Inforsys S.A.

Radzymin

Opinie o Inforsys S.A.

Jarek M

Jak tam parobki zarobiliscie już na moją wypłatę?, teraz leżę na#EBANY ale jutro sprawdzę jak tam wyniki i jak za mało to wam premie zabiorę albo niedam wcale a powód już sobie wymyślę podczas samotnego picia przed laptopem bo muszę pokazać prezesowi jaki to ja jestem niezbędny w tej firmie. Powysylam parę maili poudaję jaki to ja jestem zapracowany i jak się troszcze o dobro firmy bo jak zamkną mi te źródełko czystego dochodu za zatruwanie powietrza to czeka mnie tylko Łopata lub przeszczep wątroby a tego bym nie chciał a więc do roboty niewolnicy bo mi kasa na koncie się zgadza a wy możecie robić za miskę ryżu jak wam tak pasuje a najlepiej jakbyście za darmo podratowali firmę to może bym jakąś podwyżkę dostał albo nawet i awans.

lelek

W związku z tym że znowu pojawiają się ogłoszenia zachęcające do pracy w firmie inforsys w strykowie uważajcie na nie i co podpisujecie . Ja takie podpisałam po czym mi zabrali i oddali po kilku dniach a to było kilka stron i nie przeczytałam nawet tego. W firmie jest duża zmowa milczenia nie można się niczego dowiedzieć. Generalnie umowa na chyba 3 miesiące a pracowałam z miesiąc czy półtora. Nie wiem czy w ogóle chcą zatrudniać na dłużej. Trzeba czytać co się podpisuje a nie dać się omamić. Na szczęście mi zapłacili więc dobre i to. Nie wszystkie składki odprowadzają na kuronia nie .

Kazek

Bylem na rozmowie w tej firmie, prowadzil ja jaroslaw m. od ktorego wyraznie bylo czuc woń alkoholu a wygladal jakby chlal od tygodnia. Druga sprawa przez telefon umowa o prace 2500 brutto plus premia, a na miejscu umowa zlecenie a po jakims czasie dopiero umowa o prace na 2000 brutto. Omijac te firme szerokim lukiem , jedno wielkie oszustwo!!!!

info

Idż na rynek pracy albo na przeciwko do LIDLA popracuj miesiąc i dopiero wtedy mów co i jak . Wypowiadają się ludzie bez jakichkolwiek kwalifikacji których ominęło 10 lat lub więcej - pokaż że znajdziesz lepsze stanowisko i odejdż .

Lidl
@info 25.11.2017 22:48

H#j ci w du#pe wykwalifikowany parobku

inforsyf

Ach z tym inforsyfem. Trzeba wypowiedzenie składać bo za chwilę zaorają tą budę

@Oczy bolą 10.11.2017 14:50
Większość wypowiedzi z forum jest dowodem jaki poziom prezentują pracownicy produkcji. Żenada i wstyd dla pozostałych pracownik...

Właśnie o to chodzi! Czy nie lepiej zatrudnić dobrych, pracowitych, rozumnych ludzi? Czy nie lepiej im uczciwie zapłacić za solidną pracę? Myślę że tacy się odwdzięczą bo potrafią docenić pracę za którą można żyć. A się tak jak wszędzie w tego typu firmach szuka głupiego co się da wyrolować. Ja bym tak nie chciał prowadzić firmy.

jarek
@Anonim 22.11.2017 11:52

nowi czyli osły dają się dymać tak aż miło patrzeć. Za 10zł na umowe zlecenie noce dnie weekendy gratuluje głupoty i życze samych sukcesów . Jarek jest z was dumny ku chwale jarkowi , dyrektorom i prezesowi !!!

