Adres: Al. Jana Pawła Ii 24, 05-250 Radzymin

2 456 963 5 1

Opinie o Inforsys S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Nazwa działu: IT

Słuchajcie jak tak patrze na was przez okno to jakbym patrzył na wybieg z małpami w zoo, wedlug mnie specjalnie dla was powinni zmienić nazwe na PAROBASYS SA. Ja sobie siedze przed komputerem i wpada miesięcznie 7000zł ale ja nie jestem małpą ani parobkiem i mnie szanują za moją prace

Spadaj Trolu!!!

Zarząd
@Do parobków

A my patrzymy na ciebie, królewiczu

@Zarząd

małpo ty możesz jedynie patrzeć na swoją pustą kieszeń

Trol!!!

Też Trol!!!

I to Trol!!!

@Nikt

Pan oburzony nikt z parobkolandi ?

@Do parobków

Szukaj szczęścia gdzie indziej.... a może już je znalazłeś... wiec spadaj...!!!

@Nikt

Znalazłem 7000zl to nie 2000zł jak w parobkolandi żebyś miał parobku wiedze to też bys miał 7000 ale jak cię oderwali od betoniarki to się ciesz że masz 2tys

@Do parobków

TROL CD... ależ boli... jak masz to się ciesz i spadaj!

Ciesze się codzień

@Do parobków

To szukaj szczęścia tam gdzie Cię przygarnęli.

@Nikt

Spójrz małpo z hali w górne okna to bedziesz wiedział gdzie mnie przyjeli

@Do parobków

Ty Trolu już dawno tu nie pracujesz. Ale serce ściska żeby POTROLOLOWAĆ!

@Nikt

To chyba bardziej ciebie anus z żalu ściska parobku skazany na nadstawianie kupra dyrekcji

@Do parobków

Typowe Trolowanie czyli obrażanie!

@Nikt

Mylisz się to wszystko jest szczerą prawdą, jak mogłem cię obrazić nazywając parobkiem skoro tym parobkiem jesteś, myślisz że kim jesteś odwalając brudną robote nawet powiem ci że najbrudniejszą w całej tej firmie i dostając za to wynagrodzenie rzędu 2000-2500zł? Na dodatek nazywasz się nikim na forum, szanujący się człowiek nie nazwał by się nikt.

@Do parobków

Baw się dalej... Wiadomo kogo stać na takie wywody. Szczęścia!

@Nikt

Powodzenia panie nikt w dalszej karierze

@Do parobków

Lepiej być Nikim niż Trolem.

@Nikt

W twoich kręgach jest się odgórnie nikim także nie miałeś wyboru

@Do parobków

Pan nikt usłyszał za dużo prawdy , zapowietrzył się i poszedł z płaczem spać

@Do parobków

Powodzenia, gdzie nas nie ma! Nie kłopocz się w kolejnym obrażaniu.

@Nikt

Nie możesz zrozumieć że nieobraziłem cię tylko powiedziałem prawde czy masz takie małe IQ że tego niepojmujesz?

@Do parobków

Kompleks Trola. Znalazłeś szczęście poza naszym ogródkiem to super, gratulacje. Raduj się i idź swoją super drogą.

@Nikt

Masz jakieś zboczenie na punkcie troli czy w telegazecie o tym przyczytałeś i teraz chcesz być fajny ? Prawda w oczy kole tak jak mówiłem dalej nadstawiaj kuper za grosze i się ciesz ze zarobiłeś, niech tam wam kwitnie w waszym ogródku tylko jak narazie efektów niewidać zatrzymaliście się na etapie rozrzuconego nawozu z gnojówki i wąchacie smród

@Do parobków

A jednak były Trol, powodzenia i sukcesów tam gdzie Cię chcą.

Zarząd
@Do parobków

Zobaczymy jaki będziesz kozak jutro na dywaniku u nas

Nie podszywaj się Trolu.

@Nikt

Potrafisz napisać coś sensowniejszego niż trol trol trol czy tak na ciebie w domu wołają a może masz tak na imie . Przyjmij do wiadomości kim jesteś w swoim ogródku i powodzenia w karierze napewno jak tak dalej pojdzie to awansujesz z parobka na niewolnika

@Do parobków

Tak, ale z obraźliwym i już byłym Trolem, nie ma o czym.

