EFFECTOR S.A.

Opinie o EFFECTOR S.A.

Alojzy

Syf, nic więcej...

kordelas

Dexter atmosfera fajna to może jest pomiędzy pracownikami na tym samym szczeblu(niedola łączy), ale w ogóle to "kiszka". Grupa Trzymająca Władzę nastawiona jest na zysk przez wyzysk. Strategia firmy oparta jest na maksymalizacji zysków i minimalizacji kosztów. To oczywiste. Ale odbywa się to nie poprzez systemy płacowe i pozapłacowe, innowacyjność , organizację pracy, tylko w sposób prosty, a nawet powiedziałbym prostacki, czyli "kroi się pracownika" z kasy na wszelkie możliwe sposoby. Napisałeś "fajne autko do użytku prywatnego ", szkoda, że zapomniałeś napisać o comiesięcznym haraczu za tą przyjemność. Zauważyłem Dexter, że jesteś osobą dowcipną. Napisałeś " czasami problemy logistyczne". Jeśli ciągłe dla Ciebie to, to samo co czasami, to mamy całkowicie odmienne zdanie na temat czasoprzestrzeni, czyli wychodzi na to, że jesteś kosmitą, a ja jestem "przyziemianinem". Co do Marcina G., to podzielam Twoje zdanie Dexter, aczkolwiek M.G. jest tak bliskim "satelitą" Grupy Trzymającej Władzę, że niestety czar pryska i rzeczywistość okazuje się szara.

Dexter

Dodam że jest w firmie spoko manager Marcin G. Kopalnia wiedzy i spoko facet.

Naughtybynature
@Dexter 27.06.2017, 18:09
Dodam że jest w firmie spoko manager Marcin G. Kopalnia wiedzy i spoko facet.

Dupowłaz i tyle, wiem bo przepracowałem tam bardzo długo, nie polecam firmy. Odradzam

mariusz

Witam wszystkich czy ktoś może podzielić się informacją jakie warunki mają przedstawiciele handlowi no i jaka atmosfera pracy jest w firmie? Z góry dziękuję za pomoc

Dexter
@mariusz 22.06.2017, 09:13

Atmosfera fajna.fajne autko do pryw użytku.ogolnie spoko firma.czasami problemy logistyczne ale gdzie ich nie ma.ogólnie polecam(byly pracownik) P.s. Sam odszedłem i to tylko ze względów prywatnych.

morsak
użytkownik zarejestrowany

oo nie wszystkie oferty zniknęły z tego co widzę, bo jeszcze we włoszczowej poszukują specjalisty do spraw obsługi klienta, szkolą wdrożeniowo i w trakcie pracy

ziomo

Odradzam wszystkim zainteresowanym!

olek

Bagno, bagno i jeszcze raz bagno!!!

Zostaw opinię o EFFECTOR S.A. - Włoszczowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EFFECTOR S.A.