effector S.A.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o effector S.A.

Tonik

Firma ciągle się rozwija i potrzebuje pracowników. Jak ktoś nie ma chęci do pracy to zawsze znajdzie powód do niezadowolenia.

@Tonik

Firma się nie rozwija tylko nikt nie chce tam robić. Od lat szukają pracowników i nie mogą skompletować załogi.

Franek

Firma z wielkim doświadczeniem, rozwinęła swoją produkcję na wiele krajów. Przy tym jest dobrym pracodawcą więc polecam pracę.

@Franek

(usunięte przez administratora) Na tygodniu dwunastki plus obowiązkowe soboty. Nie robisz nadgodzin to wylatujesz. Do Europy daleko. Bliżej do (usunięte przez administratora)

Lara

Hej, jeszcze można aplikować do nich jako specjalista ds. wdrożeń ERP, tylko zastanawia mnie kilka kwestii. Character stanowiska jednak często wymaga podróży do firmy klienta itp, a mimo to nie widzę wzmianki w ofercie choćby o samochodzie służbowym. Jest on zapewniany każdemu pracownikowi w tym dziale? I czy istnieje jakiś system premiowy dodatkowo do pensji?

Jan
@Lara

Zapomnij o tej firmie. Atmosfera jak z horroru.

Honorata Nowy wpis
@Jan

Wow, aż tak. Dlaczego tak jest, to wynika po prostu z powodu charakteru osób, a może szefostwo wprowadza np. niezdrowe konkurowanie? W ofercie dla specjalisty ds controllingu napisali, że są tu imprezy integracyjne, więc sądziłam, że ludzie mają dobre relacje i się razem bawią.

KANDYDATKA

@Pracodawca Myślę o aplikowaniu na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta. Jak wygląda praca ? Czy atmosfera panująca w tym miejscu jest Ok? Czy jest realna szansa na rozwój ? Czy język angielski na tym stanowisku to priorytet czy potrzebny jest tylko do pisania maili?

kk
@KANDYDATKA

Atmosfera jest bardzo dobra jeśli chodzi o współpracowników i przełożonych

Dora
@kk

A przełożeni zawsze pomagają, chociaż na początku jak ktoś jest zupełnie zielony? Nie ma osób, na które trzeba tu uważać?

XT

Mówisz o tym dziale obsługi klienta czy o innym się wypowiadasz? Bo nie wiem czy to by mnie dotyczyło gdybym chciała aplikować. I to przez tą atmosferę ludzie odchodzą? Wspominasz o jednej osobie, szefostwo próbowało jakoś reagować na zgłoszenia pracowników w tej sprawie? Oczywiście zakładam, że ktoś się pofatygował.

Kandydatka
@XT

A czy to jest praca zmianowa ?

Nie Nowy wpis
@kk

Na rozmowie kwalifikacyjnej i w pierwszym tygodniu pracy jest ok. Potem zaczyna się masakra

Ble Nowy wpis
@XT

A co jeśli ta osobą jest właśnie szef?

Kora

Poszukują ludzi w sprzedaży. Czy ktoś się orientuje, jak często są wyjazdy służbowe? W jaki sposób są później rozliczane? Czy można liczyć na uzyskanie premii?

Włoszczowa
@Kora

O takie informacje najlepiej pytać przełożonego

Zuzia

Z czym nie mówią prawdy? Możesz podać jakieś przykłady, o czym wspominają podczas rekrutacji, a potem nie ma to przełożenia podczas zatrudnienia i pracy w tej firmie? Czytałam już, że co do premii są niezgodne informacje. Czy coś poza tym?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w effector S.A.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Jacek

O rety, a to czemu? Wiesz może czy ilość pracy na stanowisku operator produkcji, odpowiada kwocie 4 600 - 4 800 zł brutto, którą właśnie oferują?

Za siedmioma górami ....
@Jacek

Na rozmowie oferują kwotę uwzględniającą wypracowanie 100% wszystkich składowych premii. Na produkcji jednak ludzie mówią że to tylko legendy bo nikt jeszcze nie widział 100% premii.

Dorian
@Za siedmioma górami ....

To, ile faktycznie się tu zarabia? A nawet zapytam, ile wynosi pensja zasadnicza? Bo skąd mam wiedzieć, czy jakakolwiek premię tu otrzymam? A co moje w podstawie, to moje.

Łysy
@Za siedmioma górami ....

