GeNeo Call Center Sp. z o .o.

Kielce

Opinie o GeNeo Call Center Sp. z o .o.

użytkownik zarejestrowany

Jak obecnie wygląda sytuacja w GeNeo Call Center Sp. z o .o.? brak bieżących komentarzy może być niepokojący, ale też może świadczyć o braku problemów. To jak to wygląda w praktyce? Czy firma nadal poszukuje konsultanta telefonicznego?

Zadowolony Pracownik
@Karolina 3 tygodnie temu

Tak nadal poszukujemy osób na stanowisko Konsultanta telefonicznego, atmosfera w firmie bardzo dobra, wypłata 2 razy w miesiącu (13zł brutto + wysokie prowizje za umowy), elastyczny grafik, według mnie firma godna polecenia i jak najbardziej zapraszam. w celu otrzymania więcej informacji zaprawszam pod numer 698374252

użytkownik zarejestrowany

@rozczarowana, a próbowałaś w jakiś sposób wyjaśnić tę sytuację? Wiadomo, że pracownicy zawsze są rozczarowani gdy nie dostają należnego im wynagrodzenia ale w kadrach też mogą zdarzać się pomyłki. Jak było tutaj i czy udało Ci się uzyskać swoją zaległą wypłatę?

użytkownik zarejestrowany

@scond, a mógłbyś napisać z jakich powodów chciałbyś wrócić do GeNeo Call Center? @była, podawała jednak negatywy, więc dobrze dla osób, które poszukują pracy, poznać też pozytywne strony. W każdej firmie są plusy i minusy, a pracownicy są najlepszym źródłem do ich poznania.

scond

@byla a jak dawno pracowałaś tam? mi sie szkolenie podobało, ale to bylo jeszcze na poczatku roku i krotko pracowalem bo szkola nie dala. mysle jeszcze wrocic ale nie wiem jak teraz jest

użytkownik zarejestrowany

@Była, na pewno na początku trzeba się starać i spełniać postawione wymagania. GeNeo Call Center rekrutuje teraz na stanowisko, które opisałaś i oferuje aż do 25 zł na godzinę, więc stawka jest bardzo wysoka. Czy ktoś może potwierdzić, czy rzeczywiście taka stawka jest możliwa do osiągnięcia?

rysiu

nie dają ogłoszeń. (usunięte przez administratora)

użytkownik zarejestrowany

@Zawiedziony firma jest nadal zarejestrowana w KRS-ie co świadczy o tym, że nie zgłasza żadnej upadłości. Do tego aktualnie rekrutuje pracowników do pracy w warszawie na stanowisko konsultanta telefonicznego. Co potwierdza ich aktualną czynną działalność.

eryk

Jakie projekty tam się dzwoni?

dobrecc

Jedno z lepszych CC w Kielcach. Nie manipulują przyszłymi pracownikami, stawka taka jaka została podana w ogłoszeniach. Drugi plus to pomocni współpracownicy. Poważny minus, to brak improwizowanych rozmówek podczas szkolenia. A przydałoby się, żeby nabrać pewności siebie... Drugi minus, to skrypt. Na szkoleniu dostaliśmy inny niż posługują się pracownicy. Trzeci minus to system, który wybiera połączenia za nas. Zanim strona z danymi klienta się załaduje, system już łączy. I czasami trzeba mówić: "yyyy pan/i jest właścicielem tego nr? A tak widzę pani X Y, witam/.../" Kolejny minusoplus, to kołczerka, która traktuje pracowników jak bezmyślne dzieci. To naprawdę słodkie, ale nie trzeba... Nie wiadomo jak się zachowywać w sytuacji, kiedy ktoś do ciebie mówi jakbyś był upośledzony. Kolejny minus - poważny - to kary. Jednej z pracownic przywalili 120 zł, mimo iż na umowie jest napisane, że maksymalna kara to 50 zł. A kary są za naprawdę błahe spawy. Mogę polecić spróbować, czy atmosfera przypasuje, praca typu CC, czy przełożeni są ok.

obert
użytkownik zarejestrowany

@As a na jakim stanowisku pracujesz? Będę bardzo wdzięczny za informacje. Ja też słyszałem tego typu opinie od kumpla i jedno znajomych, którzy pracują w Kielcach jako doradcy klienta. Teraz sam się zastanawiam nad aplikacją w kolejnej rekrutacji. :)

mora
użytkownik zarejestrowany

no cóż, ja jednak będę się opierała stricte na tym super ogłoszeniu pracy, a nie na twoim komentarzu którego ewentualnie w żaden sposób nie da się udowodnić. zapewniają jednak w ofercie że praca jest zła pewna, z prowizjami, mam nadzieję że tak będzie

Rodney
użytkownik zarejestrowany

Mi się tam wydaje, że Praca dla każdego, TELEFONICZNY doradca Klienta - centrum! zarabia w Kielcach naprawde dobre pieniądze, przecież nie można powiedziec, że jest inaczej, skoro inaczej nie jest no.

użytkownik zarejestrowany

wiecie czy dobre prowizje się tutaj zgarnia u nich jako telefoniczny doradca klienta? procenty dajcie

Rodney
użytkownik zarejestrowany

No cześć koledzy i koleżanki, o jakich stawkach tutaj mówimy ile da się zarobić w ciągu miesiąca i czy są tutaj jakieś nadgodziny które mozna sobie wziąć?

Zgadzam się z opinią powyżej. Dodam tylko że ze słuchawkami jest lepiej. Idzie się do menadżera i wymienia na nowe. A jeśli chodzi o kasę to teraz jest jakiś konkurs na tablety. Pracowałem w innych cc i tu jest spoko. Polecam i da się zarobić jak się chce

lakoz
użytkownik zarejestrowany

a czy tomek orientujesz się może jakie firma stawia cele i możliwości rozwoju przed pracownikami ? (usunięte przez administratora)

tomek
użytkownik zarejestrowany

a mi się podoba, z enie szukają ludzi na chwile, tylko na stałe nawet do pracy taka jak Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej, chcą mieć stałych klientów.

onegdaj

Ja tam nie narzekałem na Geneo. Odrobina chęci do pracy i można naprawdę dobrą kasę zarobić. Komu nie chciało się pracować, ten nie zarabiał. Proste. A atmosfera naprawdę genialna. Bez spiny, bez ciśnień.

onegdaj

Ja nie narzekałem w Geneo. Minimalna chęć do pracy wystarczyła, żeby dobrze zarobić. Komu się nie chciało pracować, ten nie zarobił, proste. A atmosfera wręcz genialna, bez spiny i bez ciśnienia.

3e4rgh
użytkownik zarejestrowany

hej, widzialem ze maja oferte rpacy na ttanowisko doradcy klienta w Krakowie, w ogloszeniu napisali ze prowizja wynosi (usunięte przez administratora) zlotych, moze warto sprobowac?

Misio
@3e4rgh 06.02.2016, 20:30

W Kielcach naprawdę dało się tyle wyciągnąć. Kraków, większe miasto więc i możliwość mogą być większe.

queen
użytkownik zarejestrowany

jeśli chodzi o pracę dla młodych to warto się rozejrzeć bo na dniach wrzucili sporo ogłoszeń i nie wymagają doświadczenia i statusu studenta, także to kwestia dogadania się, najlepiej dowiedzieć się na rozmowie od kogoś z HR

ewa
użytkownik zarejestrowany

Sa prace dla małoletnich osób.musiałabyś juz tu zagadać z szefem,jednak z tego co sie oreintuje to na podstawowoe stanowisko pracy jakiem jest konsultant telefonicznyto wymagaja statusu studenta...

PracaDlaLicealistów

Witam, mam pytanie. Czy GeNeo Call Center zatrudnia też niepełnoletnie osoby - licealistów? Niestety jeszcze nie stuknęła mi ta magiczna 18, a szukam jakiejś pracy, żeby sobie dorobić :)

kwati
użytkownik zarejestrowany

wydaje mi się, że na spokojnie można więcej zarobić oczywiście w zależności od jakiś zrealizowanych targetów miesięcznych itd. tak jest w każdym call center

marek
użytkownik zarejestrowany

Myślę, że bez problemu można liczyć na takie(usunięte przez administratora) złotych do ręki, ale wątpię żeby było jakoś dużo więcej.

kider
użytkownik zarejestrowany

Pewnie jest jakaś premia od sprzedaży oraz no oczywiście podstawa, na pewno nie ma bardzo wysokich zarobków.

konsta
użytkownik zarejestrowany

@Pani Krysia, wiemy że ta praca na tym właśnie polega, ale chodzi raczej o to jakie warunki zatrudnienia proponują.

Pani Krysia

Co oferują? Siedzenie na słuchawce rzecz jasna :)

Lopez

A kiedy zaczynaja się szkolenia?

pracuś

wie ktoś może czy będą przyjęcia w listopadzie? chciałabym spróbować swoich sił

tak

upal
użytkownik zarejestrowany

Praca w Call Center i pozytywne opinie na temat firmy nie jest to często spotykane w tej branży, no ale jak widać jest to możliwe, w firmie pracują młodzi ludzi i jednak się starają, nie ma wielkiego ciśnienia a to dlatego, że zarobki są uzależnione od wyników i można jednak całkiem konkretne pieniądze zarobić.

ala

Tak to prawda. Fajna praca. W soboty do 15 Ziuto. 3 zespoły po 20 osób.

ziuta

a ile jest tam zespołów i po ile ludzi? słyszałam że na tygodniu pracuje się 8-14 i 14-20 i są soboty od 9 tylko nie wiem czy do 15 czy do 16

Bogusia

Kolega jan janusz widzę na poziomie... Ja w geneo pracowałam długo i zgadzam się z opinią, że rzeczą, która tam przyciąga najbardziej są ludzie. (usunięte przez administratora) Szkoda, że tak się to posypało, ale fakt faktem, że jest to miejsce dobre na nabycie doświadczenia i wpisania do cv, bo pracodawcy przychylnie patrzą na to. A dlaczego ludzie tak odchodzą? Proste, od tylu lat jedno się nie zmieniło. Kierowniczka. Prywatnie może i wraz z mężem są ok, ale głowy kompletnie do zarządzania kadrą czy firmą niestety nie mają. Pozdrawiam geneowianów ;)

mm

O tak zarabiasz dobrą kasze bo siedzisz 12 godz.dziennie na słuchawce albo dodajesz komentarze. Ja na prace nie narzekam(usunięte przez administratora) wszędzie jest wspaniale. A tak na marginesie jeśli się wymaga od pracownika to trzeba mu płacić:)

moniquew
użytkownik zarejestrowany

@mm nie zgadzam się z tobą. każde call center przecież chce mieć najlepszych pracowników więc na pewno nie zatrudniają najsłabszych, nie przesadzaj. a wiadomo że na słuchawce i tak jest ostra selekcja. jak dla mnie to io tak jest świetne rozwiązanie bo oferują pracę dla maturzystów a ja akurat po maturce licze od razu na jakieś początki karioery

Ewolucyjny

Ja też pracowałem i pracuję na dal. I podejrzewam, że w przeciwieństwie do Ciebie Telepromo to nie jedyne CC w którym pracowałem. To prosto praca (bez sprzedaży przez słuchawkę), atmosfera na plus wielki i nie zaprzeczysz tym faktom!

Ewolucyjny

Są komentarze na temat BPO... same złe! Sam sobie odpowiedz czy warto. Ja też polecam Tele-Promo! Sprawdź ich facebook ile mają fajnych rzeczy. Jak praca w CC to tylko przy ul. Czarnowskiej 14

nola

A słyszeliście o takim CC jak BPO ? widzę że nikt nie komentuje tego CC a Ja poszukuje pracy jeszcze na wakacje i znalazłem ich fajne ogłoszenie . Może więcej płacą , czy ktoś już to sprawdził?

Kornelia
@nola 29.07.2015, 20:34

Geneo jest spoko, Telbridge jest najlepsze według mnie moi znajomi dobrze zarabiają, a na Call more i BPO trzeba uważać to najgorsze call center w Ck i płacą 6 zł/h, moja znajoma zarobiła za cały miesiąc 800 zł w call more i z tego 300 zł zabrali jej za szkolenie bo zwolniła się po miesiącu.

anetka

wszystko ok nowy system wynagrodzeń nie jest źle! POLECAM CHOCIAŻ DLA ATMOSFERY można się wykształcić.

johny

Trochę nie rozumiem tych negatywnych opinii... jak można się wypowiadać, jak się nie pracowało. Ja tu od kilku dobrych miesięcy pracuje i nie mam z tym problemu. Super jest że stawke nam dali stałą wyższą, i jeszcze spoko prowizje do tego, mi taki układ pasuje. A co do kadry... Ci co mieli odejść odeszli i praca jest teraz na luzie, bo kadra widać że jest zgrana i nie odgrywają sie na konsultantach. Wiadomo że call center jest niestabilne, ale to 3 w którym pracuje i najbardziej mi odpowiada. Także polecam!

Saturacja

Największy plus Geneo to w większości świetni ludzie zawiązało się parę bardzo dobranych paczek choć jak jest teraz nie wiem bo już tam nie pracuję. Ale nie czarujmy się kiedyś z zarobkami było o niebo lepiej niż teraz kiedy to tylko nowe osoby mają przyzwoitą stawkę za godzinę. Mimo to pozdrawiam zespoły(usunięte przez administratora)oraz starych wyjadaczy co jeszcze dają radę! :)

Geneowicz1

Grafik jest elastyczny, więc jeśli studiujesz nie masz z nim problemu, nigdy nie jest narzucany. A jeśli chodzi o dni wolne, zawsze możesz się dogadać z managerem.

majka

Dzieki za informacje a jaki telemarketing polecasz

majka

Witam Prosze o odpowiedz O firmie i czy Sytuacja z brakiem wyplat zdazyla sie juz kiedy i jaka Jest stawka godzinowa zaprosil mnie na rozmowe a opinie sa rozne

pppp

w jakich godzinach pracuje się w soboty? i czy można pracować np. 8-16 albo dłużej?

edka

grafik jest bardzo elastyczny, podawany zazwyczaj środa - czwartek co tydzień. Zależy u kogo jesteś w zespole (usunięte przez administratora)

chętny

macie może jakieś namiary, telefon, email ,. Na jakiej zasadzie wygląda rekrutacja pracowników. przeprowadzana jest jakaś rozmowa kwalifikacyjna?

Maniek
użytkownik zarejestrowany

no to super jesli nie trzeba być studentem, bo mi akurat za rok się skończy no i pewnie tak od razu nie znajdę takiej pracy jaką bym chciał, a widzę, że tutaj warunki są też spoko no i jak piszecie, że mozna pracować jak się ma 30 czy 50 lat to spokojnie, myślę, że akurat załapię się wtedy wiekowo prawie idealnie.

Zostaw opinię o GeNeo Call Center Sp. z o .o. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GeNeo Call Center Sp. z o .o.