Centrum Edukacji SIGMA

Tarnów

Opinie o Centrum Edukacji SIGMA

sprawni
użytkownik zarejestrowany

spoko warunki, powiem szczerze, że u nas w firme jest parę osób po sigmie i radzą sobie nad wyraz dobrze :)

Esterka

Ja tam jestem zadowolona, egzamin kwalifikacyjny zdałam. Jeżeli ktoś chce to naprawdę potrafią przygotować praktycznie i teoretycznie. To że nie wszystkie materiały użyte do ćwiczeń były z kwiaciarni to akurat jest plus - bo np na imprezy okolicznościowe wykorzystuje się nie tylko kwiaty z kwiaciarni ale i naturalne kwiaty i zioła, gałęzie, liście i tp .. Kwestia inwencji.

emilia
@Esterka 17.09.2013, 17:02

Ja też zdałam no ale.....,jeśli już dostaniesz pracę po tej szkole np. w kwiaciarni to tam najczęściej klienci zamawiają bukiety, wiązanki np. ślubne - nie z ziółek,liści i gałązek:)na takim materiale to sobie można ćwiczyć w domu:)

berek

Pani w Sekretariacie bardzo miła i wszystko mi wyjaśniła. Polecam

Zostaw opinię o Centrum Edukacji SIGMA - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Edukacji SIGMA