Opinie o Inforsys S.A. w Radzymin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inforsys S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Inforsys S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inforsys S.A. w Radzymin

Rudy

Resor ty nie myśl sobie że bede ci alimenty placil jak bylas w cugu to ja do piotrkowa jeździłem. Wezmę mecenasika mojego funfla od smieci i sprawe w sądzie mam wygraną jak w banku.

????????????????????????????????

Resor a jak to jest mało zarabiać (usunięte przez administratora) pomijając to co robisz ? Wyrabiasz z miesiąca na miesiąc czy cienko ? Czujesz się dymana przez firmę Czy jest fajnie ?

Xxxxxxx

Jak nie w providencie to u bociana ewentualnie można zaciążyć i urlopik cały rok

resor sabaka

Ja wiem wszystko i o wszystkich podsluchuje komentuje dodaje od siebie i przewijam dalej ogolnie to krece afery i roznosze ploty bo moje życie jest tak nudne i marne że muszę sobie to wynagrodzić . Mało płacą to mało robię przesiaduje na plotach na magazynie i drukarni i jakoś leci ale wiem że to do czasu bo w końcu spotka mnie zasłużona kara

@resor sabaka

Swięta prawda! Chodzi po ludziach i rozgaduje że stara się o bąbelka

RESORAKI Z 500+
@Xxxxxxx

Resor to myśli że jak ma fagasa desperata to jest ustawiona i jeszcze chce go zrobić na dzieciaka . Myśli że będzie brać 500+ i mieć sponsora ale czy nie lepiej wpierw odszczurzyc chalupe bo je bie wilgocia od resora i zamknąć morde nieszczekac nieinteresowac się pewnymi sprawami

@RESORAKI Z 500+

Ten typ tak ma jeśli chodzi o interesowanie się życiem innych i roznoszenie plot

$$$$$$$$$$$$$$

Wspaniała firma kryje złodzieja amatora a finalnie daje mu 550zl podwyżki brawo

$$$$$$$$$$$$$$$
@$$$$$$$$$$$$$$

Gangstera z ząbek na liścia z mafii pszennoburaczanej

@$$$$$$$$$$$$$$

A skąd wiesz że tyle dostał ?

Planista

JAko takiej niebyło wszystko po znajomości

niebyło

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Xxxxxxx

Dla niektórych, ta firma to szansa na lepsze jutro tzn jak najszybciej zaciążyć i pójść na wymarzony urlop

info dla nowych pracowników

Oferują najniższą krajową na umowę o pracę i do 30% premi na umowę zlecenie ale te 30% to rzadko kiedy jest są pewne warunki aby ją uzyskać . Praca na zużytych i niebezpiecznych maszynach( połowa czujników zabezpieczających nie działa, ostre krawędzie, naprawy na taśmę izolacje lub klej pełna amatorszczyzna ) które więcej stoją na awari niż robią

Lubudubu
@info dla nowych pracowników

Ale średnia jest wysoka???????????? ...uka na gorze zarabia ponad 30 tysi za pierdzenie w stołek???? No robole uczcie się jak tu zarobić i rodzinkę obdzielić za wasze????

Al Bundy

A ja chcę tam pracować. Na pewno to lepsze zajęcie niż sprzedaż damskich butów w Stanach. Proszę dajcie mi szansę>

Kiki

Zakład o każde pieniądze że w całym roku 2020 do firmy inforsys na produkcję przyjmie się i będzie dłużej pracowała niż miesiąc Góra jedna osoba i to przy dobrych wiatrach

Stef

Tak zjechanej opinii jak firma inforsys niemają nawet dziewczyny z nieporęckiej tu nikt nie przyjdzie do pracy nawet jak się na tvnie będą ogłaszać

PAROBEK

Czy wy ludzie jesteście jacyś upośledzeni? Robicie na nierobów co pierdza w stołek i maja was w du.pie a wy jeszcze po 16 żeby jeszcze więcej na was zarabiali, oni mają was za parobkow podkreślają to waszymi śmiesznymi zarobkami!!! Zero szacunku myślą że jesteście po to żeby robić na nich a nie na siebie !!! A wy na to wszystko pozwalacie

Świety Mikołaj
@PAROBEK

A wigilia firmowa była za tą waszą ciężką pracę - czy Zarząd zrobił tylko dla siebie wypłaty premii i dewident za udane całoroczne (usunięte przez administratora) ?

