Opinie o Inforsys S.A. w Radzymin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inforsys S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Inforsys S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inforsys S.A. w Radzymin

nowy

witam ,natrafilem na ogloszenie tej firmy powiedzcie mi ,naprawd takie sa przewidywane zarobki 2-4 tys? czy 4 tys to jest gorna wysokosc?i czy wogole takie zarobki jako operator sa realne?

Al Bundy

I co taka cisza w eterze? Przez miesiąc nic ciekawego się nie wydarzyło? A kiedyś to była taka porządna firma, która niestety zjadła swój ogon. Za dużo zleceń na początek miesiąca a maszyny nie są z gumy i powstawały opóźnienia. Nieterminowość wykonania i odpływ klientów. Dopóki było go czym załatać było dobrze ale jak już źródełko wyschło...

tsunami

coś się domacaliśmy w zasobach ... ale bajzel w tych plikach

bisnes

tylko ruszcie moich ludzi to wypłyną na jaw brudy: proszę Pani

Planista

JAko takiej niebyło wszystko po znajomości

niebyło

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
lista

ponoć jest lista do zwolnień co shrek?

drukarz

oj tam oj tam, co za dramat się to wszystko rozpierdala na naszych oczach coś te wasze działania nie przynoszą efektów jakoś nie odczuliśmy poprawy stanu technicznego na maszynach wszystko się sypie, co róż okazuje się ze czegoś niema, więc pytanie co robi Twój kolega panie kierownico..?:) czy kolega tylko udaje ze pracuje a może obaj.

linde

no to chyba jest pozamiatane:), podsłyszałem co nieco:)

gastrolog
@linde

a kiedy tu było niepozamiatane?? o tym nawet pijaczki spod sklepu wiedza

alek

Czy coś się stało?

jullietta T

Skoro jest tak super to dlaczego zwalniacie pracowników jakoś u nas ludzi bardziej szanuje. Ta forma redukcji kosztów przez ciecia w etatach to najprymitywniejsza forma świadcząca po pierwsze o wyczerpaniu zdolności intelektualnych lub ekonomicznych. Po drugie jeśli przyjąć zasadność polityki opartej na redukcji koszów osobowych to musiałaby objąć swym zasięgiem wszystkie obszary operacyjne bez wyjątku na powiązania rodzinne i koleżeńskie. z doświadczenia wiemy jak to się odbywa, czyli...... daje się zielone światło ludziom trzymającym władze na zrobienie czystek wedle gustu i upodobania bez rzetelnej analizy tego co kto wykonuje i ile kosztuje jego praca. Reasumując nie zwalnia się nierobów i podpierdalaczy którzy zżerają tą organizacje, gdzie koszty pracy niejednych w kontrolingu doprowadziłby do zawału. Według naszej wiedzy mamy szczegółowy obraz struktury powiązań z podziałem na stopień pokrewieństwa i sąsiedztwa.... Ewidentnie więc widać kto kiedy się pojawił i na jakiej stawce stanowisku pracował. Skończmy oszukiwać się bo niewidzialna ręka rynku zrobi to co konieczne. Miłego weekendu i pozdrowienia dla wytrwałych:)

yyy

firma naprawde super /jest (usunięte przez administratora) br /> tylko dlaczego w ciagu miesiaca ,zwolnilo sie prawie 10 osob ? ciekawego ,czego to wina ? moze zarzadzania wszechwiedzacych dyrektorow?

wte
@yyy

To dopiero początek zwolnień z kim by sie nierozmawiało to już szuka nowej pracy, jak znajdzie zwalnia sie

laskowice zawiszA

to w straljani chleją no za strEsjący czas a to nie odkrycie ze niektórzy przychodzą napruci w poniedziałek i opierają się o maszyn co lider tego nie widzi to (usunięte przez administratora)... jego?

pramia

Nie macie premi bo przeciez trzeba bylo zapłacic ochroniarzom którzy wjechali z miłą panią z alkomatem pewnej piątkowej nocy około 2 godziny a taka interwencja sporo kosztuje. Oni nieprzyjechali ku chwale ojczyzny żeby chronic ten alkomat bez homologacji, a firma przeciez niebędzie za to płacic z własnej kieszeni, przecież firma zrobiła to dla dobra i bezpieczeństwa pracownika wiec niech i on za to zapłaci.

osp osie

co premie zabierają, oh tragedia co?, ciekawe jak was (usunięte przez administratora) wtedy na hu... wam będzie premia w tym poznaniu. My to jeszcze zarabiamy choć tez kroją nas jak leci, ale puki co jeszcze płacą więc my udajmy ze pracujemy, bo po tym ostatnim spotkaniu to nabrałem juz obrzydzenia, niektórzy mieli przyklejone uśmiechy na twarzy jak na wiecu wyborczym ogórkowej ale rzeczywistości to maja pełne pory. jakoś mało kto wierzy w te puste obietnice i nikt ni miał odwagi do do zadawania pytań było tak sielsko a tu choć informatyk ozywił atmosferę pewnie sztynio... go wypierd.... pozdro ale on to i tak ma na to (usunięte przez administratora) bo w poznańskiem jest tyle mozliwości

xx

profesionalnie to wy (usunięte przez administratora) ludziom kase zabierac ,za ciezko wykonana prace ,lub nie placicie wogóle ,,,najlepiej sie napierdolic i pracowac zdalnie ,a jak ludzie potrzebuja urlopu to wstrzymane ,niech jeszcze jeden bedzie zatrudniony dyrektor bajkopisarz ,,,jest jeszcze 15 % ktore ludziom mozecie zabrac ,,,smialo

kozieł

To marzdnia czystki będą magdalena .. goi ng

hitman

Tak wiadomo ktoś na uprzejmie podpierdalal to wszystko tłumacz. Oj nie łładnie tak tylko że nam to na dobre wyszło. Wy macie stagnację i niepewność to jest deprwujace. Fakt ludzie na zamieszkałych posadach stanowiskach są wrogo nastawieni na inowacje i będą bronić swych stołków jak konstytucji..

wilk

Tak tylko najgorsze jest to w tym ze gdy się skończą zamówienia od naszych północnych sąsiadów to krajówka nie pokryje nawet 40 % kosztów operacyjnych, a ceny za papier i warunki handlowe nie da się utrzymać w horyzoncie długookresowym. zostaje tylko rynek szarpany czyli rynkowe ścierwo- volumen dwukolorowych A4 przetargi krótkie terminy realizacji powstaje mizeria handlowo bez akumulacji zysku. Tak nie buduje pozycji na rynku bo zresztą kto by miał ja budować, brak strategi na to co się chce osiągnąć i jaki poziom. Gdyby dziś przeprowadzić audyt i wyłączyć volumen zleceń se. z portfela sals to wyglądałoby to bardzo cienko. Tak laskowice jeszcze dyskontuje róznice na kosztach operacyjnych w las a za bałtykiem, Brak umów średnioterminowych, realnej bazy klientów kluczowych i odpowiednie nią zarządzanie, wszystko to się dzieje to kosmetyka, jest dział z rozbudowaną biurokracją ale bez pomysłu. W większości firm te zadania mogłyby realizować działy operacyjne i planowane oraz system informatyczny po co to komu. Miałem pomysł na zrobienie tam porządku z tymi fikcyjnymi stanowiskami ale niestety nie zdązłem coz rynek zrobi swoje:) pozdrowienia 5

xx
@wilk

podobno juz w tym miesiacu rynek zrobi swoje tylko szkoda ludzi ktorzy naprawde napedzaja ta firme ,mowie o "murzynach" co zapierdalaja przy tych zlomach na dole ,,bo znajac zycie to od nich zacznie sie oszczednosci

Hitman
@xx

to nie wasze forum spadać stąd, macie swoje stral.... ale widzę coraz większą presje tam w tych laskowicach? pewnie skończy się to jakimiś zmianami ktoś ma pewnie apetyt na wasze stołki, my to juz przerabialiśmy, ale chodzą ploty ze ktoś z operacyjnego ma być zassany,no i ktoś musi wypaść oh moze zaboleć...........:)

TARGIET V40%

Druga Japonia powiadasz gdzie? za huja tego nie widzę jak dociągniemy do czerwca, niby coś się dzieje ale coś za dużo tych targietów, nikt nic dalej nie wie coś tam ma się przejąć albo spylić kto to wie? od tego myślenia i gdybania niektórzy mają koszmary hipoteczne a niektórzy leją prosto w gacie przed tym co nieuchronne... idę setę chlapnąć a fakt jak to padnie to druga hirosima będzie na tej parkowej..:::::)

sztyniosław

Co tam widze że buduje się tu drugą japonię, tylko coś rynek kręci nosem co wybredny? targiety na planownych bizbnesach poniżej oczekiwań? wiadomo nie ma kurna tak naprawde zaplecza i wsparcia operacyjnego czyli osbób na poziomie do rzeczowej romowy na tym kujawskim zadupiu same cienkie bolki tylko płyną z prądem "0" kreatywności wszystko trzeba prowadzić za raczke. Sam bym się wkur....

qweryu
@sztyniosław

druga hirosima jak pierdolnie tak (usunięte przez administratora) z tego

księgowy
@qweryu

gdyby nie te cienkie bolki to cała ta leniwa warszawka i nieudolny poznań nie mieliby za co pensji wypłacić nie mówiąc już o rachunkach. To LAS jeszcze zarabiają cała reszta to tylko wrzody...

profesjonalizm 3x
@księgowy

Jak można opowiadać takie bzdury, gdyby nie oddział Poznański i wsparcie w warszawie całe to zacofane laskowice było by g..... warte to my mamy nowoczesne technologie i rozwiązania, mamy jasno określone cele i zadania a nie siedzenie na (usunięte przez administratora) przez większość czasu i spijanie kawki. Gdzie macie swą kreatywność i innowacyjność tylko wszystko trzeba wam podsunąć poprowadzić jak dziecko, pokazać palcem szkoda gadać. Czy sami nic nie jesteście samodzielnie zrobić, usprawnić optymalizować tylko narzekać potraficie i biadolić na rynek.... zapraszamy do nas kto jeszcze nie był by zobaczyć jak profesjonalnie działamy

target

jedyny target to jak sie najebac w piatek aby w poniedzialek zdalnie robic

ok
@target

czyli target wyrobiony

Zostaw merytoryczną opinię o Inforsys S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Inforsys S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inforsys S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inforsys S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inforsys S.A.?

Kandydaci do pracy w Inforsys S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inforsys S.A.
1.5/5 Na podstawie 466 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 24
    05-250 Radzymin
  • NIP: 9511928021 KRS: 0000270907

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042