Jak to nie ja zawsze dostaje 100 procent premi na malowni we Włoszczowej ,wychodzi od 4 nawet do 5 tys na rękę bez sobót bo jo nie chodzę no ale jestem fachowcem, reszta to nie wiem jak zarabia

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie effector S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do effector S.A.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 12 grudnia.

Nie.

Zuzanna

Czemu nie? Możesz napisać więcej konkretów? Złe podejście szefostwa do pracownika, słabe zarobki?

Umieszczają dużo ogłoszeń bo nikt tam nie chce pracować. Bywa że ludzie uciekają jeszcze pierwszego dnia przed przerwą. Poczytaj wcześniejsze opini

Zofia

To czemu firma niczego z tym nie robi? Przecież jasno widać, że jest problem w środku a nie w ludziach. Liczą, że natrafią na takich, którzy jednak już nie będą chcieli odejść?

Jaś
@Zofia

Jest stara grupa pracownikow z okolicznych miejscowości, którzy tkwią tam z przyzwyczajenia. Boją sie szukac innej pracy bo nie umieja nic innego robić niz uginać ramki czy tiokolowac. Nowi przychodza na jakiś czas, a kiedy zorientują się co sie tam wyprawia to uciekają z dnia na dzień. W zakladzie byli juz zatrudniani Ukraińcy, osoby z zakładu karnego i wciaz brakuje rak do pracy. Były próby zmiany myślenia i nawyków kadry zarządzajacej przez rozne szkolenia. Ale jak się okazuje nie przyniosły pożądanych efektów. Dopóki nie wymieni sie kadry od dyrektora po kierowników działów nikt normalny nie bedzie tam chciał pracować. Pozdrawiam.

Zofia
@Jaś

A kto ma wpływ tutaj na to kto jest dyrektorem i kierownikami? Zarząd? Może chociaż aktualni przyjezdni ze Wschodu jednak zagrzeją tu miejsce na dłużej nie mając innej alternatywy ale pewnie do czasu. To jest w ogóle szansa, żeby wpłynąć na zmiany na górze? Jakakolwiek?

Łysy
@Jaś

Bzdury ja pracujemy we Włoszczowej na malarni 5 tka zawsze wpada nie narobię się ale jestem fachowcem ty jak zamiatales halę to może było ci źle

Jan Nowy wpis
@Łysy

Bystrzaku ta strona dotyczy oddziału w Kielcach

Kandydat na pracownia

Witam Zastanawiam się nad podjęciem pracy na stanowisku młodszy specjalista przygotowania produkcji. Chciałbym zapytać jak wyglądają zarobki na tym stanowisku oraz czy polecacie prace na tym stanowisku ?

XYZ

Widziałem ogłoszenia o naborze do działu handlowego. Bardzo proszę o informację, jak wygląda struktura firmy. Czy występują jakieś świadczenia socjalne? Jak z przerwą w trakcie pracy? @Pracodawca

Mariusz B.

Zakład we Włoszczowej bardzo dobry taki matczyny zarobki dochodzą przynajmniej u mnie do 6 tys,Kielce (usunięte przez administratora) zarobki dużo mniejsze roboty dużo więcej nie polecom kielcow

Kacha

Do kiedy trwa rekrutacja na kierowcę? Mąż widział na stronie firmy, że szukają osób, ale nie podali do kiedy można składać cv. Jeśli ktoś ma trochę mniej niż rok doświadczenia to też ma szansę? Coś wiadomo ile z początku się zarabia?

C

Jak już zadzwonili to od razu cię zatrudnili? Jak wyglądała ta rozmowa? W jakiej atmosferze? Ktoś z HR to przeprowadza"?

Hanna

Co to znaczy, że jak w Bangladeszu? :D To złe czy dobre? Jakie są zarobki tutaj teraz i jak z atmosferą? Widziałam tu trochę negatywnych opinii, nadal są aktualne?

Czy rotacja pracowników w effector S.A. na Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 4 lutego na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Hahaha

Duza rotacja na wielu stanowiskach. Dyrektorów przezyłam np. siedmiu przez 5 lat. Starsi pracownicy mowią ze przez dwadziescia pięć lat bylo ich 37.

Firma effector S.A. rekrutowała na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 6100 .

Czyli jakieś 4300 na rękę? Hahahahaha

smk

O prawdziwości niektórych komentarzy najlepiej się przekonać w taki sposób, że można u nich po prostu podjąć zatrudnienie i wtedy wiadomo jak to wygląda z tymi zarobkami. I tak miały się pojawić jakieś premie do podstawy zarobków, więc jest o co walczyć.

Bolo
@smk

Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy. Tam powinni dodatkowo płacić za bieganie i przynoszenie sobie materiału (ciężary straszne) z jednego końca zakładu na drugi żeby można było cokolwiek zrobić.

Ahaga
@smk

Po podwyżkach mniejsze zarobki. Tylko w tej firmie

@smk

Podjąć zatrudnienie, a i owszem można bez mniejszego problemu. A później uzyskać wynagrodzenie za poświęcony trud i czas to już problem. Dwadzieścia lat istnieje na rynku pracy, w moim CV znajdują się większe i mniejsze firmy,ale tylko Effektor mnie (usunięte przez administratora) a nawet śmiem twierdzić (usunięte przez administratora). Bo nie wypłacenie części dochodów wynikających z umowy i wykonanej pracy to dla mnie nic innego tylko (usunięte przez administratora)

Szukam osób, które zawiodły się na firmie Effektor, chodzi o nie dotrzymanie warunków umowy pracy i płacy, nie wypłacone nadgodziny, bądź inne roszczenia. Jestem w trakcie zakładania sprawy w sądzie pracy jeśli ,ktoś, coś chciałby coś dodać zapraszam do pozwu zbiorowego. Pozdrawiam

Jan

Trzymam kciuki. Zapracowali sobie.

Tonik

Daria
@Tonik

Firma się rozwija? ?? Pracownicy zestresowani, 3 zmiany albo 4-brygadówka i co chwilę nowe kierownictwo. A! Umowa zlecenie - to wizytówka tej firmy.

Pan Men

Jakie zarobki na produkcji? Czy dostanę się bez doświadczenia? Czy nauczą mnie wszystkiego?

@Pan Men

Niestety nie umiem Ci odpowiedzieć na to pytanie, ale też jestem ciekawa szczegółów na temat pracy w effector S.A. Gdzie znalazłeś ogłoszenie o pracy w tej firmie? Napisz też proszę, jaki rodzaj umowy i system najbardziej by Ci odpowiadał.

Pan Men
@Karolina

Znalazłem na oficjalnej stronie firmy. Oczywiście umowa o pracę pełen etat.

@Pan Men

Pisałeś jakiś czas temu i ciekawi mnie, czy zdecydowałeś się na zatrudnienie. Jeśli tak opisz proszę swoje pierwsze dni w pracy i warunki zatrudnienia jakie Ci zaproponowano. Możesz to zrobić?

Hahaha
@Pan Men

Odpuść. Nauczysz się zarabiać narożniki waleczkiem i chodzić ze spuszczoną głową i wzrokiem w podłogę. Znajdź pracę w której nauczysz się jakiego kolwiek zawodu.

Idź tam

Franek

@Franek

W szoku

czy polecam pracę w Effector ? nie. Podziwiam osoby które pracują tam od dłuższego czasu a zarazem jest mi ich szkoda. W życiu nie widziałem gorszego miejsca pracy, począwszy od tego że panuje tam (usunięte przez administratora) szafki, łazienka hala, sprzęt i maszyny to koszmar z którego człowiek chce się obudzić. Jaki trzeba mieć zapał czy ciężką sytuację by tam zastać na dłużej. Zakład pracy można opisać powiedzeniem 'ZEWNĄTRZ AMERYKA, W ŚRODKU AFRYKA'.

Hello
@W szoku

A ja współczuję ludziom którzy pracują w 2021 za 3 tyś w Effectorze chociaż można zarobić wiadomo za darmo nie dadzą. A jak ktoś jest....to narzeka.

@Hello

Pracuje rodzina, pociotki i (usunięte przez administratora). Mają dodatek do pensji i są lepiej traktowani bo donoszą. Reszta się zmienia tak szybko że wciąż brakuje rąk do pracy.

@Styrany co oznaczają darmowe soboty i niedziele? To, że jesteś wtedy w pracy i za to nie płacą bo nie do końca rozumiem?

Magda80
@Karolina

Czy wiesz może które dziewczyny lubią rozbijać małżeństwa?

@Magda80

Takie bez zasad.

Iwona

Mogę widzieć o czym piszecie? Nie wydaje mi się żeby to miało jakiś związek z pracą w effector a właśnie tego dotyczy to forum. Różne osoby tu zaglądają by dowiedzieć się czegoś odnośnie firmy i potencjalnego pracodawcy. Czy na ten temat możecie coś napisać?

@Karolina

Dokładnie. W zamian dzień do odebrania wtedy kiedy kierownik zdecyduje.

Zostaw merytoryczną opinię o effector S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w effector S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy effector S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w effector S.A.?

effector S.A.