HR Support

3.8 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o HR Support

Kamil
Inne

Jak wyglada typowy dzien w firmie?

Pracodawca

@Kamil

U nas nie ma typowego dnia pracy;-). Każdy jest inny i nietypowy;-). Część dnia to rzeczy typowo administracyjne, a część dnia to prace związane z rekrutacjami. Czasami bywa tak, że mamy cały dzień rozmów, a czasami bywa tak, że pracujemy z baza naszych klientów, albo wdrażamy nowe projekty. Każdy dzień jest inny na bieżąco ustalamy plany dnia;-)

Pytanie
 Pytanie

Czy często w firmie HR Support zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Pracodawca

@Pytanie

Niestety lub nie;-), ale bardzo rzadko;-). Jesteśmy kameralnym zespołem i staramy się tak prowadzić rekrutacje i tworzyć taką atmosferę pracy, aby rotacja była jak najmniejsza. Bardzo przyzwyczajamy się do konkretnych osób i zależy nam na tym, aby pracowały jak najdłużej;-)

Kamil Szot
Pracownik

Wszystkie negocjacje przebiegły na wysokim poziomie. Jestem zatrudniony w nowej Firmie. Super profesjonalizm Pani Magdaleny (usunięte przez administratora). Pozdrawiam serdecznie

Niezadowolona
Były pracownik

Ten wpis jest dla wszystkich, którzy rozważają prace w tej firmie. (usunięte przez administratora)przy negocjacji warunków zatrudnienia, kwota, która „rzucono” mi na umówię była 4 razy mniejsza niż negocjowana... umowa po x-tygodniach zatrudnienia i w sumie człowiek jest postawiony przed faktem dokonanym. Nie polecam. Poza tym excel z tym co zrobiłeś danego dnia to standard...

Pracodawca

@Niezadowolona

Szanowna Pani Niezadowolona, bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji w firmie , o której pani pisze. Nadmienię natomiast, że sytuacja, którą opisuje Pani powyżej nie dotyczy tego HR Support. Jest firma , która posiada taką samą nazwę jak my, jednakże nasza marka jest nazwą marketingową, a nie nazwą spółki. prosimy o dokładne sprawdzenie firmy, której dotyczy opinia. Jednocześnie pragniemy zauważyć, że od dłuższego czasu cyklicznie otrzymujemy telefony od byłych pracowników innej firmy o tej samej nazwie, czy też telefony od instytucji państwowych o potwierdzeniu zatrudnienia danych osób. Od ponad dwóch lat mamy stałą kadrę i nikogo nie zatrudniamy , poza osobami realizującymi u nas praktyki zawodowe. Bardzo proszę o znalezienie prawidłowej firmy i skierowanie tam swojego komentarza. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie HR Support. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Asystent ds. Administracyjno- Handlowych (praca agencji HR)?
Agnieszka
Pracownik
 Pytanie

Witam. Przeczytałam opinie o Państwa firmie i z dużą przyjemnością dołączyłabym do tak fajnego zespołu. Pozwoliłam sobie przesłać moje CV. Pozdrawiam Agnieszka Uchmańska

Pracodawca

@Agnieszka

Pani Agnieszko,serdecznie dziekujemy.Chetnie przeanalizujemy Pani CV

tomaszin
Inne

Polecam współpracę z firmą HR Support. Pani Marlena bardzo profesjonalnie prowadzi całą rekrutację i informuje rzetelnie o każdym etapie. Wielkie zaangażowanie w cały proces. Gorąco Polecam!!!

Pytanie
 Pytanie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w HR Support?

2
HR Support
Pracownik
@Pytanie

Musimy mieć po prostu wolny wakat;-),jesteśmy kameralnym zespołem;-).A poza tym to chceci,zaangażowanie ,uczciwość i dobry humor????

Magdalena
Były pracownik

Jako były pracownik HR Support mogę z czystym sumieniem polecić firmę kandydatom, klientom jak i przyszłym pracownikom. Cieszę się ze zdobytego doświadczenia i umiejętności, które na pewno zaprocentują w przyszłości. Obecnie zmieniłam kierunek swojej kariery zawodowej, ale wszystko to czego nauczyłam się w HR Support jest dla mnie bardzo cenne. Bardzo dobrze pracowało mi się w zgranym i kompetentnym zespole :)

1

Pracodawca

@Magdalena

????

Pracodawca

@Magdalena

Magdo,dziekujemy za uznanie .Nam również pracowało się z Tobą wyśmienicie!To była super przygoda i świetny czas.Dziekujemy za wszystko :-)

Kandydat
Kandydat

Na samym wejściu da się poczuć bardzo pozytywną atmosferę panującą w firmie, bardzo dobra organizacja pracy, polecam każdemu.

