MODUS- Zakl. Odzieżowy

Bydgoszcz

Opinie o MODUS- Zakl. Odzieżowy

madziara2149@wp.pl

Taka opinie wystawiacie o swoim zakładzie a nie umiecie odebrac tel i odpisac na meila osobie ktorej jestescie winni pieniadze za zrot towaru, napewno tego tak nie zostawie. Wstyd i żenada.

ja

Nie polecam! Maksymalny wyzysk pracownika! Nie wolno wziąć zwolnienia L4 bo wypad! Totalny brak szacunku do pracowników.

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy MODUS- Zakl. Odzieżowy! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Zostaw opinię o MODUS- Zakl. Odzieżowy - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MODUS- Zakl. Odzieżowy