, chciałem się podzielić swoimi odczuciami po przeprowadzonym w całości procesie rekrutacji. Rekrutacja została przeprowadzona przez firmę HRS Projekt Sp.z o.o. Moje odczucia po rozmowie kwalifikacyjnej są bardziej niż pozytywne . Bardzo miła atmosfera, pełen profesjonalizm i zaangażowanie , zero ale to naprawdę zero stresu. Wszyscy wiemy jak stresujące mogą być spotkania dotyczące naszej przyszłości. Tutaj takich odczuć nie miałem od samego początku naszej znajomości bylem na bieżąco informowany o kolejnych etapach telefonicznie , mailowo, czego nigdy nie doświadczyłem w innych firmach o takim profilu. Komplet szczerych odpowiedzi i informacji na pewno stawia firmę HR Support w ścisłej czołówce na rynku HR. Otrzymywałem niezbędną pomoc na każdym etapie rekrutacji zaczynając od sugestii drobnych korekt w moim CV, Moim zdaniem firma godna polecenia i z przyjemnością polecę każdemu przyszłemu pracownikowi jak i pracodawcy korzystanie z ich usług. Nie wiem czy wszyscy pracownicy firmy HRS Projekt Sp.z o.o. są tak zaangażowani w wykonywanie swojej pracy ale na pewno Pani Zuzanna, z którą miałem bezpośredni kontakt jest taką osobą :-) Swoje obowiązki wykonuje z pasją a nie z przymusu Z racji mojego zawodu na pewno nie raz będę miał jeszcze przyjemność współpracować z firmą HRS Projekt Sp.z o.o. i niezmiernie się z tego powodu cieszę :-) Z wyrazami szacunku Zbigniew Baran

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Joanna

Dziękuje za odpowiedź @HR Support, to na pewno wiele wyjaśnia osobom, które poszukują w firmie pracy i jest też dużym plusem bo w wielu agencjach, na bezpośrednie zatrudnienie liczyć nie można.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Joanna

To rzeczywiście bardzo ważne żeby posiadać takie wsparcie od agencji, od której dostajemy oferty pracy. Dla osób, które są zainteresowane na pewno liczą się też informacje na temat umowy. Czy jest ona przez cały czas podpisywana tylko z agencja, czy można przejść po jakimś czasie na kontrakt bezpośredni?

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
HR Support
@Joanna

HR Support nie jest agencją pracy tymczasowej. Umowy między kandydatem, a pracodawcą podpisywane są zawsze bezpośrednio z firmą , w której i dla której wykonywana jest praca;-) Firmy tylko pośredniczy i pomaga w poszukiwaniach;-)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Monika

Bardzo profesjonalna firma. W gąszczu firm i agencji rekrutacyjnych jedna z niewielu, którą można polecić zarówno w zakresie pomocy w poszukiwaniu pracy jak i skutecznym znalezieniu tego jedynego pracownika. Odpowiadają na maile – co niestety innym rzadko się zdarza. Pomagają rozwiązać problemy rekrutacyjne – banalne dla innych, dla nich każdy jest ważny. Bardzo pomogli mi w ukierunkowaniu na znalezienie tej jedynej pracy. Bardzo polecam.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Joanna

@Andydziękuję za podzielenie się informacjami o rozmowie kwalifikacyjnej do firmy. A możesz powiedzieć czy udało Ci się dostać do firmy?

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Joanna

@janek zdecydowałeś się aplikować do firmy? Jak wygląda proces rekrutacyjny w Hr Support?

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o HR Support - Warszawa

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

HR Support