Marek
Kandydat

HR Support - miałem przyjemność współpracy i mogę w 100% polecić. Opieka na każdym etapie Pani Małgosi B. profesjonalna :)

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w HR Support?

Pracodawca

@Pytanie

Atmosfera u nas jest bardzo komfortowa. Wychodzimy z założenia, że jeśli pracownik nie chce, to nie będzie pracował, jeśli chce to będzie robił to najlepiej jak potrafi. Dlatego ufamy naszym pracownikom i nie sprawdzamy oraz nie monitorujemy codziennie ich efektów pracy. Dajemy im dużą swobodę działania i zostawiamy tzw " otwarte drzwi". Zawsze mogą z nami swobodnie porozmawiać, przekazać swoje pomysły, spostrzeżenia. Poza tym jesteśmy dość wyluzowanym zespołem i zależy nam, aby wszystkim miło się tu pracowało. Jest tylko jedna zasada: jeśli możemy obie pozwolić i pośmiać się i pogadać na luzie , czy napić wina , bo ktoś ma urodziny to po prostu to robimy i się nie spinamy, jeśli mamy dużo pracy, to każdy wie co ma robić i nikt nikogo nie musi zachęcać do skupienia się na obowiązkach. Zatrudniamy odpowiedzialnych i rozsądnych ludzi,. Darzymy siebie wzajemną sympatią i zaufaniem;-)

Anna
@HR Support

Bardzo podoba mi się Państwa podejście do pracownika. W takiej właśnie atmosferze chciałabym pracować!! :)

Sushi

Witam, w swoim procesie rekrutacyjnym mialam do czynienia z Panią Małgorzatą B., niesamowicie kompetentna osoba, z dużą sympatią i ogromnym zaangażowaniem w swoją prace:) Rozmowy z nią były prowadzone na bardzo wysokim poziomie merytorycznym odnośnie stanowiska na które aplikowałam :) Polecam serdecznie !!! To była wielka przyjemność po mojej stronie :)

Pracodawca

 Aktualność

[ltr]#czasdobiura[/ltr]


[ltr]#chcemywolnosci[/ltr]


[ltr]#tesknimyzanormalnością[/ltr]

Wracamy powoli do biura, póki co pracujemy w systemie dyżurowym w biurze, ale powoli wracamy do normalnego trybu.
Staramy się przestrzegać " reżimu;-)", a każdy pracownik został wyposażony w zestaw startowy.

Pracodawca

 Aktualność
Pracujemy zdalnie, choć łatwo nie jest....
Wierzymy, że już wkrótce uda nam się wrócić do świata, tego który jest nam dobrze znany...póki co co nieznane jeszcze przed nami...

Wszystkim, którzy muszę pracować z domu życzymy wytrwałości!
Głowa do góry!

Nasi rekruterzy się nie poddają.Bo niby czemu?;-)
Ewelina90

Polecam współpracę z tą firmą, rekrutacja na dane stanowisko przebiega sprawnie, rzeczowo, w sposób miły i kulturalny. Pytania związane ze stanowiskiem były konkretne dzięki czemu mogłam w pełni przedstawić swoją sylwetkę jako potencjalny pracownik oraz opowiedzieć o doświadczeniu zdobytym do tej pory. Dzięki pomyślnie zakończonej rekrutacji będę miała możliwość dalej rozwijać się w interesującej mnie dziedzinie zawodowej. Dziękuję bardzo za pomoc. Polecam!

Jacek

Polecam współpracę z HR Support. Osoba bezpośrednio prowadząca mój proces działała bardzo sprawnie, radząc sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami. Inne osoby z HR Support, które wspierały proces rekrutacyjny również były pomocne. Finalnie proces rekrutacyjny prowadzony przez zespół HR Support zakończył się dla mnie pełnym sukcesem!

Darek

Szczerze polecam. Profesjonalizm i miła atmosfera na każdym etapie. W zalewie bylejakości jedna z najlepiej przeprowadzanych rekrutacji. Pani Marleno chapeau bas

Agnieszka

Bardzo polecam współpracę z firmą. Pani Marlena bardzo profesjonalnie prowadzi rekrutację. Wielkie zaangażowanie w cały proces. Polecam.

Aneta

Polecam współpracę. Pełen profesjonalizm, proces rekrutacyjny zakończył się dla mnie podpisaniem umowy z nowym pracodawcą.

Katarzyna

Proces rekrutacyjny był przeprowadzony przez p. Magdalenę bardzo profesjonalnie. Nasz kontakt przebiegał bez zastrzeżeń, Pani Magdalena błyskawicznie komunikowała mnie z pracodawcą. Poza tym, bardzo sympatyczna osoba na odpowiednim miejscu. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o HR Support - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w HR Support?

    Zobacz opinie na temat firmy HR Support tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Support?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 13 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Support
Przejdź do nowych opinii