Opinie o Inforsys S.A. w Radzymin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inforsys S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Inforsys S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inforsys S.A. w Radzymin

true

Administratorko wprowadz jeszcze zakaz oddychania na hali produkcyjnej i(usunięte przez administratora) się w łeb. Nie strasz konsekwencjami bo i na ciebie sie znajdzie haczyk.

FIRMA WYZYSKSYS

To nie firma to (usunięte przez administratora) Tu wszystko ładnie wygląda przy zatrudnianiu, a potem nędzna wypłata, same zakazy i nakazy, JEDNYM SŁOWEM PŁACA I WARUNKI NIE SĄ ADEKWATNE DO WYKONYWANEJ PRACY. WYZYSK DYREKTORKÓW I KIEROWNICZKÓW !!! NIEPOLECAM , CHCESZ ZAZNAC PRACY W ŁAGRACH TO IDEALNA FIRMA DLA CIEBIE !!!

Drukarnia Emerson
@FIRMA WYZYSKSYS

Chyba jesteś z Inforsys teraz walą do Emersona.P.S.Kto pamięta czasy Czeredysa?

Drukarnia Emerson

A może zamiast pracy w Inforsysie to praca w EMERSONIE?Bardzo dobrze płacą uczciwie przestrzegany 5dniowy system pracy soboty niedziele wolne chyba,że sam chcesz to pracujesz a wtedy masz podwójne stawki

Al Bundy
@Drukarnia Emerson

No normalnie bajka. Tylko jeden mały problem, gdzie to jest?

@Al Bundy

Emerson, to Piotrków Trybunalski. Wszystko co piszesz, to g***o prawda! Było tam tak dobrze, że to do nas przenosili się, szukając lepszych warunków.

abc biznesu
@Drukarnia Emerson

Emersonixs ponoć ma apetyt na firemkę z ......... a tak naprawdę chodzi mu tylko o volumen klientów resztę mają w 4 literach, ale coś się tam się nie mogą dogadać.Tylko aby się sprawa nie wypłynęła bo .... znowu będzie w se. zadymka.:)

bobik

Czyli, jakby człowiek się nie obracał, (usunięte przez administratora)z tyłu! idę se walnąć setę polecam bimberek .... miód malina co nam więcej pozostało..

Planista

JAko takiej niebyło wszystko po znajomości

niebyło

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
OSP OSIE

u nas jeszcze jest szansa ale podejrzewam ze ludzie wolą się obrzucać błotem zamiast wziąć się do roboty, ale faktycznie za moment moze okazać się ze będzie po ptokach, czas urlopy tez się muszą kiedyś skończyć i co będzie dalej chrobowe bezpłatne

do dzieła

Wniosek pracowników o utworzenie rady Osiągnięcie przeciętnie 50 zatrudnionych oraz fakt poinformowania o tym pracowników, nie powodują jeszcze powstania rady pracowników. To, czy rada powstanie, jest uzależnione od inicjatywy samych pracowników. Rada pracowników powstanie bowiem wówczas, gdy zostaną przeprowadzone wybory. Warunkiem koniecznym do powstania obowiązku przeprowadzenia wyborów może być tylko pisemny wniosek złożony przez co najmniej 10% pracowników zatrudnionych u pracodawcy (art. 8 ust. 1 ustawy o informowaniu pracowników...). Jeżeli ustawowy próg zatrudnienia został osiągnięty, przepisy nie określają, na jaki dzień należy obliczać liczbę 10% pracowników, czyli wymaganą liczbę pracowników podpisanych pod wnioskiem o przeprowadzenie wyborów rady pracowników. Może to być zatem zarówno dzień złożenia wniosku przez określoną liczbę pracowników, jak też dzień podania przez pracodawcę informacji o prawie pracowników do utworzenia rady oraz o jej uprawnieniach. Przyjmuje się, że oba rozwiązania są możliwe do zastosowania. Ze względów praktycznych dobrze byłoby, by pracodawca poinformował pracowników, jaka dokładnie liczba podpisów powinna znaleźć się pod wnioskiem o utworzenie rady pracowników, aby pracodawca był zobowiązany do nadania takiemu wnioskowi dalszego biegu. Tryb informowania pracowników o wyborach Po otrzymaniu od pracowników prawidłowego wniosku o przeprowadzenie wyborów pracodawca jest zobowiązany m.in. do powiadomienia pracowników o terminie wyborów oraz o terminie zgłaszania kandydatów na członków rady pracowników. Pracodawca powinien powiadomić pracowników o wyżej wskazanych terminach w sposób u niego przyjęty w firmie, np. przez wywieszenie na tablicy ogłoszeń, umieszczenie w intranecie lub rozesłanie pocztą elektroniczną (art. 8 ust. 1 ustawy o informowaniu pracowników...). prosze się nie bać pomozemym

