Zakład Fleksodruku Drukpol

Nowy Dwór Mazowiecki

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 160 ocen.

Opinie o Zakład Fleksodruku Drukpol

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Fleksodruku Drukpol

Tener

Ile teraz płacą na początek, przy maszynach ?

Administrator

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Nowy Dwór Mazowiecki.

Zaciekawiony ofertą pracy
@Administrator 03.02.2018 18:42

Witam , jak wyżej, ktoś może napisać jak na dzień dzisiejszy wygląda praca w tej firmie

Adam
@Administrator 03.02.2018 18:42

Dobrze się prezentuje. Widać, że się rozwija.

Obecny pracownik

Niektóre osoby są chyba mocno inspirowane do pisania negatywnych opinii. Wyssane z palca informacje,!!

Weronika

@uczciwie ostrzegam - mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego, co sprawia, że masz tak negatywną opinię o Zakładzie Fleksodruku Drukpol? Czy mógłbyś przytoczyć konkretne sytuacje, które potwierdzają Twoją opinię? Jak oceniasz warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracodawca zatrudnia swoich pracowników w ramach umowy o pracę? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Piter 123
@uczciwie ostrzegam 31.10.2017 16:34

Jak widzę tę wylaną gorycz to się rzygać chce. Ludzie skąd wy to wymyślacie. Pracuję tu od 1,5 roku. Wszyscy zatrudniani są na umowę o pracę, dostają konkretne pieniądze z tego tytułu plus premie. Socjali fakt nie ma ale ja wolę kasę na konto a nie socjal. Mam szafkę robocza i ubrania, stołówka też jest. W chwili obecnej w całej firmie jest przeprowadzany sukcesywnie remont. Co wy narzekacie widać młode wilki że nigdzie dotąd nie pracowaliście. Jak chcecie agencje pracy czekają i wtedy zobaczycie ile kasy zarobisz!!! Nikt nikogo na silę nie trzyma dla innych znajdzie się miejsce a wy wypad stąd.

uczciwie ostrzegam
@Piter 123 03.11.2017 09:48

Po pierwsze, jesteś cham i prostak do tego stopnia, że odechciewa się nie tylko dyskusji, ale traci się wiarę w ludzki poziom i inteligencję. Nie zamierzam się tu z tobą wykłócać gdyż nie przyszedłem tu dla dyskursów z brodzikiem intelektualnym tylko by przestrzec uczciwych ludzi. A "wypad stąd" to do swoich dzieci kieruj, a jak ich nie masz to lepiej oddal się żwawo w bliżej nieokreślonym kierunku.

Szczery

Szczerze nie polecam pracodawca, który jest nastawiony tylko na to aby Cię wykorzystać i oszukać. Na rozmowach wstępnych obiecują złote góry. Dostajesz niską podstawę i mamia Cię wysokimi premiami za wydajność, które nawet dla starych doświadczonych pracowników są bardo trodne do wyrobienia. A pomijam jeszcze kwestie jakości, bo nawet jak wyrobisz jakimś cudem premię za metry to i tak zabiorą Ci za jakieś reklamacje lub rn. Praca ciężka, stresująca z bardzo duża ilością chemii. W ogłoszeniu podane zarobki 3000-8000tys. A w rzeczywistości będziesz zarabiał ok 2 tyś na rączkę + oczywiście zero jakiegokolwiek socjalu.

Piotrek123
@Szczery 27.09.2017 09:56

Czemu piszesz takie kłamstwa!!! Tak jak wcześniej tu napisałem przyszedłem za konkretną kasę, podstawa + premia i ją dostaję. Nikt nie kłamie i nie zabiera. Jak miałeś pełno wpadek produkcyjnych to dziwne że jeszcze cię trzymali. Widać że cuda się zdarzają:) Stary pracownik to nawet się nie wypowiada tylko śmieje z twojej głupoty. Powodzenia...

uczciwie ostrzegam
@Szczery 27.09.2017 09:56

@szczery - masz rację z tym mamieniem na rozmowie o pracę - sam tego również doświadczyłem, choć nie sądziłem że prezes będzie osobiście łgał jak z nut. Osiągnięcie wyśrubowanych norm (które są oczywiście podnoszone, gdy się okaże że zbyt dużo osób zasuwając po 220 godzin miesięcznie je wyrobiło) jest trudne nawet dla wieloletnich pracowników - rozmawiałem z nimi i fakt, wskazywali, że jak przychodzą na nadgodziny to nawet czasami przekroczą próg wyższych premii. Ale to nie jest do zrobienia w regulaminowym czasie. W kwestii socjalu - to zależy od umowy i wiem, że część osób nie dostaje umowy o pracę (mnie się udało). @Piotrek123 - a możesz wreszcie zejść z tego forum klakierze? Tantiemy dostajesz czy może jesteś synkiem prezesa? Stary pracownik? W sumie to nawet w łagrach mieli (usunięte przez administratora) pracy, więc czemu nie? Cudem choć raczej smutnym pozostaje to, że bieda skłania ludzi do upodlania się za pieniądze - i może gdybym nie miał co jeść, nie był wykształcony i musiał utrzymać rodzinę to rozważałbym tą pracę. Smutne...

uczciwie ostrzegam

To może i ja wtrącę swoje 3 grosze, choć miałem tego nie robić - firma dno - praca na produkcji bardziej przypomina karny obóz pracy lub realia rodem z głębokiego socrealizmu - fakt różni ludzie tu pracują ale w większości ci, którzy nie mają szans na jakąkolwiek inną pracę. Jeśli coś potrafisz i cenisz swoją godność i/lub zdrowie psychofizyczne odpuść sobie tą firmę. Jest tak wiele innych, że z ręką na sercu trafisz lepiej. Wiadomo, że pracownicy tej firmy będą ostro reagować na negatywne wpisy ale z jakiego powodu ktoś miałby bezpodstawnie oczerniać drukpol? Ani ta firma duża ani potężna, konkurencja znikoma w porównaniu z innymi branżami, ma swoją niszę z której żadna negatywna dla niej opinia nie wykopie firmy. A tak na marginesie - gdyby tak parę razy zostały przeprowadzone niezapowiedziane kontrole Inspekcji Pracy, BHP i Sanepidu to linię produkcyjną formy szlag by trafił. Zwłaszcza w starym budynku przy Leśnej.

drugpol
@uczciwie ostrzegam 18.08.2017 11:31

Myślałem, że się nie doczekam, a tutaj takie miłe zaskoczenie. Te komentarze i tak nic nie dadzą, wiadomo, ale taki PSTRYCZEK dla tej mentalnej patologii w nos może chociaż jedną osobę skłoni do innego wyboru.

steve

ZWIĄZEK ZAWODOWY - i problemy mamy z głowy :)))

gruby

Lipa straszna. Zero szacunku do ludzi. Pieniądze małe. Brak organizacji. Rotacja kadry. Atmosfera fatalna. Nic dziwnego, że ludzie uciekają.

Weronika

@Miki, a co możesz powiedzieć o pozytywach pracy?

123

Jedna wielka padaka i ściema. Kto tylko coś potrafi odchodzi do konkurencji. Zero szacunku do pracowników. Firma coraz gorzej prosperuje. Ciekawe ile jeszcze pociągnie.

Miki

Ja tu pracuję od 4 miesiący nikt mnie nie oszukał to co ustaliłem na rozmowie i po dotrzymali słowa. Jak nie boicie się pracy to polecam tą firmę. Fakt taki że trzeba pracować i nikogo nie posadzą ale za dobre warunki kasy.

Szczery

Napiszę to tak że do puki Prezes nie odda władzy zarządowi i będzie dalej wtrącał się i traktował pracowników jak popychadła to praca tam będzie męką dla każdego. Uważam że Kamil z Andrzejem w zupełności poprowadzili by firmę w bardzo dobry sposób a przy tym klimat w firmie stał by się na pewno dużo lepszy i nie było by takiej rotacji jak w tej chwili. Bo oprócz styczności z Prezesem nie można narzekać na pracę w tej firmie bo ludzie tam są bardzo w porządku.

Niko

Karol wszystko zależy od negocjacji na początek, dałeś ciała i teraz narzekasz, ja musiałem się zwolnić ale na kasę nie mogłem narzekać!!!.

Karol

tylko tu zdarzylo mi sie ze po umowie probnej obnizyli mi wynagrodzenie (pomimo ustalen przy zatrudnieniu, ze zostnie na tym samym poziomie albo wyzszym) - 1 650 zl na reke, zgroza. Zwolnilem sie i mam nauczke. Ogromny żal za niejednokrotne poniżanie został.

hahaha
@Lajsik 23.01.2017 13:32

To chyba p. kadrowa się wypowiada....

komentator
@Lajsik 23.01.2017 13:32

ależ głęboka i rzeczowa odpowiedź.

