Opinie o Fundacja ADYS w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Fundacja ADYS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fundacja ADYS o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja ADYS w Warszawa

Czy w Fundacja ADYS są szkolenia zewnętrzne?

pracodawca

Dzień dobry, zachęcam ponownie do złożenia swojej aplikacji. To umożliwi nam wzajemne poznanie się i omówienie wielu szczegółów. Nie używam sformułowań typu "jak interesujący trafi się kandydat". Z poważaniem Grzegorz Marcinkowski

Gabi Nowy wpis

"Poszukujemy osoby do utrzymania czystości w szkole" interesuje mnie ta oferta, czy to nadal aktualne? Pokazuje się, że wygasło w październiku, a mimo to nie skasowali jej, ciekawe, czy faktycznie kogoś znaleźli. Nadal są te dyżury przy wejściu do szkoły, na czym to polega dokładnie? Ile godzin sie stoi?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Fundacja ADYS?

pracodawca Nowy wpis

Dzień dobry, na stronie internetowej www.adys.edu.pl oraz w mediach społecznościowych można zapoznać się z naszą działalnością statutową. Wynika z niej szereg aktywności skierowanych do młodych ludzi, w tym również wyjazdy edukacyjne, integracja w szeroko rozumianym zakresie oraz różnego rodzaju imprezy okolicznościowe ściśle związane z realizowanymi zadaniami w zakresie edukacji i wychowania młodych ludzi. Zachęcam do lektury. Pozdrawiamy.

Czy w Fundacja ADYS są szkolenia zewnętrzne?

pracodawca

Oczywiście. Mamy szkolenia własne ale sięgam także chętnie po interesujące szkolenia zewnętrzne.

Krzysztof
@pracodawca

Każdy pracownik może brać w nich udział czy są formą nagrody dla osób które mają dobre wyniki? Jak to wygląda?

@Krzysztof

Szkolenia mają na celu podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Nie mogą być więc formą nagradzania. Przeciwnie, traktujemy je jako obowiązek wynikający z przyjętych na siebie zobowiązań odnośnie jakości wykonywanej pracy.

@pracodawca

A czy dzięki tym szkoleniom jest szansa na awans lub lepsze zarobki w firmie? I jak często te szkolenia się odbywają?

@123

Awans zawodowy regulują w naszym przypadku przepisy oświatowe. Są dość precyzyjne w tym zakresie.

@pracodawca

Witam. Ja mam nieco inne pytanie. Rozumiem, że awans zawodowy regulują przepisy ale przypuszczam, że aby móc je zastosować to musi być rekomendacja zwierzchnika. Czy tu docenia się osoby pracujące i takie które się starają samemu, czy trzeba samemu się o to upominać? Chcę już tak precyzyjnie się dowiedzieć.

pracodawca

Dzień dobry, awans zawodowy nauczyciela, ponieważ o takim awansie rozmawiamy nie wymaga żadnej rekomendacji. Jest precyzyjnie uregulowany odpowiednimi przepisami, które powinny być znane każdemu nauczycielowi. W przypadku zainteresowania pracą w naszej Fundacji zachęcam do złożenia swojej aplikacji.

Romek
@pracodawca

A podwyżka przy awansie też jest regulowana przepisami czy pracodawca ma coś do powiedzenia w tym temacie i może sam zdecydować ile podniesie pensje?

@Romek

Bardzo dziękujemy za szereg pytań pojawiających się w ostatnim okresie. Spora ich część odnosi się do dość szczegółowych kwestii, które jak się wydaje powinny być poruszone w procesie rekrutacji. Bardzo prosimy o przesłanie swojej aplikacji. Jeśli będzie dla nas interesująca pojawi się z pewnością zaproszenie na spotkanie, w trakcie którego można będzie uzyskać szereg odpowiedzi na bardzo konkretne i precyzyjne pytania.

