Opinie o Wawel Hotel Development - Hotel Sheraton w Kraków Powiśle 7

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie Wawel Hotel Development - Hotel Sheraton, a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Wawel Hotel Development - Hotel Sheraton na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wawel Hotel Development - Hotel Sheraton w Kraków Powiśle 7

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Co jaki czas w Wawel Hotel Development - Hotel Sheraton można ubiegać się o podwyżkę?

Ania Z. Nowy wpis

Pracowałam jako kelnerka na śniadaniach i ja jestem bardzo zadowolona. Praca jest prosta i przyjemna. Mamy uniformy i nie trzeba myśleć o tym co ubrać. Czasem brakowało ludzi i mieliśmy dużo pracy ale ogólnie jest ok. Trzeba też po angielsku dobrze mówić.

Michał Nowy wpis
@Ania Z.

Żeby aplikować na stanowisko kelnerki trzeba mieć wcześniejsze doświadczenie, czy wystarczy krótkie szkolenie, by podjąć pracę? Zastanawia mnie też jak sprawa wygląda z napiwkami. Są one dzielone na cały zespół, czy każda z osób obsługujących gości pracuje na własny rachunek. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Dorocia Nowy wpis
@Ania Z.

Super i jaka miałaś stawkę i po ile godzin pracowałaś ?

Ktoś z Was obecnie pracuje w Wawel Hotel Development - Hotel Sheraton? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

xyz
@Administrator

Pracowałem tam przez jakis czas, zwykle nie ma problemu z pracodawcami, ale trzeba być osoba asertywną w nim przypadku jest sie wykorzystywanym na kazdej plaszczyznie

Paulina

@abc, a próbowałaś samodzielnie kontaktować się z Wawel Hotel Development - Hotel Sheraton, aby dopytać o wynik rekrutacji? Czy na rozmowie rekrutacyjnej miałaś do wykonania jakieś zadania? Jak oceniacie pracę w Wawel Hotel Development - Hotel Sheraton w Krakowie?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

abc

Kilka miesięcy temu byłam na rozmowie do Działu Marketingu i Sprzedaży (tam się to chyba nazywa Obsługa Bankietów).. rozmowa z Kierowniczką i Panią z HR bardzo długa i szczegółowa. Niestety pomimo zapewnienia o informacji zwrotnej takowej nie otrzymałam.. Wydaje mi się, że Hotel tej klasy nie powinien sobie pozwalać na takie traktowanie kandydatów - dla mnie to kompletnie nieprofesjonalne!

Iza

Praca w firmie z taką pozycją na rynku to super fucha. Mają wymagania ale też dobrze płacą.

Paulina

@redcarpet i udało się wziąć udział w rekrutacji? Jak ona przebiegała? Ile ma etapów? Praktyczne wskazówki na temat pytań, czy tez dodatkowych testów pomoże innym, potencjalnie zainteresowanym osobom.

redcarpet

Jak na teraz wygląda sytuacja na Recepcji ? Na jakie wynagrodzenie może liczyć osoba z doświadczeniem i jaka panuje ogólna atmosfera pomiędzy pracownikami ?

Paulina

Pracujesz w Wawel Hotel Development - Hotel Sheraton? Co więcej możesz napisać o warunkach pracy w tym miejscu? Jakie pozytywy dostrzegacie, a co według Was wymaga zmiany?

erf

@sen ni wiesz jezeli masz odpowiednie wyksztalcenie i dosiwadcznie w pracy i jestes dobry w tym co robisz to zapewne mozna liczyc na calkiem dobre zarobki

SMILE

swego czasu była w hotelu dyskusja o opiniach odn pracy w hotelu na tym portalu (chyba ona od 2 lat w pracy trwa) główny PR Marta K. dwoi się i Troi by.... uzyskać id nośników Nie pochlebne ch opinii. Żenua prawda? ;) śmiech. MARTA aby uzyskać id musisz mieć zgodę. Swoją drogą serdecznie NIE POLECAM pracy w tym hotelu Słuchając wystąpień czuje się jak korean czyk na przemawia ni kin dzon una ;))) Swoją drogą w pracy mówią "jeśli masz wroga poleć mu pracę u nas" stawka 7 zł/h a traktowanie poniżej krytyki

pan pietruszka

ja również chętny byłbym na zatrudnienie się w restauracji w Sheraton na naukę gotowania bo po szkole chcę się już wdrożyć w zawód. świadomy swojego miejsca w hierarchii tam chętnie się takiej pracy podejmę, nawet za darmo jak będzie trzeba. wie ktoś z was jak się tam dostac do pracy aktualnie choćby na staż?

