Opinie o FART-PRODUKT w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy FART-PRODUKT. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FART-PRODUKT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FART-PRODUKT w Toruń

viola19

Witam... Czy praca dla kobiet jest ciężka? No i czy mają prywatna opiekę medyczną? Pozdrawiam.

@viola19

cześć, dziękujemy za pytanie. Praca dla kobiet nie jest ciężka, dbamy o nasze Panie, są różne działy - na produkcji polega na składaniu mniejszych elementów oraz pakowaniu. Zapraszamy do udziału w rekrutacji, można umówić się telefonicznie 539 533 484 :) Opieka medyczna jest dostępna, finansowana w 50%. Pozdrawiamy Fart-Produkt.

Aktualność
Cześć! :)

Wiemy, że osoby zastanawiające się nad pracą u nas mogą mieć sporo pytań, na wiele z nim na pewno odpowiedział nasz Dyrektor Handlowy Marcin Szymanowski w udzielonym wywiadzie dla portalu GoWork.pl.

Zachęcamy do zapoznania się :

Pozdrawiamy
Fart-Produkt

Aktualność
Witamy wszystkich użytkowników portalu szukających informacji na nasz temat :)

Rozpoczęliśmy rekrutacje na pracownika produkcji, zachęcamy Was do udziału , tutaj znajdziecie wszystkie szczegóły :
Firma Fart Produkt z Torunia zatrudni pracowników na produkcję Toruń • OLX.pl

Jeśli macie pytania - zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod nr tel. 539 533 484 - dzwoniąc, również możecie umówić się na rozmowę rekrutacyjną.

Kandydatom życzymy powodzenia! :)

Pozdrawiamy
Fart-Produkt

JA

A w sezonie zimowym dużo jest pracy?

T
@JA

Zawsze jest sporo

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie FART-PRODUKT? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
ON

Mam nadzieje ze w koncu ktos sie dobierze do (usunięte przez administratora) Brygadziscie z działu Bram

On
@ON

No brygadzista z bram to fakt as jest niezły niedosc że się obija to jeszcze ludzi dojezdza

Kazimierz

Ogólna rzemada! Montuję te bramy i co dostawa, to większ chała! Zgrzewy puszczają, zamienione prowadnice, cuda na kiju, kołki w zestawie mają fi 6, a otwór fi 8. Wkręcanie- poezja!

Czy w FART-PRODUKT występują paczki/bony świąteczne?

Występują paczki dla dzieci od lat 2. Wartość paczki max 30zl. Bony, socjalne czy też wakacje pod grusza nie istnieje.

Kris

Pracowalem w tej firmie 6miesiecy praca moze nie ciężka ale tempo pracy jest szybkie trzeba cały czas robić żeby nie mieć pleców a gdy masz to wtedy uważają że słabo robisz i się nie nadajesz . Nawet problem z załatwieniem się w ubikacji bo wielce pani sprzątaczka myje podłogę 20 razy i zawsze wygania żeby jej nie chodzić chodź sama ciągle ścieme wali a to ciasteczko a to pogaduchy przy kawce .Ze właściciel tego nie widzi a czepiają się ludzi co starają się jak mogą .

Hary
@Kris

Kris trochę się z tobą zgodzę jeśli chodzi o sprzataczke wulgarna nie przyjemna . A praca taka sobie wymagają cudów jest taki rynek pracy ze można spokojnie wybierać i znalazłem lepsza prace .Przynajmniej teraz mam Spokój i cisze

Kriss77
@Hary

Dzięki za info. Widziałem dziś ogłoszenie na OLX, potrzebują na produckję. Chyba jednak poszukam innej firmy.

@Hary

A gdzie ten spokój i cisza jeśli można spytać?

JA
@Kris

Pracuję tam ,ale jakoś tak się złożyło że niczego takiego nie zaobserwowałem.

Steev

Pracowałem tam (ul.Towarowa os.Dębówa),wytrzymalem tam tylko 3 miesiące,sama praca sama w sobie jako tako,ale już towarzystwo to tragedia, chłopaki puszczą ciągle głośno muzę na hali, wykorzystują świeżaków do najgorszej roboty, Boże ile tam przez męską szatnie przelatuje "białych kresek" do noska. Same Dragi i Amfa.

Młody

Proszę o kontrolę brygadzisty działu bram chyba że on jest synem szefa i może nic nie robić.

Orion

Pracowałem tam kilka lat temu. Praca w sezonie (wiosna, lato) czasem daje w kość, ze względu na ilość zamówień, co przekłada się na szybkie tempo. Trzeba wtedy też często robić nadgodziny i trafiają się soboty. Jak się spisujesz to wypłaty są dobre. Nie wiem jak dziś, ale wtedy atmosfera była okej. Jeden z zakładów ze spoko ludźmi w większości. Pozdrawiam.

Pat

Witam czy orientujecie się czy dla kobiet również znalazła by się praca w Fart Produkt? Kobiety są przyjmowane czy praca raczej dla Panów?

