effector S.A.

1.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o effector S.A.

Tonik
Inne

Firma ciągle się rozwija i potrzebuje pracowników. Jak ktoś nie ma chęci do pracy to zawsze znajdzie powód do niezadowolenia.

1
Nie
Były pracownik
@Tonik

Firma się nie rozwija tylko nikt nie chce tam robić. Od lat szukają pracowników i nie mogą skompletować załogi.

1
Franek
Inne

Firma z wielkim doświadczeniem, rozwinęła swoją produkcję na wiele krajów. Przy tym jest dobrym pracodawcą więc polecam pracę.

Nick
Były pracownik
@Franek

(usunięte przez administratora) Na tygodniu dwunastki plus obowiązkowe soboty. Nie robisz nadgodzin to wylatujesz. Do Europy daleko. Bliżej do (usunięte przez administratora)

1
Kielce Nowy wpis
Pracownik

zatrudniasz się dostajesz 5 tyś brutto brak premi brak nagród tylko takie tam ich gadanie że są a nie ma, śmiech na sali obiecują tylko

KANDYDATKA
Kandydat
 Pytanie

@Pracodawca Myślę o aplikowaniu na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta. Jak wygląda praca ? Czy atmosfera panująca w tym miejscu jest Ok? Czy jest realna szansa na rozwój ? Czy język angielski na tym stanowisku to priorytet czy potrzebny jest tylko do pisania maili?

2
kk
Inne
@KANDYDATKA

Atmosfera jest bardzo dobra jeśli chodzi o współpracowników i przełożonych

Dora
Inne
@kk

A przełożeni zawsze pomagają, chociaż na początku jak ktoś jest zupełnie zielony? Nie ma osób, na które trzeba tu uważać?

anonim
Inne

Mówisz o tym dziale obsługi klienta czy o innym się wypowiadasz? Bo nie wiem czy to by mnie dotyczyło gdybym chciała aplikować. I to przez tą atmosferę ludzie odchodzą? Wspominasz o jednej osobie, szefostwo próbowało jakoś reagować na zgłoszenia pracowników w tej sprawie? Oczywiście zakładam, że ktoś się pofatygował.

Kandydatka
Kandydat
 Pytanie
@anonim

A czy to jest praca zmianowa ?

Nie Nowy wpis
Były pracownik
@kk

Na rozmowie kwalifikacyjnej i w pierwszym tygodniu pracy jest ok. Potem zaczyna się masakra

anonim Nowy wpis
Inne
@Nie

Wow serio, ale możecie podać konkrety. Też myślę o pracy tu w biurze obsługi klienta, ale chętnie dowiem się o co właściwie chodzi. Potem pogarsza atmosfera, ale w jaki sposób, zmienia się traktowanie czy sposób komunikacji z pracownikiem? Czasami zmienia się to, dana osoba traci efekt świeżości.

Lara
Inne

Hej, jeszcze można aplikować do nich jako specjalista ds. wdrożeń ERP, tylko zastanawia mnie kilka kwestii. Character stanowiska jednak często wymaga podróży do firmy klienta itp, a mimo to nie widzę wzmianki w ofercie choćby o samochodzie służbowym. Jest on zapewniany każdemu pracownikowi w tym dziale? I czy istnieje jakiś system premiowy dodatkowo do pensji?

Honorata Nowy wpis
Inne

Wow, aż tak. Dlaczego tak jest, to wynika po prostu z powodu charakteru osób, a może szefostwo wprowadza np. niezdrowe konkurowanie? W ofercie dla specjalisty ds controllingu napisali, że są tu imprezy integracyjne, więc sądziłam, że ludzie mają dobre relacje i się razem bawią.

Kora
Kandydat

Poszukują ludzi w sprzedaży. Czy ktoś się orientuje, jak często są wyjazdy służbowe? W jaki sposób są później rozliczane? Czy można liczyć na uzyskanie premii?

Włoszczowa
Pracownik
@Kora

O takie informacje najlepiej pytać przełożonego

Zuzia
Inne

Z czym nie mówią prawdy? Możesz podać jakieś przykłady, o czym wspominają podczas rekrutacji, a potem nie ma to przełożenia podczas zatrudnienia i pracy w tej firmie? Czytałam już, że co do premii są niezgodne informacje. Czy coś poza tym?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie effector S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?
Pytanie
 Pytanie

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w effector S.A.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Jacek
Kandydat

O rety, a to czemu? Wiesz może czy ilość pracy na stanowisku operator produkcji, odpowiada kwocie 4 600 - 4 800 zł brutto, którą właśnie oferują?

Za siedmioma górami ....
Były pracownik
@Jacek

Na rozmowie oferują kwotę uwzględniającą wypracowanie 100% wszystkich składowych premii. Na produkcji jednak ludzie mówią że to tylko legendy bo nikt jeszcze nie widział 100% premii.

Dorian
Kandydat
@Za siedmioma górami ....

To, ile faktycznie się tu zarabia? A nawet zapytam, ile wynosi pensja zasadnicza? Bo skąd mam wiedzieć, czy jakakolwiek premię tu otrzymam? A co moje w podstawie, to moje.

Łysy
Pracownik
@Za siedmioma górami ....

Jak to nie ja zawsze dostaje 100 procent premi na malowni we Włoszczowej ,wychodzi od 4 nawet do 5 tys na rękę bez sobót bo jo nie chodzę no ale jestem fachowcem, reszta to nie wiem jak zarabia

Pytanie
 Pytanie

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do effector S.A.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 12 grudnia.

Nick
Pracownik
@Pytanie

Nie.

1
Zuzanna
Inne
@Nick

Czemu nie? Możesz napisać więcej konkretów? Złe podejście szefostwa do pracownika, słabe zarobki?

Nick
Były pracownik
@Nick

Umieszczają dużo ogłoszeń bo nikt tam nie chce pracować. Bywa że ludzie uciekają jeszcze pierwszego dnia przed przerwą. Poczytaj wcześniejsze opini

Zofia
Inne
@Nick

To czemu firma niczego z tym nie robi? Przecież jasno widać, że jest problem w środku a nie w ludziach. Liczą, że natrafią na takich, którzy jednak już nie będą chcieli odejść?

Jaś
Były pracownik
@Zofia

Jest stara grupa pracownikow z okolicznych miejscowości, którzy tkwią tam z przyzwyczajenia. Boją sie szukac innej pracy bo nie umieja nic innego robić niz uginać ramki czy tiokolowac. Nowi przychodza na jakiś czas, a kiedy zorientują się co sie tam wyprawia to uciekają z dnia na dzień. W zakladzie byli juz zatrudniani Ukraińcy, osoby z zakładu karnego i wciaz brakuje rak do pracy. Były próby zmiany myślenia i nawyków kadry zarządzajacej przez rozne szkolenia. Ale jak się okazuje nie przyniosły pożądanych efektów. Dopóki nie wymieni sie kadry od dyrektora po kierowników działów nikt normalny nie bedzie tam chciał pracować. Pozdrawiam.

Zofia
Inne
@Jaś

A kto ma wpływ tutaj na to kto jest dyrektorem i kierownikami? Zarząd? Może chociaż aktualni przyjezdni ze Wschodu jednak zagrzeją tu miejsce na dłużej nie mając innej alternatywy ale pewnie do czasu. To jest w ogóle szansa, żeby wpłynąć na zmiany na górze? Jakakolwiek?

Łysy
Pracownik
@Jaś

Bzdury ja pracujemy we Włoszczowej na malarni 5 tka zawsze wpada nie narobię się ale jestem fachowcem ty jak zamiatales halę to może było ci źle

Kandydat na pracownia
Kandydat
 Pytanie

Witam Zastanawiam się nad podjęciem pracy na stanowisku młodszy specjalista przygotowania produkcji. Chciałbym zapytać jak wyglądają zarobki na tym stanowisku oraz czy polecacie prace na tym stanowisku ?

4
XYZ
Kandydat
 Pytanie

Widziałem ogłoszenia o naborze do działu handlowego. Bardzo proszę o informację, jak wygląda struktura firmy. Czy występują jakieś świadczenia socjalne? Jak z przerwą w trakcie pracy? @Pracodawca

Mariusz B.
Pracownik

Zakład we Włoszczowej bardzo dobry taki matczyny zarobki dochodzą przynajmniej u mnie do 6 tys,Kielce (usunięte przez administratora) zarobki dużo mniejsze roboty dużo więcej nie polecom kielcow

Kacha
Kandydat

Do kiedy trwa rekrutacja na kierowcę? Mąż widział na stronie firmy, że szukają osób, ale nie podali do kiedy można składać cv. Jeśli ktoś ma trochę mniej niż rok doświadczenia to też ma szansę? Coś wiadomo ile z początku się zarabia?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

anonim
Kandydat

Jak już zadzwonili to od razu cię zatrudnili? Jak wyglądała ta rozmowa? W jakiej atmosferze? Ktoś z HR to przeprowadza"?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Hanna

Co to znaczy, że jak w Bangladeszu? :D To złe czy dobre? Jakie są zarobki tutaj teraz i jak z atmosferą? Widziałam tu trochę negatywnych opinii, nadal są aktualne?

Pytanie
 Pytanie

Czy rotacja pracowników w effector S.A. na Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 4 lutego na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Hahaha
Były pracownik
@Pytanie

Duza rotacja na wielu stanowiskach. Dyrektorów przezyłam np. siedmiu przez 5 lat. Starsi pracownicy mowią ze przez dwadziescia pięć lat bylo ich 37.

Administrator

Firma effector S.A. rekrutowała na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 6100 .

Nick
Były pracownik
 Pytanie
@Administrator

Czyli jakieś 4300 na rękę? Hahahahaha

smk

O prawdziwości niektórych komentarzy najlepiej się przekonać w taki sposób, że można u nich po prostu podjąć zatrudnienie i wtedy wiadomo jak to wygląda z tymi zarobkami. I tak miały się pojawić jakieś premie do podstawy zarobków, więc jest o co walczyć.

Bolo
@smk

Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy. Tam powinni dodatkowo płacić za bieganie i przynoszenie sobie materiału (ciężary straszne) z jednego końca zakładu na drugi żeby można było cokolwiek zrobić.

Ahaga
Były pracownik
@smk

Po podwyżkach mniejsze zarobki. Tylko w tej firmie

Były pracownik
Były pracownik
@smk

Podjąć zatrudnienie, a i owszem można bez mniejszego problemu. A później uzyskać wynagrodzenie za poświęcony trud i czas to już problem. Dwadzieścia lat istnieje na rynku pracy, w moim CV znajdują się większe i mniejsze firmy,ale tylko Effektor mnie (usunięte przez administratora) a nawet śmiem twierdzić (usunięte przez administratora). Bo nie wypłacenie części dochodów wynikających z umowy i wykonanej pracy to dla mnie nic innego tylko (usunięte przez administratora)

Były pracownik
Kandydat

Szukam osób, które zawiodły się na firmie Effektor, chodzi o nie dotrzymanie warunków umowy pracy i płacy, nie wypłacone nadgodziny, bądź inne roszczenia. Jestem w trakcie zakładania sprawy w sądzie pracy jeśli ,ktoś, coś chciałby coś dodać zapraszam do pozwu zbiorowego. Pozdrawiam

1
Jan
Pracownik
@Były pracownik

Trzymam kciuki. Zapracowali sobie.

Tonik
Inne

Firma ciągle się rozwija i potrzebuje pracowników. Jak ktoś nie ma chęci do pracy to zawsze znajdzie powód do niezadowolenia.

1
Daria
@Tonik

Firma się rozwija? ?? Pracownicy zestresowani, 3 zmiany albo 4-brygadówka i co chwilę nowe kierownictwo. A! Umowa zlecenie - to wizytówka tej firmy.

Nie
Były pracownik
@Tonik

Firma się nie rozwija tylko nikt nie chce tam robić. Od lat szukają pracowników i nie mogą skompletować załogi.

1
Pan Men
 Pytanie

Jakie zarobki na produkcji? Czy dostanę się bez doświadczenia? Czy nauczą mnie wszystkiego?

Karolina
Inne
@Pan Men

Niestety nie umiem Ci odpowiedzieć na to pytanie, ale też jestem ciekawa szczegółów na temat pracy w effector S.A. Gdzie znalazłeś ogłoszenie o pracy w tej firmie? Napisz też proszę, jaki rodzaj umowy i system najbardziej by Ci odpowiadał.

1
Pan Men
@Karolina

Znalazłem na oficjalnej stronie firmy. Oczywiście umowa o pracę pełen etat.

Piotr
Inne
@Pan Men

Pisałeś jakiś czas temu i ciekawi mnie, czy zdecydowałeś się na zatrudnienie. Jeśli tak opisz proszę swoje pierwsze dni w pracy i warunki zatrudnienia jakie Ci zaproponowano. Możesz to zrobić?

Hahaha
Były pracownik
@Pan Men

Odpuść. Nauczysz się zarabiać narożniki waleczkiem i chodzić ze spuszczoną głową i wzrokiem w podłogę. Znajdź pracę w której nauczysz się jakiego kolwiek zawodu.

Nie
Były pracownik
@Pan Men

Idź tam

Franek
Inne

Firma z wielkim doświadczeniem, rozwinęła swoją produkcję na wiele krajów. Przy tym jest dobrym pracodawcą więc polecam pracę.

Nick
Były pracownik
@Franek

(usunięte przez administratora) Na tygodniu dwunastki plus obowiązkowe soboty. Nie robisz nadgodzin to wylatujesz. Do Europy daleko. Bliżej do (usunięte przez administratora)

1
W szoku
Były pracownik
 Pytanie

czy polecam pracę w Effector ? nie. Podziwiam osoby które pracują tam od dłuższego czasu a zarazem jest mi ich szkoda. W życiu nie widziałem gorszego miejsca pracy, począwszy od tego że panuje tam (usunięte przez administratora) szafki, łazienka hala, sprzęt i maszyny to koszmar z którego człowiek chce się obudzić. Jaki trzeba mieć zapał czy ciężką sytuację by tam zastać na dłużej. Zakład pracy można opisać powiedzeniem 'ZEWNĄTRZ AMERYKA, W ŚRODKU AFRYKA'.

Hello
Pracownik
@W szoku

A ja współczuję ludziom którzy pracują w 2021 za 3 tyś w Effectorze chociaż można zarobić wiadomo za darmo nie dadzą. A jak ktoś jest....to narzeka.

Nick
Były pracownik
@Hello

Pracuje rodzina, pociotki i (usunięte przez administratora). Mają dodatek do pensji i są lepiej traktowani bo donoszą. Reszta się zmienia tak szybko że wciąż brakuje rąk do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o effector S.A. - Kielce

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w effector S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy effector S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w effector S.A.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

effector S.A.
Przejdź do nowych opinii