D

Przestrzegam wszystkich chcących podjąć wspołpracę z tą pseudo firemką. Mialam nieprzyjemnosc pracowac za ich posrednictwem w innej znanej firmie i to co tu się dzieje to jest istny cyrk. Brak wyplaty, ktora powinnam otrzymac 20 pazdziernika. Po milionie telefonow i awanturze pieniadze mialy zostac przelane do 10 listopada. Pieniedzy oczywiscie brak. Firma porazka.

Prawda
@D 10.11.2017 15:23

Jaka praca taka płaca, ciesz się że ci w ogóle zapłacili. 90% zlecenia nie potrafi pracować, ty skoro już nie robisz pewnie też wyleciałaś.

super
@Prawda 10.11.2017 19:58

jak na produkcji same robole robią to wy cwaniaczki z palarni z telefonami w reku dawajcie na maszynymjednej zmiany nie ma ,wiec macie pole do popisu

Rival

Co to ma być? Ocena 2/6! Dawajcie, ściągamy ocenę do jednego do jednego, bo jeszcze jakiś murzyn zabłądzi i się zatrudni.

księgowa

Chodzą słuchy w Krakowie że ten wasz burdelik maja kupić ukraińcy , zobaczycie jak się pracuje za miske ryżu ogry je*ane

Anonim

Dzięki za info. Miałem coś do czynienia inforsys i odradzam bo to oszuści ale z inpostu korzystam i jestem zadowolony.

piotr

Przeciez nietrzeba byc nadzwyczajnie utalentowanym zeby zobaczyc ze przez ten caly innowacyjny inpost ta firma idzie na dno. W tej chwili zarabia sie na pensje kierownikow dyrektorow i prezesow oraz dlugi inpostu dlatego wymyslaja mniejsze premie mniejsze dodatki. Oni maja w d*pie los robola liczy sie tylko zeby mieli dla siebie i bedzie juz tak caly czas dopuki da sie wyciagnac cos z tej firmy . a jak juz wydoja do zera to zamkna interes i robole pojda sie j*ebac bez ostatniej wyplaty i bez grosza na koncie . Naprawde tak chcecie skonczyc wydymani w kukle.

C

To smieszna firma. Takie rządy są uskuteczniane że niedlugo buldozery wjada

Anonim

Czy inforsys i inpost to to samo, bo nawet nie chce mi się szukać. Może ktoś napisać. Coś mi się obiło o uszy i szukam weryfikacji

@Anonim 11.09.2017 18:38
Czy inforsys i inpost to to samo, bo nawet nie chce mi się szukać. Może ktoś napisać. Coś mi się obiło o uszy i szukam weryfika...

No tak infor, inpost i integer to wszystko należy do jednego wyzyskiwacza ludzi czyli do oszusta Brzoski

daniel

O jak przykro a taki lider na rynku byl z tej firmy a teraz co same problemy bo ktos myslal ze ludzi wydyma na kase. A tu skucha ile czasu mozna dac sie dymać . To nie sa czasy pracy za 2000zl ludzie w końcu to widza . Zaktualizujcie swoja strone internetowa , nie macie juz zespolu specjalistow tylko dzieciaki swiezo po szkole bo nikt tu nieprzyjdzie normalny przy stawkach ktore zarabialo sie 10lat temu . I taki to jest lider z inforsysu , brak kasy , brak perspektyw , olewanie pracownika i malo tego , zarzad jest przekonany ze tak dobrze placa ze kazdy powinien sie cieszyc a jak chce sie zwolnic to jest pytanie dlaczego? Jakby niewiedzieli dlaczego , z roku na rok zamiast zarabiac wiecej to kazdy zarabia mniej . Dlatego jakby ktos to czytal z decydentow

ex

na weekend potrzeba jednego barana ale jak poprosicie i odacie swoja premie ,to pozwole innym baranom przyjsc

Operator

Dawaj prezes zlaz z wygodnego fotela i bierz swoich dyrektorow pakowac gońcie bo data nie zejdzie a kary wysokie . O 10% premi potrafiles podjac decyzje to teraz podejmij decyzje zeby podniesc swoje du.sko i na hale wspomagac zaloge bo daty wpiz.u i ciut ciut.

obiecanki cacanki a glupiemu radosc . pozdrawiam smoluchow

notariusz

zerknijcie na to , czyżby zarząd robil juz ewakuacje? Informacje o sporządzeniu lub zmianie statutu : AKT NOTARIALNY Z DNIA 3 KWIETNIA 2017R., REP A NR 5851/2017, SPORZĄDZONY PRZEZ NOTARIUSZA PIOTRA TOMASZEK, PROWADZĄCEGO KANCELARIĘ NOTARIALNĄ W KRAKOWIE ZMIANA: § 6 UST. 5 STATUTU SPÓŁKI DODANO: § 6 UST. 9 STATUTU SPÓŁKI WYKREŚLIĆ 2.Sposób reprezentacji podmiotuDWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE LUB JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM WPISAĆ 2.Sposób reprezentacji podmiotuW PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO: SPÓŁKA REPREZENTOWANA JEST PRZEZ JEDYNEGO CZŁONKA ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO: WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM Podrubryka 1. Dane osób wchodzących w skład organu WYKREŚLIĆ 1.Nazwisko / Nazwa lub FirmaADAMCZYK PIASKOWSKA 2.ImionaANNA 3.Numer PESEL/REGONxxxxxxxxxx 5.Funkcja w organie reprezentującymCZŁONEK ZARZĄDU 6.Czy osoba wchodząca w skład zarządu została zawieszona w czynnościach?NIE

Manager

Ja to bym sie wzial za tego calego mistewicza. Premie zapier...olic to pierwszy za byle co . A jak sam chodzil na zwolnienia lekarskie i robil zdalnie niewykorzystujac urlopu to bylo dobrze to tego niepamieta fajansiarz je..ny . I te jego smieszne statystyki , wydajnosci maszyn , jak jest taki cwaniak to niech zejdzie i pokaze co potrafi , jak sie siedzi mordą w laptopie to wszystko sie wydaje takie proste , przyjdz kut..sie i pokaz jak sie robi wynik . A Tych jego maili nie da sie juz czytac , takie glupoty to sie wypisuje na lekcjach informatyki w gimnazjum. Wogule to po h.j zatruwa powietrze , z nim czy bez niego firma funkcjonuje tak samo .

boryszka

jak ma być dobrze w tej firmie, mojej Sylwii tylko d..a rośnie bo nic nie robi poza dobrym wrażeniem

Praca na gospodarce

Jak jestes zdrowym murzynem to na poczatek 3000brutto . Po 3 miesiacach jak sie sprawdzisz 3500brutto. Poniedzialek piatek 8-16

Praca na gospodarce

Murzyny po co dorabiacie te firme, ja wam zaplace tyle samo a potrzeba mi ludzi do roboty w polu. Jak macie sile ciagnac jak konie po 16h to i w polu dacie rade a nawet bedziecie mieli lzej . Place tyle co inforsys plus catering i zimna woda.

kiero

już murzyny ponarzekaliście to teraz brać się za robotę, kopertować, kopertować żebym miał lepszą premię trzeba było się uczyć, szkolić, robić kursy i być taki inteligentny i błyskotliwy jak ja to teraz też byście sobie siedzieli i pierdzieli w stołek a kaska by leciała

Rytpuk

A dlaczego niezabrac premi calkowicie wyrownac wszystkim na zero a podstawy wyrownac do minimalnej krajowej. Do tego zatrudnic wiecej dyrektorow i kierownikow tak zeby kazdy bambus mial swojego pana i mogl na niego pracowac . To jest idealne rozwiazanie, ktore z tego co widac pasowaloby kazdej ze stron.

PP

Traktują was gorzej jak Ukraińców, wracać do roboty czarnuchy to jeszcze wam kolejne 10% zabiorą.

Anonim

Ostrzegam przed pracą w firmie Inforsys Stryków. W ogłoszeniu podają, że praca na stałe z umową. Potem się okazuje, że to zleceniówka. Co chwila zwalniają po np 4 godzinach pracy lub odwołują. W umowie jest paragraf, że jeśli się nie przyjdzie do pracy bez zapowiedzi nie płacą za bieżący miesiąc a pracownika traktują mimo to jak zwykłego zleceniowca, którego można zwalniać i odwoływać, bo akurat nie ma zleceń. Generalnie ostrzegam przed tą firmą, bo dużo osób rezygnuje i czuje się oszukanych. Jednocześnie firma grozi karami po 1000 złotych jak się nie przestrzega klauzul w tej umowie. Przyznam się że czegoś takiego nigdy nie widziałam a pracuję już tyle lat i na zleceniówki też.

@Anonim 08.08.2017 00:26

A co Ty myślałeś? Wszystko co jest Pana Brzozki działa właśnie w ten sposób. .....

A
@Lualua 08.08.2017 11:01

To jest tak hu.owa branża , że tu jedyny zarobek jest na robolach bo dla klienta robi sie juz za darmo a co niektorym mysle ze i doplaca sie.

Xxx

To ze pierd..li sie bambusow z hali i uwaza ich za smieci dowodzi chociazby papier w kiblu. Na gorze gdzie dyrektorzy , prezesi i zarzad mieciutki papier przy tronie a na dole dla bambusow zwykly szary ze jak sie trze du.e to az piecze.

Lualua

Tym murzynom nie da rady przetłumaczyć bo im więcej się im zabiera tym szybciej zapierd...... i szczerze ja się nie dziwię prezesostwu ze zabierają wam premiie bo widza ze wy i tak będziecie zapier...... nawet za 1 zl na godzinę byle by robić bo wiedzą że takie murzyny jak wy i tak będziecie robić i tak bo bezmozgowcami jestescie. Szanujcie się troche ludzie bo was nikt nie będZie szanował jak wy sami siebie nie będziecie szanować za grosz.....

Xxx

Nieod dzis wiadomo ze kazdy żeruje na bambusach z hali a tym bambusom jak widac pasuje to w 100% czyli beda je..ni jeszcze bardziej . Kazdy zarabia tylko bambus nie . No i podsumowujac h.j w du.e wszystkim bambusom niech dorabiaja elity.

gosc

mowicie o dyrektorach ,prezesach ,a nie widzicie ze w calym zajsciu zwykly kierownik po cichy ugrywa dla siebe ,a zmiane ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przeciez im nic nie zabrali , po cichu mowia ze im jeszcze dadza ,przeciez my zarabiamy mniej ,a robota schodzi pomyslcie kto na tym ugrywa dla siebie ,kazdy ma kazdego w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> przeciez wystarczy piatek noc ,i juz kierownik obsrany ,,sami pojda do prezesa zeby ludzim oddali premie i dodatki ,a teraz to po co jak sa chetni..banda baranow

Qwerty
@gosc 06.08.2017 08:15

Mozesz tlumaczyc tym chlopkom a oni i tak niepojmuja ich rozwoj zatrzymal sie na latach 90tych juz maja we krwi murzynstwo. Jak ich ktos niewyru.ha to chorzy chodza. Im bardziej ich je.ią tym szybciej robia

xx

ja jestem za ,a barany niech przemysla ,,nie chodzi o jakis bunt ,tylko walke o swoje .przeciez sami wiecie ze nikt nowy nie przychodzi ,a jak juz sie znajdzie to krzyczy sobie tyle samo co pracownk po 10 latach nawet jednemu co chce sie zwolnic proponujwali wiecej niz ma pracownik ze stazem ,