Ala

Mógłby mi ktoś coś powiedzieć odnośnie pracy na stanowisku kontrolera jakości ?

red

Operator DTP jest jak na razie potrzebny, nie wiem co o tym myśleć tak naparwde, macie może jakieś uwagi na ten temat czy nie za bardzo. bo na temat tego zawodu i oferty pracy nikt nie mówił nic.

ajak

Co wy wygadujecie tam to lajt jak weszłem za pierszym razem to z miejsca 2 kola ze na renke w sensie a potem to juz wogule jp 100% lamusy z laminarek uwaga na rence a no i ten patrzcie tez ludziom na rence elo.

anonim

(usunięte przez administratora)

ajak

Do mnie z kolei doszły słuchy, że się prujesz za pieniądze. Jeśli wiesz o co chodzi.

drugpol

Gdzie się podziały te poprzednie krytyczne komentarze? Żenada, co wy wyprawiacie.

anonim

NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!!!!! Brak szacunku do pracownika, traktują go gorzej jak psa

anonim

(usunięte przez administratora)

Oli

Zamieszczony wpis to ściema obiecują złote góry a jak przychodzi wypłata to razem z nią "nabicie w butelkę".

Oli
@Oli 20.03.2016 18:08

Wpis nie dotyczył firmy Drukpol, tylko zmieszczonego wcześniej postu innej firmy. Sory

anonim

(usunięte przez administratora)

sniper
@Olo 29.02.2016 13:24

Sami widzicie moi drodzy. Z takimi osobami będziecie mieli do czynienia.

nick
@sniper 29.02.2016 11:01

Najlepszy komentarz, dziękuję. :)

Pracownik

Piszecie jak by to było miejsce z kosmosu. Nikt nikogo nie podporządkowuje. Każdy ma określoną dyspozycję i zgadza się na tą pracę. Skąd więc taki potem żale. U sąsiadów jest gorzej byłem i nie polecam. Przeniosłem się i mi odpowiada a jak komuś nie to niech się zwalnia i szuka gdzie indziej. Nie lubię jak ludzie szkalują a sami nic nie robią. Nie podoba się daj innym tę pracę ludzie na chleb nie mają i muszą pracować. Lepiej tu niż w innej okolicy.

asia

Zgadza sie, oczekuja bezwzglednego podporzadkowania, ale to bezwzglednego i do tego za marne piedzniadze.

drugpol

Także widzisz bo istnieją lepsze i gorsze stanowiska. Żadna firma nie dorobi się na rozdawaniu pieniędzy zatem Drukpol poszukuję osób bezwzględnie im posłusznych. Bez innej drogi wyjścia. Pozostali są wykorzystywani, najczęściej ci młodzi. Produkcja, a biuro to dwa osobne światy. Co tu tłumaczyć, pewnie masz rodzinę, jak domniemywam, dlatego nie wyobrażasz sobie, że komuś są w stanie dać najniższą krajową.

eh
@drugpol 06.12.2015 15:22

ja tylko dodam, ze biuro to tez kołchoz niestety :(

drugpol

Piotrze, szanowny kolego. Faktycznie nie musisz wiedzieć wszystkiego, bo gdybyś był świadom nielegalnych przedsięwzięć jakich dopuszcza się ta firma to dopiero wówczas przyznałbyś niektórym z tych głupków rację. Ja nie zamierzam, skoro sam w tym tkwiłem, szkalować nikogo. Z szacunku do Prezesa.

asia
@drugpol 27.11.2015 08:14

No nie masz pojęcia nie masz... na okresie próbnym dostałam lepsze warunki (zeby zwolnic sie z pracy i przejsc do nich) a po okresie probnym obnizenie stawki, albo.. drzwi :) na marginesie - najniższa kracjowa! a i dodam, ze przez pol roku pracy nie dostalam zlotowki premi :/ fakt, te grosze były wypłacane na czas :)

Piotr

Ludzie co wy za głupoty piszecie albo jesteście desperatami albo nie znacie rynku. Najniższej krajowej nikt tu nie zarabia z tego co wiem. Umowa zleceni uważam że na początek jest ok. Potem umowa o pracę na czas określony z konkretnym terminem. Płaca zgodnie z ustaleniami, kasa na czas na koncie, premie są, szacunek jest, czego jeszcze chcieć więcej. Zacznijcie pracować a nie marzyć o kasie bez dania z siebie nic w zamian. Powodzenia w nowych miejscach ony było Wam lepiej....

