Opinie o Inforsys S.A. w Radzymin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inforsys S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Inforsys S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inforsys S.A. w Radzymin

mili pracownicy

wg nas wszystko oprze się o Gądki, wspólny volumen customers i podobny target

vol
@mili pracownicy

no volumen jest a dokładnie 40% vol

operator

mam pytanie o atmosferę w firmie na produkcji co ludzie myślą o całej tej sytuacji , jest kasa bo wydaje się je na pierdoły tnie się premie jakaś przewała, macie specjalistów sprzęt volumen zamówień i stałych klientów. Pytanie czy komuś gdzieś zalezy na takim stanie rzeczy sytuacja jest chora

H w D MB

W Inforsys to kazdy CV rozsyła od nowego roku. Ciekaw jestem jaka bedzie premia w koncu jest akcja specjalna, chyba ze za zysk te Z J E B Y okleiły ścianę drzewami!!!!!!!!! Na to H U J E środki były?????????

bury

W Inf jest wszystko: infrastruktura, zaplecze, niezła kadra informatyczna. Tylko nikt tego nie potrzebuje! Info w tym kształcie to firma bez przyszłości. Z przyzwyczajenia robi się tu korespondencję seryjną, na której biznes robią dostawcy drukarek i kopertownic. Handlowcy, aby coś sprzedać ukrywają w kalkulacjach straty, a zarząd udaje, ze tego nie widzi. Co jakiś czas wymienia się parę osób i walczy się dalej. tak samo był u nas

Planista

JAko takiej niebyło wszystko po znajomości

niebyło

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
niki

od jakiegoś czasu robi się bardzo podejrzanie w kluczowych obszarach, do czego to prowadzi cel już się zarysował

poznań

smutna prawda robi się nieciekawie góra myśli tylko o stołkach choć niektórzy wieją do nas co jest grane? jakieś zmiany na wiosne?

julek

no, to super, że są jakieś wizje i długoterminoe realizaje i plany, bo to wazne, żeby nie zostac w tyle, gdzie konkurencja siedzi nam na ogonie. Dobry pomysł jest z tą całą koncepcją kolorowych druków i w ogóle postawienia na rozwój teraz firmy, na pewno to się opłaci w przyszłości i przyciągnie nowych pracowników.

odp
@julek

oczywiscie przyciagnie nowych pracownikow ale zeby nowych zatrudnic to doswiadczonych trzeba wyjebac

nick

abc, nie włączaj się w temat jak nie wiesz o co chodzi! To właśnie Inforsys eksperymentował z Versamarkiem i na koniec osiągnął dno. W konsekwencji sprzedano Inforsys i teraz wszyscy jesteście na śmieciówkach, bo wielki wizjoner z Krakowa inaczej nie mógłby dojść do wszystkiego własnym trudem i wrodzoną przedsiębiorczością.

Sales Manager face out

i jak w nowej organizacji te same warunki, czy gorsze. Interesujące kto będzie zassany a kto wypadnie z obiegu? jak to fajnie koś powiedział lgnie swój do swego please wait radzymin vs laskowice???

wer

OT.TO - parówa - z dedykacją od inżyniera geja króla dla parówy

Tiket's form Świecie

Nigdy nie czytałem opinii tego formatu bo wydawało mi się to nietyczne i bezproduktywne. Ostatnio zrobiło się jednak głośno wśród mieszkańców więc zajrzałem na to i na inne fora dotyczące tej laskowickiej firmy. Trudno odnieść się wrażeniu, aby ta dyskusja rozwiązała jakiś problem bo i z próżnego i Salomon nie naleje. Z drugiej strony widać narastającą frustracje pracujących tam ludzi i brak szczerych relacji między stronami. W mojej opinii góra próbuje ugrać jak najwięcej dla siebie i do końca sama nie jest pewna nadchodzących zmian. Troch to przypomina wojnę polsko-polską każdy każdym. W całym tym zamieszaniu tak naprawdę traci pracownik ten na samym dole stawki. Co do ludzi trzymających władza jest bardziej skomplikowana. Tu obowiązują inne zasady i standardy. Jednym z najczęściej stosowanych form są umowy kontraktowe lub menagerski. Sporządzone z księgową dokładnością. Co wchodzi w skład takiej umowy nie będę przytaczał szczegółów. Natomiast jeśli przy sporządzaniu jest się odpowiednio pokierowanym przez .... doświadczenie i znajomości może się tam znaleść nawet " lot na marsa" , super auto, smartfony,cardcash no limited, mieszkanie w centrum, opieka medyczna lux itp. Są to poza wynagrodzeniem istotne dodatki z których na pewno się korzysta. Bardzo istotne są w tej kwestii dwie sprawy pierwsza to opis faktury dla księgowości. Druga to krótka modlitwa, aby jej nikt inny nie zobaczył. Z doświadczenia wiemy, że są w firmie jednostki które ze względu na pazerność i skąpstwo przyłarzą z kwitami np. za miejsce parkingowe lub obiad w restauracji i za najlepsze hotele itp grosze brak chyba poczucia smaku i sprawiedliwości. Cóż czas pokaże ile może być to wszystko warte, oby była to druga Japonia.

tyle w temacie

Nikt nie wspomniał ze w tej firmie zastepca dyrektora produkcji jest alkoholik parowa.

xxx
@tyle w temacie

jak tam ,,,cała premia ? hahahahah (usunięte przez administratora)bardziej

kierownik

Ludzie zaczną sie zwalniać bo ile można patrzeć na to. Kryzys jest do zwykłych pracowników, nie dla dyrektorów, przesow i innych nierobow

kosztowna sprawa

Drodzy czytelnicy jak sądzicie ile biorą firmy za usuwanie newsów z forum, stawka jest od wyrazu czy od ..? w firmach zaaintersowanych z naszych informacji powołane są osoby tak jak naszym przypadku zaufane z marketingu politycznego które odpowiedzialne są za wizerunek. Pytanie tylko czego? zlecają usuwanie administratorowi niewygodne wpisy. Jest to jakiś sposób na bisnes który przynosi takim firmom dodatkową kasę. pozdro i miłej lektury

jasnowidz

PS. Te dwa oszołomy z góry tylko myślą jak wam upi8888c premie to za porządki to za klapy śmiać się chce a sami co robią jeden pisze maile bezsensowne i wrzuca do planu jak tresowana małpa zlecenia a drugi fantasta , wujek dobra rada , nap****la przez telefon w prywatnych sprawach .

zaoszczęćmy razem

no i jest kilka pomysłów gdzie mozna ciąć koszta

gazela

Czy ten bemwusiarz świdrasas ma jakąkolwiek wiedzę i odpowiedzialność. Za co kurwa on bierze taką kasę to ze drukował na 219 3 kolory i jebał się przez pół dnia z ustawianie śladu, Czym on tak naprawdę się zajmuje i tu pytanie do kierownika produkcji proszę na odpowiedzieć. Są w firmie ludzie z papierami i prawdziwym doświadczeniem którzy powinni juz dawno awansować.

prawda
@gazela

a co ty masz za mało (usunięte przez administratora) jeden

laskowice vs poznań
@gazela

widać u nas jak niektórym naprawdę grucha zmiękła, no i da się dobrze ze ludzie nie czytają tego forum w laskowicach:)

cxv

Cały ten dział bezpieczeńśtwa to żal . 3 tępe proce , na nich szukajcie oszczędności po co ich tam aż 3 osoby ?!?!

jasnowidz
@cxv

Kiedyś sprawami bezpieczństwa zajmowała sie jedna osoba -dawała rade . Teraz jak duzi klienci pouciekali z tej firmy nagle potrzebne są trzy osoby , które tak po prawdzie całe 8 godzin pierdzą w stołki (no może przesadzone stwierdzenie 2h "coś robią, udają" a 6h pierdzą w stołek) i zarabiają wiecej niż operator stojący 8h przy kopertownicy czy tam drukarce. I to są oszczędności firmowe?, upier****c tego co się namęczy przez 8h a dać nierobom pierdzistołkom - po co ich aż tyle ?!?!?!?!?! To jest ku**a sprawiedliwośc firmowa! Pamiętajcie , jeżeli bedziecie zap*****c jak barany za te marne kase to będą Was je88c jeszcze bardziej, mówie tu do produkcji! Macie to na własne życzenie

pempek

pracowalem tam długo o wiele zadługo przewrót totalny w tej firmie, a od kąd zmienił się właściciel to dno, ale parówa ma łep do planu

bahha
@pempek

ten parówa to taki drugi Shrek

tyuio
@bahha

parówa to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) i opój (usunięte przez administratora)

Ali
@tyuio

Długo ten wpis nie powisi. Cenzura go zdejmie

prcodawcy z świeckiego

co tam się u was dzieje bo gdzie nie spojrzeć ludzie od was prowadzą potajemne rozmowy i ślą CV gdzie popadnie nawet ci z lepszych stanowisk, i są to osoby ????? nie róbcie tego bo my się wymieniamy informacjami HR

Zostaw merytoryczną opinię o Inforsys S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Inforsys S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inforsys S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inforsys S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inforsys S.A.?

Kandydaci do pracy w Inforsys S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inforsys S.A.
1.5/5 Na podstawie 466 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 24
    05-250 Radzymin