qwerty

Prawda jest taka ze jestescie banda obsrancow i bezmozgowcow. Czy wy tego niewidzicie ze bez was ludzi produkcji ta firma nie istnieje to jest najczarniejsza robota w calej tej firmie , niesiedzisz wypachniony i odje..ny jak na wystawe mody w wygodnym fotelu przed komputerem, nie zastapia cie pierwszym lepszym ktory przyniesie CV, tylko dopier..alasz jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na 3 zmiany, caly spocony bo na hali ponad 30 stopni. Za te wypociny zaplaca 1700zl gdzie dyrektorzy i caly zarzad co miesiac biora dobra sumke, tlumacza sie ze zrzekli sie premi no dobrze fajnie tylko ze w dalszym ciagu biora wielokrotnosc tego co czarnuch z produkcji, mozna powiedziec ze zyja jak pany a bambusom ledwo starcza albo i nie starcza od wyplaty do wyplaty. A niepotrafia nawet wlaczyc maszyny czy drukarki a co dopiero pracowac na tych sprzetach. Zebyscie mieli odrobine dzialajacych szarych komorek to do dzis bylo by 30% premi , normalne dodatki i normalne stawki ale jak wolicie byc czarnuchami bo macie wybor albo zapie...dalac tu albo przy lopacie bo jestescie takimi inteligentami ze nic innego niepotraficie to was je.ia jak chca. Zamiast pierd..lic miedzy soba i sie uzalac to postawic sie konkretnie. Bez produkcji niebedzie potrzebny ani zarzad ani prezes , dyrektorowie tez sie pozegnaja. Ugieli by sie bardzo szybko , duzo czasu niezostalo. Sami nieprzyjda robic bo nie potrafia a nowi pracownicy to haha wyratuja napewno firme. Takze albo wszyscy solidarnie albo wolicie byc smoluchami zarabiajacych na wszystkich tylko nie na siebie. Dojdzie do tego ze uchodzcy beda mieli wieksze poszanowanie niz wy jak nic niezdzialacie.

Lol

Po drugiej stronie drogi budują Lidla, lepiej przejdźcie do nich. Robota równie ciężka ale przynajmniej nie obniżają pensji czarnuchom. Niemiec lepiej traktuje Polaka niż Polak Polaka.

ex_mag

czyżbyście się buntowali przeciw temu że was wykorzystują? i co zrobicie? nic!!! pomarudzicie troche i za chwilę znowu będziecie pracować, łapać dodatki jakby nic się nie stało.... a za jakiś czas znowu wam coś urwą to znów pomarudzicie i tak w kółko. Robią co chcą i tak bedzie dalej

Lualua

A Solidarności nie będzie nigdy bo ten kto trochę się szanuje, swoje zdrowie i swoje "ja" z murzynem i bambusem niestety się nie dogada nigdy.... człowiek inteligentny nie da się ruch**** a murzyn na każdym kroku.

Planista
@ex_mag 01.08.2017 15:24

Jasnowidz . Wszystko sie spelnilo w 100% .

Pracodawca

Juz sie zbliza ta chwila kiedy dyrektorzy , czlonkowie zarzadu i prezes zejda i beda pracowac na maszynach wtedy mozna bedzie powiedziec ze zarobia na swoje pensje.

Inpost
@Lualua 28.07.2017 00:02
Wam nawet jak się zabierze całą premię to widac ze będziecie robic jak murzyny zamiast zacząć interweniowac....

Ta firma to american dream brzóski

Natalia

@oooo, a skąd wynikła taka sytuacja? Macie potwierdzone informacje o cięciach? Czy to tylko plotki? Może wystarczy zapytać bezpośrednio? Być może ktoś w Was posiada informacje na ten temat, bo z tego co widziałam to firma całkiem niedawno poszukiwała pracowników .

Inforsys
@Natalia 25.07.2017 15:49

Prezesik tak zarządził że ciecia kosztów muszą być było zebranie na hali. To już ostatni raz moich zebrań ponieważ skladam na dniach wypowiedzenie z tego pierdolnika.

