effector S.A.

Kielce

Opinie o effector S.A.

Karolina

effector S.A. na początku ubiegłego miesiąca wrzuciło na swoją stronę internetową film o tym, jak produkuje się listwy. Dzięki niemu można zaobserwować, jak wygląda produkcja i hala produkcyjna firmy. Czy ktoś może ocenić, jak pracuje się w tym miejscu w praktyce?

Karolina

@Styrany co oznaczają darmowe soboty i niedziele? To, że jesteś wtedy w pracy i za to nie płacą bo nie do końca rozumiem?

Styrany

Atmosfera? tak gęsta że można palcem kroić, szefostwo wymaga ciągle więcej i więcej a wózkowy jest jeden na ten przykład , pracownicy przynoszą materiał w rekach bijać kilometry dziennie, ale nikogo to nie obchodzi, za mało robią pewnie się opierdzielają. Do pracy powinno się chodzić by moc godnie żyć, a tutaj jak wszędzie w Polsce żyjesz by pracować na szefa, na jego porsche itd, a zarobki powiem tak sam spróbuj jedyne czego możesz się spodziewać to to iż ciągle będą próbowali Cie ocykać. Po 8 godzinach jedyne na co masz ochotę to łózko i sen... 6 dni w tygodniu w pracy darmowe soboty i niedziele... Peace idę spać

darko

Witam wszystkich czy ktoś może podzielić się informacją jakie warunki mają przedstawiciele handlowi no i jaka atmosfera pracy jest w firmie? Z góry dziękuję za pomoc

naughty

przepracowałem naście lat w firmie we włoszczowie. NAWET NIE CHCE MI SIĘ WYPOWIADAĆ NA TEMAT FIRMY I WŁAŚCICIELA. TOTALNA KOMPROMITACJA POD KAŻDYM WZGLĘDEM. Cieszę się że uwolniłem się od nich.

smk

O prawdziwości niektórych komentarzy najlepiej się przekonać w taki sposób, że można u nich po prostu podjąć zatrudnienie i wtedy wiadomo jak to wygląda z tymi zarobkami. I tak miały się pojawić jakieś premie do podstawy zarobków, więc jest o co walczyć.

ali

Pewnie że jest możliwość,mogą na siódemce być na zawieszaniu jeżeli wiesz co to znaczy ,wtedy zarobią 1800

mix

Myślicie że ile zarabia się na produkcji ,za cały miesiąc dziewczyny dostały 1300 i nie piszcie że ,,to pewnie tak pracowały''

rex

A Ty jakie masz wykształcenie? ale z tego co można sądzić po Twoim wpisie to podstawowe. Mieszkasz w Warszawie czy w Warszawej? Do pracy nikt nie chodzi posiedzieć tylko pracować ale nie biegać !!!! Najlepiej to by wszystkim pracodawcom pasowało żeby pracownik jeszcze w czasie pracy z kijem od szczotki w D...e mógł zamiatać i zarabiać 1500 zł i całować buty szefowi że może u niego na chleb zarobić

byk

Od kiedy są kamerki to szefuńciu tylko tyle ma do zajęcie i dzwoni że to nie jest praca tylko łażenie,ale tego że nie ma organizacji to już na kamerkach nie widzi

czip

Kierownictwo we Włoszczowie uważa że jak nie pasuje to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; a tu trzeba biegiem latać Takie podejście do pracownika

xyz

Ktoś powie jak jest w obsłudze klienta we Włoszczowie? bo jest ogłoszenie...

wiola

Tak jest dobrze,że jak się potniesz to ręka może odlecieć a najważniejsza jest szyba,a ludzie zaczynają składać wypowiedzenia,bo kamer jak w Big brader

Krzysztof
@wiola 04.03.2016 07:38

Chodzi o sam fakt, jak ludzie maja poznać firmę skoro to co niewygodne jest usuwane!

Krzysztof

Mój wpis usuneli bardzo dobrze mam print screen i wykorzystam to w sądzie

bla bla bla

Piszcie jak jest z tymi zarobkami bo jeszcze nikt nie podał jakiegoś sensownego przedziału

Krawat

Przedstawiciel handlowy w zakładzie w Kielcach ma ok. 7 tysięcy na rękę do tego samochód, komórka i laptop. Wszystko na pełnym etacie. Walczcie.