Cieszy mnie najniższa krajowa
@Świety Mikołaj

Przecież nie ma się czym dzielić i skąd wziasc to jakie premie jakie dewidenty, ciągłe pranie mózgu że nie ma !! Sugerujesz że przez tyle lat ludzie byli(usunięte przez administratora)i robili za najniższa krajowa mimo że mogli zarabiać więcej ale byli takimi idiotami że dawali się pukać w kake i nadal dają z uśmiechem na twarzy?

Początek końca

Opóźnienia sięgające setek tysięcy listów z powodu braku pracowników i kto jest za to odpowiedzialny

Cieszy mnie najniższa krajowa
@Początek końca

Odpowiedzialny za to jest Lidl gdzie dają 3800brutto na start i jest naprzeciwko

Game over

Brakuje całej jednej zmiany bilbordy nic nie pomogą

@Game over

Teraz to już nawet i te małe podwyżki nic nie dadzą jak gdzie się nie pójdzie na produkcję to 3500 brutto od razu dają a nawet i więcej a to co napisane w ogłoszeniu 30% premi ale z jakiej podstawy niech dopisza i benefity za które trzeba płacić samemu ot to dobroczyncy są ale tylko na papierze

Stefan
@666

A były jakieś podwyżki?

Praca szuka czlowieka

Pracy jest tyle że trzy pełne zmiany ledwo co się wyrabiają a że brakuje ludzi to trzeba pracować po 16 godzin co jest w dzisiejszych czasach rzadko spotykane

16h
@Praca szuka czlowieka

Pracy jest a piniendzy niema

uuuuuu

Nie szanowało się roboli a teraz bilbordy na płotach ogłoszenia na olxach i nadzieja że trafi się jakiś osioł za najniższa krajowa i będzie robił przy okazji zniszczy sobie zycie tym . hahahahaha

fikcyjne godziny na zlecenie

Ciekawe jak firma wytłumaczy podpisywanie tych fikcyjnych godzin na zlecenie gdzie była wykonywana ta praca na zlecenie i skąd te godziny. Podpisując to bierzecie udział w przestepstwie!!

Czy rozmowa rekrutacyjna w Inforsys S.A. odbywa się również w języku angielskim?

Pracownik produkcji

Na pracownika produkcji przy maszynach wymagany angielski C1 oraz inny język obcy na poziomie komunikatywnym

@Pracownik produkcji

Znam w stopniu komunikatywnym język nigeryjski, czy ten język się nada?

pksowiec

Jak tam teraz chodzą bilety na autosana ?

Olga
@pksowiec

@pksowiec Mnie natomiast interesuje, ile wynosi wynagrodzenie w Inforsys?

śniadanie w sheratonie
@Olga

Nie za wiele

matka polka z 500+

Pozdrawiam rozwodki całe życie peszek jak nie rozwód to najnizsza krajowa a mama mówiła ucz się a nie o bolcu myslisz ale wiedziało się lepiej przecież co nie?

Mecenasik

Dobrze ze ta najnizsza idzie w gore bo zima zapasem bedzie mnie stać by kupic sobie korzuch do przerzucania tych smieciow

Prezes tego burdelingu

Róbcie tak dalej a będę jeździł na waszych garbach jak na wielbłądach w egipcie jak na ostatnich wczasach.

Zostaw merytoryczną opinię o Inforsys S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Inforsys S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inforsys S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inforsys S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inforsys S.A.?

Kandydaci do pracy w Inforsys S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inforsys S.A.
1.5/5 Na podstawie 466 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 24
    05-250 Radzymin