Były

Dokładnie. Czarnuchy dały zabrać sobie 10% pensji, pokrzyczą, potupią a i tak wracają do roboty. Musieliby im zabrać z 40% albo kazać im dopłacić za możliwość pracy by rzucili wypowiedzeniem. "Biurowe szlachcice" nie pozwolą by zabrano im 1% w czasach gdy co roku podwyższana jest minimalna i gdy nie pracują tylko ci którzy nie chcą pracować.

Dawny pracownik
@Były 24.07.2017 17:06

Nigdy niebedzie dobrze jak czarnuchowi pluja w twarz a on mowi ze deszcz pada. Robcie wiecej dodatkow i weekendow a z dnia na dzien coraz glebiej bedzie wchodzil wam bolec w anusy!

Dawny pracownik

Jeszcze troche i bedziecie zarabiac mniej od ciecia ktorego glownym zajeciem jest siedzenie i nic nierobienie. Albo i juz ma wiecej od was . Dalej dorabiajcie elite umyslowych ich kryzys nie dotknal i niedotknie z takimi jak wy _ darmowymi pracownikami . Pozdrawiam wszystkich murzynow.

Oooooo

Spojrzcie na parking firmowy ile jest samochodow ludzi z produkcji , a ile jest jak sie zjada biurowe szlachcice. I oni dalej szukaja oszczednosci w tej malej grupie ludzi produkcji ktorzy utrzymuja te firme. Taki prezes sobie mysli co to 10% bambusy i tak beda robic a jak nie to sie zatrudni nowych, tylko nieprzewidzial ze taki nowy po pierwsze za te smieszne stawki porobi 2/3-dni a ktory bardziej wytrwaly to do pierwszej wyplaty. Po drugie zanim zapozna sie z tymi skondonialowymi maszynami to mina lata. Ludzi nie obchodzi ze firma jest w zlym stanie , jak sie biznes nieoplaca to sie go zamyka a nie kradnie 10% zeby samemu brac grube pieniadze. Ujawnijcie pensje dyrektorskie i prezesowskie ludziom z firmy to na taczkach wyjedziecie razem z tymi swoimi insigniami i szlabanem przy bramie .

Lualua

Weźcie się wreszcie za porządek z działem handlowym! Darmozjady nic kompletnie nie robią! Pytam się gdzie nowi klienci ? Większość klientów odchodzi niz przychodzi. Dlaczego prezesostwo tego nie widzi? Jesteście na takich wysokich stanowiskach a nie umiecie inteligentnie rozegrać spraw z oszczednosciami? Zastanówcie się co wy robicie i gdzie szukacie oszczednosci? Na ludziach gdzie ta firmę tak na prawdę trzymają? Radzę pomyśleć i podejmować sluszniejsze decyzje niz będzie na prawdę za późno.... podtrzymywać obecnych klientów każdy może i umie ale żeby zyskać nowych to już sztuka nie dla naszego ekstra handlowego dzialu

Ds
@Lualua 14.07.2017 21:11

Prezes niema wogule pojecia co sie dzieje w tej firmie . Zabraknie ludzi na produkcji . Przyjdzie dzial handlowy bedzie drukowal pakowal I nie za 2000 brutto tylko za 4000 brutto. Szczurek prowadzisz firme do samodestrukcji .

@Ds 14.07.2017 21:53

Prezes nie ma pojęcia o prowadzeniu tej firmy jak i inni dyrektorzy..... w normalnych firmach od czasu do czasu sa spotkania z pracownikami i omawiane różne kwestie a tu żadnych spotkań. Niestety ale jak się uważa pracowników za murzynów tak jest. Przecież dyrektorzy lepiej wiedzą i lepiej znają się na wszystkim niż normalni pracownicy.... a przeliczanie wydajności maszyn przez dyrektorów jest smieszne ha ha

Były

Jeśli obniżyli wam pensje o 10% to zarabiacie poniżej minimalnej. Takie rzeczy zgłasza się do PUP.

$$$$

Dlaczego firmowe rapidy . Jezdza sobie w weekend na firmowym paliwie w swoich prywatnych sprawach. Kazdy by chcial sobie pojezdzic firmowym samochodem za darmo . Za takie rzeczy sie wezcie . Tych handlowych darmozjadow za pi#de wziasc , niech zwracaja za wyjezdzone paliwo w prywatnych sprawach .