@pracodawca

Czy to oznacza, że wspomniana podwyżka jest zależna od tego jak interesujący trafi się pracownik / kandydat? Jakie wartości są postrzegane jako dodatkowy atut? Pomijam te podstawowe zawarte w ofertach

pracodawca Nowy wpis

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Nauczyciel w Fundacja ADYS? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fundacja ADYS na stanowisko Poszukujemy osoby do utrzymania czystości w szkole bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Czy Fundacja ADYS zapewnia kartę multisportu?

pracodawca

Nie, nie zapewniamy takiej karty. Dziękujemy za interesujące pytanie.

Gabriela
@pracodawca

czy szukają państwo nowych pracowników? Gdzie można złożyć CV?

@Gabriela

Dzień dobry, zawsze szukamy pracowników. "Wyławiamy" interesujące osobowości. Poszukujemy ludzi mających otwarte serca i umysły, kreatywnych i odczuwających potrzebę ciągłego uczenia się i poszukiwania nowych rozwiązań. Swoją aplikację proszę przesłać na adres e-mail: adys@adys.edu.pl z poważaniem Grzegorz Marcinkowski Prezes Fundacji ADYS

Kamil

Mówicie że fundacja mało płaci pracownikom, czyli najniższą krajową?

@Kamil

Umiejętność rozróżniania faktów od bzdur jest kompetencją, którą w dzisiejszym świecie warto w sobie rozwijać. Grzegorz Marcinkowski Prezes Fundacji ADYS

@pracodawca

I raczej jest ona wymagana, żeby móc tutaj dołączyć? Co jeszcze jest istotne u kandydata z zakresu jego umiejętności?

@Barbara

Odpowiedź na pierwsze pytanie jest oczywista i nie dotyczy tylko potencjalnych kandydatów. Wydaje mi się, że to ważna kompetencja przydatna również poza sferą zawodową. Zakres oczekiwanych umiejętności zależny jest od funkcji i stanowiska w naszym zespole. Bardzo proszę o informację jakiego stanowiska dotyczy pytanie.

@pracodawca

Na myśli mam osobę pełniącą funkcję nauczyciela wspomagającego, w fundacji występują tego rodzaju stanowiska?

@Barbara

Dziękuję za sprecyzowanie pytania. Taką funkcję realizują zatrudnieni w naszych szkołach specjaliści, pedagog, pedagog specjalny i dwóch psychologów. Uważamy, że takie rozwiązanie gwarantuje naszym uczniom wsparcie i pomoc na najwyższym poziomie.

@pracodawca

Dziękuję za odpowiedź. Widząc to grono specjalistów, zastanawiam się jeszcze tylko czy osoba bez doświadczenia mogłaby w jakiś sposób dołączyć tutaj, żeby wspierać działanie fundacji?

@Barbara

Przed kilkoma tygodniami zatrudniliśmy kolejne dwie osoby i na razie mamy komplet. Ale zawsze jesteśmy zainteresowani kontaktem z wartościowymi ludźmi.

Czy firma Fundacja ADYS w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

pracodawca

Nie zazwyczaj jest to 80% refundacji kosztów związanych z podnoszeniem kwalifikacji.

@pracodawca

Rozumiem, że takie szkolenia odbywają się poza godzinami pracy?

@Monika

To bardzo szczegółowe pytanie. Zależnie od rodzaju szkolenia (często są to studia podyplomowe) odbywa się ono w czasie godzin pracy lub poza nimi.

Co jaki czas w Fundacja ADYS można ubiegać się o podwyżkę?

Fundacja ADYS

Dzień dobry, w naszej Fundacji obowiązuje system wynagradzania składający się z czterech składników: wynagrodzenie podstawowe, dodatek stażowy, dodatek za wychowawstwo (dotyczy nauczycieli będącymi wychowawcami klas) oraz premia. Ostateczna wysokość wynagrodzenia regulowana jest wysokością premii. Ten składnik wynagrodzenia jest najbardziej atrakcyjny i sprawia, że nauczycielom opłaca się starać, wysilać, rozwijać swoje kompetencje i kwalifikacje. Rzadko zdarza się u nas rozmowa o podwyżce wynagrodzenia. Grzegorz Marcinkowski Fundacja ADYS

