FART-PRODUKT

Opinie o FART-PRODUKT

Filtruj opinie po kryteriach:

Teresa
 Opinia

Pracowałam w FART PRODUKT i Nie narzekam gdyby nie choroba może jeszcze bym pracowała. Nie jest tak żle ale trzeba pracować. A teraz chcę złożyć całej Załodze Swiąteczno Noworoczne Życzenia Zdrowia Pomyślności na dalsze Lata. Teresa.

Kasis
 Opinia

Kiedy przyjmują do pracy gdy maja dużo zamówień na wiosnę?

Fryzjer
 Opinia

Jedna z lepszych firm na rynku pracy. Praca może nie dla wszystkich (chodzi o ludzi z dwiema lewymi rękoma, leserach,obibokach itp.) Wypłaty przed czasem i co najważniejsze wyższe niż najniższa krajowa. Terminy najszybsze w całej Polsce. Przyjemne, miłe a przede wszystkim znające się na tym co robią Panie pracujące w biurze. Szef bardzo dobry, sprawiedliwy z ludzkim podejściem do człowieka. Wiadomo jak każda firma ma też swoje wady małe ale posiada. Chodzi tutaj m.in. o bałagan jeśli chodzi o recykling, bałagan na palcu działu bram garażowych, materiał leżący w przejściu (magazyn , na działach czy też placach), i te nieszczęsne wózki z rolet zewnętrznych (tańczą z nimi jak baletnice "Jezioro Łabędzie") wszędzie stoją i wszystkim przeszkadzają czy przejść pracownikom z panelami czy też po prostu wyrzucić śmieci jak się należy. Miejmy nadziej że te minusy wkońcu zostaną poprawione. POLECAM. Pracownik Moje sugestie dla FART-PRODUKT: Więcej imprez integracyjnych.

Opinia

Jeżeli jesteś pracownikiem, to co mógłbyś powiedzieć o organizacji pracy w przedsiębiorstwie FART-PRODUKT?

PAKO
@Administrator 20.03.2018 08:27

PRACUJĘ W TEJ FIRMIE PARĘ MIESIĘCY MIAŁEM TO SZCZĘŚCIE ŻE TRAFIŁEM NA DZIAŁ BARDZO DOBRZE ZARABIAJĄCY,CZYLI NA PRODUKCJĘ BRAM GARAŻOWYCH.BRYGADZISTA BARDZO SROGI ALE SPRAWIEDLIWY.NA INNYCH DZIAŁACH RÓŻNIE ALE NIE JEST NAJGORZEJ JAKO FIRMĘ POLECAM ZAROBKI CO NAJWAŻNIEJSZE OK I NA CZAS

Xxxxxxx
@PAKO 20.07.2018 15:24

Potwierdzam choć pracuję na innym dziale

Inspektor
 Opinia

Praca w nadgodzinach przez cały rok od pon do pt po 10h czasami i więcej każda sobota na 8h czasami i więcej zdarzają się pracujące niedziel. Płaca minimalna zarabiasz tylko na nadgodzinach. Premia to fikcja. Jedyny plus to fakt że sytuacja jest przedstawiona już na rozmowie.

Jerzy
 Opinia

Super firma, bardzo chciałbym tu pracować. Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Klient
 Opinia

Firma firmą pracować trzeba ale do ludzi powinno się mieć szacunek a szef powinien otworzyć oczy i co nie których brygadzistów wymienić bo to oni widać i słychać żądzą nie zbyt profesjonalnie ludźmi przez co widać jest taka rotacja. Żal mi ludzi którzy muszą się tam męczyć dla utrzymania rodzin. A ci co tak ładnie piszą o tej firmie to stawiam na to że są to pupile szefa albo rodzina bo nie rozumiem jak można być aż tak ślepym.

kandydat do pracy
 Opinia

Jakie zarobki na produkcji w firmie??

piecia
@kandydat do pracy 09.06.2017 12:03

Wynagrodzenia uzależnione są od kilku czynników i z tego co wiem wahają się od 2k do 4k miesięcznie na rękę. Pieniądze zawsze na czas.

