counter
Igor Nowy wpis

Ale dlaczego nikt z pracowników nie napisał tu swojej opinii. Bo jest spoko , a te wpisy to chyba konkurencja?

Tomek Nowy wpis
@Igor

Nikt niczego nie napisał to znaczy, że jest spoko? ;) Ciekawy wniosek.

Beata Nowy wpis
@Tomek

Nie dziwi mnie taki wniosek ze strony @Igora - ludzie mają tendencję do dzielenia się wszelkimi negatywami, tak naprawdę, a rzadko kiedy napiszą coś pozytywnego na przykład o danej firmie. A Ty masz jakieś zdanie o tym pracodawcy?

V. Nowy wpis
 Rekomendacja

Przestrzegam przed współpracą z Panem Sebastianem. Uchyla się od kontaktu w sprawie należnych pieniędzy. W pierwszych tygodniach kłamał, że robił przelew, później że jest za granicą. Każdy kolejny telefon musiał być wykonywany z innego numeru, ponieważ po rozmowie wrzucał numer na czarną listę. Bardzo nieuczciwy człowiek.

Zleceniobiorca

Brak jakiegokolwiek kontaktu. Pisma od prawnika nie pomogły. Nie polecam tego klienta. Sprawa trafiła do sądu.

Klient

Jeśli traktuje tak pracowników jak klientów to nie polecam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś pracownik, w firmie Adkreator Sebastian Stryjczak w miejscowości Kobyłka, który ma jakieś nowe informacje, bo nie wiemy czy opłaca się u nich zatrudnić.

Zostaw merytoryczną opinię o Adkreator Sebastian Stryjczak - Kobyłka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad