FART-PRODUKT

Opinie o FART-PRODUKT

Aktualność
Witamy wszystkich użytkowników portalu szukających informacji na nasz temat :)

Rozpoczęliśmy rekrutacje na pracownika produkcji, zachęcamy Was do udziału , tutaj znajdziecie wszystkie szczegóły :
Firma Fart Produkt z Torunia zatrudni pracowników na produkcję Toruń • OLX.pl

Jeśli macie pytania - zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod nr tel. 539 533 484 - dzwoniąc, również możecie umówić się na rozmowę rekrutacyjną.

Kandydatom życzymy powodzenia! :)

Pozdrawiamy
Fart-Produkt

Niestety Nowy wpis

Na olx widełki do 5800 brutto a taka pensja na tym stanowisku (magazyn, produkcja) w ogóle nie istnieje bo idziesz na rozmowę masz wiele lat doświadczenia na podobnym stanowisku a jedyne na co możesz liczyć to najniższa krajowa plus co najwyżej jakaś mini premia za ciężka fizyczna pracę. Nie wierzcie w te kwoty z ogłoszenia. Byłem rozmawiałem i odniosłem wrażenie że poprostu szukają jelenia co nie będzie miał wyjścia i się zgodzi.

ona Nowy wpis
@Niestety

Tak potwierdzam!!! na żadne dodatki nie ma co liczyć-BEZNADZIEJA

Gość Nowy wpis

Praca jak każda inna. Poprostu trzeba pracować a nie ściemniać. Nadgodziny i soboty są to prawda ale dzięki temu można przytulić dodatkowo dobrą kase.

kk Nowy wpis

Tak potwierdzam OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM -Pensje na najniższym poziomie

Co możesz odradzić ,widać co jakiś czas wrzucają ogłoszenie,nie warto składać, cv?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie FART-PRODUKT? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Były

Pracowalem tam 3 miesiace,i o 3 miesiace za dlugo. Najgorsza firma ze wszystkich firm. Co tam sie wyrabia glowa mala. Omijajcie fart szerokim lukiem. Pensje smieszne i ciagle szatazowanie i zastraszanie pracownikow!!!!

Halina
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Jak mało pracy to zakaz nadgodzin .Za dwa dni musisz zostać bo ruszyły im zamówienia i spróbuj wyjść to zaraz telefon czemu ktoś wyszedł. Gdzie jest egzekwowoane prawo kodeksu pracy a Pan od bhp to nie widzi że po podłodze walają się pelne kartony i wystają metalowe części o które możesz się uderzyć tylko czy są buty ochronne za około 100 zł w którzy nogą poci sie po 15 minutach i masz odpazenia po 10 godzinach.Za wszystkie błędy winna jest produkcja nawet za duble robione przez biuro i za niewłaściwe rozpisane zamówienie. To są koszty dla firmy ale o tym się nie mówi. Jedna osoba wychodzi o 14 albo 15 i jest to normalne inna chce wyjść i obcinanie pensji albo wylatujesz. Najlepsze to podział produkcja papier szary toaletowy biuro biały. Ciekawe dlaczego ???

Mario

Niestety większość negatywnych komentarzy to prawda . Jeżeli tyrasz po 10 h w każdą sobotę i nie masz nic dopowiedzenia to jest okej . Ale jeżeli nie zrobisz każdej soboty nie zostaniesz parę razy to już każdy patrzy krzywo i wylecisz prędzej czy później. Wyjście na papierosa płatne zabierane z premi ( 10 zł ) , dodatki socjalne nie występują oprócz 100 zł na święta. Pracując na Towarowej czułem sie jak sardynka w puszce (ciasno i duszno). Jezeli chodzi o współpracowników to różnie ale da sie zauwazyc ze ci co pracują dłużej obgadują i wykorzystują tych z mniejszym stażem pracy . Ogólnie jeżeli pracowałeś w kilku firmach związanych z produkcją i masz porównanie to kariery tu nie zrobisz .