Czyli w firmie można liczyć na brak rotacji? Szukam czegoś na stałe

Bardzo przyjazna firma. Praktycznie brak rotacji pracowników spowodowany dobrą atmosfera i dobrymi zarobkami. Szefostwo o bardzo ludzkim podejsciu, potrafiące zrozumieć problemy człowieka. Z tej firmy możesz tylko wypaść na własne życzenie tj. lenistwo, głupota, itp. Polecam i pozdrawiam. Szczęśliwie zatrudniony:)

Darek
@Marcin

Co ty chłopie za bzdury piszesz??? Może wtedy gdy do pisałeś tak było... tego nie wiem. Jestem ciekaw, czy nadal tam pracujesz? zweryfikuj to z perspektywy czasy, a teraz ja podzielę się swoją aktualną opinią na temat tego pracodawcy. Właściciel firmy to prostak i typowy gównozjad. Przy podpisaniu umowy na 3-miesięczny okres próbny (za najniższą krajową) obiecuje premię, płatne nadgodziny i podwyżkę przy podpisaniu kolejnej umowy po okresie próbnym. Rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. W firmie prowadzona jest podwójna księgowość i fałszowane są listy obecności. Codziennie pracuje się 10, a nie 8 godzin. Ponadto pracuje się w niemal każdą sobotę, a czasami także w niedziele. Jest zakaz wpisywania nadgodzin w oficjalną listę obecności, wynagrodzenie za przepracowane nadgodziny wypłacane jest "pod stołem", nie jest wykazywane w liście płac, a jego wysokość zależy od widzimisię i humoru właściciela firmy. Po okresie próbnym nadal pozostaje płaca najniższa krajowa. Nie ma obiecanej podwyżki i umowa jest na 12 miesięcy. Obiecana premia nie jest wypłacana w umówionej kwocie, a jest to argumentowane tym, że nowy pracownik, choćby nie wiem jak był dobry w tym, co robi i nie wiadomo jak chwalony i poklepywany po plecach, to nie może zarabiać więcej, lub tyle samo co pracownicy o dłuższym stażu. Wynagrodzenie za nadgodziny nadal wypłacane jest "pod stołem". Poza sezonem (w półroczu zimowym) nie ma nadgodzin i człowiek zostaje z gołą pensją w wysokości najniższej krajowej, co nie wystarcza na przeżycie. Atmosfera wśród pracowników w firmie jest fatalna, panuje straszna zawiść i robienie innym po złości (ale to już chyba nasza narodowa cecha znana na całym świecie). Szczególnie zawistni i wredni są brygadziści, a sam właściciel bardzo często dopuszcza się mobbingu/stalkingu. Na każdym kroku i przy każdej okazji uświadamia i przypomina pracownikom, że może ich zwolnić bez podania przyczyny. Jeśli mogę wpłynąć na Twoją decyzję, to nie polecam Ci tej firmy. Poszukaj sobie uczciwego pracodawcy, bo ten to (usunięte przez administratora) i za nic ma ludzi. Żeby rozwiać Twoją wątpliwość dodam na koniec, że gdybym nie był wystarczająco dobry w tej pracy, to pracodawca nie zaproponowałby mi przedłużenia umowy po zakończeniu okresu próbnego. Po zakończeniu umowy na okres próbny, dokładnie po miesiącu od podpisania umowy na 12 miesięcy, rozwiązałem umowę z firmą FART PRODUKT w trybie natychmiastowym z powodu rażącego naruszenia przepisów kodeksu pracy i brak wynagrodzenia za przepracowane godziny nadliczbowe.

Xxx
@Darek

Piszecie panowie prawdę o firmie bo ci ci piszą kłamstwa jak pięknie jest w Fart .(usunięte przez administratora)

Dobry pracownik

Witam ,orientuje się ktoś może jakie zarobki są od nowego roku? I czy nadgodziny są płacone 50% jak jest płacona sobota no i ewentualną niedziela? Z góry dziękuję za info pozdrawiam :)

Gghhh

Jakie zarobki są w tej firmie na ile zmian

Czyli dla kobiet jest to ciezka praca fizyczna tak?

@Paweł

Nie kobiety mają dobrze nie pracuja fizycznie

Jakie są mocne strony pracodawcy FART-PRODUKT?

Fryzjer

Jak chcesz sobie w ciepełku przebimbać 8 godzin, to nie masz czego tu szukać. Dobre pieniądze ale za ciężką pracę. Jeśli chcesz zarobić, to zarobisz. Niestety aby zarobić, to trzeba najpierw się nauczyć, a to nie przychodzi od razu.

ktos

czy firma zatrudnia kobiety na stanowisko produkcyjne ?

Mark Cukerberg

Czy firma aktualnie prowadzi rekrutacje na stanowiska produkcyjne ?

Zostaw merytoryczną opinię o FART-PRODUKT - Toruń

• Jak się pracuje w FART-PRODUKT?

Zobacz opinie na temat firmy FART-PRODUKT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FART-PRODUKT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FART-PRODUKT
3.2/5 Na podstawie 13 ocen.

FART-PRODUKT