Colorland (Cyfrowa Foto Sp. Z O.O.)

Opinie o Cyfrowa Foto Sp. z o.o.

Krysia

Jakie opcje są w firmie dla osób znających biegle j.ang? Aktualnie nie widzę ogłoszeń a zastanawiam się nad wysłaniem CV "w ciemno". Jakie działy wymagające języka są w firmie? Jaką umowa jest oferowana po okresie próbnym?

Wiking
@Krysia

Pani Krysiu odp... na to pytanie krótko i na temat żadnych szans nie ma ponieważ jest już stała załoga I raczej bym uważał byłem pracownikiem zachwalano mnie ponad góry nie stety nie dostałem tej szansy było drobne nie porozumieniem które wyszło od pracowniczki I pracownika jednym słowem kabluja do kordynatora I wysyłają smsy jak kto pracuje. Jako praca jest badrzo dobra jako pracownicy tragedia. Budując zespół Panie Krdynatorze I Szanowny Panie Kierowniku produkcji Pro.

Ludzik
@Krysia

Praca w tej firmie teraz to tylko w przypadku kiedy jesteś specjalistą i potrafisz się podporządkować na 100% nie masz rodziny dzieci i jesteś dyspozycyjny do tego stopnia że o urlopie/chorobie decyduje HR. A i nie przeszkadza ci balansowanie między rodzajami umów.

Omi
@Ludzik

Specjalista? Nikt o dobrych kwalifikacjach tam juz nie został, a nowy wykwalifikowany pracownik nie będzie brał pod uwagę pracy tutaj bo firma nic do zaoferowania dla ogarniętych ludzi nie ma. Zostają tylko Ci co musza bo wiedza ze ciężko będzie im z ich „kwalifikacjami” znaleźć prace.

Romek

Jak teraz wygląda praca tam? Zmieniło się coś? Jak zarobki? I konieczne są nocki?

Q
@Romek

Tworzy się typowa korpo. Zarobki marne bardzo, a co do nocek to raczej tylko na sezonach, ale i to zależne od działu na którym pracujesz. Pewnie wkrótce wraz z rozwojem firmy będą 3 stałe zmiany ;)

Odpowiedź
@Romek

Nie wiem jak sprawa wygląda na produkcji, czy nocki są konieczne. Jeśli chodzi o zarobki - na stanowiskach biurowych bardzo niewiele ponad minimalna po długich negocjacjach, a najczęściej płaca minimalna. Jeśli chodzi o atmosferę - kopanie dołków między sobą na porządku dziennym, dzieje się coraz gorzej.

N
@Odpowiedź

Oj tak potwierdzam firma nie warta uwagi

kuba

Brak wytłumaczenia nowym pracownikom dokładnie na czym polega praca na stanowisku. Przypisanie pracownika z każdym dniem do innej maszyny, jak ma zostać operatorem skoro codziennie jest rozrzucany po dziale. Niby wszystko pięknie ładnie a każdy na każdego gada na każdym kroku. Szczerze? Praca fajna, lecz zarzadzanie ludźmi i brak odpowiednich szkoleń skutkuje moja ocena negatywna. Wątpię ze cos się zmieni.

A@

Nie polecam. Nieprofesjonalne podejście do pracownika ze strony koordynatorów jak i do starych pracowników, tak i nowych. Wymagania jakby nie wiem ile płacili a płacą najniższa krajowa. Ogólnie atmosfera jest okropna. Byłam, zobaczyłam na własne oczy i nigdy więcej.

Lenka
@A@

Potwierdzam z całą stanowczością. Widzę, że szukają nowych ludzi do pracy, ale ja stanowczo odradzam. Na rozmowie sztucznie mili, mówimy sobie na Ty, itp. rzeczy, takie niepotrzebne skracanie dystansu i mamienie jak to jest niby super.

Kacper
@A@

Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Ja byłem ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej i się waham co dalej jak się odezwą.

Pracownik Produkcji

Rozmowa ok. Fajne dziewczyny z hr! Tego samego dnia wiedziałem co i jak. Chciałem tylko sezon a ze praca z lekkimi rzeczami to szybko zlecialo. Zaaplikuje raz jeszcze we wrześniu na zime..

Co robiłem. Co lubię- taka pogadanka

Kacper

Byłem w ostatnim czasie na rozmowie kwalifikacyjnej. Potwierdzam, to co już inni napisali. Rozmowa z laską z HR i jeszcze dwoma innymi osobami, oczywiście mówienie sobie na "Ty" od pierwszych minut rozmowy i takie ogólne mydlenie oczu, że zbliża się sezon, ile to będzie pracy, itd. Takie badanie i patrzenie na człowieka jak zareaguje. Ogólnie bardzo słabo to wyglądało.

Lena

Porażka, najniższa krajowa...

Jak
@Lena

A na jakie stanowisko?

Lena

Byłam ostatnio na rozmowie, totalna wieś... Wszystko takie sztuczne, naciągane, mówienie sobie po imieniu, itd. Jak babka z HR zaczęła opowiastkę o tym jak to trzeba w okresie zimowym (usunięte przez administratora) to już miałam dość. A kasa oczywiście najniższa krajowa.

Wrotki

Jeszcze z 2-3 lata temu napisałbym opinie, że bardzo dobra firma z Rzeszowa, szczególnie na start, ale po zmianach, które zaszły w ostatnim czasie, niestety nie widzę przyszłości dla ORGANIZACJI w świetlanych barwach. Starzy pracownicy są traktowani jak piąte koło u wozu, decyzje nadwornego coacha, którego w prosty sposób można zmanipulować, ciągnął firmę w dół, a szkoda, bo było to kiedyś naprawdę świetne miejsce pracy mimo zaniżonych zarobków. Podsumowując wszystkim, przyszłym kandydatom, którzy rozważają swoją ścieżkę kariery w cyfrowej, zdecydowanie nie polecam, ale oczywiście jest to każdego indywidualna decyzja.

A
@Wrotki

Potwierdzam wszystko jako były pracownik

Mrówka

Bajka o pracowitej mrówce (autor nieznany) Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję. Szef lew był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował także sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty oraz pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie dodatkowych wykresów, w celu opisania tempa produkcji i przeanalizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać w prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnić muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł zatem do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dał więc cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik cykada, również potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomógł jej przygotować Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się już nie śmiał, za to wszyscy byli nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania środowiska pracy. Po przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki lew stwierdził, że efektywność uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: “W dziale jest przerost zatrudnienia”. Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała „brak motywacji i negatywną postawę”.

Aaas

Mam pytanie odnośnie pracy w Cyfrowa foto, czy warto aplikować ?obecnie szukają koordynatora produkcji , jakie proponują wynagrodzenie i jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Czy ktoś pracował na tym stanowisku? Czekam na odpowiedź.

Sa

Najniższa krajowa

Aaa
@Aaas

Potwierdzam. Na większości stanowisk nawet ludzie z kilkuletnim doświadczeniem w branży otrzymują wynagrodzenie na poziomie najniższej krajowej

Ppp
@Aaa

Nieprawda.Nie każdy kto pracuje kilka lat jest doświadczony.Nie mylmy doświadczenia ze stażem pracy

@Aaas

Przeczytaj opinie na Najlepszefoto na gowork. To ta sama firma. Wynagrodzenie to najniższa krajowa.

Aaa

Jak wygląda praca w Cyfrowa Foto, warto aplikować, obecnie szukają na koordynatora produkcji, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i jakie jest wynagrodzenie?

A
@Aaa

Najniższa krajowa

Czy firma Cyfrowa Foto Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Zapomnij

Zapomnij, brak funduszu socjalnego. Na święta może dostaniesz fotokalendaez za kilkanascie złotych.

ell11
@Zapomnij

Witam czy ktoś pracowal na produkcji jak wygląda praca

Nie polecam

Omijać szerokim łukiem! Wiele obietnic -oczywiście nie spełnianych. Przedmiotowe traktowanie pracowników. Nawet tych ze stażem kilkuletnim. Na Twoje miejsce mają kilku kolejnych chętnych. Premii praktycznie nie ma. No chyba, że dla wybranych ;) Po obiecaniu, że w kolejnym okresie rozliczeniowym jakaś będzie zawsze coś wymyślą i zwalą winę na pracowników, aby tylko nie dać i tak w koło macieju przez następne X czasu (w sumie aż się zwolnisz O podwyżkach nie ma mowy, bo zawsze brakuje Ci jakichś kompetencji, których oni by oczekiwali. Masz ogarniać kilka a najlepiej kilkanaście stanowisk, a po obietnicach, że wtedy pogadacie o pieniądzach temat cichnie ;) Wieloletni pracownicy robią tu za marne grosze. Kierownictwo w tej firmie to żart, który w firmie o takich ambicjach nigdy nie powinien wystąpić. Jedyny plus to taki, że praca nie jest ciężka o ile nie dasz sobie wyprać mózgu, żeby (usunięte przez administratora)ak głupi dla byle zachcianek szanownych kierowników. Atmosfera miedzy pracownikami tez jest w porządku, ale i to próbują ukrócić. Ogólnie nie polecam

Tutka

Witam, nie polecam pracy w tej firmie. Należy omijać ja szerokim łukiem. Pracowałam w niej w sezonie i wiele mi obiecywano, byli ze mnie zadowoleni, chwalili nawet zostałam koordynatorem i co z tego podziękowali mi z dnia na dzień. Ludzie kablują na siebie do swoich kierowników:/(usunięte przez administratora) Ludzie ustalają grafik wcześniej ze względu na jakieś plany np wyjście do lekarza to i tak wpisują Cię do grafiku jak chcą :/ Umowy zlecenie :/ totalne (usunięte przez administratora)

Realista

Niestety, bardzo źle się tam dzieje. Ludzie zwalniają się z powodu bardzo marnych zarobków, ale przede wszystkim z powodu stale psującej się atmosfery. Kopanie dołków pomiędzy sobą jest na porządku dziennym, zwalanie winy na inną osobę to również standard. Jednego dnia zwalnia się po kilku wieloletnich pracowników, co najlepiej mówi o atmosferze w firmie. Lepiej szukać pracy gdzie indziej, ta firma to ostateczność.

Czy w firmie Cyfrowa Foto Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Realista

Szkoleń pracowniczych nie ma. Jedyną możliwością zapisania się na szkolenia były zapisy podczas "Dnia Doceniania Pracownika", były to zapisy na kursy internetowe które nawet dla prywatnych osób są za darmo, bądź na kursy organizowane przez pracowników innych działów dotyczące np. pakowania zamówień. Jeśli takie ma Pan/Pani na myśli, to owszem - są.

Mateusz

Dzień dobry, jsk wygląda praca na stanowisku front end developer? Zarobki, benefity itp. Z góry dziękuję za odpowiedzi????

Fotograf

Niestety to co o organizacji w firmie piszą pracownicy przekłada się na jakość oferowanych produktów. Widać parcie na tempo i dotrzymanie terminów realizacji nawet kosztem jakości. Potem produkt trzeba reklamować ale to już problem kogoś innego. Czuć, na odległość, że firma ma bardzo dobry PR którym podejmuje próbę przykrycia wewnętrznych problemów. Niestety to jest Podkarpacie, a tutaj pracownika się nie szanuje i na jego miejsce jest 5 kandydatów gotowych pracować nawet cały rok za przysłowiową "miskę ryżu". Krótkowzroczność osób zarządzających i nastawienie na szybki zysk niestety dyskredytuje tę firmę jako partnera biznesowego.

Obiektywnie

Jeżeli nie musisz podejmować tu pracy to lepiej tego nie rób. Na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko wygląda fajnie, jest dużo benefitów, mówmy sobie na Ty, dodajemy fajne filmiki w mediach, jest super atmosfera, obietnica podwyżek, możliwość zdobycia doświadczenia i parking na rowery. W realu tylko parking na rowery jest prawdą. Te same panie na co na rozmowach, później prowadzą rozmowy motywacyjne a raczej demotywacyjne, po których wychodzi się z płaczem. Filmiki nagrywane są przez kilka osób, które pracują w marketingu własnie po to żeby stworzyć wspaniały wizerunek, w mediach pozytywne opinie są również pisane przez te osoby jak jest akcja "podnieśmy ocenę firmie, piszcie coś pozytywnego". (usunięte przez administratora) Możliwość pracy zdalnej? czyli dostępność 24h. Każde zamówienie jakie nie wyjdzie na czas, bądź wynik się nie zgodzi jest zrzucane na pracowników tych na końcu łańcucha, nie na tych podejmujących decyzje. W wielu działach - nie ma czegoś takiego jak przerwa na posiłek, nie ma L4, urlop też jest niemile widziany - chyba że wtedy kiedy każą. Zadowoleni są z tej firmy tylko ci ktorzy wykonują polecenia pani z hr, ewentualnie ci na gorze drabiny. Jeżeli jednak powiesz ze Ci się coś nie podoba, wtedy stajesz w pokoju na przeciw kilku osobom, które szybko Cię wyprostują. Ludzie którzy pracowali od początku byli jak rodzina i faktycznie było dobrze, teraz wszyscy ci pracownicy odeszli/odchodzą. Odkąd pani dyr rządzi a szef o wielu rzeczach nie wie, niestety jest już tylko (usunięte przez administratora). Z pozytywnych rzeczy: mozna się swobodnie ubierać, po sezonie tych nadgodzin darmowych jest mniej, atmosfera między zwykłymi pracownikami jest w porządku.

Magdalena
@Obiektywnie

Bardzo dziękuję za tą wyczerpującą opinię na temat tego, jak się pracuje w Cyfrowa Foto i przyznam, że jest ona odrobinę niepokojąca. Wspominasz o tym, że obietnice złożone na rekrutacji nie pokrywają się z rzeczywistością, a rozmowy z pracownikami są dla nich demotywujące. Dlaczego konkretnie tak jest?

Ludzik
@Obiektywnie

W 100% się zgadzam. Sam lepiej bym tego nie ujął. Z firmy o wypłaszczonej strukturze, ciepłych relacjach i dobrej atmosferze zrobiła się psująca krew i nerwy, żelazna korporacja pod rządami Działu HR. Bardzo niepozytywnie tam się dzieje jeżeli chodzi o zarządzanie zasobami ludzkimi. Bo z relacjami to niewiele ma wspólnego już. Piszą o relacjach. A to mit. Nie ma tam relacji. ...Nawet już dopieszczony PR tu nie pomoże. Poszedł niechlubny fejm w świat. A zostali tylko Ci którzy muszą zostać albo nie mają gdzie odejść. Nie polecam.

Tu

Szukają na technologa i starszego technologa jakie zarobki na tych stanowiskach?

Zostaw merytoryczną opinię o Cyfrowa Foto Sp. z o.o. - Zaczernie

• Jak się pracuje w Cyfrowa Foto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cyfrowa Foto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cyfrowa Foto Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cyfrowa Foto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cyfrowa Foto Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cyfrowa Foto Sp. z o.o.