Dzień dobry.Mam kilka pytań na które nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi podczas rozmowy o pracę. 1-Jaka jest stawka za nadgodzinę? 2-jaka jest stawka za sobotę? 3-Czy są jakieś dodatki,bony,itd na święta np,Bożonarodzeniowe,Wielkanocne? 4-Czy firma przewiduje jakiś fundusz socjalny np.dopłata do koloni dla dziecka,wczasy tzw.pod gruszą ? 5-jak jest z urlopami-chodzi mi o to czy nie ma problemu z terminami urlopowymi? 5-No i na koniec czy dla pracowników sumiennych dobrze wykonujących pracę jest przewidziany jakiś dodatek finansowy w postaci premii?

@Kandydat

1.Stawka wynosi 27,5 -obowiązkowe w sezonie ,jeżeli nie będziesz przychodzić, wtedy występują konsekwencję w postaci zabieranja z premi 2.230 - Taka sama sytuacja jak z nadgodzinami 3. Pożal się Boże Narodzenie 100zł(żenada ,jeszcze oczywiscie z bólem serca ) 4.Social ? Nie dla ludzi z produkcji ,tylko dla ludzi wyżej postanowionych (Zarząd) - Śmieszne/ Żenada ,oczywiście dla ludzi usłyszących takie pytanie . 5. Jest problem ,jeżeli jest sezon .Akurat wakacje to na większości działów . 6.Jest na każdym dziale,ale zależy. A zalezy oczywiście na jakim dziale się znajdujesz .Po 3 miesiącach okresu próbnego. A co najważniejsze, jeżeli jesteś osobą ,każde wyjście na papierosów kosztuje 13 zł, oprócz przerwy . Jeżeli jesteś sumiennym pracownikiem ,ta praca nie jest dla ludzi twojego pokroju .Bez jakiego kolwiek szacunku ,nawet do najlepszych pracowników.Brak rozmów z pracownikami ,jak poprawić komfort pracy,brak rozmów na temat podniesienia zarobków w pracy . W razie czego ostrzegam , na twoje miejsce jest 10 a 0 kompetentych . Nieważne, że w razie odejścia dobrego pracownika muszą zatrudnić 2 lub 3 ,to temu dobremu nie dadzą podwyszki 200 czy 300 zł, wola zatrudnić 2 gdzie muszą pokryć koszty w wysokości 6,5 tys. Taka jest logia tej firmy

Potencjalny kandydat

Nie od dziś wiadomo że fart produkt to dno,typowy prywaciarz który idzie po najniższej linii oporu.... Toruń jest mały a wieści szybko się rozchodzą. Jeszcze kilka lat temu 2-3 wypłacali pieniądze pod stolem(nadgodziny, wszystko ponad najniższą), a szmacenie ludzi finansowo za najniższą krajową rządanie nadgodziny to norma do dziś! Życzę wam abyście latami nie mogli znaleźć rąk do pracy,a właściciel niech dzwoni po rodzinę i szmaci ich finansowo (4242 brutto)

on
@Kandydat

3-na święta Bożego Narodzenia 100zł i to z wielką łachą rzucone!!! na święta Wielkanocne nic- nawet nikt nie marzy 4-na kolonie dla dzieci figa z makiem Tak w ogóle to żenada

Annka

Nie polecam pracy w tej firmie!!!.Praca w ciężkich warunkach zwłaszcza latem,przymusowe nadgodziny i soboty.Atmosfera o którą dbają brygadziści i ich zastępcy fatalna.Musisz wyjść o 14 bo masz lekarza albo inną sprawę do załatwienia brygadzista ma zawsze problem i z wielką łaską się zgadza.(usunięte przez administratora).Zarobki są nie najgorsze o ile pracujesz codziennie po 10h i wszystkie soboty.Premi nie ma tymbardziej na początku.Pracodawca tylko szuka sposobu za co tu komuś zabrać pieniądze a to za spóźnienie,zaglądanie w telefon,za L4,dodatkowe wyjścia na papierosa też oczywiście płatne????.Jedyny plus tej pracy jak dla mnie to jedna zmiana.

Nijako

Potwierdzam negatywne opinie. Nadgodziny sa przymusowe a jak nie to nara. ponadto robi sie wiecej godzin niz przewiduje to kodeks pracy, pomijajac fakt ze pracodawca NIE MA PRAWA wymuszac nadgodzin oprocz 2 przypadkow ktore nie maja tutaj miejsca. Co do nadgodzin ktore powinny byc placowne tzw 50% to nawet tyle nie jest bo dostaje sie mniej niz powinno.(usunięte przez administratora)

Pracowałem a tej firmie ponad 2 lata .Jeżeli chodzi o samą pracę zależy na jakim dziale ale jakoś bardzo ciężka to nie jest . Bardziej męczące są te nadgodziny oraz soboty zwłaszcza w lato ponieważ na prdukcji normalnie brakuje powietrza zdażyło sie nieraz ze ktoś mdlał z tej duchoty . oczywiście możesz odmówić i nie przychodzić ale to wiąże się albo z wypowiedzeniem umowy albo z brakiem premi która i tak teraz jest śmieszna , bo prawda jest taka że im dłużej pracujesz tym mniej zarabiasz ze względu na to że premią pokrywana jest różnica w najniżej krajowej która co roku rośnie a zarobki są te same . Nigdy nie możesz być pewny ile dostaniesz wypłaty właściciel sam sobie robi jakieś wyliczenia w których mało kiedy coś się zgadza a ty potem musisz się prosić o pieniądze które Ci się należą. Organizacja pracy leży w każdym stopniu jeden wielki bałagan. Jedynym plusem według mnie tej pracy jest jedna zmiana pod warunkiem że nie masz nadgodzin bo inaczej i tak nie masz czasu dla siebie.

Rafi

No właśnie to jest to ściema totalna byłem osobiście zloztc cv do firmy na magazyn 15lat doświadczenia na wózkach wysokiego składowania propozycja niby 4242 zł tel do dziś brak nawet jak by zadzwonił odmówił bym w Bydgoszczy zarabiam ok 6 tys minus od tej kwoty paliwo to i tak wychodzi mi więcej jak tu z sobotami nadgodzinami

Magazynier ma zarabiać w przedziale 4 242 - 5 500 zł / mies. brutto. Ja mam pytanie takie, od czego zależy, czy jak wszystkie wymagania z ogłoszenia spełniam, mam UDT na wózki, to będę miał od razu od startu te pięć z kawałkiem brutto?

Xyz

Ja dzwoniłem na nr telefonu z ogłoszenia, dostałem informacje oczywiście najniższa krajowa wpisana w umowę (4242) plus nadgodziny i dwie soboty to wtedy jest do 5500 brutto o którym piszą w ogłoszeniu,człowiek z którym rozmawiałem twierdził że nie ważne że jestem doświadczonym magazynierem(około 10lat) dają oczywiście najniższa,bo to specyficzna praca produkcja rolet, bram.... Ja nie jestem zainteresowany takim dnem płacowy,i częstymi nadgodzinami za śmieszne grosze (stawka wyjściowa najniższą krajowa)

Potencjalny kandydat

Mój wpis z przed paru dni usunęli... Więc piszę jeszcze raz dla zainteresowanych. Dzwoniłem pod numer z ogłoszenia, dostałem informacje oczywiście najniższą krajowa w umowie (4242) nie ważne że masz uprawnienia doświadczenie w magazynie (ja 10lat) szef nie zapłaci nikomu więcej bo to specyficzna praca produkcja rolet,bram. Więcej najniższa w umowie plus nadgodziny i dwie soboty wtedy może się zbliżysz do 5500 o których piszą w ogłoszeniu (widełki). Moim zdaniem śmieszne grosze robiące z ludzi dno finansowe.(Ja oczywiście nie dotykam dna)Do kierownika z którym rozmawiałem przez telefon powiedz temu swojemu szefowi niech po rodzinę dzwoni,albo sam dzwoń po swoją rodzine i proponuj im ścierwo w postaci najniższej krajowej a nie obcych ludzi po ogłoszeniach szukasz.

Co znaczy trzy dni pracy i dziękuję... To co firma tylko szuka ludzi na 3 dni i do widzenia.Jak ma być tak to ja dziękuję składać tu papiery przyjść wdrożyć się poznać postawy i do widzenia szukamy następnego jelenia...Nie wiem czemu tak firma postępuje ale powinna napisać w obecnym ogłoszeniu zatrudnienie na 3 dni nie dłużej...!

@Zainteresowany

Chodzi im o to że to są 3 dni próbne aby zobaczyć czy się nadaję a jak tak to umowa na okres próbny

@Marta

Ciekawe czy faktycznie chodzi o to, żeby sprawdzić kandydata czy to tylko taki myk ... A dostaje się w ogóle umowę na te 3 dni próbne? Jaką? Są chociaż odpłatne?

@Zainteresowany

Jeśli znasz się na zegarku analogowym (to taki z tarczą) to zatrudnią.No i oczywiście na drugim miejscu jeśli chcesz naprawdę pracować.

A co ma ten zegarek do zatrudnienia? To jakoś specjalnie wymagana tutaj umiejętność? Załóżmy, że jestem sumiennym pracownikiem. Mogę w takim razie spokojnie liczyć na zatrudnienie? Jak wyglądają te 3 dni próbne, ktoś opisze?

Przyjdź, spróbuj. Praca jak każda, ale na pewno nie można się obijać. Jak po 3 dniach stwierdzisz, że to nie dla ciebie to dostaniesz pieniądze i tyle.

@Marcin

Hej, czyli to jednak nie jest tak, że firma specjalnie nie proponuje współpracy po tych trzech dniach? Tylko po prostu niektórzy nie spełniają wymagań? Masz może jakieś rady jeszcze? Jak tam w w ogóle stawki, ile teraz można dostać na rękę pracując na produkcji?:) Gdy ktoś jednak się nie obija, jak to nazwałeś, to może liczyć na dobre warunki? Np. premię?

Haha

Zegarek żebyś wiedział kiedy 10h pracy ci mija bo tyle się tam pracuje szczególnie na żaluzjach i roletach wewnętrznych

@Haha

A te 2 nadgodziny dziennie są płacone przynajmniej? I Ile? jeżeli tak, to ja akurat rodziny nie mam, do przedszkola nie muszę biegać, więc spoko. Pod warunkiem, że płacą :))

Czy w FART-PRODUKT poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Mira

W internecie udało mi się znaleźć ofertę pracy na stanowisko Pracownika Biurowego. Firma proponuje atrakcyjne wynagrodzenie w granicach od 3700 zł do 5200 zł brutto. Czy ktoś wie, co zrobić, żeby móc zarabiać tę górną granicę? :) Jeśli chodzi o dofinansowanie karty Multisport , Ubezpieczenia Zdrowotnego , to w jakiej wysokości ono jest? :)

Natson

A jak atmosfera na produkcji? Czytam opinie z przed roku, czy coś się zmieniło?

Denis
@Natson

Tez jestem ciekawy bo chciałbym się dostać na produkcje. Nie widziałem żadnych aktualnych ogłoszeń w sieci. A ty? Coś się pojawiło że pytasz o robotę na produkcji? Jakby co to daj znać.

Daro

Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej nie tak dawno był tu poszukiwany i widzę, że chyba znaleźli, bo ogłoszenie wygasło. Gdyby się pojawiło w przyszłości to zapytam, czy możliwa praca hybrydowa po okresie wdrożenia? Bo widzę, że podany zakres obowiązków można by było z powodzeniem wykonywać również w stylu home office. Napisali też, że oferują system szkoleń. Często one są i tak między nami może ktoś napisze, czy się przydają?

123patryk

Czy firma płaci za pierwsze trzy dni próbne

@123patryk

Tak, dostajesz kwit i idziesz do kadr gdzie wyplacaja ci kasę 370zl jakoś z tego co pamiętam

No to dobrze, że chociaż płatne.. Na wszystkich stanowiskach te dni próbne przeprowadzają? Czy tylko wybrane jakieś? W ogóle to jeśli pracownik się sprawdzi to zatrudniają bez problemu potem czy cisza? Bo nie chciałabym ewentualnie stracić czasu...

Teresa

Hej wszystkim :) Wpadłam na ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej, ale niestety spóźniłam się, oferta wygasła 2 miesiące temu :/ Ktoś był może na rozmowie? Lub dostał pracę? :) A może pracuje w dziale sprzedaży i da znać co tam, jak wyglądają warunki? Jak atmosfera, czy to nerwowa praca? Niestety w ofercie nie podano widełek, na jakie wynagrodzenie można liczyć na początku?

Zostaw merytoryczną opinię o FART-PRODUKT - Toruń

• Jak się pracuje w FART-PRODUKT?

Zobacz opinie na temat firmy FART-PRODUKT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FART-PRODUKT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FART-PRODUKT