bleee

Wszystko zalezy od stanowiska.. bo jeśli pracujesz jako casual ( umowa zlecenie) jestes nikim zarabiasz miedzy 7 a 10 zł/h i zadnych benefitow poza stołówka i uniformem przy umowie jest troche lepiej od +/- 1400 w góre w zaleznosci od stanowiska i tego ile sie tam pracuje. Do tego dochodzi dluga lista benefitow. Co do pracy na restauracji w sezonie: tak przyjmuja wszystkich znajacych angielski stawki takie jak wyzej. Co do recepcji pracuja tam osoby tylko na umowe o prace wiec warunki sa niezle. Wg mnie praca nie jest zła bo jest pewna i konkretna do tego prestiż firmy to tez plus mozna by poprawic pewne zeczy ale to już kwestia menagmentu który powinien sie ogarnąc..

hehe

Nie polecam pracy w tym hotelu złodziejstwo !! harowa za marne grosze. Reka reke myje dramat niewolnictwo

warto przeczytać

Jakie to typowe. Polskie. Przykre. Dlaczego najwięcej do powiedzenia mają osoby, które zostały zwolnione? Który pracodawca zwalnia dobrych pracowników?! Popatrzcie najpierw na siebie krytycznie, a potem na pracodawców. Weźcie się do pracy i wykonujcie ją rzetelnie, a wtedy awansujecie i będziecie dobrze zarabiać. Nie ma nic za darmo. Łatwo się krytykuje. Radzę założyć własny biznes. Wtedy dacie wszystkim zarobić min. 2000 zł na rękę (koszty pracodawcy to ponad 3 000 zł w tym chorym kraju) i zobaczymy jak długo pociągniecie. Co to za ptak który robi do własnego gniazda? Co to za pies który gryzie rękę, która go karmi? TROCHĘ REFLEKSJI DRODZY PRACOWNICY.

...

nie polecam pracy w tym miejscu!!! jest to jedynie nauka hamstwa i obłudy na przyszłość!!przez tak krótki czas pracy w Hotelu S... miałam możliwość obserwować niezorganizowanie, niewiedzę oraz brak kultury zarowno wiekszości kadry managerskiej jak również pracowników, którzy jak "kurczaki walczą o jajko rzucone na środek"-mowa tu o awansie jesli pojawi się taka możliwość! Jeśli wyprzedzasz kogoś nie tylko w zdobytej życiowej wiedzy lecz również nabytym doświadczeniem oraz głośno mówisz swoje zdanie masz gwarancję że awansu nie dostaniesz! Osoby które wypadły "spod ogona kozie" (nie ubliżając oczywiście osobom pochodzącym ze wsi) nie pozwolą na to ponieważ one tam pracują dłużej skonczyły ledwie liceum i walcza o pozycje przełożonego już kilka lat, więc gotowe "podłożyć świnię" przy każdej Twojej decyzji! Generalnie nie polecam żadnego działu charakter mojej pracy był taki iż mogłam obserwować każdy dział i wszedzie jest dokładnie tak samo! najbardziej zabawnie jest gdy tzw. MANAGER nie zna podstaw najprostrzej wiedzy elementarnej....np. (tu cytuje) "a jaki wzór chemiczny ma woda??". zastanówcie się 2 razy zanim złożycie tam CV!!! mam nadzieje że ta opinia pomoże komuś w niepopełnieniu ogromnego kroku wstecz w życiowej karierze.

Eldy

w zupełności się zgadzam. Totalna porażka, w takiej firmie tak denne zarządzanie, brak organizacji, obłuda i tylko na wierzchu wszystko cacy. Omijać dalekim łukiem, [usunięte przez moderatora] harówa za marne grosze

Wlod

Nie polecam pracy w tym miejscu chyba że lubicie zakłamanie,nieuczciwość,nieudolność i totalną nieodpowiedzialność w zasadzie całej kadry "menadżerskiej".

Zostaw merytoryczną opinię o Wawel Hotel Development - Hotel Sheraton - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wawel Hotel Development - Hotel Sheraton