@Zarząd

Mam wam wysłac zaległe faktury

@Nikt

Parobku nie dorównujesz mi do pięt tak samo jak twoji koledzy i koleżanki , rób w tym swoim raju dalej i się pocieszaj że będzie lepiej.

@Do parobków

Troluj, troluj, uśmiać się można. Skończyły się pomysły.

@Nikt

Jestes jakis uposledzony? Ale chociaż niezaprzeczyłeś że jesteś parobkiem czyli zrozumiałeś i przyjełeś do wiadomości a o tych trolach piszesz żeby mieć co odpisać bo twoje IQ nie pozwala na głębsze rozwinięcie myśli

@Do parobka pana nikt

Jeszcze Cię nie zmęczyło obrażanie innych? Były Trok twardziel.

@Nikt

Z takim panem nikt warto podyskutować

Kopalnia
Nazwa działu: Handlowy

Pracujcie rzetelnie, a awansujecie tak jak ja. I będziecie się wozić firmowymi furami i tankować za firmowe pieniądze. Najlepsze co mnie w życiu spotkało to ta praca a i obiadki też dobre. Nawet na takim stanowisku nie czepiają się mojej brody bo to nie prawda, że muszę być reprezentacyjna.

@Kopalnia

Grasz dalej, brakuje pomysłów. Trol burak!

Manekin
Nazwa działu: Produkcja

A co tam słychać u bagina? Ktory jest tak obrzydliwy ze gdyby pojechal na wyszkowska to kazda by mu pokazala zwolnienie

BAGIN
@Manekin

u mnie napewno lepiej niż u ciebie ku@wo z kredytem na plecach parobku inforowski pe dale z siłowni pakuj bo wkoncu ciebie lub was w (usunięte przez administratora) ktos zapakuje

Manekin
@BAGIN

Bagin zajmij się zbieraniem denatów, wprawę już masz

Nazwa działu: Produkcja

Co sądzicie na temat nowego pupila z Ołtarzewa? Oprócz tego że dobry podpierdalacz z niego

@Produkcja

A to jakiś nowy pracownik ?

@INFO

@INFO nowy kierownik

Pijący Sławek z magazynu
@Produkcja

Nawet kierowniczek w okularkach musi na niego teraz uważać

@Pijący Sławek z magazynu

Jeszcze pupilek dobry bałagan zrobi

HWDKG
@Produkcja

hahahah nowy kierownik weż mnie nie rozśmieszaj a co on może nakrzyczy palcem pogrozi z ucha strzeli . Za bramą już jest nikim i tam można z nim porozmawiać jakby miał jakieś pytania

Hhhh
@HWDKG

Dwóch jest nowych kierowników Ale tylko jeden to ubek na podsłuchu

Info
@Produkcja

Ale kierownik produkcji czy konfekcji?

Bolo
@Produkcja

Czyli jak widać odgórny kwas przelewa się już na dół ale tak to jest wszyscy muszą donosić na wszystkich a najlepiej na samą górę????????????????

Kułwa
@Info

na konfekcje nie potrzeba kierownika dla tych zamulonych zer

@Info

Oczywiście że produkcji

@Produkcja

To który z kierowników na produkcji się jeszcze ostał postrzeleniec , mięśniak czy ten który powtórnie wrócił i podpisał cyrograf z górą o kapowaniu na bieżąco ?

Pijący Sławek z magazynu
@INFO

Postrzeleniec nie do ruszenia, gdzie znajdą takiego drugiego parobka, najprędzej wywalą błyszczącego z łysiną.

za 30% premi się sprzedam
@Pijący Sławek z magazynu

Jak widać nie brakuje parobków w tej firmie wiec ze znalezieniem nie bedzie problemu. robi się już po 24h ?

@Pijący Sławek z magazynu

Czyli wszyscy starzy kierownicy są to co piszą że jest dwóch nowych ?

