Opinie o Inforsys S.A. w Radzymin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inforsys S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Inforsys S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inforsys S.A. w Radzymin

gls

zabierają wam premie a wy pracujecie tak samo jak z całą premią to niezdziwcie sie jak niedlugo cos takiego jak premia przejdzie do historii skoro mozna za mniejsze pieniadze robic tak samo jak za wieksze to po co placic wiecej? Sami sobie robicie krzywde.

nick

Tak precz, precz z tym nierobem który tylko łazi od maszyny do maszyny całe 8 godzin i mąci a potem idzie się wypróznić ze swoich podejrzeń do... precz!

wer
@nick

o kim mowa?

lokatorzy
@wer

bemwusiarza zabieraj od nas swoje całe menelstwo najlepiej na piętro będzie w końcu normalnie tak jak dawniej. dość słuchania twoich wypociń męczenia się patrzenia na twoją mor.... z góry dziękujemy, a tęsknić nie będziemy.... pozd xD wiec zrób nam tę przyjemność...

podpierdal

My mamy zamiast fachowców podpierdlaczy którzy wszędzie szukają sensacji ludzie uważajcie na pana świdrasa bemwusiarza, celowo zagaduje i sieje ploty w firmie, wypier hu..

A ja mam kilka pytań do szanownego Pana dyrektora produkcji, wiem ze to czytasz to łaskawie odpowiedz. 1. Do kiedy będzie wyzysk na zwykłym szarym pracowniku? 2. Czy masz pojęcie o drukowaniu i kopertowaniu, przedstawiasz jakies tabelki , wykresy, które nie mają odbicia w rzeczywistości - zejdz, stań za maszyną i pokaż jak się robi wyniki. 3. Wymaga się aby maszyna pracowała non stop, więc dlaczego serwis, który obsługuje naprawy nie zna się na tych naprawach? Nie potrafi porządnie naprawić. Wielokrotnie po przeglądzie maszyny niemożna ruszyć nią. 4. Czy w tej firmie są równi i równiejsi? Wszyscy czekamy na odpowiedz i propozycje poprawy tej sytuacji.

Planista

JAko takiej niebyło wszystko po znajomości

niebyło

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
wywod

u was to jest naprawdę kutasu.. u nas w tych laskowicach podobnie musimy (usunięte przez administratora) w niektóre soboty bo część się opierdala

troll
@wywod

buhaaahaaa uśmiałem się, jedni musza pracować inni pracują w obozie przymusowej pracy , nie placa , wymagaja, syf, syf. W kopalniach sie zatrudnijcie.

ojciec mateusz

ta firma to kołchoz (usunięte przez administratora) omijajcie to miejsce szerokim łukiem - tyle w temacie

operator

odeszliśmy od tematu co tam shrek ludzie puszczają farbę i robi się naprawdę miło!

no i

okazuje się, że jedynym właścicielem i akcjonariuszem P.. jest spółka Bieda.. Holdings Ltd. zarejestrowana na Cyprze. Czyżby tam pocztowa firma chciała uciec z podatkami?". Oraz dodaje od siebie: "Trudno nie mieć wątpliwości, bo po coś przecież rejestruje się firmę na Cyprze".

dla tych w temacie

załozenie spółki zarejestrowanej w Republice Cypryjskiej przynosi wiele dobrodziejstw fiskalnych. Przykład polska sp zawiera z cypryjską córeczką w ramach holdingsu umowę, na podstawie której płaci jej za dane usługi. Na przykład za czerpanie know to how itd. Spółka cypryjska ma przychody, a zarejestrowana w poland spółka ma kosztuchy. No i dalej sprawa wygląda tak zyski są na Cyprze opodatkowane stawką 10-procentową. To już jedna korzyść, ale nie najważniejsza. Umowa o unikaniu podwójnego opodatkowania między Polską i Cyprem przewiduje, że członkowie zarządów spółek cypryjskich płacą od swoich dochodów podatek na Cyprze. Górna stawka to 30 proc., czyli nieco niżej niż w Polsce. Na Cyprze nie ma jednak żadnego podatku od zysków kapitałowych. A zatem jeśli członek zarządu sprzeda swoje akcje, które są lub mogą być częścią jego wynagrodzenia, nie płaci od nich żadnego podatku. Ponadto cypryjski fiskus w ogóle nie obciąża podatkami nierezydentów Cypru. A polski biznesmen mający spółkę zarejestrowaną na Cyprze rezydentem cypryjskim nie jest. Zgodnie z polsko-cypryjską umową o unikaniu podwójnego opodatkowania w Polsce od dywidendy z cypryjskiej spółki przedsiębiorca płaci 9 proc. podatku, a więc dwukrotnie mniej niż nisko zarabiający pracownicy. Ta niska stawka 9 procent wynika z tego, że 10 procent zapłacił na Cyprze. Ale w związku z wewnętrznymi przepisami cypryjskimi nie musi tego płacić. To tzw tax sparing czyli zaliczenia fikcyjne będące solą w oku polskiego fiskusa. spółki

kilka faktów dośc lania wody

Najważniejsze korzyści podatkowe jakie oferuje Cypr to: Brak opodatkowania dochodu z dywidend uzyskiwanego przez firmę na Cyprze; Najniższa stawka podatku dochodowego w UE wynosząca tylko 10%. Stawka ta jest stała dla każdego typu usług, bez względu na wysokość dochodu; Brak opodatkowania podatkiem od źródła (Withholding Tax) od wypłacanych dywidend, zysków z licencji i odsetek dla nierezydentów Cypru; Nieopodatkowana sprzedaż papierów wartościowych (akcji, udziałów, obligacji, itd.); Brak przepisów dotyczących cienkiej kapitalizacji; Brak kontroli przez instytucje zagraniczne.

balas

o tej firmie można śmiało ksiązke napisać

jasnowidz

co tam ma się finalizować przyjacielu? bo my tu na mało co się dowiadujemy, a jeśli to tylko jakieś ploty ze ktoś z kimś prowadzi intensywne ...., jedno jest pewne idzie o duzą stawkę i stołki.

putin

jak się sfinalizuje zrobi się ciekawie w tym pierdziszewie

DERDAWRTGHYKMLONB

Co tam jaro w szpitalu słychac? dobry salicyl?

daaawny pracownik

Jedno jest pewne: praca w Inforsysie jest niezwykle szkodliwa dla umysłu. Uszkadza ośrodki mózgu, które odpowiadają za gramatykę, ortografię i sensowność wypowiedzi. Taki wniosek wyciągam czytając większość waszych wpisów. Znajdźcie sobie jakieś bezpieczniejsze zajęcie!

jaśko

wielkie pozdro od Haneczki farbki się kupowało oj ktoś miał lepkie raczki materiał dość ślizgi ale warty poruszenia co czy nie ruszać tych ciemnych tematów jeszcze

Vendetta

a niech sie ten (usunięte przez administratora) rozpie..... Podobno pracują tu sami specjaliści to niebędą mieli problemu ze znaleziem pracy. Tacy specjaliści którzy wymyślają jakieś dziwne regulaminy a potem sami się nich nietrzymają i wmawiają ze jest ok. Tu nie ma specjalistów tu są ludzie z łapanki którzy nie mają pojęcia o tym co robią!!

tsunami

Prosty sposób jak ustalenie tego towarzystwa. Po pierwsze należy w LAN a taka na marginesie to w końcu masz porządek w plikach, bo panował tam chaos a myślałem ze jesteś bardziej zorganizowana importować do Excela listę pracowników, o jest w końcu po następnie utworzyć kolumnę stawka lub kwota netto, no i przefiltrować kolumnę rosnąco. Zobaczmy, co tutaj mamy o kurna to działa.....o symfo widzę jak niektórzy powinni się zaczerwienić Kolego drogi mówisz 15% z wynagrodzenia to i tak według mnie za mało 25% to dla niektórych. Problem polega jeszcze na tym ze zbiegło się w czasie kilka nieprzewidzianych do końca zdarzeń i podaż kiersów w tym segmencie się zagęściła będzie walka we wszystkich możliwych obszarach

u nas podobnie tylko nie którzy skazani na banicje

emocje

Zgadzam się z tym problem naszych firm w dobie informatyzacji i cyfryzacji procesów, ilość tych pierdzistołków w firmie jest można powiedzieć niezdrowa, gdyby to dotyczyło zwykłego pracownika to nie było by tematu i ale powiem ci jak to miej więcej wygląda: Pewnego dnia pojawia się pan, pani X, któremu udało się wkręcić do pewnej firmy S po jakimś czasie dziwnym trafem pojawiają się w firmie wolumen specjalistów, którzy trafiają do firmy S, ale w trybie uproszonym według klucza lub po linii, jak kto woli rodzinnej lub koleżeństwa. Wszystko odbywa się pod nie zdrową akredytacją z działu personalnego, który tez jest wplatany w tę machinę, bo nie ma pomysłu jak z tego bagna się wyrwać, wiec płynie Mijają kolejne ekipy tworzy się struktura czegoś, co z pozoru wygląda na prężnie funkcjonującą kadrę a w rzeczywistości jest to grupa osób. Taka organizacja skazana jest wegetacje. Układ nie po zwala reagować na błędy i korupcje, bo co kolega kolegę, mąż żonę, kuzyn kuzynkę, sąsiad sąsieka zaczyna się niegospodarność nikt od nikogo nic nie wymaganie rozlicza błędów jak się coś wydarzy to Szwedzi i tak się jak ktoś bezczelnie powiedział „ Jak przyszło zmierzyć się z polskimi warunkami, to dali ciała”

Zostaw merytoryczną opinię o Inforsys S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Inforsys S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inforsys S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inforsys S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inforsys S.A.?

Kandydaci do pracy w Inforsys S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inforsys S.A.
1.5/5 Na podstawie 466 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 24
    05-250 Radzymin