Opinie o GeNeo Call Center Sp. z o .o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GeNeo Call Center Sp. z o .o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GeNeo Call Center Sp. z o .o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GeNeo Call Center Sp. z o .o. w Kielce

@scond, a mógłbyś napisać z jakich powodów chciałbyś wrócić do GeNeo Call Center? @była, podawała jednak negatywy, więc dobrze dla osób, które poszukują pracy, poznać też pozytywne strony. W każdej firmie są plusy i minusy, a pracownicy są najlepszym źródłem do ich poznania.

scond

@byla a jak dawno pracowałaś tam? mi sie szkolenie podobało, ale to bylo jeszcze na poczatku roku i krotko pracowalem bo szkola nie dala. mysle jeszcze wrocic ale nie wiem jak teraz jest

@Była, na pewno na początku trzeba się starać i spełniać postawione wymagania. GeNeo Call Center rekrutuje teraz na stanowisko, które opisałaś i oferuje aż do 25 zł na godzinę, więc stawka jest bardzo wysoka. Czy ktoś może potwierdzić, czy rzeczywiście taka stawka jest możliwa do osiągnięcia?

rysiu

nie dają ogłoszeń. (usunięte przez administratora)

Telemarketer

Przyjmują każdego bez najmniejszego problemu

Ile chcesz zarabiać i dlaczego tak dużo

@Zawiedziony firma jest nadal zarejestrowana w KRS-ie co świadczy o tym, że nie zgłasza żadnej upadłości. Do tego aktualnie rekrutuje pracowników do pracy w warszawie na stanowisko konsultanta telefonicznego. Co potwierdza ich aktualną czynną działalność.

eryk

Jakie projekty tam się dzwoni?

obert

@As a na jakim stanowisku pracujesz? Będę bardzo wdzięczny za informacje. Ja też słyszałem tego typu opinie od kumpla i jedno znajomych, którzy pracują w Kielcach jako doradcy klienta. Teraz sam się zastanawiam nad aplikacją w kolejnej rekrutacji. :)

mora

no cóż, ja jednak będę się opierała stricte na tym super ogłoszeniu pracy, a nie na twoim komentarzu którego ewentualnie w żaden sposób nie da się udowodnić. zapewniają jednak w ofercie że praca jest zła pewna, z prowizjami, mam nadzieję że tak będzie

Rodney

Mi się tam wydaje, że Praca dla każdego, TELEFONICZNY doradca Klienta - centrum! zarabia w Kielcach naprawde dobre pieniądze, przecież nie można powiedziec, że jest inaczej, skoro inaczej nie jest no.

wiecie czy dobre prowizje się tutaj zgarnia u nich jako telefoniczny doradca klienta? procenty dajcie

Rodney

No cześć koledzy i koleżanki, o jakich stawkach tutaj mówimy ile da się zarobić w ciągu miesiąca i czy są tutaj jakieś nadgodziny które mozna sobie wziąć?

Zgadzam się z opinią powyżej. Dodam tylko że ze słuchawkami jest lepiej. Idzie się do menadżera i wymienia na nowe. A jeśli chodzi o kasę to teraz jest jakiś konkurs na tablety. Pracowałem w innych cc i tu jest spoko. Polecam i da się zarobić jak się chce

lakoz

a czy tomek orientujesz się może jakie firma stawia cele i możliwości rozwoju przed pracownikami ? (usunięte przez administratora)

tomek

a mi się podoba, z enie szukają ludzi na chwile, tylko na stałe nawet do pracy taka jak Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej, chcą mieć stałych klientów.

3e4rgh

hej, widzialem ze maja oferte rpacy na ttanowisko doradcy klienta w Krakowie, w ogloszeniu napisali ze prowizja wynosi (usunięte przez administratora) zlotych, moze warto sprobowac?

Misio
@3e4rgh

W Kielcach naprawdę dało się tyle wyciągnąć. Kraków, większe miasto więc i możliwość mogą być większe.

onegdaj

Ja tam nie narzekałem na Geneo. Odrobina chęci do pracy i można naprawdę dobrą kasę zarobić. Komu nie chciało się pracować, ten nie zarabiał. Proste. A atmosfera naprawdę genialna. Bez spiny, bez ciśnień.

onegdaj

Ja nie narzekałem w Geneo. Minimalna chęć do pracy wystarczyła, żeby dobrze zarobić. Komu się nie chciało pracować, ten nie zarobił, proste. A atmosfera wręcz genialna, bez spiny i bez ciśnienia.

queen

jeśli chodzi o pracę dla młodych to warto się rozejrzeć bo na dniach wrzucili sporo ogłoszeń i nie wymagają doświadczenia i statusu studenta, także to kwestia dogadania się, najlepiej dowiedzieć się na rozmowie od kogoś z HR

ewa

Sa prace dla małoletnich osób.musiałabyś juz tu zagadać z szefem,jednak z tego co sie oreintuje to na podstawowoe stanowisko pracy jakiem jest konsultant telefonicznyto wymagaja statusu studenta...

PracaDlaLicealistów

Witam, mam pytanie. Czy GeNeo Call Center zatrudnia też niepełnoletnie osoby - licealistów? Niestety jeszcze nie stuknęła mi ta magiczna 18, a szukam jakiejś pracy, żeby sobie dorobić :)

Zostaw merytoryczną opinię o GeNeo Call Center Sp. z o .o. - Kielce

• Jak się pracuje w GeNeo Call Center Sp. z o .o.?

Zobacz opinie na temat firmy GeNeo Call Center Sp. z o .o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GeNeo Call Center Sp. z o .o.?

Kandydaci do pracy w GeNeo Call Center Sp. z o .o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GeNeo Call Center Sp. z o .o.