Pijący sławek
@Pijący Sławek z magazynu

Ja chociaż mam klase i styl to pije bo mnie stać a wy parobkoniewolnicy robicie laske zegarowi za możliwosc przyjscia na dodatek

Miron

Nie przesadzajcie z tym narzekaniem. Ideałów nie ma a ostatecznie można zmienić pracę!

takie czasy
@Miron

Jak nic nie robisz I przesiadujesz na palarni to nie jest źle .A jak chcesz się zwolnić to 3 miesiące wypowiedzenia . Znajdziesz fajna pracę to Cię trzymają na siłę 3 miesiace

Hardy
@takie czasy

Brawo masz całkowitą rację i nareszcie ktoś kto nie boi się coś szczerze napisać bo reszcie to już chyba obcieli włosy razem z jajami????

takie czasy
@Hardy

Jeżeli pracujesz w tej firmie to wiesz jak jest . Firma jest tak wspaniała że przez kilka lat znalazła wspaniałych fachowców LGBT z ich kolorowymi skarpetkami i jednego leszcza co ledwo chodzi. Ta zabójcza stawka najniższej krajowej napewno motywuje przyszłych pracowników i tam na gorze to dobrze o tym wiedzą że znaleść kogoś chetnego na te zdezelowane maszyny to nie taka prosta sprawa stąd te 3 miesiące wypowiedzenia chyba że ktoś ma krótsze. Niema również szans na jakiekolwiek przeskoczenie z tych złomów na inne stanowisko jesteś niewolnikiem tych padak(maszyn kopertujacych dla niekumatych). Podwyzki jakie podwyzki przeciez firma na to niema bo nie odliczy sobie od podatku tej podwyzki tak jak kwoty najmu za volva.

Rival 1
@Miron

Mironczuk mironczukiem, a co słychać u resora?

HARDY
@takie czasy

Jak tam w INFORSYS długi weekend wolny )))))))))))))))))bo dla zarządu , osób powiązanych i rodzinki TAK !!!!

Rodzinka i znajomi
@HARDY

Pozdrawiamy parobków. Lubimy was, nasze pazie kochane wy nas fortuny dorobicie, wasz wynik jest naszym wynikiem na koncie bez tego niebyło by tych wszystkich urlopów, wczasów, samochodów i wypoczynku . Oby tak dalej to może i was będzie stać na luksusowe życie a nie same kredyty i chleb ze smalcem bez tłuszczu z lidla, wieczne zbieranie na coś, my jak coś chcemy to idziemy do banku wypłacamy i kupujemy a nie kredytujemy i to wszystko dzięki wam parobki nasze kochaniutkie

Aneta

Firma poniżej oceny żenującej. (usunięte przez administratora) Jeżeli chcecie zmarnować czas i jakiekolwiek zdolności, jest to miejsce dla Was.

Poinformowany
@Aneta

Ale podobno na produkcji i konfekcji wszyscy są zadowoleni z zarządzania nowego dyrektora ?Z wszystkimi się dogaduje i wszystko może załatwić więc w czym problem ? Jak widać z Produkcji nic nie piszą widocznie z kasy są zadowoleni i pracują sobie spokojnie albo dostali ci co byli niewygodni i jest ok.A więc nie może być tak źle a kasa jest i to bardzo duża ale u osób które najmniej robią i najmniej mają o tej pracy pojęcia????

szastam sosem
@Aneta

Nie dziw się nikt nie szanuje parobkow za najniższą krajową oni nawet sami się nie szanują robiąc w tej hu@ni

Ktoś chce zrobić karierę
Nazwa działu: Produkcja

Uwaga uwaga ogłoszenie: kolejny karierowicz w akcji na produkcji

cc
@Ktoś chce zrobić karierę

Który to taki

Ktoś chce zrobić karierę
@cc

Pupil z Ołtarzewa

Zlesiedzieje

A jeszcze na górze pracuje taki jeden w sprzedaży -dyrektorek co ma zero wiedzy i jakie przekręty on robi...Zarząd ślepy czy jak?

Rolex
@Zlesiedzieje

H u j z nim je bać resora pieniądze to nie wszystko trzeba je bać resora ważniejsze niż data

Tak8Nie1
resor i kariera

resor psie auuu won do budy . nie gadajcie z resorem i nic nieopowiadajcie bo to słucha dodaje od siebie i przewija dalej ulepszone historie a potem chodzi się żalić że ma pojechane za "niewinnosc" buda kundlu!

Ciągnący resor
@resor i kariera

Co prawda to prawda :)

Tak8Nie
Ewa
@resor i kariera

Ciekawe ile tym na górze płacom ze jeszcze takie rzeczy się dzieją?

Tak3Nie1

powiedzcie czy warto aplikowac do pracy na produkcji ? bo dosyc długo szukaja pracownikow?

Tak1Nie7

@12345

Jak chcesz być ruch any i klepac biedę to jak najbardziej warto aplikowac

Tak15Nie

Głos z tłumu
@12345

Sam najlepiej zdecyduj. Warunki pracy są średnie. Na początek umowa zlecenie i najniższe wynagrodzenie. System trzy zmianowy. Maszyny w kiepskim stanie, sprzęt już dość wysluzony. Wypłacalni są. Wynagrodzenie na czas. Jednak jeśli szukasz czegoś na stałe to najlepiej sam zobacz.

TakNie2

@Głos z tłumu

A jak ze szkoleniami na maszyny? Obsluga i jakas pomoc serwisowa?

TakNie1

@12345

Szkolisz się na tacy zbierając przesyłki a potem masz robić sam tak wygląda szkolenie a serwis jest jest ale cie obsra napewno więc szkolisz się sam i sam ustawiasz. Powodzenia

Głos z tłumu
@12345

Szkolenie to trochę kpina. zaczynasz przy zbieraniu przesyłek z tacy. Szkoli Cię operator który na stałe pracuje na danej maszynie. Maszyny jednak są bardzo awaryjne, często się psują. Naprawa trwa dosyć długo. Serwis jest i to tyle w sumie można o nim powiedzieć. Gubi się czasem sam przy naprawach. Jeśli nie masz doświadczenia z pracą na tego typu maszynach to raczej trudno ogarnąć temat.

@kierownik

CHYBA WY JUZ ZOSTALISCIE NAJLEPIEJ WYR-ANI..DUPSKO BOLI?I KTO WAS WYDYMAŁ?NIE GÓRA NIE ZARZAD NIE BOK .A KTO ?WIEJSKI POSTRZELENIEC

Jak to i kto to?

super gość
@xx

Przecież to żadna tajemnica że wiejski postrzeleniec ( wiadomo o kogo chodzi ) liże gdzie się da aby kosztem ludzi ugrać jak najwięcej kasy takie ma dyspozycje odgórne -nawet swoich ludzi nie szanuje ( choć wciska im ciemnotę że jest inaczej ). Przyjdzie a i chyba jego czas aby pokazać gdzie jest jego miejsce -dość nadgodzin ze wszystkich zmian i wtedy zobaczymy jak mu rura zmięknie i wróci do realu . POZDRO dla najlepszego kierownika DZIOBAKA I KAKAOWEGOOKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Koniec (usunięte przez administratora) !!!!!!!

kierownik@
@super gość

Oj czaruś nie czaruj przymknij mordę bo jesteś na widelcu i niedługo zostaniesz zjedzony jak frytka a skoro postrzeleńcem jestem to może ci się stać przygoda w drodze do domciu zostaniesz dawcą organków np:???????? ;-)))))))))))))) co ty na to ????

Ewa
@12345

Sam sobie odpowiedz na to pytanie.

xxx

co sie tak na dole spociliscie ?

olo
@xxx

Weż się za robotę góra z klimatyzowanych normalnie pomieszczeń was obserwuje - a wy macie robić , robić i jeszcze raz robić .

ANIAOŁ
@olo

Stary chłopkom nie przetłumaczysz na polu i tak mają gorąco - niech tyrają na wiadomo jaką Radzymińską Rodzinę stawiają sobie domy , kupują nowe samochody , wakacje w dobrym zagranicznym klimacie a reszta RADZYMIN STORY !!!butla - piwo - spanie . A tak naprawdę powinno być odwrotnie tylko to że ci co mieli być przedstawicielami ludu się sprzedali za parę złotych i uciszają resztę a to oni są siłą .JEŚLI CHCECIE WIĘCEJ ZARABIAĆ to omińcie kierowników , doradców , dyrektorów i pracujcie tak aby sami z wami porozmawiali !!!!

