Opinie o Karolina Garczyńska w Pabianice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Karolina Garczyńska, a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Karolina Garczyńska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karolina Garczyńska w Pabianice

okradziona? Nowy wpis
Klient

NIE POLECAM. Odesłałam towar za prawie 2000 pln. Tracking GLS potwierdza dostarczenie przesyłki ponad 2 tygodnie temu, a oni bezczelnie kłamią, że jej nie dostali i przetrzymują pieniądze.

Ewelina Nowy wpis
Klient

Nie polecam zakupów w sklepie Karolina Garczyńska. Bardzo słaby kontakt z klientem ze strony sklepu. Po prawie 2 miesiącach oczekiwania na zamówione 2 sukienki dostałam informację, że materiał, z którego miały być uszyte skończył się i teraz mogą jedynie mi zaproponować inny kolor. Wcześniej po wielu moich próbach kontaktowania się, dostawałam zawsze z opóźnieniem zdawkowe informacje, że zamówienie jest w trakcie realizacji, a proces produkcji trwa długo. W moim odczuciu nie szanują klienta i nie ma z nimi kontaktu!

Dk Nowy wpis
Klient

Mam niestety niepochlebna opinię jeśli chodzi o obsługę klienta,na żadnego emaila nie dostałam odpowiedzi.Nawet jeśli chodzi o szycie na zamówienie.Generalnie pani ma gdzieś klienta.Bardzo słabo.Bede te opinię powtarzać wszędzie.

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Karolina Garczyńska w miejscowości Pabianice? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od użytkowników na temat Karolina Garczyńska. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Karolina Garczyńska - Pabianice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Karolina Garczyńska
0/5 Na podstawie 0 ocen.