Hananiania

Też tam pracowałam, jeden wielki (usunięte przez administratora) Ludzie tam pracujący patrzą tylko aby kogoś sprzedać. Trzeba zwracać uwagę na to co się mówi bo zaraz cały zakład gra. Laborantki romansują z lepszymi stanowiskami a później dostają awansy. A ta cała kierowniczka Laboratorium całe życie nieprzytomna.

były pracownik

Witam wszystkich. Pracowałem w tej firmie kilka lat i wiem z własnego doświadczenia że nie warto. Człowiek się trzyma roboty bo teraz są takie czasy a nie inne. Ale dość tego skończyło się obiecywanie gruszek na wierzbie. Osobiście nie polecam tej firmy. Mają ludzi za nic. Nie wiem jak tam na górze ale u nas na produkcji była jedna wielka masakra. Czego to oni nam nie obiecywali a i tak widzieliśmy tylko ucinanie pensji za reklamacje. Podobnie jest tam również z dziewczynami w laboratorium jak również na kontroli jakości. Tam się non stop ktoś zmienia obiecują im umowy o pracę a co miesiąc mają zlecenia. Przyjęli operatorów torebkarki naobiecywali potężne pieniądze a po okresie próbnym dali najniższa krajowa. Śmiech na sali. Koordynatorzy tez tylko patrzą aby kogoś podpier.... nie powiem bo niektórzy ludzie są spoko ale nie warto.

anonim

(usunięte przez administratora)

elo

ten zaklad nie zna znaczenia slowa marketing :)

elo
@elo 22.10.2015 17:36

no co ty?! przeciez oni robia zadruk na folii tylko. Chwalisz a pojecia nie masz.

śmiechu warte

Pragnę tylko zauważyć, że nooby z marketingu lub specjalnie delegowane do tego osoby udzielają odpowiedzi na niemalże każdy wpis. O czymś to świadczy, ponadto zmieńcie styl pisania, bo widać, że to ten sam intelektualista wymyśla. Łubudubu niech żyje nam prezes naszego klubu, nieeeech żyje nam!

robert

Nie będziemy zniżać się do pozimu "noba". Brak szacunku chłopie dla samego siebie. to brak szacunku do drugiego człowieka. Może sam się najpierw doceń a potem oczekuj od innych.

nino

Zmierzają ku lepszemu. Zobacz firmę dziś a rok czy kilka temu. Bez komentarza.

drugpol

Dla Prezesa szacunek, szkoda, że już jest zbyt zajęty. Strach pomyśleć do czego pozostali zmierzają.

przemo

dajcie sobie spokoj

Tomek

sytuacja wygląda tak że pracuję kolejny miesiąc i jest fanie. Super atmosfera w pracy, jak również wynagrodzenie na czas. Pracowałem w innych firmach i wiem co mówię. Kiedyś może było inaczej teraz wiele się zmieniło. Jest się w firmie jednym z wielu elementów. Wiadomo że są ludzie którym nic nigdy nie pasuje i nie pasowało, powinni sobie poszukać innej pracy, a jeśli są to powinni zacząć się zmieniać tak jak robi to firma. Idziemy do przodu.

dawid

Takich wypowiedzi jak twoja to potok nienawiści do miejsca pracy i szacunku dla pozostałych pracowników. Szkoda że odeszlas ale widać po twoim wpisie że brak kultury osobistej w tym wpisie. Ja nadal polecam wszystkim fajna Atmosfera pracy jest super. Cieszę się że udało mi się tu dołączyć.

monika
@dawid 15.09.2015 22:42

nikogo nie obrazilam, wiec nie rozumiem dlaczego zarzucasz mi brak kultury? zero nienawisci - po prostu zdecydowanie nie polecam :)

monika

Pracowalam tam prawie rok w handlowym, praca nie byla ciezka, ale zarobki i sposob naliczania prowizji to zwykle zdzierstwo no i podejscie wiekszosci z grupy trzymajacej wladze do pracownika to cos czego nie spodziewalam sie spotkac w dzisiejszych czasach (przepracowalam juz kolo 20 lat, wiec wiem co mowie). Zdecydowanie nie polecam.