@ANIAOŁ

Bieda inforowska musi robić żeby innym żyło się lepiej

Nick

Byłem i oferują 2250 brutto na maszynę szkoda czasu na te rozmowy

otto
Nazwa działu: Handlowy

A wiecie pachołki ile w tej firmie zarabiają dyrektorzy i kierownicy wasze pół roku w tych łagrach to dla jednego "dobrego" dyrektora miesiąc pierdzenia w stołek. Wiadomo że wiekszosc roboli to kretyni zdają sobie sprawe że to jedyne zrodlo zarobku bo mają dwie lewe ręce i dają się (usunięte przez administratora) ze świadomością że to tak jest. Brudna robota zrobiona ale kasa za to nie dla robola nie nie robol dla nas to śmieć. Śmieci wiadomo jak się traktuje przekonaliście się na własnej skórze najniższa krajowa zrób to tamto weekendy a finalnie pomniejszona premia itp itd. Robić i dostawać za to ochłapy to tylko pogratulować kreatywności i rozwoju oby tak dalej bedzie się z kogo pośmiać na górze.

Tak11Nie1
RESOR SA
Nazwa działu: Marketing

Witam Pękł mi resor w nysce czy ktoś z tej firmy podjąłby się spawania resora ??

Tak8Nie
@RESOR SA

Hahahahahahaha

Je bać biede
Nazwa działu: Finanse

No to już parobki poswietowaliscie to jutro w pksy I do roboty zarabiać na swój wikt hahaha jesteście (usunięte przez administratora) warci tak samo jak ta wasza (usunięte przez administratora)praca

Tak10Nie
Anna Nowotka
Nazwa działu: Produkcja

witajcie, mam pytanie co to jest RESOR (jakieś baby na resorze)? Czy to jest firma usługowa - motoryzacyjna. Tam jest produkcja samochodów?

sakichi
@Anna Nowotka

RESOR jest to firma usługowo-serwisowa specjalizująca się w serwisowaniu gałek zmiany biegów w samochodzie

Tak7Nie1
XX
Nazwa działu: Finanse

niedługo wam powoli sie konczy cwaniactwo .cwaniakowaliscie z wyjsciem ,juz na (usunięte przez administratora) usiedliscie

dodatki
@XX

zobaczymy jak będą prosić o dodatki żeby zostać bo dużo roboty , kto będzie wtedy cwaniak

xd
@dodatki

na razie to wy chyba prosicie ..

Yogi
@XX

Jak pracujesz (usunięte przez administratora) to co się dziwisz muszą być pewne zasady ale zaręczam to nie jest ostatnie słowo od waszych możnowładców wszystko przed wami????

Xxxxxccccccc

Pier dol się w du pe

Były
Nazwa działu: Produkcja

Chyba już wyszliście z kryzysu. Takie piękne Volva stoją na parkingu, widać że poważna firma z uczciwymi pensjami.

widmo
@Były

Ci co mieli dużo biorą jeszcze więcej swoimi łapami a reszta jak to reszta pokornie na nich pracuje choć i na dole się polepszyło nikt niczego nie kontroluje bo nie ma o tym pojęcia ale to tylko plus dla nas bo i kierownik pomoże jak trzeba dorobić da niepotrzebny dodatek np.na nocy ale potem jak coś trzeba zamieść pod dywan to też pomagamy .????

Była
@Były

Bardzo uczciwe pensje szczególnie na dziale konfekcji nic tylko się trzymać kurczowo rękoma I nogami bo aż szkoda stracić taką ciepłą fuszke

tomek
Nazwa działu: Produkcja

Mam pytanie jak to jest być ciapciakiem za najniższą krajową?

Tak14Nie
DOROTA

Mam zamiar zatrudnić się w dziale konfekcji , jak wygląda sprawa finansowa i atmosfera bo słyszałam że pracują tam same stare baby i upośledzeni umysłowo . Jak naprawde jest?

Tak12Nie

Samanta
@DOROTA

Dobrze słyszałaś. Dodam że jeszcze marnie płacą. Na początek umowa zlecenie. Atmosfera tam jest okropna ciągłe plotki i komentarze ale tak to wygląda jeśli spotka się za dużo kobiet w jednym miejscu. Chcesz to sama sprawdź.

Tak15Nie

Grażyna
@Samanta

Dokładnie tak ;) Intersuja się życiem innych pracownikow i komentują. Stare baby nie mające własnego życia i zazdroszczace wszystkim. Obrabiaja sobie d***y nawzajem a potem wielkie koleżanki. Najlepiej się tam za dużo nie odzywać. Narzekają tylko jak im źle i nic nie robią.

