Opinie o Zakład Fleksodruku Drukpol w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Fleksodruku Drukpol. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Fleksodruku Drukpol o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Fleksodruku Drukpol w Nowy Dwór Mazowiecki

KIff

W tej firmie za dużo ludzi doświadczyło krzywd i poniżenia . Ta negatywna energia na długo pozostanie " w murach " i nie tylko ........

Ktoś tu już pisał o słabym podejściu zarządu do pracownika. Dasz znać, co się tu dzieje u was w takim razie? Chciałabym podesłać swoje cv na stanowisko związane z Customer Service, bo widziałam ofertę, ale nie wiem, czy się w to pchać, nie mam stalowej psychiki:P

pracowity

A słyszeliście o człowieku D.Rachoń tak prezesowi w chodzi w zadek że wyciąga z kosza czepki jednorazowe i je pierze ,do użytku ponownego,teraz się wziął za ręczni jedno razowe fotografuje kosze na śmieci mam nadzieje że zostawi papier toaletowy w spokoju.

Były
@pracowity

Prezes lubi czuć się królem i jak jego poddani mu usługują.

Major

I jak wypłaty po podwyżka... wyrównały się z tymi dla swierzaków w innych firmach :).... Po zwolnieniu Kamila poprawiło się coś, bo słyszałem, że nadal lipa......

Major

Nie tylko pieniądze, ogólnie atmosfera zarząd pracownik jest slaba. Raczej nie polcalbym

Zwolniony Nowy wpis

Najpierw zwolnili z powodu redukcji etatów a potem dzwonili z pytaniem czy nie chcę wrócić.

W ogłoszeniu na pomocnika drukarza napisane że 3 zmiany, a w jakich porach? Średnio mi się widzi na nocki jeździć tak szczerze ale no zobaczymy. Czekam na informację może ktoś tu będzie wiedział coś. Z góry dziękuję

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam i współczuję pracownikom. Dyrektor nadaje się tylko do zmiany nic więcej. Zero wiedzy i logicznego myślenia a jego decyzje należą do najgorszych jakie można było podjąć . Nie bierze ludzi na poważnie i patrzy na wszystkich z góry . Nawet gdy człowiek chce się zwolnić, to specjalnie jest ignorowany. Firma z roku na rok coraz gorsza .

KIff

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Zakład Fleksodruku Drukpol spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

@Major

Cześć a to co, Twoim zdaniem się zarabia mniej niż w innych firmach? Byś chociaż podał jakąś stawkę, żebym mogł sobie to ogarnąć sam. Najlepiej jest od razu mieć czarno na białym wszystko. A umowa jaka?

Major

Teraz podobno jakieś podwyżki mają procentowe maksymalnie 10 % do podstawy. We wrześniu dostałem podstawy w innej firmie na początek tyle samo co drukpolu wypłata(premie + podstawa) po wielu latach pracy. Co do zatrudnienia się w tej firmie DP pomimo wielu lat pracy( do tego mam ją pod nosem spacerkiem 5 minut) nie wrocil bym tam.

@Major

10% to niewiele ale zawsze coś. To mówisz że u konkurencji płacą dużo lepiej? Nie wróciłbyś do pracy tylko ze względu na zarobki czy coś jeszcze ci przeszkadza? Napisz bo myślę o zatrudnieniu i wolałbym wiedzieć wcześniej jak jest.

Prxcownik

Po wyliczeniach kadrowej te podwyżki to jakieś 150-300 zł netto a niektórzy to będą zarabiać nawet mniej niż dotychczas. Taki sam (usunięte przez administratora) jak był tak został

Major

Co jaki czas w Zakład Fleksodruku Drukpol można ubiegać się o podwyżkę?

Albi

Masowe to znaczy ile osób odeszło? Jak firma się nie rozwija to też nie inwestują wcale w pracowników? Mam na myśli dodatkowe szkolenia albo kursy. Coś tego jest dostępne dla ludzi?

OS

Szanowni Państwo, Chcielibyśmy wyjaśnić, że informacja o masowych zwolnieniach w naszej firmie jest nieprawdziwa. Możemy potwierdzić, że nasza firma działa stabilnie, a nasi pracownicy oraz doświadczenie, jakie przynoszą ze sobą do firmy, są bardzo ważni dla naszego sukcesu. Rozumiemy, że mogą pojawić się nieporozumienia lub nieścisłości w informacjach, które krążą na temat naszej działalności. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt z nami. Nasza centrala jest dostępna pod numerem i adresem e-mail dostępnym w internecie, i jesteśmy gotowi dostarczyć rzetelne informacje. Dziękujemy za zrozumienie i zaufanie.

sdfg

Nie bardzo rozumiem i nie zgadzam się z tą wypowiedzią. Pracuję w Drukpolu już długi czas i z Kamilem nigdy nie miałem żadnych problemow. A sami wiemy, że w firmie działy się różne rzeczy w ostatnich latach. Owszem jest wymagający i konsekwentny ale to raczej wynika z roli którą pełni w tej firmie. Osobiście niejednokrotnie jak potrzebowałem od niego pomocy i wsparcia to zawsze ją dostawałem. Uważam, ze takie obrzucanie ludzi błotem w sieci jest to zwykłe tchórzostwo i wyładowanie swojej agresji.

@sdfg

Dobrze że o tym napisałeś i sprostowałeś opinie wobec przełożonego. Wiadomo że nie każdy z każdy może się dogadać i może stąd takie teksty. wspomniałeś o pomocy jak potrzebna. Można np. zawnioskować o szkolenie i dostanie się zgodę od kierownika?

WM

Tam nie ma szkolen

Gosia
@WM

A co jest? :) Szkolenia akurat nie są dla mnie najważniejsze, oferują coś innego pracownikowi? Jakaś możliwość premii, jak podchodzą do tematu podwyżek? Może mają ciekawe benefity??

pracowity

Były
@pracowity

Prezes lubi czuć się królem i jak jego poddani mu usługują.

Wiecie może, czy w Zakład Fleksodruku Drukpol szukają chętnych na staż?

Jakiś czas temu byłam na rozmowie na stanowisko specjalista da.zakupow i logistyki. Niestety do dnia dzisiejszego zero odzewu ze strony firmy. Mało profesjonalne jak na te czasy a napisanie maila nie zajmuje aż tak dużo czasu....Poleciałbym również zmianę wystroju wnętrza holu i sali konferencyjnej. Wchodząc,człowiek przenosi się do wczesnych lat 90-tych....

@Kasia

Szkoda, że się w sumie nie odezwali. Wiem, jakbym się czuł w Twojej sytuacji. Sama rozmowa napiszesz, jak przebiegała? Podali Ci konkretnie, co oferują, czy jak? No i dla mnie też ważne info, czy jakoś podczas rekrutacji weryfikowali jakoś Twoją wiedzę?

@Marek

Niestety żadnych konkretów,pytali o oczekiwania finansowe,kilka słów o stanowisku,jakieś pytania o abstrakcyjne sytuacje typu co bym zrobiła,gdyby....rozmowa trwała może z 10 minut. Na końcu obietnice,że się odezwiemy tak czy siak. Niestety puste obietnice.

@Kasia

Hmm...może się nie odezwali, bo nie mogli spełnić oczekiwań finansowych...możesz powiedzieć jaką kwotę im powiedziałaś? To mi może na pogląd na to, czy jak ja będę aplikowała to czy są w stanie spełnić moje oczekiwania

Siwy

Zastanawiam się nad pracą w tym miejscu (mam duże doświadczenie w podobnej branży). Mam duże wątpliwości czy warto, proszę o odpowiedzi na poniższe pytania osób które obecnie tam pracują. 1. Czy atmosfera jest tak negatywna jak piszą w internecie? 2. Czy szefostwo jest w porządku? 3. Czy firma jest stabilna w związku z sprzedażą? 4. Czemu zniknęły komentarze osób które wypowiedziały się na temat sprzedaży firmy ? ( Byłem tu jakiś czas temu i teraz ich nie ma) 5. Czy są jakieś benefit ? Zastanawiam się nad zmianą pracy, ponieważ chcę mieć pracę bliżej domu, a jeśli mogę wolę uniknąć pracy w cyrku dlatego liczę tylko na prawdziwe odpowiedzi.

Odpowiadam
@Siwy

Jeśli aplikujesz na "produkcję" to atmosfera jest spoko. Jeśli chcesz pracować" w biurze"- handlowcy, zakupy, technologia itp. to atmosfera jest tragiczna. Brak szacunku do pracownika, faworyzowanie jednych - gnojenie innych, zero rozwoju , jesteś tylko od wykonywania najczęściej bezsensownych poleceń. Benefitow brak.. no chyba, że sam zapłacisz za kartę sportowa- pracodawca nic nie dokłada. Pączek bonów na święta tez brak

@Odpowiadam

Hmm...a opieki medycznej też nie ma? A jak z awansami na produkcji i w biurach, występują czy raczej ciężko się wybić? Są może jakieś premie lub podwyżki u nich co jakiś czas?

Czy w Zakład Fleksodruku Drukpol występują paczki/bony świąteczne?

Nie ma takich dodatków, nie zapewniają nawet minimum jak kawa.

@Odpowiedz

To nie ma tutaj żadnych benefitów? A jakaś premia chociaż jest? Na jakiej umowie pracujecie ?

Tak występują nie tylko na święta, dwa razy do roku podwyżka wszystkie benefit i wiele innych dofinansowań

prawdziwy pracownik
@Odpowiedz

ŻART jakiś, 3 lata temu część premi poszła w podstawę , ze stratą dla pracownika , podwyżka była rok temu 150zł brutto. Po za tym żadnych podwyżek .Doszła premia 500 brutto,jak nie masz urlopu na żądanie i zwolnienia lekarskiego .

Odpowiedz - ta prawdziwa
@Odpowiedz

Ten żart poprawił mi się humor, na pewno do końca dnia. Te niewidzialne paczki dla pracowników to pewnie rozdawane na niewidzialnej od paru lat wigilii firmowej. Ta firma to jednen wielki przemiał pracowników, nie dbają to tak mają. Osobiście nie polecam.

Justyna
@prawdziwy pracownik

Te 500 zł to w jakiej skali? Roku? Kiedy dają, po przepracowaniu roku bez L4? Trochę trudne zadanie w erze cowidów....

Witam, w Internecie pojawiła się informacja, że Drukpol został w 100% sprzedany zagranicznej firmie. Co słychać wewnątrz firmy? Jak nastroje?

Justyna

Na stronie są oferty pracy, a w tej dla operatora maszyn piszą, że wynagrodzenie do 8.000 zł brutto. Pytanie, OD ilu? Ktoś z Was podpowie?

Olo

Pojawiła sie oferta pracy na stanowisko technolog. Jaka atmosfera w pracy panuje w firmie.

@Olo

W dziale obecnie pracują 3 osoby, a w ciągu roku odeszło 5 technologów.

Agnieszka
@Aleksander

Z ośmiu trzy zostały? Podejrzewam, że znasz okoliczności. Napiszesz konkretniej?

@Agnieszka

Dział jest 4-osobowy (teoretycznie), a powinien być 5-osobowy. Ludzie przychodzą, popracują rok, dwa i odchodzą. Żegnają się z firmą też technolodzy z dłuższym stażem. Rotacja jest spora, a przez to co i raz obowiązki 5 osób wykonują 3. Za tym nie idą większe pieniądze, ciągła presja, pretensje, powszechne poczucie zagrożenia. To tak w skrócie. Najśmieszniejsze jest to, że dowodzący wydają się nie zauważać problemu. (usunięte przez administratora)

Agnieszka
@Aleksander

Aa w taki sposób, źle zrozumiałam. No nie wiem czy to takie zabawne. :( Rozumiem, że ktoś podejmował ten temat i bez skutku czy raczej ludzie nie lubią za specjalnie tu rozmawiać o problemach?

@Agnieszka

Komentarz kierownika działu był jeden, jak ci się nie podoba to się zwolnij, a jak nie chcesz to mogę ci w tym pomóc.

Aleksandra
@Aleksander

poza kierownikiem nie ma nikogo z kim można ruszyć ten temat? Jak tyle obowiązków macie to chyba logiczne że przydałaby się podwyżka?

DP
@Olo

Najwiecej ćwierkają zazwyczaj osoby które wprowadzały wewnętrzny zamęt w firmie, później udają wielce pokrzywdzonych i tak jak wprowadzały negatywną atmosferę między działami tak nadal to robią mimo, że już nie pracują w firmie. Na szczęście za takimi nikt tu nie tęskni :)

Drukarz

Wszędzie lepiej płaca i to na legalu a nie w koperty pod stolem

Gruba
@Drukarz

Chyba Zenon juz zapomnial jak skarbowka go przetrzepala, ze znowu daje pod stolem ???? Niestety widze, ze po latach niczego sie nie nauczyl, zero pokory. Pępek świata.

Drukpol rekrutuje obecnie aż na 4 stanowiska. Firma się rozwija, czy ludzie uciekają?

Xxx

Zapraszamy ! Nowi pracownicy dostają więcej niż ludzie z 20 letnim stażem

Dziwię się, że jeszcze ktoś chce pracować w tej firmie bez perspektyw. Jeśli zależy Ci na zdrowiu psychicznym omijaj ich z daleka

@Kasia

A jak tam Dyrektor Operacyjny? Wciąż Pająk, czy już go wymienili?

Bolo

Pajęczyna wciąż kręci sieci...ale teraz następny leser przyszedł...Król zakochany..... Prezesie - z takimi ludźmi do zarządzania to koniec jest bliski!

@Bolo

No a pomijając osoby zarządzające, jak pracownicy? Atmosfera w firmie okej?

news day

Pająk obiecałeś premie a tyle osób ich nie dostało.nie zdziw się jak z pracy odejdzie kilka kolejnych doświadczonych pracowników i zasilą konkurencje.Myślisz tylko o SOBIE i nawijasz prezesowi makaron na uszy że tabelki są na zielono.

Ziemniak
@news day

Swego czasu przy zmianach systemu pracy Pająk obiecywał, że nie będzie żadnych zwolnień, a następnego dnia już krążyły czarne listy z nazwiskami do odstrzelenia, więc prawdomówność nie jest jego mocną stroną.

Kot
@news day

No i Pająk spełniłeś wreszcie obietnicę premi. Lepiej późno niż wcale. Dzięki

@Kot

Serio? :D I ile? Dużo osób je dostało?

Propozycja

Mentalności tej firmy nie zmienisz,ale firmę można zmienić zawsze .Czekamy na wyszkolonych pracowników. U nas na początek dostanie to o co walczyliście miesiącami.

Niezniszczalny.

A co slychac u Roberta.K?Daje rade jako swierzak?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Fleksodruku Drukpol - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w Zakład Fleksodruku Drukpol?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Fleksodruku Drukpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Fleksodruku Drukpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Fleksodruku Drukpol