@do dzieła

Dwie sprawy: 1.Zatrudnienie pracowników w Inforsys, na podstawie umowy o pracę, to szczątkowa forma zatrudnienia. Większość, to samozatrudnieni, którzy mają umowy kontraktowe lub zleceniobiorcy. Trudno, więc będzie doczekać się zatrudnienia 50 pracowników. Jeśli macie wątpliwości – zapytajcie w kadrach. 2.W dawnych czasach, kiedy jeszcze zatrudnienie w Inforsys opierało się na umowach o pracę, wybory rady pracowniczej odbyły się z inicjatywy pracodawcy, który w dobrze pojętym, własnym interesie wysłał wyznaczonych pracowników, aby dopilnowali „właściwego” wyboru. Jaki był pożytek z takiej rady – łatwo się domyśleć. Czyli, jakby człowiek się nie obracał, d*** z tyłu!

nick

widzę ze w tych laskowicach ktoś ma dość kasy na chlanie, drogi panie przestań paplać gebą i chwalić się co to nie ty i jakie masz plecy, wśród swoich pijaczków bo nikomu to nie słuzy panie zawisza

nick

no fifo fago ale wiem co knujecie

wks zawiszaaaaaaa

sc ory sa bledy ale troche zablowalimh ,ry,, zawisza wks zawisza krulem,,,,,,,,, reszta szajse tak jak te pedały które wiecie rozpierdolili to firme i będze hujowato w tej laskowicom, zawisza zawisza ale jebaq tego bmw smiee i cłą gołote,,,no i ghuwx,,,,,

Ludzi z produkcji , magazynu i konfekcji traktuje się jak parobków i śmieci. Najważniejsza i najmądrzejsza jest dyrekcja i ich przydupasy podbiurkowe. Nie ma pieniędzy na podwyżki a na nowe insignie to były. Firma w kryzysie nie kupuje insigni za ponad 100tys tylko najtańsze białe małe samochodziki tańsze o 2/3 tej ceny. Kryzys to jest ale dla zwykłego pracownika, nie dla tego co wpier... z koryta !!

górnik

PRAWDA JEST TAKA ŻE OD 5-6 LAT METODĄ NA FUNKCJONOWANIE TEJ FIRMY JEST SYSTEMATYCZNE I POSTĘPUJACE OKRADANIE PRACOWNIKÓW I CORAZ GORSZE WARUNKI PRACY. NIC INNEGO NIE POKAZAŁ ŁYSY AROGANCKI OBSZCZYMUREK. MIESZKACIE W, LUB POD WARSZAWĄ ZASTANÓWCIE SIĘ CZY WARTO...

RAFAŁ B

NA głownej stronie inforsysu można przeczytać "Zatrudniamy najlepszych na rynku fachowców w dziedzinie produkcji, informatyki, zarządzania jakością i bezpieczeństwem oraz marketingu i obsługi Klienta. " JA sie pytam gdzie są ci fachowcy?

@RAFAŁ B

Jak to gdzie? Na 1 piętrze biura!

