BUDMAT

Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie o BUDMAT

Hanna

@kirie to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. Co więcej możesz napisać o plusach pracy w tym miejscu? Jesteś jeszcze pracownikiem BUDMAT? Chętnie poznamy Twoje aktualne doświadczenia z firmą.

robert

czemu od razu złowroga @kros? Może pracownicy zwyczajnie nie wiedzą o tej stronie

kirie

witam, to solidna firma nigdy z wynagrodzeniem się nie spóżniali. Trzeba rzetelnie pracowac i wtedy jest super. organizacja hm, jak na warunki Ostrowieckie super. Cv można złożyć polecam. Kirie

Co racja to racja. Szkoda czasu na niepoważnych ludzi.

ja

Dziwna firma. Na pierwszy rzut oka wszystko super, ale organizacja i sposób wynagradzania jest co najmniej dziwny. Warunki na początek fajne, a po sezonie ( usunięte przez administratora )

odbyt

( usunięte przez administratora ) dobrze jak sie na rumunie jezdzilo ale 2, 3 lata temu. dzis jest( usunięte przez administratora )a kierownictwo traktuje pracownika jak ( usunięte przez administratora ), co zreszta prezes powiedzial kierowcą na zebraniu. jazda na ukraine skonczyla sie tym ze wszyscy kierowcy wylatują, bo przeciez na wyjazd na ukraine nic nie kosztuje, kierowcy podobno "wymywslili" sobie jakies koszta a przeciez nikt tam zadnych lapowek nie daje na granicy:) pozdowionka i jak najdalej od tej firmy

ble

najgorsza firma na swiecie

Polecam jak najbardziej Solidna Firma !!

Zostaw opinię o BUDMAT - Ostrowiec Świętokrzyski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUDMAT