Firma poligraficzno-handlowa ANRO

Zawiercie

Opinie o Firma poligraficzno-handlowa ANRO

Anonim

Oni tam szukają tylko frajerów na staż z urzędu pracy co będą robić za free albo ludzi z grupą. Szefostwo nie ciekawe.

eddy

jak długo pracowałeś w Firmie poligraficzno-handlowej ANRO @Quba i jeśli to nie tajemnica to dlaczego już tam nie pracujesz ??? Twoja opinia niewiele wnosi do informacji o firmie, takie ogólniki to nie wiadomo, czy to informacje czy tylko złośliwości,

Quba

Pracowałem tam nic pozytywnego nie można napisać. Prywatny folwark gdzie nie szanują ludzi. Nie polecam szukajcie czegoś innego tam nie zrobicie kariery.

Ja

W związku z tym,że docierają do mnie bardzo sfałszowane opinie dotyczące mojego odejścia to oficjalnie informuję : nie porzuciłam pracy ani też nie zostałam zwolniona dyscyplinarnie. Nie mówiłam nikomu,że odchodzę na czyjąś specjalną prośbę . Dzisiaj wiem, że to był wybieg aby chronić tyłek Carycy. Nie wnoszę żadnej opinii dotyczącej fimy. Niech każdy kto ma możliwość czegoś doświadczy. A pani, która kręci panem prezesem jak sama chce musi wiedzieć,że w życiu wszystko ma początek i koniec :-)

sierota

Tyle razy się tam starałam o prace. Ale jak czytam to dzięki Boże, że mnie tam nie chcieli. To co tu piszecie słyszałam od innych co przeszli i/lub dalej pracują tam. Znajomy wyszedł jak usłyszał ile mu chcą zaproponować. Znalazł poza Zawierciem i jest zadowolony. . Z opinii wiem, że co do kasy to wypłaca i jest w prawie czysty szef tej firmy. A robić naprawdę trzeba, żeby tam zarobić.

miseik

A ja pracuje nadal ale mysle o zakonczeniu tej przygody bo prawde piszecie.

kwiatuszek

Anro hmmmm ! Zgadzam sie z tym co tutaj pisza pracowałam tam.Kierownictwo buractwo jesli jestes inteligentny to niemasz racji bytu tam !! Marna pensja i do tego oszukja cie jescze pozdrawiam wszystkich

bezyl

O widze że i anro jest ! Zgadzam sie ta firma to dno .. Pracowałem tam dwa lata temu prezes złodziej a kierowniczy okradaja jego i tak sie to kreci

....................

DZIWIE SIE ŻE TĄ FIRMĄ NIE ZAINTERESOWAŁA SIE POLICJA JESCZE TO CO SIE TAM DZIEJE TO JEST KPINA !!! WŁASCICIEL TO WARIAT MIAŁEM OKAZJE PRACOWAC TAM KILKA LAT TEMU. KIEROWNICTWO W TEJ FIRMIE TO DNO COS NA WZÓR WŁASCICIELA

Stefan

Pracowałem w firmie Anro! Nie polecam pracy tam marna pensja licha premia na której jescze cygania. Włascicil to chory czlowiek traktuje ludzi ja tania siłe robocza ! Jest to zakład pracy chronionej zatrudniaja inwalidów albo zmuszaja do wyrobienia grupy ponieważ wasciciel dostaje dotacje z pefronu ktore bierze dla siebie klamie na wszyskim !!

Zostaw opinię o Firma poligraficzno-handlowa ANRO - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma poligraficzno-handlowa ANRO