RAFAŁ B
@voyt

To są fachowcy? hahahahaha i tyle w temacie

knaga w dyrekcje

buldożery(usunięte przez administratora) te firme i nad czym tu sie zastanawiac .

ktos
@knaga w dyrekcje

dla dyrektora i planisty polecam srodkina pamiec,,,bo chyba zapomnieli jak mowili ze jak nie ma roboty w sobote na dyzurze dla plusa ,to jest wolne ,,,a nie kuzwa sprzatanie ,,,,,,,,,,,,,,,ale coz mozna sie spodziewac po ludziach nierzetelnych na pewnych stanowiskach...wiadomo planista moze sobie brac dni wolne i urlop jako praca zdalna ,,,a pracownik ma zapirdalac bez urlopu ,,,,,,ciekawe czy ktos dostanie urlop w lutym,,a ile planista bedzie dni w pracy a ile zdlanie ,bo ostatnio to chyba rowny miesiac minąl ...pracodawaca płaci ,,aurlop sie ma ,,,gratuluje umowy z pracodawca ,bo kazdy tak chcialby miec ,,,

gastrolog
@ktos

to jest dobry planista. Planuje jak sie napier..... w weekend a w poniedziałek zdalnie lub szpital bo nera szarpie.

xx
@gastrolog

pierwszy raz widze zeby mozna bylo tak czesto zdalanie pracowac ,oczywiscie na takim stanowisku ,,to co tu sie slyszy to on bardzo rzadko zaszczyca swoja obecnosci firme ,,ale co tam i tak puzniej jest na liscie podpisany ciekawe czy firma na tym traci czy zyskuje ,,,mysle ze dobrze go ktos kryje,,i ciekawe jaki cel w tym ma ?

odp

a to on ma premie?za co ?przeciez kazdy z kadry menagerskiej w tej firmie powinien byc na samozatrudnieniu ,widac on ma jakies zajebiste dojscia ze pozostawili go na takiej umowie,,i jeszcze premie ma ?

Brzoska

Co to ma być? Jakiś spam z linkiem do badziewnej strony. Płacą Wam za to? Skorzystam z tej kryptoreklamy, ale jak poniosę straty, podam was do sądu!

święty

premii nie dostajecie a i tak tyracie jak barany i pokazujecie że nic się nie stało. jesteście żałośni, aby tak dalej -brawo.

wizjoner z krakowa

w tej firmie skończyło sie wasze zasrane zycie teraz zaczniecie nowe zaszczane!!!

abc

to forum o inforsys radzymin a nie o laskowicach , nikogo tu nieinteresuje co sie dzieje w laskowicach

@abc

abc, nie włączaj się w temat jak nie wiesz o co chodzi! To właśnie Inforsys eksperymentował z Versamarkiem i na koniec osiągnął dno. W konsekwencji sprzedano Inforsys i teraz wszyscy jesteście na śmieciówkach, bo wielki wizjoner z Krakowa inaczej nie mógłby dojść do wszystkiego własnym trudem i wrodzoną przedsiębiorczością.

hitman profesjonal
@voyt

przy zakupie oprócz maszyny ponosi się ogromne koszta całej infrastruktury, zaplecza itp. trzeba mieć spory volumen i stabilny targiet pod transpromo, przy relatywnie wysokich kosztach jednostkowych w obecnej sytuacji stopa zwrotu na arkusz jest ponizej załozeń wydajności przy optymalnym oblozeniu , widełakach wilowariantowego scenarusza wypadają nakłacy zerowe, więc reasumując są nie opłcalne bo rynek nie gwarantuje w średniokresowym lub długookresowym horyzoncie czasowym załozen dla danego portfolio....

