Opinie o QUIOSQUE w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie QUIOSQUE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w QUIOSQUE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QUIOSQUE w Bydgoszcz

Patka

Pytanie do działu kadr , centrali oraz innych sklepów .. : jaki wymiar czasu jest dla pracownika ? Czy są sklepy które pracują dłużej niż 8 godzin ?

@Patka

Dzień dobry, w celu uzyskania informacji zapraszamy do kontaktu z działem HR pod adresem mailowym rekrutacje@quiosque.pl Pozdrawiamy

...
@Patka

Odradzam Ci pracę w tym sklepie ???? nawet nie trać czasu na rekrutacje. Pieniądze porażka(usunięte przez administratora)

@Patka

Dzień dobry, w celu uzyskania informacji zapraszamy do kontaktu z działem HR, pod adresem mailowym: rekrutacje@quiosque.pl Pozdrawiamy

Weronika

Pytanie do działu kadr , centrali oraz innych sklepów ... - jaki wymiar czasu jest dla pracownika ? - czy są sklepy które pracują dłużej niż 8 godzin ?

@Weronika

Zawiedziona

Galeria Krakowska - tragedia! (usunięte przez administratora)od 2 lat ciągle wisi ogłoszenie,zespol ciągle się zmienia. Pełna obsługa klienta,musisz doradzić (czyt. sprzedać), jeśli chcesz mieć premie. (usunięte przez administratora) praca do 22:00. Atmosfera fatalna, wyścig po klientke, która ma więcej pieniędzy.

@Zawiedziona

Szanowna Pani, dziękujemy za opinię. Rzeczywiście bardzo zależy nam na tym, aby nasz personel głównie doradzał Klientkom, ponieważ one takich porad od nas oczekują. Jeśli finalnie zakończy się to sprzedażą, wówczas nagradzamy za to naszych pracowników premią. Pozdrawiamy

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
A. B

Nie zwalniacie bez podania przyczyny? (usunięte przez administratora), zostałam zwolniona bo powiedziałam że mam plany na walentynki i był to mój dzień wolny, nie wspomnę o braku normalnej umowy o pracę tylko jakieś okresy próbne po 3 miesiące. Jak ktios chce zostać robiony w balon i potraktowany jak pies to jest to praca dla niego. Nie polecam, mam nadzieję że karma wróci.

@A. B

Odradzam prace w tej firmie...zarobki tak slabe ze porazka

Jogi

Nareszcie Juz nie pracuje w Quisque

@Jogi

Ja tez sie ciesze????????

Pytanie do centrali i innych dziewczyn że sklepów: czy na walentynki firma wysyłała jakieś prezenty dla pracowników?

KSGW

a od kiedy wysyła się prezenty na walentynki dla pracowników? haha ale odp.: NIE, nie wysłała

Pracowałam w Fashion Outlet Wrocław, w lipcu 2017r. Ówczesna pani regionalna rejonu slask, dolny slask podczas towarowania sklepu wprowadzala nerwowa, nieprzyjemna atmosfere, zero umiejetnosci interpersonalnych, a ktos na takim stanowisku przeciez ma na codzien do czynienia z ludzmi :) nieprzyjemna, niesympatyczna, przychodzila na ktora chciala, po czym znikala ze swoim "technicznym" na pare godzin. Zespol niezgrany, a to jest podstawa do prawidlowej, korzystnej pracy salonu, kierowniczka uwazala sie za kogos lepszego, obrazala sie na pracownice kiedy te wyrazaly inne zdanie badz nie faworyzowaly jej i nie "zabawiały" rozmową, zero angielskiego, rozkladala rece i wołała mnie do zagranicznych klientow, to samo regionalna na otwarciu sklepu :) cos okropnego. Dopoki ludzie na stanowiskach kierowniczych nie beda odpowiednio selekcjonowani na podstawie umiejetnosci i kompetencji a nie np na podst stażu pracy, dopóty bedzie tak się działo, dobre opinie na temat tej firmy giną w morzu skarg i zażaleń nie bez powodu. Z reszta kompetentnosc owczesnej p. Regionalnej widac bylo po ruchu w salonach we Wroclawskich centrach handlowych, za kazdym razem przechodzac- żywej duszy :) pozdrawiam