drugpol

"Dziś dostałem tu pracę (...) Polecam tu pracę." Ty tak na poważnie?

dawid
@drugpol 10.09.2015 21:58

POWAŻNIE. Chyba długo nigdzie nie popracowałeś skoro tak opisujesz. To jest fajna firma i fajni ludzie. POLECAM

dawid

Dziś dostałem tu pracę i pomimo poznania jak kolega pisał jednego z oligarchów uważam że to fajny facet i zdrowa firma. Potraktowano mnie profesjonalnie były dwa etapy rekrutacji. Konkretne warunki do pracy. Pełen profesjonalizm. Polecam tu pracę.

drugpol

Sporo konfidentów tam krąży, to fakt. Rodzina Prezesa to 2 facetów, którzy chętnie dają wyraz swojej wyższości, czują się oligarchami. Polityka personalna firmy to raczej konkurs popularności. Wymagają dużo, ale jak jesteś solidnym i pracowitym człowiekiem, zdrowym i bez nałogów, to dadzą ci zarobić.

Albin

Takie wpisy świadczą o złej kulturze osobistej człowieka. Nie umiecie sami się uszanować, więc was też nikt nie uszanuje. Ja tu pracuję już trochę czasu i o wyzysku, kasie i mobbingu nie ma mowy. Wszystko zależy od tego jakim się jest pracownikiem. Jak się rzetelnie pracuje to się wszystko ma, a jak się jest tylko nauczonym wymagań i lenistwa to się przekłada na pracę innych. Nie obrażaj tu osób którym zależy na pracy i pracuje w świetnej firmie.

ola

Ja znalazłam ogłoszenia również u nich na stronie i przeslalam cv. Mam spotkanie w następnym tygodniu. Jestem dobrej myśli.

kibol
@polrokuwdrukpolu 31.08.2015 09:38

Jak wkurza mnie taki wpis o kasie. Jak się jest leniwym to wystarcza tylko 1500. Jak kolego z działu którego się domyślamy nie sprawdziłeś się to nie szkaluj innych nam jest dobrze. I mamy większa kasę. Nie wypowiadaj się o innych.

kizia
@kibol 31.08.2015 11:35

wieksza kasa, tzn ile? ludzie pytaja to polec jak taki obronca jestes... mnie wkurzaja ludzie ktorzy mowia wszystko i nic. Poza tym od poczatku mowie za siebie. Robilam tam kawal czasu, ale tez rozmawialam z ludzmi w pracy - marna kasa i mobbing. Nie tyle nie polecam co ostrzegam, oszczedzcie sobie nerw i zdrowia, szukajcie gdzie indziej...

milik

Poszukują pomocników operatorów, magazyniera pwt, kontrolerów wyrobu jakości oraz kogoś do działu mechanicznego i sprzedaży. Fajnie firma się rozwija. Mi się udało dostać u nich pracę i zacząłem fajnie godziny pracy oraz kasa. Ja polecam uważam że to obecnie na rynku nowodworski dobry pracodawca. Dużo się u nich zmieniło i nie biorą byle kogo. Powodzenia innym na rekrutacji.

Aśka

Na OLX poszukają operatorów rozdmuchu folii, więc jak ktoś się na tym zna to niech przesyła CV. najlepiej przez OLX.

plus

Zapraszam na portalu olx tam są ogłoszenia ja byłem ostatnio na rekrutacji polecam znajomi tam pracują i nie jest to kolchoz ale fajna praca. Jak się jest lekiem to trzeba coś głupiego napisać.

ala
@plus 20.08.2015 21:10

tak,leki zawsze coś głupiego piszą..

anonim

(usunięte przez administratora)

ala

jesli jestes zainteresowany to jedz do nich i zglos sie do kadr, zawsze kogos szukaja, bo jest duzy przemial, ale ja osobiscie nie polecam, kolchoz i marne pieniadze

ciekawa

Jak jest z pracą w laboratorium?

anonim

Witam. W jakiej wysokości jest wynagrodzenie w tej firmie .

,,,

kultura a raczej jej brak,brak szcunku ,to motto tej firmy

Zostaw opinię o Zakład Fleksodruku Drukpol - Nowy Dwór Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Fleksodruku Drukpol