Opinie o Cyfrowa Foto Sp. z o.o.

Tiu Tiu

Firma jest ok, szczególnie jak chce się szybko złapać pieniądze za lekką pracę bo taka jest u nich produkcja - lekka. Hajsy jak wszędzie ale ludzie spoko, kierownicy OK, nikt nie smęci i cię nie pogania. Polecam, szczególnie studentom!

kju

Nie polecam

Seba

Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy. Duza rotacja. Nie polecam.

Dziwny jest ten świat....

Niech się ktoś podzieli opinią na temat firmy....Jak wygląda ona ze strony pracownika biurowego? Mają teraz bardzo dużo ofert pracy....Czekam na informacje i pozdrawiam!

Gość

Pracowałam jakiś czas w tej firmie ODRADZAM !!!!!!

Anonim

Firma multisporty oferuje, tak samo jak elastyczny czas pracy. Ten kto chce, to pracuje, ten co nie chce, niech idzie gdzie indziej, ale niech przynajmniej nie zniechęca innych kłamliwymi oszczerstwami;)

i feel

Przecież jak oczekują znajomości angielskiego czy niemieckego od swoich pracowników, to na pewno w zamian zapewnione są odpowiednie socjale czy multisporty.

Marcin
@i feel 13.10.2016 23:03

Nie liczyłbym na Twoim miejscu na żadne multisporty. Co najwyżej na więcej pracy. (usunięte przez administratora) Jak nie masz życia prywatnego to serdecznie polecam tą firme.

zdegustowany

Cyfrowa foto firma która się rozwija :d, zatrudnia coraz to nowych pracowników ale nie z powodu że otwierają nowe etaty nowe stanowiska pracy tylko taka tam rotacja jest. Ale nie ma co się dziwić ( usunięte przez administratora ) Porażka odradzam.

Zostaw opinię o Cyfrowa Foto Sp. z o.o. - Zaczernie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cyfrowa Foto Sp. z o.o.