Gonazalez

Firma to istny cyrk, zwłaszcza ta we Włoszczowie, po kilku miesiącach wyzysku tam na umowę zlecenie dałem sobie spokój. Kto chce wiedzieć co tam się wyprawia proszę o priv. Podam maila jak coś.

Adonis

i jak ludzie z ta praca w tej firmie teraz??

Adonis

i jak ludzie z ta praca w tej firmie teraz??

xy

nie licz na 2000 moze po 10 latach, ale jak nie jestes nikim z rodziny Tylków albo tym podobnych to możesz pomarzyć o czym kolwiek. Sprawdź to sam się przekonasz :D układy Układy i jeszcze raz układy :D

xy

hahahaha śmiech na sali ;) zarobki dno, system 4brygadowy, szanujmy się ;) normy często nie do wyrobienia. Jedynym plusem jest sympatyczna atmosfera wśród pracowników i niektórych brygadzistów. Ludzie o podwyżki proszą się od X czasu i dalej nic. Przychodzą nowi ludzi i już na starcie mają o złotówke więcej od starych pracowników. Jeśli chodzi i fan to polecam, jeśli ktoś chce się czegoś doroić to odradzam bo tutaj dorobisz się jedynie garba.

granat

od tego co masz w CV zależy bardzo wiele. Od tego i od faktu jak bardzo potrzebują nowej osoby do pracy. Jeśli nie masz czym się pochwalić w CV to dostaniesz najniższą możliwą stawkę którą na danym stanowisku mogą w effectorze zaoferować. I sam nie będziesz mógł wiele powiedzieć, bo nie będziesz miał żadnej karty przetargowej

robotnik

Zaraz, zaraz napisz może coś najpierw o kwalifikacjach, jakie masz predyspozycje i doświadczenie, a nie tylko ile kasy dają.

Siatkarz

Wreszcie drużyna Effectora Kielce zaczęła grać. I to jak: tzry mecze i tzry zwyciestwa! Oby tak dalej.

mario

ja też pozytywnie patrze na firme. jest nie tylko producentem, ale też inwestuje w siatkówkę. patrzy dalej niż czubek własnego nosa. w swietokrzyskim przydalo by sie wiecej takich firm.

cichy

niech baron i prezes czarny haha, niech wreszcie ruszą się i będą szanować ludzi

marek

ja robie na produkcji i robota ciezka. Nie wiem jak mają przedstawiciele ale dobrze chyba.

Roman

No właśnie. Ja wiem co tu jeszcze robie i wcale nie zamierzam szukać nowej pracy. Wcześniej pracowałem w kilku innych zakładach i jakoeś też nie było super.

Marian

Zgadzam sie. Dajcie wreszcie spokój z krytykowaniem na potege. jak się nie podoba to wiadomo możesz sobie zmienić otoczenie. Nikt cie nie trzyma na siłę droga wolna.

robot

Nie ma co przesadzać. Strach ma wielkie oczy. Jest praca a to najważniejsze.

pracowity

Roznie jest . Najważniejsze że do przodu. pracuje się. Ja przez kilka miesięcy szukałem roboty. Lekko nie ma.

robotnik

Szału nie ma, ale dajemy rade.

praca

ja uważam że nie jest źle. da się wytrzymać. prawda ze zarobki mogliby podwyższyć ale nie ma co narzekać.

nie jest tak jak pisze były pracownik. atmosfera ogólnie jest w porządku. z kierownikami różnie,ale generalnie da się żyć.

były pracownik

Szkoda gadać co tam się dzieje .Niekompetentni kierownicy. Pensje tak niskie, że to co płacą jest śmieszne za dużo by umrzeć a za mało by ŻYĆ!!! ... Ogólnie nie polecam i radze wiać z tego miejsca tym którzy maja taka możliwość ... żal tylko tych którzy nie mają perspektyw na lepszą prace i póki co muszą jakoś tam wytrzymać.

aa

Każdy patrzy po swojemu. Ja się wyrwałem z takiej kompanii że tu według mnie jest w miare dobrze. Pracuje sie cieżko to fakt ale chociaż da sie wytrzymać nie to co wczesniej. Ale widze ze kazdy ma swoje doswiadczenia.

ktos

Ogólnie jak chcesz się zrobić kaleką i dostać na koniec kopa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to zapraszam. Jesteś tam tylko maszynką do pieniędzy a jak ci cos nie pasuje to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo za brama jest 100 chetnych na twoje miejsce.

wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Jak w kazdej firmie sa plusy i minusy ja nie narzekam.

rozsądny po fakcie

Nie polecam firmy(usunięte przez administratora)

pracus

proponuje zeby nie ograniczać się do stawki dla nowego pracownika, podajcie też stawkę dla pracownika z trzyletnim stażem, mistrza, kierownika zmiany no i dyrektora produkcji też by się przydało, przecież jesteśmy ambitni i wytrwali, no nie?

obecny

Jaka jest stawka zaszeregowania nowego pracownika?

xyz

mozliwosc to zawsze jest ale to zalezy od różnych czynników i nie możesz zakladać że akurat dla ciebie bedzie czekała umowa na stałe

Aaa

z umowami jest tak, że z tego co wiem, to głównie zlecenie

Aaa

do ideału to dużo jeszcze brakuje. To nie jest tak ze dają papiery na stałe ale robie jakiś czas, jest w miare stabilnie można coś zaplanować i względny spokój. Dla kogoś może to być za mało, ale ja jestem z tego zadowolony.

Aaa

Zmiany są tak jak piszesz ale mam też kilka słów to kolegi co pisze o zarobkach pracowałem w kilku firmach i jest tak ze nigdzie nie ma różowo czasem trzeba wargi zagryźć i to mocno. Co do pana prezesa to nie mogę jednego złego słowa powiedzieć bo bym skłamał. Mnie pomógł i to bardzo kiedy inni odmawiali i nie miałem żadnych widoków na stałą robotę i wielu jest u nas takich.

karny

na chwilę obecną firma niereformowalna kierownictwo wywala pracowników o byle co zarobki wachają się 1700 - 2000 3 zmiany na l1 szyby o masie ponad 160kg ładowane we dwóch (gorzej to zdjąć z lini) debilne pomysły kierownictwa są szybko przyjmowane najogólniej mówiąc wyzysk pracownika po kilku latach przepracowanych w tej firmie mogę powiedzieć jedno z braku laku i tak ludzie przyjdą i kierownictwo to widzi najlepiej żeby jeszcze pracować w niedziele być pod telefonem na każde wezwanie jaśniepanów (12h) a jak chce się wziąć wolne to mój boże co za tragedia szkoda więcej słów o pracy w tej firmie a zwłaszcza o PANU PREZESIE

Aaa

firma jakich wiele. to normalne każdy chce dużo zarabiać a zakład płaci podobnie jak inne w okolicy, ani mniej ani więcej. Jak się przykładasz do roboty, to masz efekty ja nie narzekam

ja

Nic się nie zmieniło dalej jest brud. Pomimo wykonywanej pracy każdy odpowiedzialny jest za sprzątanie. Oni udają że płacą my udajemy że pracujemy.

Mnie tam zarobki nie odpowiadały i zamieniłem Pilkingtona na Oknoplast - zagwarantowali mi stałe wynagrodzenie i zostałem od razu brygadzistą po tym jak opowiedziałem im o moim wieloletnim doświadczeniu w pracy przy obróbce szkła. Oknoplast uruchamia produkcję szyb zespolonych i potrzebuje doświadczonych pracowników którym jest w stanie zapłacić więcej niż Pilkington. Myślę że to jest szansa dla wszystkich tych którzy nie mogą się przebić z różnych względów w takich korporacjach jak Pilkington, a mają potencjał i predyspozycje żeby coś osiągnąć (na pewno można osiągnąć lepsze zarobki).

wlad

Czy coś się poprawiło. Mam chęć popracowaćw tej firmie czy warto starać się opracę w tak renomowanej firmie jak effector bo czytam żę to okropny bałagan czy ten niekompetentny kierownik już odszedł czy rodzina też ma mniej do powiedzenia. Dajcie znać.

Zostaw opinię o effector S.A. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie effector S.A.