@$$$$ 14.07.2017 11:34

A jak chcą Cię wysłać do Oltarzewa to mówią żebyś swoim samochodem jeździł bo nie chcą dac firmowego. Taka to właśnie polityka firmy i naszego prezesostwa. Brawo wy!

$$$$

Ciekawe czy pensje prezesowskie I dyrektorskie tez pojda w dol o 10% . Taka piekna przemowa lysego , takie bajki to dzieciom w przedszkolu opowiadaj! Sprzedaj passata I mondeo szlachcicu . Dla ludzi niema pieniedzy a woza sie sie prezesy I dyrektory furami po 100tys.

ix

13 bruto

Lualua

Zrobić coś z Klima lepiej bo wysiedziec sie ostatnio nie da a praca sama się nie zrobi niestety.

Prezes
@Lualua 20.06.2017 17:56

Nic nie zrobimy sa wazniejsze priorytety niz klimatyzacja. Chociazby samochody sluzbowe powyzej 100tys zl . Bo przeciez niebedziemy jezdzic rapidami za 40 tys.

Prezes
@Lualua 20.06.2017 17:56

I nie sadz sie bambusie bo zaraz bedziesz sie rejestrowal w urzedzie pracy

Reklama

Przecież prędzej czy później ta firma skończy jak Bezpieczny List. Advent postawił warunki więc zaraz wkroczy miotła.

Prawnik
@Artur Koniobijca 13.06.2017 11:03
A mi sie ta praca podoba jestem krolem magazynu

Arturze nie tylko królem magazynu ale również królem miotły drogi prawniku.

Artur Koniobijca
@Prawnik 13.06.2017 12:23
Arturze nie tylko królem magazynu ale również królem miotły drogi prawniku.

Tasuje sie pod te firme a czasem pod eweline

Tom

Gdzie ta wypłata?

Bankier
@Tom 12.06.2017 13:50
Gdzie ta wypłata?

Niemaja nie placa I sa bezkarni. Trzeba z tym cos zrobic jak kazdy siedzi cicho to za jakis czas wyplate bedzie sie bralo z trzy miesiecznym opoznieniem

Inforsys
@Bankier 12.06.2017 16:57

Zebrać się nie przyjść do pracy. Cały hajs Kraków kradnie na swoje zadłużenia a my szaraczki nie mamy złotówek na koncie. Ech trzeba się rozglądać za inną pracą bo tu coraz gorzej z tymi wypłatami

Ds

Tu jest gorzej niz w cegielni.

Ciekawy
@Ds 31.05.2017 07:56
Tu jest gorzej niz w cegielni.

Jak tak źle w tym Inforze to po co w nim robicie?

Nieciekawy
@Ciekawy 12.06.2017 13:16
Jak tak źle w tym Inforze to po co w nim robicie?

Zeby bylo o czym pisac

nick

powiedzcie cos o wynagrodzeniu jest na czas? a jak z premia bo zastanawiam sie nad przyjeciem ,na poczatek zaproponowali 2400 + premia ?po jakim czasie moge liczyc na podwyzke?

@nick 15.05.2017 08:28

2400 to tu niemaja osoby co 5 lat robią , coś ci sie gościu wyśniło

nik
@55555 16.05.2017 23:13
2400 to tu niemaja osoby co 5 lat robią , coś ci sie gościu wyśniło

nic sie nie pomylilo ,,,//

Zostaw opinię o Inforsys S.A. - Radzymin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inforsys S.A.