Opinie o Legbud Gargula Józef Gargula w Wojnicz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Legbud Gargula Józef Gargula. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Legbud Gargula Józef Gargula na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Legbud Gargula Józef Gargula w Wojnicz

klient

Brama do dupy,mechanizm się rozpada,a części sprzedawane są przez sklep Perfekt za takie pieniądze że ta brama nie warta jest naprawy.Nigdy więcej towaru od tego sprzedawcy.

Wieniek
@Alex

to że w takich pracach fizycznych powinno być minimum 4 koła Anie dwa tysiące gdzie w Bochni pszczółka i matrix płaci swoim ludziom naprawdę dobre pieniądze a robi się tam podobne żeczy do tych co w legbudzie więc no naprawdę zastanówcie się czy jest warto robić za takie pieniądze które nawet nie wartają podtarcia (usunięte przez administratora)

Aleksandra Nowy wpis

Hej, my z chłopakiem podobnie jak ktoś z rok temu zastanawiamy się nad tym systemem z oferty dla ślusarza, jest napisane, że może być albo 1 albo 2 zmianowy. jeśli chłopak może tylko na 1 zmianę pracować to teraz by mógł?

Czy firma Legbud Gargula Józef Gargula kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Czyli po równo wszystko jakby nie patrzeć? Określasz zarobki raczej negatywnie, o jakich kwotach teraz piszemy? Czy od kolejnego roku macie jakieś perspektywy na poprawę w tym zakresie? ja na razie pracę mam, ale zacząłem ostatnio śledzić te wpisy. To ile ślusarz zarabia już tak konkretniej?

Wieniek Nowy wpis

Ślusarz ponad 4 tysiące w Bochni W tych dwóch co w wspomniałem firma matrix i pszczółka oni lepiej płacą dodatkowo oni się śmieją z tego oto pana niejakiego garguli

klient

Alex Nowy wpis

Ale co od kiedy zarobki miedzy płciami maja być równe? To jaka praca jest wykonywana? Bo jeżeli identyczna z tym samym efektem to w czym tu problem, że kasa ta sama? Możesz to jakoś szerzej objaśnić bo chyba nie rozumiem?

Wieniek Nowy wpis
@Alex

PTRADEG

Hej, Czy ta firma jest w stanie cokolwiek wyeksportować do Niemiec w dobrej jakości? Tzn. bez reklamacji i bez wstydu. Mają jakieś doświadczenie eksportowe?

Jacek

Na stronie firmy jest ogłoszenie, że szukają montera-kierowcy. Czy firma oferuje jakieś szkolenie na początek? Czy raczej nastawiają się na ludzi z doświadczeniem z wcześniejszych prac?

A jakie to doświadczenie musi być, żeby można było swobodnie się do was przyjąć? i w razie czego jest jakieś szkolenie wdrożeniowe? Zapoznanie z zespołem? Z czego ta atmosfera wynika? Tylko osoby nowe mogą mieć jakieś z tym problemy?

EP

Nie ma szkolenia wdrożeniowego. Od samego początku najlepiej by było gdybyś był uniwersalny.

@EP

Uniwersalny? Chodzi o to co ktoś kiedyś pisał, że przyjmujesz się na jedno stanowisko a wykonujesz także obowiązki z innych? Mnie ciekawi, dlaczego tak się dzieje. Czy jest za mało pracowników? A co z wynagrodzeniem, bo wspominano też o najniższej krajowej. Były jakieś podwyżki?

marewo@wp.pl

Z 10 lat temu kupiłem w Castoramie bramę garażową uchylną w której był zamek Waszej firmy do otwierania bramy poprzez naciąg linki stalowej. Najpierw zerwała się linka ale udało mi się ją jakoś powiązać a teraz zamek się zepsół i chciał bym go kupić u Was bo nigdie indziej takiego zamka do linki stalowej nie znalazłem .

Od roku cisza? Na stronie są oferty dla ślusarzy i monterów. Czekam na bieżącą opinie względem pierwszego wariantu. Jakie zarobki? i o co chodzi z tym systemem jedno / dwu- zmianowym? Mogę sobie wybrać czy to zależy od zamówień? czy jest ich sporo?

Wkurzonypracownike

Witam w firmie Legbud Gargula jest 3100 zł brutto, nie daje podwyżek,pomiata ludźmi , kierownik się wyzywa na podwładnych . Nie opłaca się pracować dla tego Pana za takie pieniądze. Nic nie daję zarobić. Wiecznie mało i mało,i za wolno.

@Wkurzonypracownike

A w jaki sposób rzekomo pomiata ludźmi? Każe robić ponad miarę czy jak?

Sylwia
@Wkurzonypracownike

I od kwietnia nie mieliście podwyżek inflacyjnych? A powiedz, jak z wypłatami będzie za dwa miesiące, kiedy minimalna wzrośnie do 3400? Pewnie się coś już między pracownikami mówi o tym...

Danuta

Legbud Gargula to producent ogrodzeń, bram garażowych, bram przemysłowych i innych tego typu produktów, chętnie poznam opinie klientów firmy. Czy ktoś ostatnio dokonywał zakupu w tej firmie? Jeśli tak, to możecie napisać, czy Waszym zdaniem warto - wszystko jest w terminie i zgodnie z umową?

Ignacy
@Danuta

Tu są opinie dla pracowników o pracodawcy a nie o produktach i zakupach.

@Danuta

Motto firmy Klient który zapłacił nie jest już klientem Czyli nie liczy na serwis gwarancyjny Słowa właściciela!!!

@Danuta

Motto prezesa: Klient który zapłacił nie jest już klientem.. Zapomnij o gwarancji itp a te jego rupiecie to złom...

ta firma to totalna porazka, najnizsza krajowa, praca nie odbywa sie na stanowisku na ktorym sie przyjmujesz bo latasz po calej hali i robisz wszystko co najciezsze, nie polecam przyjmowac sie nawet na chwile bo to totalna strata czasu i nerwow, nie pozdrawiam

Beata
@Marek

Ale to z czego wynika to, że dostaje się inne zadania? Brakuje ludzi obecnie? Według mnie to w sumie rozwojowe, człowiek się więcej nauczy, a skoro i więcej zadań do roboty, to może i z czasem jakiś awans.

@Beata

Kobieto zabija twoja logika... To tak jak przyjmujesz się do biura do papierkowej roboty a kazują ci trzepać worki z cementu... Ale pasowała byś tam tam sami tacy łebscy jak ty....

Mirek

Super firma ,stabilizacja umowa o pracę ,zarobki niczego sobie ,praca od 7 do 15 weekend wolny bezpieczny parking dla pracowników ,paczki dla dzieci na Mikołaja.jedynie przerwa mogłaby być 5 min dłuższa .

@Mirek

Niczego sobie!?!? Głupku minimalna krajowa w ratach?!? To niczego sobie Tylko głupi tak może napisać albo brat szefa...

Małgorzata
@Mirek

Czy zawsze w Legbudzie kończy się pracę o 15? Jeśli tak, to jak często? I w jakich sytuacjach?

Mirek
@Małgorzata

Tu nie ma nadgodzin dla większości pracowników , o 15.00 zawsze wychodzisz ,tylko lakiernia i kierowcy pracują dłużej

@Opal

Opal załóż firmę i płać więcej ,każdy ma wolny wybór może iść tam gdzie więcej płacą, Legbud akurat płaci tylko minimalna krajowa .

@Mirek

To napisał nieuk Henio brat właściciela więc nie brać tego na serio... Chociaż za zarobki no niczego nie kupisz... Tak wysokie

@Opal

A na waciki chociaż starczy? :D Wiem, wybaczcie ten żart... trzeba płakać a nie się śmiać.

@Mirek

nie ma to jak pochlebne opinie od kierownictwa zeby sie wybielic

Legbud szuka pracowników a czy nadal płaci 2100 czy może więcej ?

@Kandydat

Nic dIwnego że szuka to siedlisko mobbingu poniżania pracowników które idzie z góry od tzw. Prezesa który pozwala a nawet nakazuje takie praktyki. Kilka tygodni temu ZAGINAŁ jeden z pracowników pozostawiając wiadomość że jest gnębiony przez kurdupla ,,kierownika ,, z wykształceniem podstawowo zawodowym ale z wielkim (usunięte przez administratora)... To ten sam poziom prostactwa co właściciel. Więc im głupszy tym lepszy kretyn na stanowisku.

@Opal

To jednak ominę Legbud ,a ten pracownik popełnił samobójstwo ? coś wiadomo co się mogło stać

Mariusz
@Opal

Myślisz że jest szansa na poprawę tej sytuacji w Legbudzie? I co możesz powiedzieć o atmosferze pomiędzy pracownikami? Dogadujecie się tam między sobą? Lubisz swoich współpracowników? :D

@Kandydat

Nie wiadomo czy i gdzie jest auto znaleziono w krzakach nad rzeką... Wszystko przez (usunięte przez administratora) poniżanie na które pozwalał pracodawca (usunięte przez administratora)

Obcy

Ponoć dalej płaci 2100

babel

przycgodza z bezrobocia

Noname

Nie polecam. O ile zarobki (oczywiście najnizsza krajowa ) są przedstawione odrazu o tyle reszta to porażka. Atmosfera taka sobie nie licząc montażu. Tamten kierownik powinien mieć zakaz pracy z ludźmi bo jest niepoczytalny. Firma zatrudnia ostatnimi czasy multum ludzi z bezrobocia moim zdaniem tylko po to żeby wziąć za nich pieniądze a bezrobocie pcha tam człowieka byle by się pozbyć z ewidencji. Nie ma premi przynajmniej nie dla normalnego pracownika o bonusach na święta jak ktoś niżej pisał też można zapomnieć. Moim zdaniem nic więcej niż chwilowa praca na bardzo krótki moment.

Czy firma Legbud płaci pracownikom zawsze 10 czy są opóźnienia ?

@Nowy

Zaopatrzeni owiec odszedł po 17 latach pracy z par. 55 czyli notoryczne opóźnienia wypłat i musiał mu burak wypłacić odszkodowanie... A i jeszcze tym samym paragrafem wyprowadził pomogł kilku pracownikom których nie chciał zwolnić no dał mu w pysk... Szacun dla gościa

Wacek
@Nowy

Nie ma żadnych opóźnień, wypłaty są w terminie i co najważniejsze ..

Małgorzata
@Wacek

Co najważniejsze? :D Wygląda to tak jakbyś chciał dodać coś jeszcze do swojej wypowiedzi ;P Czy coś źle rozumiem?

Lejk
@Nowy

Nie ma żadnych opóźnień, wszystko jest w terminie i nawet przed czasem i to się chwali

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Legbud Gargula Józef Gargula na stanowisku Spawacz? Czy pracownicy dostają premie?

Janusz

2070 zł plus premia 150 zł praca raczej jako staż bo fachowiec za tą stawkę szybko zrezygnuje

Dzejk
@Janusz

Najniższa krajowa to żadne cuda przy obecnej sytuacji,gdy wszystko idzie w górę.cxyli robimy prawie za darmoche

Cięcia

Od lutego 2022 likwidacja diet dla kierowców Przepisy przewidują usunięcie definicji podróży służbowych w ustawie o czasie pracy kierowców, co zlikwiduje diety i ryczałt noclegowy dla kierowców zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę Czy firma zrekompensuje to stawką godzinową ?

czorniis

Witam, jak wygląda praca na ochronie dla kobiety? Warto spróbować? :)

@czorniis

Jeżeli kobieta ma siłę załadować ciężkie bramy z kierowca to może próbować to nie ochrona to pracownik gospodarczy od wszystkiego

Alvaro

Szczecina pilnuj się bo,idą po Ciebie :-)

@Alvaro

To ten fiut który za dręczył pracownika który ZAGINAŁ podobno? Za przyzwoleniem szefa!!!

Odp

Masz nieaktualne informacje

Czy duża jest rotacja pracowników ? czy może większość pracuje latami ?

Zostaw merytoryczną opinię o Legbud Gargula Józef Gargula - Wojnicz

• Jak się pracuje w Legbud Gargula Józef Gargula?

Zobacz opinie na temat firmy Legbud Gargula Józef Gargula tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Legbud Gargula Józef Gargula?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Legbud Gargula Józef Gargula?

Kandydaci do pracy w Legbud Gargula Józef Gargula napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Legbud Gargula Józef Gargula