Jeśli jesteś w ostatniej klasie izolowany - według psychologów tej szkoły nie masz prawa się tym stresować, bo młodsze klasy 'mają gorzej'. Wychowawca dosłownie powie ci, że 'klasa ma powód, aby to robić, więc nie mogą nic zrobić, aby pomóc'. Psycholog powie ci, że przecież nic takiego się nie dzieje. W przypadku mojej sytuacji nękania, nie miałem prawa głosu, lecz cała klasa obgadywała moją sytuacje z wychowawcą i było uznawane to za prawdę. Pomimo tego, że nie zgodne z prawem jest ocenianie zachowania pod pryzmatem wyglądu ucznia, ta szkoła robi to. Przez wiele lat statut szkoły nie był nawet dostępny dla uczniów i odmawiano mi ukazania go, gdy prosiłem . Uczyłem się tu 5.5 lat i wiele osób zostawało wyrzucanych z tej szkoły, gdy tylko się przestali podobać dyrekcji, a klasa i dany uczeń nie wiedział o co chodzi, ponieważ argumenty które podawała szkoła nie zgadzała się z prawdą. Jedyny plus tej szkoły to świetni nauczyciele, poziom jest naprawdę wysoki, pomimo podejścia do uczniów w sprawach nie związanych ściśle ze stopniami. Nie polecam także osobom z dysforią płciową uczęszczania tutaj, ponieważ przez poprawianie złych zaimków i imienia, parę osób zostało wyrzucone z tej szkoły.

Kamil
@.

Kiedy się uczyłeś, ile lat temu? Ktoś jeszcze ma takie podobne doświadczenia z przeszłości?

@.

Anonimowość w internecie powoduje, że u niektórych pojawia się brak chęci podjęcia wysiłku zmierzenia się z prawdą o sobie. Znacznie łatwiej coś napisać i dalej funkcjonować w przekonaniu, że to świat dookoła jest zły a ze mną jest wszystko w najlepszym porządku. Zbieżność dat pozwala przypuszczać z ogromną pewnością kto jest autorem tego wpisu. Życzę Ci wiele szczęścia w Twoim niełatwym życiu. Są to szczere słowa z ogromną dozą sympatii połączonej z troską. Grzegorz Marcinkowski Prezes Fundacji ADYS

Czy pracownicy w Fundacja ADYS dogadują się między sobą?

Tak, pracownicy rozmawiają, dzielą się między sobą spostrzeżeniami dotyczącymi uczniów, wykonywanej pracy, wymieniają się materiałami, pomagają sobie wzajemnie w różnych dziedzinach (wprowadzanie nowych technologii, porady dotyczące dziedzin, w których są specjalistami). W sytuacjach konfliktowych reagują szybko - szczerze mówią, co ich denerwuje i wspólnie szukają rozwiązań danego problemu.

Piotrek

Nigdy tak nie było. Porażka permanentna...

Świetna szkoła, bardzo polecam. Nauczyciele dobrze przygotowani.Matma przestała być zmorą.Jasno wytłumaczona.Uczniowie bardzo fajni, uczą się, że każdy człowiek jest wartościowy. Nawet gdy ma się jakieś dysfunkcje trzeba sie z tym brać za bary. Ponadto bardzo dobry j.polski z panią Justyną. Zdecydowanie polecam ☺

Tata byłego ucznia
@Ewa

Co za bzdury. Zarząd fundacji absolutnie pozbawiony empatii. Syn, który ma średnich rejestrów ADHD został potraktowany jak przestępca i chcieli go wysyłać do szkolnego ośrodka socjoterapii. Kompletnie sobie nie poradzili. Dla mnie najgorsze miejsce dla dziecka. Specjalnie się przeprowadziliśmy, żeby zapisać syna do tej niby to przyjaznej dla dzieci z problemami placówki. Porażka. Nie polecam nikomu!

Może mi ktoś podpowie czy fundacja potrzebuje nauczycieli od nowego roku?

@Marta

Zachęcamy do rekrutacji

Jak długo trwa proces awansu w Fundacja ADYS?

E.

Awans zawodowy nauczycieli odbywa się wg rozporządzenia o awansie zawodowym oraz Karty Nauczyciela. Odbywa się na takich samych zasadach jak w szkołach publicznych.

pracodawca

Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Zachęcamy jednak do odwoływania się do konkretnych faktów. W przeciwnym przypadku opinia taka sugeruje zamiar celowego posługiwania się nieprawdziwymi informacjami w celu przedstawienia pracodawcy w niekorzystnym świetle.