@hitman profesjonal

Wybacz hitman profesjonal, ale twój wywód to jakiś bełkot, z niewielkimi elementami logiki. W Inforsys jest wszystko: infrastruktura, zaplecze, niezła kadra informatyczna. Tylko nikt tego nie potrzebuje! Inforsys w tym kształcie to firma bez przyszłości. Z przyzwyczajenia robi się tu korespondencję seryjną, na której biznes robią dostawcy drukarek i kopertownic. Handlowcy, aby coś sprzedać ukrywają w kalkulacjach straty, a zarząd udaje, ze tego nie widzi. Co jakiś czas wymienia się parę osób i walczy się dalej. Już Brzechwa przewidział, co się stanie, jak będzie się pieprzyć bez sensu: Ryby, żaby i raki Raz wpadły na pomysł taki, Żeby opuścić staw, siąść pod drzewem I zacząć zarabiać śpiewem. No, ale cóż, kiedy ryby Śpiewały tylko na niby, Żaby Na aby-aby, A rak Byle jak. Karp wydął żałośnie skrzele: "Słuchajcie mnie przyjaciele, Mam sposób zupełnie prosty - Zacznijmy budować mosty!" No, ale cóż, kiedy ryby Budowały tylko na niby, Żaby Na aby-aby, A rak Byle jak. Rak tedy rzecze: "Rodacy, Musimy się wziąć do pracy, Mam pomysł zupełnie nowy - Zacznijmy kuć podkowy!" No, ale cóż, kiedy ryby Kuły tylko na niby, Żaby Na aby-aby, A rak Byle jak. Odezwie się więc ropucha: "Straszna u nas posucha, Coś zróbmy, coś zaróbmy, Trochę żywności kupmy! Jest sposób, ja wam mówię, Zacznijmy szyć obuwie!" No, ale cóż, kiedy ryby Szyły tylko na niby, Żaby Na aby-aby, A rak Byle jak. Lin wreszcie tak powiada: "Czeka nas tu zagłada, Opuściliśmy staw przeciw prawu - Musimy wrócić do stawu." I poszły. Lecz na ich szkodę Ludzie spuścili wodę. Ryby w płacz, reszta też, lecz czy łzami Zapełni się staw? Zważcie sami, Zwłaszcza że przecież ryby Płakały tylko na niby, Żaby Na aby-aby, A rak Byle jak.

batoniki

Dziwna sprawa, czy u nas będzie podobny scenariusz? z tą różnicą ze pokroją nas na części i zostanie kupa . A tak na marginesie to kupiono zabawkę za grube pieniądze x000.000 aby mogli się nią podniecać nasi panowie. Łatwo było panie P.W. szajstać cudzą kasą. Sprawa się niestety rypła, a my musimy ponosić tego konsekwencje. O tych i innych tematach można by pisać tylko martwi nas jedno ze w tej firmie zostały jeszcze kluczowe jednostki które wiedziały co się dzieje. Wstyd że to ponoć z katolickiej prawej rodziny a tu pozory....

operator

proszę zobaczyć na (usunięte przez administratora) Océ ColorStream 3500 at Stralfors takie cacko niedługo bedzie trzepać kapuche, zapominijcie o starych glutach, jeszcze kwartał miłego luksa

pamiętliwy
@operator

No i popatrzyłem sobie. Nic nowego. Takie cudo, oczywiście naj..., naj..., na świecie u nas już było! To słynny Versamark Kodaka. Miał nas wyprowadzić na szerokie wody "transpromo", a pogrążył w długach, tak, że ówcześni właściciele pozbyli się kłopotu wraz całą firmą.

laskowice

my tez się do tego przyłączamy bo strasznie nas wkur.. fakt gdzie ziomal zarabia piątasa tylko dlatego bo ma wejścia u oj tam oj tam. Znajdź sobie jakieś bezpieczniejsze zajęcie! bobek

Zostaw merytoryczną opinię o Inforsys S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Inforsys S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inforsys S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inforsys S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inforsys S.A.?

Kandydaci do pracy w Inforsys S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inforsys S.A.
1.5/5 Na podstawie 466 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 24
    05-250 Radzymin