Arek
 Opinia

Witam jakie warunki oraz zarobki na P.H i jaki samochód oferuje firma. dajcie znać

Xxxx
 Opinia

Praca nienajgordza, pracować trzeba jak wszedzie, wypłata na czas, niekiedy trzeba pracować do 16 jak jest dużo pracy, atmosferę oceniam na 5.

maniek
 Opinia

Witam wszystkich dostalem propozycje pracy w tej firmie wiecie moze czy cos sie zmienilo ?jak z zarobkami itp ?

Opinia

Ty wyżej jak się pod kogoś podszywasz to naucz się pisać .

Jacek
 Opinia

Nie polecam tej firmy najgorsza w Toruniu!! To co wyżej 6h nie chcesz robić więcej? To dyrektor i ukruci wypłatę:) Idziesz na papierosa ? Za każdego 10zl ci zabierze liczą dosłownie minuty!! Traf navdzial rolet zewnętrznych to spotkasz fryziera i styliste w jednym ODRADZAM

karol
 Opinia

Pracuje od 12 lat i jak czytam opinie powyżej to chce mi sie smiac. Ostatnio przyszlo kilka nowych osób bo roboty duzo i po kilku dniach się zawineli, bo duzo pracy. Ludzie komuna sie skonczyla- chcecie zarobić trzeba pracowac. Wiekszosc skladu sie nie zmienia,a jest to ponad 80 osób i w firmie atmosfera jest spoko. Ale wiadomo każdy ma swoje zdanie :)

Kevin
 Opinia

To co w tej firmie się wyrabia przechodzi ludzkie pojęcie, duża rotacja, przyjmują pracowników co chwile bo nikt tam wytrzymać nie może. Stawka 6/h i jeszcze masz być nie wiadomo jakim fachowcem. Traktowanie ludzi na poziomie zerowym, wyzysk i mobbing to główne hasła dla tej firmy. Gdyby nie to że jest taki rynek jaki jest to większość by uciekła, szef wykorzystuje sytuację na rynku i jest jak jest. Ogólnie odradzam pracy w tej firmie, zero życia, szacunku i wdzięczności za dobrze wywykonaną pracę!

Andrzej
 Opinia

Można zarobić ale trzeba się naharować. Jak są zamówienia to trzeba zostać po godzinach, nawet w soboty. Praca dla twardzieli, silnych jak wół, czasami nawet po 68 godzin tygodniowo. Jeśli chcesz odpękać swoje 8h i iść do domu, to nie jest praca dla Ciebie.

Johny
 Opinia

NAJGORSZA FIRMA W KTOREJ PRACOWALEM, PRACUJE SIE TAM PO MINIMUM 10 GODZ A W SOBOTE PO 8 GODZ, CZYLI JAKBYS PRACOWAL CALY TYDZIEN PO 8, MASAKRA, POCZATKUJACY PRACOWNIK MA NA START 6 ZL NA GODZ, I ZADNEJ UMOWY. GONIĄ LUDZI JAK WOŁY, TRAGEDIA I NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!

PAKO
 Opinia

SKORO TAKA BEZNADZIEJA TO CO TAM ROBIŁEŚ?LICZYŁEŚ NA JAKIŚ AWANS?WIDOCZNIE SIĘ TAM NIE NADAWAŁEŚ -BARDZO PRZYJAZNA FIRMA OCZYWIŚCIE DLA OSÓB SZANUJĄCYCH PRACĘ A NIE DLA NIEROBÓW POZDRO PAKO

Mateusz
 Opinia

Skoro pracowałeś kilka lat to nie mogło być tak źle :) ja nie narzekam, najważniejsze że wypłata na czas i nie minimalna. Pozdro

Heniek
 Opinia

Hm ja tam pracował em parę lat i totalna beznadzieja ten kto to napisał to musiał być pijany ludzie sami odchodzą i są traktowani jak woły robocze pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Marcin
 Opinia

Bardzo przyjazna firma. Praktycznie brak rotacji pracowników spowodowany dobrą atmosfera i dobrymi zarobkami. Szefostwo o bardzo ludzkim podejsciu, potrafiące zrozumieć problemy człowieka. Z tej firmy możesz tylko wypaść na własne życzenie tj. lenistwo, głupota, itp. Polecam i pozdrawiam. Szczęśliwie zatrudniony:)

Zostaw opinię o FART-PRODUKT - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FART-PRODUKT

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.