Ja01

Pracuje akurat w tym sklepie od początku i Aż nie chce wierzyć, że takie rzeczy można pisać o P. Regionalnej i P.Kierownik to grzech- cudowne kobiety które ZAWSZE chętnie pomogą. Pani regionalna przez cały proces otwierana sklepu wraz z „technicznym” pracowała i robiła wszystko ,aby nowy zespół się zgrał :) Po drugie jesteś niedoinformowana,bo P.regionalana odpowiada tylko za outlety, a nie region Śląsk. Pozdrawiam

nitka

witam pracuje 2 miesiace mam umowe zlecenia po 1 miesiacu zgodnie z ustaleniami obiecano mi umowe prace a tu cisza jak pracownik mam prawo do urlopu co dalej mam robic nie podoba mi sie to

@nitka

Dzień dobry, sugerujemy, aby porozmawiała Pani o tej sytuacji ze swoim przełożonym. Może Pani również skontaktować się bezpośrednio z działem kadr. Pozdrawiamy

Do CENTRALI

Nie tylko u Ciebie są takie zgrzyty. U mnie np. żeby szefowa nie dała mi awansu, bo kierowniczka w ciąży to zdegradowała się do stanowiska zastępcy kierownika i jednocześnie została na stanowisku szefa. Dwie pensje? Dlaczego nie! Jeśli ktoś na początku się nie postawi to będzie kozłem ofiarnym, wszystko co złe będzie zwalane na jedną osobę. Kręci z premiami. Od regionalnego uslyszalysmy, że to jej dobra wola, że wypłaca nam premie. Czy tak jest wszędzie? Zero szacunku dla pracowników. W grudniu regionalny rozpisal nam taki plan miesięczny, że nie wierzylysmy własnym oczom. Jak w wakacje pytał o nasz zespół podobno sam prezes, tak teraz cisza. Dlaczego? Zbyt wygórowane plany, których nie zrobi nawet Warszawa. Pytanie do centrali: czy Wy macie wpływ na to jak jest układany grafik? Przykład, który ciągnie się od kilku miesięcy: dwie przewieszki w miesiącu, obie ma ta sama zmiana, druga zmiana przychodzi na gotowe. Niedziela handlowa? Proszę bardzo! Dwie przewieszki plus w gratisie handlowa niedziela. Nie za dużo tego "dobrego"? Pytając szefową i kierowniczkę czy nie za dużo mamy pracy jako zmiana, zrzuciły winę na Centrale, że tak wynika z Waszych "obliczeń". Nie wierzę w ani jedno ich słowo. Pracuję tu prawie dwa lata i przez dwa lata nie robiłam dokładnie 6 przewieszek. Jeśli odpiszecie na mój komentarz okrętnie to będę miała pewność, że to jak ukladany jest grafik zależy od moich bezpośrednich przełożonych, a tym zajmie się już inna instytucja, której zależy na PRAWACH PRACOWNIKA. Czekam na KONKRETNĄ ODPOWIEDŹ.

@Do CENTRALI

Dzień dobry, prosimy o bezpośredni kontakt z działem kadr w celu wyjaśnienia tej sprawy. Pozdrawiamy

pracowało z klientami. Firma bez zarzutu ,bardzo w porządku pod wzgledem ogółu (umow, podarunki na swieta, czy tworzenie konkursów )z Regio nie miałam zbyt wiele styczności : ocena neutralna ale bez zachwytu ponieważ nie umiała rozwiązać problemów sklepowych wszystko było uciszane tylko trzeba pamiętać ze wiele sytuacji wychodzi po za sklep i jsk już pasaż galerii handlowej i pracownicy na wyspach słyszą kłótnie to powinno się REAGOWAĆ i wyciągać wnioski! Kiedy Osoba zarządzająca zespołem niszczy kolejny(3) zespół i nadal jest trzymana to coś znaczy nie tak. Sprzedaż indywidualna jest wszędzie ale zgrany team polega na wzajemnym wsparciu i szacunku a dochodziło do sytuacji że to osoba kierująca zespołem kradła klientki,wbijała paragony na siebie gdzie inna osoba przy przymierzalni mocno się na pracowała. Żadne propozycje lub zwrócenie uwagi nie pomaga wtedy się człowiek staje nie wygodny i niepotrzebny! Zostaje zwolniony albo sam odchodzi w klimacie wątpliwym. Przychodza nowi nieswiadomi no i tak co 3-6mcy aż do czasu kiedy ci nowi stają się uswiadomieni. Rekrutacja trwa całe życie. Ja zostałam uprzedzona ze szykuje mi sie niespodzianka (zwolnienie-"że jak już ekipę znajdzie to wtedy będzie porozumienie stron" po pół roku pracy) weiec dałam wypowiedzenie sama od razu bo dość tego traktowania . Przypuszczam również że na moje zwolenie było podparte dodatkowo wnioskiem opieki na dziecko które było chore. Ktore było nawet w szpitalu i nie przyszłam do pracy. Można to podciągnąć pod nie rowne traktowanie pracowników bo nagle po tej sytuacji usłyszałam że moja praca dobiegnie konca i cała czara goryczy została wylana. Ciągła rekrutacja nawet w święta Bożego Narodzenia mówi sama za siebie. Każda osoba która odeszła jest zła i opinia jest subiektywna? A może właśnie szczera. Cała opinia dotyczy jednego sklepu a nie sieci . Ale czytając inne opinie wnioski można wysnuć samemu co do ogółu.

@Kraków

Dziękujemy za Pani opinię. Pozdrawiamy serdecznie

Śmieszna

Renata z salonu ETC przecież to tylko taka gadka, żeby było co za wspaniała marka, odpowiada na każdy post, na ten mój zapewne też odpowie, coś w rodzaj dziękujemy za .... była bal. A to że ludzie są zwolniani to wie o tym centrala. Gdyby bylo inaczej to dyrektor by chyba zainteresował sie częstymi zwolnieniami w sklepach, a tak w kółko to samo.

@Śmieszna

Szanowna Pani, dziękując za wpisy czy opinie nie robimy chyba nic złego :) Rozumiemy, że nikt nie oczekuje od nas, abyśmy opisane przez Państwa sprawy załatwiali tu na forum. Pozdrawiamy serdecznie

Śmieszna
@QUIOSQUE

Ale jak widać poza forum nic nie robicie. Z Renatą z salonu ETC jakoś nikt się nie kontaktował żeby wyjaśnić temat, więc po co te puste deklaracje?

Maja

Miałam okazję uczestniczyć w procesie rekrutacji w tej firmie..to dało mi obraz pracy i organizacji..zero kompetentnych ludzi.Rekrutacja trwała do chwil obecnych. Prawie 3,5 miesiąca. Paranoja..zaznaczam że sama prosiła o odpowiedź wręcz upominalam się i odpisywano mi w smscha że trwa..na koniec po 3,5 miesiącach dostałam tchorzliwa odpowiedź że zakończono rekrutacje. Nic w tym może dziwnego ale czy tak wygląda poważne firma,proces rekrutacji gdzie musiałam starać się referencje i uczestniczyć w trzech rozmowach rekrutacyjnych być zbywana i czekać?W końcu na smsa z odmową??Jest to niepoważne. Ale jak widzę wypowiedzi nic nie straciłam i omine te firmę z daleka i nikomu nie polecę.

kaśka

Niestety nie byłam zachwycona współpracą z marką Qiosque. Pracowałam jako sprzedawca/doradca klienta, więc umowa zlecenie, najniższa krajowa (dzięki statusowi studenta trochę więcej otrzymywałam netto). Jeżeli chodzi o plusy, to elastyczny grafik, co dla mnie jako studentki było ważne, a jeżeli nie ma się problemu w kontakcie z klientem to praca nie jest frustrująca. Niestety to tyle jeżeli chodzi o plusy. Stan techniczny sklepu, w którym przyszło mi pracować był straszny. Zdarte panele podłogowe, stary komputer, zaplecze socjalne wielkością porównywalne z dziurą w której mieszka mysz. Kierowniczka z tego co wiedziałam nie mogła się doprosić o remont. Plany sprzedażowe zupełnie nieadekwatne do rzeczywistości, bo ceny ubrań (poza tymi z promocji) nie schodziły zazwyczaj poniżej 100 zł a okolica zamieszkana była w większości przez emerytów, którzy wchodzili i jak widzieli ceny to wychodzili ze sklepu. Standardy obsługi klienta pisane były chyba przez roboty i rzadko się do nich stosowałam, żeby nie odstraszyć klientów albo nie narazić się na śmieszność. Dużo zależy też od uczciwości i sympatyczności kierowniczki. Bo to one wysyłają ostateczne grafiki, wysokości premii pracowniczych, ewidencje godzin. Te nieuczciwe potrafią obejść różne rzeczy, aby mieć więcej dla siebie albo zrobić komuś na złość, np zmienić sobie liczbę godzin w systemie, aby mieć mniejszy plan do wyrobienia. Ja niestety miałam do czynienia ze złośliwą kierowniczką ;) Moje sugestie dla QUIOSQUE: Więcej kontroli nad kierownikami, a standardy obsługi jak i plany sprzedażowe powinny powstawać w oparciu o opinie pracowników i realia środowiska w jakim działa sklep. A stawki myślę, że nawet nie muszę wspominać że powinny być większe ;)

@kaśka

Trudno nam ustosunkować się do kwestii personalnych gdyż ocena poszczególnych osób jest zwykle subiektywna. Nasze plany powstają w oparciu o gruntowną analizę rynku i oczywiście biorą pod uwagę specyfikę miejsca, w którym działa dany sklep. Nie zmienia to jednak faktu, że wszelkie oceny i sugestie ze strony naszych pracowników są dla nas niezwykle cenne. Dlatego też bardzo dziękujemy za Pani wpis. Pozdrawiamy

@QUIOSQUE

Dzień dobry. Weszłam na tą stronę ponieważ szukałam opinii o sklepie Quiosque. Czekam na przesyłkę zamówionego towaru przez internet. Przeczytałam negatywne opinie klientów na innej stronie internetowej. Na tej stronie czytam opinie pracowników i jestem zszokowana odpowiedzią pracodawcy. Kto odpisuje ze strony pracodawcy , że są to opinie subiektywne ? Odpowiedzi lakoniczne, nie na miejscu. Brak zainteresowania ze strony pracodawcy bliżej tym problemem. Problem istnieje i jak widać nie podejmowane są żadne działania w tym zakresie. Zmienia się oddanych, dobrych pracowników, a nie zmienia się pracownika regionalnego. To porażka dla dalszej działalności tego sklepu. Porażką jest też mój zakup w tym sklepie on line na który czekam z niecierpliwością .

@Ewa

Pani Ewo, w sprawie zamówienia najlepiej kontaktować się z biurem obsługi Klienta: sklep@quiosque.pl lub pod nr tel. +48 22-161-14-82. Dziękujemy za Pani opinię w sprawie naszych odpowiedzi. Pozwolimy sobie jednak pozostać przy swoim stanowisku i jeszcze raz powtórzymy, iż naszym zdaniem sprawy personalne są zwykle bardzo złożone, a wyrażane opinie - subiektywne. Sądzimy, iż w takich sytuacjach konieczne jest dokładne zbadanie każdej sprawy i wysłuchanie relacji każdej strony zaangażowanej w dany temat. Jednocześnie w wielu naszych odpowiedziach pojawiają się podziękowania dla pracowników za poinformowanie nas o danym problemie. Gwarantujemy, iż każda zgłaszana sprawa jest traktowana bardzo poważnie i weryfikowana. Rozumiemy jednak, iż ani osoby, które zgłaszają dany problem, ani te które, tak jak Pani, czytają opinie, nie oczekują od nas, iż będziemy tego typu tematy rozwiązywali tu, na forum. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcony czas i pozdrawiamy serdecznie.

Jakie sa zarobki????

Najnizsza krajowa.

@Anna

Szanowna Pani, kwestie finansowe takie jak wysokość wynagrodzenia są informacjami poufnymi, ustalanymi podczas indywidualnych rozmów. Wyrażanie takich opinii nie jest miarodajne.

Ona
@Anna

Masakra w 21wieku ????

@Ona

Najniższa krajowa nie jest standardem obowiązującym naszych pracowników, dlatego wyrażanie takich opinii nie jest miarodajne. Pozdrawiamy.

JA
@QUIOSQUE

Wstyd firmie przyznać się, że płaci najniższą krajową.

Xyz
@QUIOSQUE

No rzeczywiście, najniższa krajowa to nie wasz standard, bo dajecie o stowę brutto więcej. Też mi coś. Niby firma chce być nazywana "marką", a swoich ma w poważaniu. Z resztą to nie tylko opinia moja i dziewczyn ze sklepów, ale niektórych też z centrali.

Wxx
@Xyz

Jahahaha????masakra .I jak za to zyc.

Ja jestem zadowolona- jest podstawa i do tego premia jak zrobisz plany. Wcześniej pracowałam w konkurencji i niby premia miała być, ale warunki jej przyznania były niejasne i wiecznie jej nie było. Masakra. W quiosque mam jasność co do zasad przyznania premi, umowę, spoko zespól, ja lubie tu pracować.

@Xyz

"Swoich" bardzo cenimy :) ponieważ to ludzie tworzą firmę. Pamiętamy o tym każdego dnia i staramy się sprawić, aby każdy czuł się w niej jak najlepiej. Pozdrawiamy

Katarzyna

Pani blondynka która obsługiwała mnie w dresie w galerii w Warszawie (piątek) na Jubilerskiej w dresie śmierdząca papierosami... dramat.

@Katarzyna

Dziękujemy za wyrażenie opinii. Oczywiście zajmiemy się tą sprawą.

Aktualność
W tym roku już po raz piąty zrealizowaliśmy akcję Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa. Celem inicjatywy jest zachęcenie kobiet do dbania o zdrowie, a przede wszystkim do wykonywania badań profilaktycznych.
Po raz kolejny wsparło nas Stowarzyszenie "Amazonki" Warszawa - Centrum. W ramach akcji powstała sesja zdjęciowa z udziałem Amazonek, a także filmy z poradami cennymi dla każdej kobiety.
Projektantki QUIOSQUE stworzyły bluzkę z nadrukiem przedstawiającym wizerunek kobiet o różnych sylwetkach. Nadruk nawiązuje zarówno do motywu Różowej Wstążki, jak i hasła marki „Jesteśmy różne, jesteśmy piękne”. Zysk ze sprzedaży został przekazany na rzecz Stowarzyszenia Amazonki.
Ponieważ w naszej firmie pracują niemalże wyłącznie kobiety, temat profilaktyki raka piersi jest nam szczególnie bliski. W tym roku panie pracujące w centrali firmy mogły wykonać bezpłatne badanie USG. Odbyło się spotkanie z Amazonkami i nauka samobadania piersi. Odwiedziła nas także Pani Barbara Jobda, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Onkologicznych, która opowiedziała m.in. o tym na co należy zwracać uwagę obserwując swoje ciało, jakie objawy mogą być niepokojące. Oczywiście nie mogło zabraknąć aromatycznej kawy i słodkiego poczęstunku. Każda pani otrzymała także ulotkę z instrukcją samobadania piersi oraz koszulkę - symbol naszej akcji. Cieszymy się  z tego, że mogliśmy przypomnieć wszystkim paniom pracującym w naszej firmie, jak ważne jest dbanie nie tylko o wygląd, ale przede wszystkim o zdrowie.
Zachęcamy do obejrzenia filmów z cennymi poradami
uciekajcie

Nie warto pracować w tej firmie spróbuj mieć słabsze wyniki zaraz możesz sie porzegnać z pracą totalna paranoja NIE POLECAM

@uciekajcie

Dziękujemy za wpis, z naszej strony możemy zapewnić, że oczywiście zależy nam na jak najlepszych wynikach, jednak nie zgadzamy się z opinią: "spróbuj mieć słabsze wyniki zaraz możesz sie porzegnać z pracą". Wprost przeciwnie - zależy nam na tym, aby osoby które zatrudniamy, pracowały u nas jak najdłużej.

Naiwna

Na rozmowie o pracę zaproponowano mi minimalną krajową plus sto złotych i zapewniono ,że sklep wyrabia plany i można liczyć na premie. Niestety dałam się nabrać, Pani regionalna plany ustala nierealne i mimo że dajemy z siebie wszystko szanse na premię są trzy cztery razy w roku.Zapomniałam o jednym jest bonus - na 8 marca dostałyśmy od firmy bombonierkę JEDNĄ!!! zawierającą 14 czekoladek na wszystkie pracownice sklepu.To się nazywa motywacja !!!

@Naiwna

Dziękujemy za opinię. Cenimy zdanie każdego naszego pracownika. Zdajemy sobie sprawę z tego jak wiele zależy od naszych doradców sprzedaży – osób mających bezpośredni kontakt z Klientką. Chcemy, aby każdy czuł się w naszej firmie dobrze, by miał poczucie bezpieczeństwa i satysfakcję z wykonywanej pracy. Wspominając o wymaganiach związanych ze skuteczną sprzedażą warto wspomnieć, że na tym opiera się cała firma, dzięki temu istniejemy. Wymagamy, ale także dbamy o pracowników. Mogą oni liczyć na wiele przywilejów i miłych niespodzianek, a słodkie upominki są tylko jednym z przykładów. Osoby, które chcą u nas pracować otrzymują umowę o pracę bez okresu próbnego. Organizujemy konkursy sprzedażowe z nagrodami. Nasi pracownicy otrzymują duże zniżki na zakupy w Quiosque, staramy się, aby wymiar etatu był dopasowany do indywidualnych potrzeb. Przede wszystkim jednak dbamy o dobrą, niekorporacyjną atmosferę pracy.

Klaudyna
@QUIOSQUE

Co do umowy o pracę nie jest to prawdą ,że jest bez okresu próbnego,ja mam 3 miesięczny ,więc to co Państwo piszecie mija się z prawdą.

@Klaudyna

Do tematu umów podchodzimy bardzo elastycznie. Podstawową formą prawną w naszej firmie jest umowa o pracę. Bardzo zależy nam na tym, aby mieć pracownika, z którym wiążemy się na dłużej. Praca na umowę bez okresu próbnego zależy od stażu pracy oraz od oceny kompetencji podczas rozmowy rekrutacyjnej. W przypadku osób, które otrzymały pozytywną ocenę podczas rozmowy o pracę i mają staż, zatrudniamy je bez okresu próbnego. Jeżeli natomiast mamy osobę, która stawia pierwsze kroki w handlu , może pojawiać się okres próbny, ale możemy go skrócić jeżeli kandydatowi na tym zależy.

Fajna
@QUIOSQUE

Jakoś nie spotkałam się bez okresu próbnego, wszystkie Panie go na salonie miały a staż w handlu 10letni. Wiec chyba dla Was za mały?

@Fajna

Dziękujemy za wpis. Odnosiliśmy się już do tego wątku, ale chętnie powtórzymy i wyjaśnimy nasze stanowisko w tej sprawie. Do tematu umów podchodzimy bardzo elastycznie. Co ważne, podstawową formą prawną w naszej firmie jest umowa o pracę. Praca na umowę bez okresu próbnego zależy zarówno od stażu pracy jak i oceny kompetencji podczas rozmowy rekrutacyjnej. W przypadku osób, które otrzymały pozytywną ocenę podczas rozmowy o pracę i mają staż, zatrudniamy je bez okresu próbnego. Jeżeli natomiast mamy pewne wątpliwości, może pojawiać się okres próbny, ale możemy go skrócić jeżeli kandydatowi na tym zależy.

@QUIOSQUE

Przez dwa lata nie miałam żadnej umowy o pracę , tylko umowę zlecenie. W momencie zajścia w ciążę pozostawiona zostałam samej sobie. Smutne

@anonymous

Szanowna Pani, nie znamy szczegółów sytuacji, o której Pani wspomina. Trudno nam odnosić się do tak ogólnych wpisów. Z naszej strony możemy zapewnić, że zależy nam na tym, aby pracownicy pozostawali z nami jak najdłużej. Jak wspominaliśmy wcześniej, podstawową formą prawną w naszej firmie jest umowa o pracę. Staramy się zapewnić pracownikom komfort pracy i poczucie bezpieczeństwa.

Niki
@Naiwna

A jaki jest plan wogole czy jest dostosowany do miasta (usunięte przez administratora)

NIKI

hey koleżanko z Swarzedza ja na twoim miejscu bym porozmawiała o tej sytuacji z regionalną bo tak niemoże być to niejest powód żaden by ci nie przedłużać umowy bo bronisz swoich klientek co kierowniczce przeszkadza ewidentnie .

Zostaw merytoryczną opinię o QUIOSQUE - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w QUIOSQUE?

Zobacz opinie na temat firmy QUIOSQUE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QUIOSQUE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 2 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy QUIOSQUE?

Kandydaci do pracy w QUIOSQUE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

QUIOSQUE