Colorland (Cyfrowa Foto Sp. Z O.O.)

Opinie o Cyfrowa Foto Sp. z o.o.

Anka

Pracowałam. Kazdego dnia na innym stanowisku, robili ze mnie co chcieli maly blad pretensje.(usunięte przez administratora) W sezonie zmuszał ludzi to chodzenia w weekendy. Oj inspekcja pracy powinna sie tym zajac! Jak mozna kazac ludziom na sile chodzic cale weekendy bo maja wyrobic iles tam tysiecy sztuk. Najnizsza krajowa oczywiscie. Mydlenie oczu głupimi usmieszkami kierowników. Niestety ze polowa pracowników to ukraincy to ta firma przetrwa.

@Anka

trzeba zmienić kierownictwo i będzie po problemie

True story
@Anka

Maraton 14 dni pod rząd bez dnia odpoczynku. Bywało tak w sezonie. Nowy pracownik może być zażenowany.

jak to w większości firm są plusy i minusy Plusy: -atmosfera potrafi być fajna w niektórych działach -duzy parking - przerwy nikt nie kontroluje czy jesz obiad 20 min czy godzinę, oczywiście wszystko w granicach rozsądku -nowoczesny budynek MINUSY -MARNE zarobki-firmę stać na lepsze pensje ale o co płacić więcej jak ludzie chcą pracować za takie grosze. -jak chcesz odejść to nagle pieniądze na podwyżkę się znajda -zazwyczaj 200zł brutto:):) utwierdza Cię w przekonaniu, że dobrze robisz że odchodzisz -specjaliści też nie są doceniani i płacą im zazwyczaj mniej niż ich praca jest warta. -ZERO SOCJALU w postaci wczasów pod gruszą, bonami na święta, dofinansowaniem do wyprawki da dzieci dodatkami itp (poza oklepanym i już mało atrakcyjną karta multisportu, ubezpieczenie grupowe na życie i kalendarz gratis na święta:)

Oko

Jaki Multisport... O czym ty mówisz. Nie ma nic takiego.

True story

Tak jest do dzisiaj, albo i gorzej.

Mia

Są jakieś przyjęcia teraz na produkcję?

Kandydat1

Witam. Warto się rekrutować do działu IT na junior frontend developera? Jakie zarobki i ogólnie jak to wygląda? Pozdrawiam.

Pracownik Produkcji

Rozmowa ok. Fajne dziewczyny z hr! Tego samego dnia wiedziałem co i jak. Chciałem tylko sezon a ze praca z lekkimi rzeczami to szybko zlecialo. Zaaplikuje raz jeszcze we wrześniu na zime..

Co robiłem. Co lubię- taka pogadanka

Pinia

Jak aktualnie wyglada praca w firmie? Czytam opinie i jestem ciekawa czy sytuacja się zmieniła. Jest szansa pracować tylko na 2 zmiany?

Wanda
@Pinia

A o co konkretnie pytasz? Jaka atmosfera, zarobki czy coś innego Cię interesuje?

@Wanda

Przede wszystkim jak wyglada praca w sezonie, trzeba chodzić w weekendy czy raczej kto chce może?

Shiawase
@Pinia

Niby przychodzi kto chce na nadgodziny czy w weekend ale jest straszny nacisk. Nieraz potrafi Ci napisać 2 osoby czy będziesz w weekend prawie błagając żebyś przyszła. A najlepiej od poniedziałku do niedzieli. A od poniedziałku do piątku po 10. Na końcu masz do odebrania dni wolne za nadgodziny. Ewentualnie wypłacą Ci je przy rozliczeniu kwartalnym. Oczywiście zdarza się tak że te nadgodziny są obcinane przez kierownika. Bo uznał że zamiast pracować krecilas się i nic nie robiłaś.

@Shiawase

A w zasadzie można to jakoś udowodnić kto się kręcił czy nie czy raczej nikt dyskusji nie podejmuje nawet? Co do tego rozliczenia kwartalnego to jak konkretnie ono tutaj wygląda w takim razie, ludzie do czegokolwiek mogą się próbować odwołać w przypadku jakiś niezgodności?

An

Zero feedbacku po rozmowie rekrutacyjnej oczywiście po informacji, że zostanie ona wysłana. Wiadome jest, że jeśli jest cisza to brak zainteresowania ale jednak kultura HR tego wymaga :) Po drugie na start specjalista zarabia tyle co Junior w innych korporacjach więc lepiej się zastanówcie czy praca tam to jest od czego warto zacząć. Mając poniżej 26lat to się opłaca ale jak je skończycie to wasza płaca automatycznie robi się brutto a podwyżki brak i musicie zacząć szukać pracy od nowa :)

Pinia

Jak aktualnie wyglada praca w tej firmie? Czytam opinie i jestem ciekawa czy coś się zmieniło. Jest szansa żeby chodzić tylko na 2 zmiany?

Garfild
@Pinia

Jak będziesz elastyczna na weekendy powinni nocki odpuścić

Mark

Jaka umowa na stanowisku Pracownik produkcji i jak wyglądają zmiany tzn o której się zaczynają i kończą.

Farank
@Mark

To zależy czy szukasz pracy na stałe, czy na sezon. Teraz będzie sezon, na rozmowach umówią, że umowa zlecenie. Pracują na 3 zmiany.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Cyfrowa Foto Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista Ds. Zakupu?

ANONIMA 1989

Maglują jakbyś aplikowała do Google, a potem pensja na poziomie kasjerki w Biedronce, albo mniejsza.

Gośka
@ANONIMA 1989

Zdecydowanie mniejsza. Specjalista z wieloletnim stażem i doświadczeniem ma tam - uwaga - 3000-4000 netto MAX! Nie polecam. Doświadczyłam i dziękuję.

@ANONIMA 1989

Jak niby maglują i podaj proszę wynagrodzenie skoro je znasz

@Zofia

Dziesiątki pytań, proces rekrutacji jaki miałam trwał blisko 3 tygodnie. Spotkania 5 na jednego. Od razu jak to w korpo przechodzenie na TY. Następnie, jak już jesteś godna rozpocząć pracę, to proponują Ci grosze. Mnie osobiście zaproponowano jako specjaliście - uwaga niespełna 3000 netto. Do tego zero premii, dodatków świątecznych, paczek dla dzieci, itp.

@ANONIMA 1989

Co Ty mówisz. A nie było mowy o późniejszych podwyżkach jak się według nich sprawdzisz czy coś?

Jak w Cyfrowa Foto Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Zofia

Z czego tak naprawdę się śmiejesz? :/ Awans Ci nie wyszedł czy o co chodzi?

Paproć

Nie ma awansu

Wanda
@Paproć

To lipa. Może warto porozmawiać o tym z szefem??

Paproć
@Paproć

Pisałam tutaj cała swoją opinię na temat firmy, natomiast nie została upubliczniona. W niej również było zawarte dlaczego nie ma takich awansów

Zygo
@Wanda

Myślisz że szef o tym nie wie? Ludzie nie mają perspektyw, ani z czego żyć. Rozmawiam czasem z pracownikami których sporo i od lat znam. Uciekają.

ANONIMA 1989

Pięknie ktoś usuwa opinie o tym pracodawcy... Ciekawe co mają do ukrycia.

dzieńprawdy

Praca niewątpliwie ma swoje wady, jak na przykład konieczność wyrabiania normy dziennej oraz trzy zmiany jednak same wykonywane czynności są proste, a krótką przerwę na toaletę, papierosa czy telefon można robić co chwilę. Atmosfera jest dobra, ponieważ ludzie traktują się równo z szacunkiem.

Franciszek
@dzieńprawdy

Napisze ktoś więcej o tych 3 zmianach? W jakich godzinach się pracuje?

Shiawase

Mam nadzieję że to będzie konstruktywna opinia, a więc zaczynamy: Sama praca jeśli chodzi o mnie cudowna: typowo manualne zajęcia, lekka nie trzeba dźwigać. Płaca najnizsza krajowa. Nadgodziny do odebrania w postaci wolnego, lub wypłacane co kwartał. Odniosłam wrażenie że nadgodziny są też potrącane, wydaje mi się że miałam więcej niż firma mi zaliczyła, dowodów nie mam na to, dlatego też pisze wydaje mi się. Grafik na niektórych działach baaaaaaaaardzoooooo elastyczny ("przyjdę do pracy jak się wyśpię" "przyjdę do pracy jak się wyrobię, tzn wstanę zjem coś ogarnę dom, czyli gdzieś tak koło 15"- takie teksty słyszałam), brak też kontroli niekiedy kto jak chodzi. Na działach gdzie powinny być dwie zmiany są osoby które nie mogą chodzić na dwie zmiany, a koordynator nie ma nic do powiedzenia, ale z dziennej normy jest rozliczany. Na innym dziale gdzie rozniez powinno być dwie zmiany chodzą jak im się podoba, bo koordynatorka się dostosowuje do ich dyspozycyjności, ale norma jest wymagana gdzie przy takiej organizacji jest nie możliwa do zrobienia. A znów na jeszcze innym dziale osoby które mogą chodzić na jedną zmianę są zwalniane bo nie mogą chodzić na dwie zmiany. Na jednym dziale koordynator pracuje praktycznie jak zwykły pracownik czasem wyjdzie na spotkanie z kierownictwem by przedstawić raport, na drugim znów lata tylko po spotkaniach i nigdy go nie ma. Co do atmosfery, ludzie jak wszędzie niektórzy spoko inni nie koniecznie. Na pewno ludzie którzy chcą sprostać oczekiwaniom zwierzchników i pracują by wyrobić normę robią również za osoby które stwarzają poroży robienia czegokolwiek, bo do pracy przychodzą się zrelaksować.

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem zatrudnienia w tej firmie... to poszukaj czegoś innego. Niestety w ostatnim czasie z firmy do której przychodziło i wychodziło się z uśmiechem, doszło do zmiany na zakład gdzie zamiast do pracy chodzi się do roboty. Jednym z nielicznych plusów jest chyba tylko elastyczny grafik pracy (ale i tak zależy na jakim dziale), poza tym najniższa krajowa i stałe zawyżanie normy. Zrobisz coś 2x szybciej? Spoko, premii nie dostaniesz ale za to reszta musi nadrobić normę. Kończy ci się umowa? Informację o przedłużeniu dostaniesz w ostatniej godzinie pracy. Pracować tutaj można. Pytanie: czy warto?

Wszystko się zgadza i jest aktualne po dziś dzień

- Jeżeli potrafisz się podporządkować na 100% praca jest dla Ciebie - Dział PRO to jakaś straszna pomyłka, - Zarobki bardzo marne(usunięte przez administratora) - ZERO SOCJALU - Na święta marny kalendarz za 1 zł - Przedmiotowe traktowanie pracowników(usunięte przez administratora) - Wiele obietnic, oczywiście nie spełnianych. Omijać szerokim łukiem!

Michalina

Brawo dla szefa produkcji Pana A.S. za ostatni sezon. Gratulacje za sprawną organizację i odpowiednie zarządzanie taką ilością nowych osób. To był majstersztyk. Myślę, że z taką wiedzą może Pan śmiało zarządzać większymi firmami. Tutaj się Pan marnuje, a pracownikom taka postawa po prostu imponuje.

ABC123

Czy to prawda, że Duży w końcu awansował na inspektora BHP po tylu latach pracy ?

Czy w Cyfrowa Foto Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Nick22

Tak, na okresie próbnym jest to umowa zlecenie

Roman
@Nick22

I potem jest umowa na rok, tak? W sensie umowa o pracę?

Nick22
@Roman

Tak, dokładnie tak.

Random

Albo sytuacja na firmie się zmieni albo będziecie mieli rozprawke co się dzieje na hali

Guru
@Random

Uwierz mi nie zmieni się a będzie jeszcze gorzej.Wiem to z autopsji jako kilkuletni pracownik a raczej (usunięte przez administratora) za najniższa krajową

NowA

Praca koordynator działu cos więcej jak praca sie przedstawia?

Zostaw merytoryczną opinię o Cyfrowa Foto Sp. z o.o. - Zaczernie

• Jak się pracuje w Cyfrowa Foto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cyfrowa Foto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cyfrowa Foto Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cyfrowa Foto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cyfrowa Foto Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cyfrowa Foto Sp. z o.o.