@Grażyna

No ok stare baby plotkuja a upośledzenie umysłowo to o co chodzi z nimi?

czyli skąd? bo nierozumiem

Monika
@Grażyna

Szczególnie interesują się twoim marnym życiem manekinie siedzący w kącie

Tak22Nie

Hwdr
@Monika

Stare baby przy resorze to jest pikuś ta to dopiero się interesuje innymi

Tak37Nie
koleżanka089

STRYKÓW 2018 Umowy zlecenie za zabójczą stawkę 15zł brutto/h. Praca miała być 8-16, po tygodniu już od 6 plus pracujący weekend (też od 6). Na pytanie o stawkę w weekend kierownik odpowiada "nie zapominaj, że masz umowę zlecenie" czyli masz zapieprzać za jałmużnę i się nie odzywać :) na umowie o pracę nadgodziny rozliczają zleceniówką żeby nie płacić większej stawki, (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora). Załoga jak ktoś już napisał elita okolicznych wsi. Praca może nie ciężka, stawka głodowa a kierownicy wskoczyli pięterko wyżej niż pachołki i uważają się za panów świata a beduini mają (usunięte przez administratora) i nie dyskutować i dziękować, że wogóle mogą tam być. Porażka jakich mało :)

@koleżanka089

Po przepracowanym miesiącu, jak w rzeczywistości rozliczone są nadgodziny za prace w firmie Inforsys? Pracownik otrzymuje wynagrodzenie do pensji podstawowej, czy może sumę nadliczbowych godzin może odebrać w postaci wolnych dodatkowych dni? Proszę o sprecyzowanie, jak to wygląda.

Hubert
@Jerzy

Stawiam stówę, że wypychają na wolne. Wiele firm teraz tak robi.

koleżanka089
@Jerzy

nawet jak masz umowę o pracę to nadgodziny rozliczają umową zlecenie i nie dostaniesz za nie ani więcej kasy niż normalna stawka godzinowa ani wolnego dnia ????

VO
@koleżanka089

Bzdura, chyba w 2018 nie pracowałeś człowieku w tej firmie, kiedyś tak było ale nie teraz.

@VO

A jak według Ciebie jest teraz? Jeżeli masz inne zdanie na temat warunków, które zostały przedstawione, to bardzo chętnie je poznam. Dzięki Twojej wypowiedzi będziemy mogli porównać, jak duże różnice są pomiędzy Waszym postrzeganiu warunków zatrudnienia w firmie Inforsys. Zachęcam, abyś wyraził swoją opinię.

xx

witam ,i jak zostaliscie ponownie wydymani ,,czy daliscie rade ?"

PROD
@xx

Daliśmy, daliśmy spokojna twoja zapita

Jazda paleciakiem na całego

Dziwicie się że nie mają dyrektorzy dla was żadnego szacunku jak wy sami do siebie nie macie, chodząc po 9 dodatkach miesięcznie, a oni i tak wam zabierają premię ile chcą i kiedy. Zacznijmy od poszanowania dla samego siebie a dopiero oczekujmy poszanowania od innych

juras
@Jazda paleciakiem na całego

A kto dyrektorom zabiera premie za (usunięte przez administratora)rządzenie?? Albo zarządowi. Czy są opóźnienia czy niema to i tak tyle samo zarabiają a szarakowi można (usunięte przez administratora) premie za wszystko nawet za to że deszcz pada albo jakaś bla dz ma ciote akurat. W (usunięte przez administratora)wchodzą tylko wtedy kiedy roboty jest dużo i smród koło (usunięte przez administratora)im się kręci a jak już niema to w (usunięte przez administratora)maja robola. Najchętniej to do niewoli wszystkich i na każde zawołanie ochlapy rzuca a sami wezmą grubo. Ciekawe jakie premie na koniec roku podostaja i za co. Jak niestac na pracowników to spakować ten (usunięte przez administratora) i przenieść na Mazury tam jeszcze może znajdzie się tania siła robocza

Xxx
@Jazda paleciakiem na całego

Jakiś przykład, czy tak dla zasady plujemy? Ogólnie to takie „Polskie”, oczernianie bez konkretów. Iść na własne i pokazać co się potrafi.

@Xxx

Patałachu chodzi o to że mało płacą a zabierają jeszcze z tego a twoje "Polskie" pierd.olenie morałow i własnych przeżyć zachowaj dla siebie

Yo
@kierownik

Kto komu zabrał?

MIKOŁAJ
@juras

Im nikt nie zabiera bo mają dużą kasę za to żeby inni nic nie dostali i nadal cieli koszty dlatego z nas mają taki ubaw .Ciekawa jest tylko sprawa że kupiono nową maszynę która przy obecnej pracy jest zbędna i kosztuje co miesiąc sporo kasy a na podwyżki niema jeszcze do tego premia nie zawsze cała-ale to typowy absurd w tej firmie. Juras jak byś się dowiedział ile zarabiają największe obiboki to byś dawno podjął jednoznaczne działania ale przed świętami nie będę cię denerwował. Podsumowując trzeba uderzyć w najbardziej newralgicznym momencie i nie brać nadgodzin jak to już kiedyś zrobiono i mały bo mały efekt był ale trzeba odwagi. NARA.

juras
@MIKOŁAJ

Dopuki będą mieli kretynow którzy robią w miesiącu po 250 godzin to będą się slizgac na tym a ci kretyni myślą że robią interes na tym i to dobry interes ale już ich małe mozdzki niewiedza o tym że nie przychodząc zrobili by jeszcze lepszy. Skończy się robota to powinni zmniejszyć premie do 10% i odbić sobie to co zapłacili za dodatki i wyruch,ac tak pięknie tych nygletow co tak ratowali sytuację i dorabiali się na cebulę.

Yo
@juras

Grunt to być debilem i zazdooscic ze inni mogą dorobić.

BB
@juras

Nie dyktuj jak mają nas liczyć. Spadaj na szczaw!!!

@Yo

Hahahaha takie dorabianie sobie to czyste murzynstwo. Teraz zarobicie sobie na dodatkach a potem odbiorą wam tą kasę w premiach po 15 - 10%. Ale tego bezmózgi nie zrozumieją ...

ZUS
@BB

To może sobie sprawdzisz dwie rzeczy skoroś taki mądry ,pierwsza czy w razie zwolnienia z pracy i mając możliwość odprawy lub dłuższego okresu wypowiedzenia dostaniesz kwotę liczoną od pensji + premii czy tylko od pensji i najważniejsze sprawdź jak od obu tych czynników odprowadzane są składki .Gwarantuję że mocno się zdziwisz :))))))))))

DEV
@ZUS

Spadaj!

Murzyn pospolity
@DEV

A ja lubię dorabia górę i jest fajnie

Faker
@DEV

Co dobrze zarabiająca fajo z DEV sam spadaj .Jak byś dostał taką kasę jak my na dole to byś się obsrał a jednak to my jesteśmy tu najważniejsi nie ma nas nie ma firmy i skończy się ciepła posadka????

WIZJONER
@Jazda paleciakiem na całego

Ufajcie pani Prezes ( psełdo) i dyrektorom którzy obecnie jak widać nie panują nad niczym - ale nadchodzący czas im to pokaże czego nie dopilnowali -oczywiście nikt na dole o karze się nie dowie ale będzie. Po drugie wesołych świąt oczywiście dla tych którzy za marną kwotę z firmowej zrezygnowali - chwała chłopką ::::::::::::::::::))))))))) Po trzecie życzę miłego zapierdolu w przyszłym roku bo budżet będzie ostry a zleceń mało -pozdro. dla DH .

DEV
@Faker

Nie ma góry, nie ma dołu. Ta sama zasada. Pozdro...

nowy rok
@juras

Wszystkiego najlepszego dla pani prezes w nowym roku i dobrego budżetu :::::))) no i dla reszty ufających (usunięte przez administratora) -czekajcie …..czekajcie a wasze tyłki zostaną na lodzie .

PP Shadow

No i fajnie.

Arczi

Resor tu resor tam resor robi pałe nam

Tak23Nie

X
@Arczi

Up

Hruotland

Źle się dzieje w państwie duńskim. Dania jest więzieniem.

Darek
@Hruotland

Sugerujesz że nasza firma to Dania? To bardziej jakąś Nigeria

Hruotland
@Darek

"Słowa pochodzą z tragedii Hamlet Williama Szekspira (1564–1616). Wypowiada je oficer Marcellus w chwili, gdy królewicz Hamlet, mimo protestów towarzyszy, podąża za duchem swego ojca, widzianym tylko przez niego." Tak samo jak w tej firmie każdy podąża za widmem zarobku...

