Colorland (Cyfrowa Foto Sp. Z O.O.)

Opinie o Cyfrowa Foto Sp. z o.o.

Tu

Aktualnie szukają na technologa i starszego technologa, jakie zarobki na tych stanowiskach?

Wynagrodzenie na stanowisku planisty produkcji lekko powyżej 3000 brutto, poniżej 3500. Dla człowieka z dwu letnim doświadczeniem. Przypomnę, że od 2021 minimalna wyniesie 2800. Niech każdy sam sobie odpowie czy te warunki za taką odpowiedzialność można określić chociaż na takie poniżej godności. Pozdrawiam

insider

no paniusie w zagraniczNych działach po 4-5 koła wyciagają - na REKE :)

Ola

Rozmowa kwalifikacyjna na bardzo niskim poziomie. Zapewniają, że odezwą się w ciągu 2 tygodni od rozmowy, niezależnie od decyzji, ale tego nie robią. Brak jakichkolwiek konkretów. Ma pewno nie będę tego miło wspominać.

Niby ktoś

Myślałem, że firma jest profesjonalna. Niestety, za dużo tam młodych osób, nie są kompetentni, obiecują kontakt po rozmowie kwalifikacyjnej, ale nie mają odwagi oddzwonić. Jaki HR taka reszta firmy. Pracują tam chyba synowie i rodzinka bo nie mają pojecia o zatrudnieniu nowych i dobrych pracowników. Zraziłem się do nich. I nie polecam

Pracownik Produkcji

Rozmowa ok. Fajne dziewczyny z hr! Tego samego dnia wiedziałem co i jak. Chciałem tylko sezon a ze praca z lekkimi rzeczami to szybko zlecialo. Zaaplikuje raz jeszcze we wrześniu na zime..

Co robiłem. Co lubię- taka pogadanka

Joanna

Nie polecam pracy w tej firmie ... na rozmowie kwalifikacyjnej dowiadujemy się w jakiej cudownym miejscu przyjdzie pracować jak to warto się starać ponieważ są szkolenia a co za tym idzie podwyżki ... jedna wielka ściema ... płaca minimalna zwolnienia z dnia na dzień wciskanie ludziom umów przez agencje bardzo duża presja czasu brak możliwości odebrania wolnego w sezonie i wciskanie wolnych dni w przypadku mniejszej ilości pracy ... prawdą jest tylko to że są szkolenia na nowych działach ale tylko dlatego że nie ma wystarczającej liczby osób więc przenoszą ludzi tam gdzie jest im wygodniej ... bardzo często podpisujesz różne " porozumienia " np zgadzasz się na prace 1 dzień 10 h pózniej np 4 h lub np na zarobki w rzędzie 80 % najniższej krajowej a jak tego nie podpiszesz możesz pożegnać się z praca ...

MW

Jestem bardzo zawiedziona firmą Cyfrowa Foto. Na rozmowie kwalifikacyjnej powiedziano, że do 2 tygodni dostanę ostateczną odpowiedź, nieważne czy pozytywną czy negatywną. Minęło 5 tygodni i mimo wiadomości z mojej strony nie mam żadnej odpowiedzi. Żałosne z ich strony, zero szacunku do osób starających się o pracę. Czy tak trudno napisać, że dziękujemy ale nie możemy zaoferować wakatu? Jeżeli tak wygląda tam codzienna praca, załatwianie spraw i komunikacja to cieszę się, że (prawdopodobnie) się nie udało.

@MW

Czy możesz powiedzieć coś więcej, na temat samego przebiegu spotkania rekrutacyjnego? Czy było to tylko jedno spotkanie, o co pytali?

alo
@MW

dokładnie :) nawet maila nie przyślą, że się nie dostajesz. pomimo obietnic. bardzo słabe. kreują się na wielkie korpo, wymagania z kosmosu, a HR nie wypełnia nawet swoich podstawowych obowiązków :) zresztą rozmowa też na bardzo niskim poziomie. kierownik, który mnie rekrutował nie miał pojęcia o specyfice pracy na stanowisko, na które była rekrutacja. jako osoba z wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie czułem się dziwnie na tej pseudo rozmowie.

Kolezanka22

Pojawiło się dziś ogłoszenie na produkcji. Czy warto tam w ogóle aplikować??? Pracownik bez doświadczenia...czy można liczyć na ewentualne szkolenia .

Co wchodzi w socjal Cyfrowa Foto Sp. z o.o.?

Jaki socjal ? Żart!

Jak wygląda sytuacja w firmie w dobie koronawirusa? Dużo zwolnień?

ostr
@ja

zwolnienia są na porządku dziennym,praca za 80%płatnego

@ja

Nie, jest praca zdalna.

Jak wyglada obecnie sytuacja w firmie ? Są jakieś przyjęcia ?

@Kandydat

Tak

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak

Ada

@Zxc a po próbnym jest normalnie o pracę?

Jaka umowa obowiązuje w Cyfrowa Foto Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Zxc

Zlecenie.

Pracownikxdd

Nie polecam. Najwcześniej to mogą zaoferować pracę sezonowa a później i tak cię zowlnia. Powiedzą że nie mogą każdemu zaoferować stanowisko pracy (usunięte przez administratora) nieodceniaja pracowników tych z długim stażem, tych którzy wracają co sezon czy nawet młodych matek które wracają z macierzyńskiego nie potrafią zapewnić miejsca pracy tylko sezon i nara nie jesteś zbyt wystarczająca. Atmosfera była kiedyś fajnia juz teraz już tego nie ma. Każdy ma to gdzieś to co robi a zwłaszcza niektórzy kierownicy zero zasad na swoim dziale jakich kolwiek nir mówiąc o zaangażowaniu ich też w pracę która wykonują pracownicy. Zgłaszasz problem tak, tak coś z tym zrobimy yhhm coś czyli Nic. (usunięte przez administratora)

Praca w Cyfrowej Foto kilka lat. Stanowisko biurowe. Czy polecam? Tak, jeśli chodzi o pracę na okres przejściowy, aby się doszkolić, zdobyć doświadczenie i ruszyć dalej. Na dłuższą metę nie. Ludzie rezygnują z powodu niskiego wynagrodzenia i tym samym nie traktują tego zakładu pracy, jako pracy "na długie lata". HR zatrudnia naprawdę świetnych ludzi. Uprzejmych, pogodnych, wśród których można poczuć się "jak u swoich". Ale, żeby nie było tak kolorowo, to trzeba uważać na poszczególnych kierowników. Nie wszystkich rzecz jasna, bo niektórzy są świetni, ale są też osoby bardzo nieprzyjemne i fałszywe. Budynek - ładny, schludny, czysty (chyba, że trafisz do działów, które pracują w blaszanych kontenerach na zewnątrz, to wtedy już nie jest ładnie). Czy jest stabilnie? Niestety nie. Są przypadki zwolnień z dnia na dzień, zarówno na stanowiskach biurowych, jak i produkcyjnych. PLUSY + wspaniali i pomocni ludzie, + elastyczne godziny pracy, + dużo się dzieje, można się sporo nauczyć i zdobyć doświadczenie, + fajne imprezy firmowe, które bardzo integrują ludzi, + szef jest uprzejmym człowiekiem. MINUSY - niskie wynagrodzenie, - o podwyżkę trzeba bardzo mocno zabiegać, a dają około 200 zł po ciężkich, a trudnych, - kadra kierownicza w niektórych działach, - próbują wcisnąć umowę z agencją pracy tymczasowej, - brak premii świątecznych, - rzadkie propozycje udziału w szkoleniach, - nadgodziny to koszt 15 zł, niezależnie od wielkości wynagrodzenia, także niektórym się nie opłaca ich robić, - wiecznie przepełniony parking.

Zawiedziony klient

(usunięte przez administratora) Nie dostarczyli zamówionych odbitek, nie zwrócili pieniędzy, ciągle zawodzą, mataczą, przeciągają.... masakra!!!

Karolcia

Mega sympatyczni, pomocni pod każdym kątem pracownicy + zawsze poczuciem humoru i pozytywną energią ! BHP 100% . przyjemna praca bez krzyków. , presji czasu i zbędnego stresu ! Co prawda -była to praca sezonowa czyli dosyć krótka przygoda aczkolwiek na 100% nie do zapomnienia do końca życia!!! Fajna firma stworzona przez extra ludzi tworzących atmosferę godną polecenia każdemu kto pragnie przeżyć pozytywną przygodę , a wraz z tym nabyć super doświadczenie ???? !

Nikc

Ile dni od złożenia aplikacji czeka się zwykle na telefon w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej?

GallAnonim

Zararobki na produkcji najniższa krajowa. Atmosfera pracy to już zależy od działu. Na moim bywało że ktoś się czepiał że nie umiem czegoś czego nikt mi nigdy nie pokazał. No i najlepsze na koniec. Grafik w sezonie.. To jest już porażka jakich mało ja pracowałem np. 10 dni z rzędu na różnych zmianach. Niektórzy mają gorzej. W sezonie tylko się śpi i pracuje. Także od lutego do listopada jest znośnie a listopad - styczeń masakra.

clalda

nie polecam tej firmy jako miejsc prcy a szczegulnie na produkcji ,ludze pracuja tam jak roboty za 15 zl brutto za godzine chyba ze odpowiada ci praca szarej myszy ktora niea zdania z wygladu wydaje sie fajna firma i fajne miejsce do pracy ,gorsze wrazenie robi to jak tam jest i jak sie trakuje pracownika przedmiotowo

Zostaw merytoryczną opinię o Cyfrowa Foto Sp. z o.o. - Zaczernie

• Jak się pracuje w Cyfrowa Foto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cyfrowa Foto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cyfrowa Foto Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cyfrowa Foto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cyfrowa Foto Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cyfrowa Foto Sp. z o.o.