Jacek

Czy dobra praca jest przyczyną , że od dawna nikt nie pisał? Szkoda, miałem nadzieję że dowiem się coś więcej.

E.

Szanowni Państwo; w szkołach Fundacji ADYS pracuję ponad 6 lat. W tym czasie nie zdarzyło się, aby pracodawca nie wypłacał pensji lub płacił ją z opóźnieniem. Wszystko jest na czas; wszystko ok. Zarobki w porównaniu ze szkołami publicznymi są wyższe. Zarząd Fundacji i nauczyciele tworzą przyjazną i życzliwą atmosferę zarówno dla uczniów jak i nauczycieli. Mogę coś na ten temat powiedzieć, bo mam doświadczenie z relacji w pokoju nauczycielskim i kontaktów z Dyrekcją z innych szkół. To moje subiektywne zdanie. Może warto samemu się przekonać?

tara

Z Fundacją Adys pracuję od początku. Adys jest solidnym pracodawcą . Zasady współpracy są jasno i konkretnie określone na samym wstępie. Zarząd fundacji stwarza przyjaznąi życzliwą atmosferę, jest zawsze dostępny. Mam porównanie bo pracuję jeszcze w innych szkołach, gdzie bardzo trudno spotkać się i porozumieć z dyrektorem. W Adysie zawsze drzwi są otwarte. Można szczerze porozmawiać zarówno z Prezesem Fundacji a także z Dyrekcją. Zatem jest transparentna komunikacja, do tego porządek i dobra organizacja pracy. Zawsze jak na coś się umowiłam, to tak było. Co do wynagrodzenia, podkreślam że od 7 lat dostaję zawsze pieniądze na czas. Zarobki zaś są porównywalne z płacami w innych szkołach niepublicznych.

Ala

Niestety zgadzam się z opiniami, że Adys jest niesolidnym pracodawcą - płaci mało (usunięte przez administratora) Lepiej się trzymać z dala od tej szkoły.

Kisielewsky

Witam , w tym roku skończyłem szkołę ADYS, chce wam opowiedziec pewna historie Przychodząc do tej szkoly, wiedzialem ze w klasie bede mial osoby z pewnymi... ... trudnosciami Byłem osoba która nie lubiła się uczyć, a raczej nie odczuwała takiej potrzeby. Moja matma była smutna jak Anna Grodzka w męskiej toalecie. Po pierwszym miesiącu zrozumiałem jaka jest prawdziwa misja tej szkoły . Moje wyniki z matur mieszczą sie w przydziale od 70 do 90% (łącznie z przedmiotami rozszerzonymi) . Naprawde bardzo polecam ta szkołe, poniewaz nauczyciele są niesamowicie cierpliwi, i wiedza jak uczyc, oraz czego dokładnie uczyć. Chce z miejsca pozdrowić całą kadrę nauczycielska, która jest na bardzo wysokim poziomie (szkoła twardo wyznaje zasade "selekcja dziffko !" co np. w przypadku matematyki skutkuje zdana maturą, trzeba tylko chcieć się uczyć) Dziękuje wam za wspaniały rok. W kwestii tej szkoły pomyliłem sie tylko z jednym, ze nie będę miał po niej przyszłości. Jestem dumnym absolwentem , który swoją przygode z maturą wspominac będzie jako przyjemny element wkraczania w dorosłość . P.s Jeżeli chcesz być tam nauczycielem, musisz być najlepszy ! Pozdrawiam :)

A

Zapraszam do złożenia aplikacji. Jestem w szkołach Fundacji drugi rok. Umowa o pracę, zdecydowałam o liczbie godzin pracy. Okres próbny działa w dwie strony. Nie spodoba się, podejmiesz decyzję. Polecam sprawdzanie samemu. Dla mnie praca ciekawa, angażująca, inna niż w publicznej szkole. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja ADYS - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundacja ADYS?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja ADYS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Starowiejska 11 lok. 1
    02-458 Warszawa