Qa

Hahaha a h.j z tą firmą. Teraz zmuszają do robienia nadgodzin bo inaczej premie zabiora haha co za idioci sobota niedziela w kieracie a sami leżą w domciu do góry hu.jami

Tak10Nie

a jak swieta ?pracujace?

lider
@Qa

A czego się spodziewałeś po pomiocie których przyszedł z PGP i po nierobach z góry ,nie mają pojęcia jak zaplanować robotę ,naopowiadają klientom bzdur a potem my na dole musimy to robić poświęcając wolny czas przeznaczony dla rodzin. A to dopiero przygrywka przed tym co będzie po nowym roku.

@lider

Haha te stawki co oferują to można zarobić wszędzie jak będą fikac to zaraz po zwalniają się ludzie zostaną same matoly i wtedy będą musieli ściągnąć swoje rodziny żeby dymaly na nich na tych hu.jniach rozje.banych i taki będzie finał ich cwaniakowania.

Xxx

Droga wolna!

Wiem wiem że wolna haha

super gość
@Xxx

Nie strasz utrzymanku Zarządu bo jak dół stanie dęba to was wystrzeli pionowo w kosmos - wiemy że boicie się nas i to już nie jest tajemnica .Dość tego że rodzina ssie tą firmę jak wampir a reszta co ma rodziny morda w kubeł :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( Albo uczciwe zarobki i szacunek jedno równa się drugiemu -albo do widzenia i ciekawe czy wtedy Zarząd , Dyrektory ,BOK- obibok i DH obraźliwe zawarte w nazwie powie jak pójdzie na rynek ::::::))))))))))))powodzenia życzę inne firmy ich niby zaangażowanie szybko zweryfikują.

@super gość

Cieszą się murzyny że zrobią 10 dodatków że zarobią a niewiedza że hu je z góry nic nierobia i zarabiają na takich murzynach i się z kur wow cieszą i stoją w tym pierd olonym okienku i się przyglądają na bambusow jak dopier dalaja na nich. Byście się skurwy syny za pieniądze w du pe dali wyruch ac także dalszych sukcesów zycze pajace

Św Mikołaj
@super gość

Super gościu! może już czas na pokazanie klasy i rozwinięcie skrzydeł w własnej firmie, zostaniesz dyrektorem lub prezesem a wtedy ja chętnie zostanę twoim pracownikiem tylko za pół roku nie wracaj z podkulonym ogonem i nie proś bo dla ciebie nie będzie już miejsca w tej najgorszej firmie.

Dhl
@Św Mikołaj

Zapraszm dhl 3300 + premia na pocztek.oczuwiscie pakiet socjany .zdrowotny.multisport .paczki na swieta i bony

Terror analny
@Dhl

Gdzie wieśniaków do cywilizacji pchasz to ich przerosnie. Teraz będą chodzić sołtysa pytać co to DHL i czy mogą opuścić swoją wioskę pksem w celach zarobku na życie wegetacyjne w swoich po pgrowskich posiadłościach, coś ty narobił kolego

Tak11Nie

Je, ac te wiejskie scierwo co robi za grosze i psuje rynek

Tak12Nie

@0000000000

Twoja wypowiedź łamie zasady regulaminu, który obowiązuje na forum gowork.pl. Proszę na przyszłość, abyś w komentarzach, które dodajesz na forum publicznym, nie używał słów wulgarnych i obelżywych. Masz jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie Inforsys? Jeżeli tak, to podziel się swoją opinią na temat tego miejsca pracy w sposób kulturalny i rzeczowy. Będę wdzięczny za nowe opinie i informacje na ten temat.

Pff

Co parobki? Tylko góra to góra tamto.. A reszta będzie siedzieć i płakać jak to źle. Widocznie nie aż tak bardzo skoro tu pracujecie. Najbardziej to was boli handlowy i bok. I w kółko ta sama gadka

Przedstawiciel Góry
@Pff

Cieszcie się parobki że macie zaszczyt pracować tu i chwalcie zarząd wszechmogący za to a jak niepasuje to na bezrobocie się rejestrować albo do Lidla na kase

Zostaw opinię o Inforsys S.A. - Radzymin

Chcę opublikować: