Opinie o Okna Wiśniowski (Grupa Wiśniowski Sp. Z O.O. S.K.A.) w Wielogłowy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. w Wielogłowy

Długi

Witam a czy kierownik wydziału K006 weźmie się w końcu do pracy i zrobi porządek z tymi palaczami po kątach i toaletach niech sobie przypilnuje może swojego pupila pieska na posyłki i sprawdzi że chodzą to toalet na papierosy i za regałami też palą a tak to zastępca brygadzisty siedzi na lini za stolikiem i rośnie świnią w oczach za nie długo zgiąć się nie będzie mógł i może niech mu firma kupi większe spodnie bo jak kucą to (usunięte przez administratora) wychodzi na zewnątrz już wiadomo dlaczego takie auto kupił bo inne nie dało rady go wozić , a z drugiej strony na goworku przydało by się żeby do opinii dawać zdjęcia to by można było pokazać jak toalety wyglądają po palaczach a te biedne sprzątaczki muszą to sprzątać i wdychać cały dzień ja bym kazał takiemu palaczowi na kolanach sprzątać i szczoteczka czyścić podłogi

@Długi

Szanowny Panie, dziękujemy za zgłoszenie nieprawidłowości. Przekażemy informację do odpowiednich osób, by zweryfikowali incydent. W razie podobnych sytuacji, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z przełożonym, by usprawnić procesy. Informujemy, że w celu profilaktyki zdrowotnej naszych pracowników, na terenie obowiązuje całkowity zakaz palenia. Informują o tym zarówno komunikaty na tablicy informacyjnej, jak i oznaczenia we wszystkich działach i w budynku głównym. Z poważaniem, ZESPÓŁ WIŚNIOWSKI

Witam. Po tym jak zobaczyłem dzisiaj kwitek z wypłaty ręce mi opadły. Drogi zarządzie czy wy zdajecie sobie sprawę z tego jak trudno dziś żyć za tak marną wypłatę jaką oferujecie swoimi pracownikom? To jest niedopuszczalne żeby w firmie która na prawo i lewo wychwala się jaka jest to porządna i szanująca swoich pracowników zarabiać marne grosze. Chyba widzicie jak wszystko poszło do góry więc najwyższy czas dźwignąć też stawki. Chyba że tego nie macie zamiaru zrobić to powiedzcie to otwarcie bo trzeba będzie zmienić pracę i to nie tylko moja opinia.

Fizol

Ale czemu te 90% z hali nie idzie do biura skoro są tak super wyszkoleni i kompetentni? Czemu nie złożycie chociaż CV skoro praca w biurze to usłana różami droga kariery polegająca na siedzeniu i nic nie robieniu? Nie pierdziel o plecach, bo do biura możesz się dostać na luzie jeśli masz kwalifikacje i potrafisz obronić się wiedzą na rozmowie kwalifikacyjnej. Co? Ferszalunek do pleców ci przyrósł czy jaka inna wymówkę masz? Zacznijcie szanować się między stanowiskami, a nie tylko patrzycie ile kto zrobił chociaż widzicie może z 5% wkładu w firmę innych osób.

Zębaty

Zarobki oraz benefity sprawiają że w porównaniu do konkurencji (może poza Fakro) praca w tym miejscu jest całkiem dobrym wyborem. Jedyny mankament to niesprawiedliwość na stanowiskach gdzie jeden siedzi na telefonie cały dzień a drugi haruje, a często ten pierwszy więcej zarobi. Opinia oczami pracownika K27.

Pracownik FAcRO
@Zębaty

U nas jak najbardziej jest super, firma kondycyjnie jest super i życzę Wam również tego. Jesteśmy poniekąd mocarstwem produkcyjnym w Polsce i na świecie więc możecie się "wiśnioki" od nas wiele nauczyć. Dobrze myślący, perspektywicznie i przewidywalnie myślący zarząd to podwalina sukcesu firmy teraz, zaraz i kiedyś.

Wszyscy szukają problemów nie tam gdzie są. Dlaczego atakowanie innych tak łatwo nam przychodzi w sieci?. Jestem pracownikiem który pracuje już długie lata. Nie patrzę na innych tylko na to co ja wykonuje. Płace są coraz gorsze to fakt ale zastanówcie się dlaczego tak jest?. Zadajcie sobie pytanie czy tacy jesteście idealni w wykonywaniu swojej pracy. Przecież tutaj nikt nikogo nie trzyma na siłę. Człowieku jeden z drugim zwolnij się jak ci nie odpowiada. Kadra zarządzająca zasłania się kryzysem w firmie co moim zdaniem jest bzdurą. Szef wie tyle sam zaobserwuje albo ktoś mu powie i jak widzi osoby które siedzą na telefonach zamiast pracować to się wkurza i ma racje. Czy też chcielibyście płacić komuś za siedzenie jakby to była wasza firma ?. Każdy by na jego miejscu zachował się tak samo. Dlatego dla tych wszystkich którym nie pasuje mam receptę. Złóżcie wypowiedzenie i rozwijajcie się albo w swoich firmach albo u innych pracodawców jak tutaj nie widzicie możliwości.

Blondyn
@Rudy

(usunięte przez administratora) dziale tam jest totalna samowolka kawaler robi co chce chowa się za regałami 5ss godziniaze ściemniają po 10godz czy jest potrzeba czy nie najważniejsze są godzinki bo można firmę naciągnąć

Misiek Nowy wpis

Czy bd rozdawane jakieś podarunki z okazji 35lecia firmy tak jak było na 30stce pozdrawiam

Rysiek Nowy wpis
@Misiek

Ktoś odpowiedział ale jak widać cenzura i nie można mówić na głos ????

Stefan Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 godzin.

Od kiedy to kierownik K064 chodzi w soboty do pracy ? Bo tak się chwali szefowi.

Szybki

Ty na pół etatu robisz? Takiej (usunięte przez administratora) wypłaty to ja nie wziąłem od 2 lat co najmniej. Spokojnie koło 6 da się tu zarobić jak się nie jest lewym

Kasa Nowy wpis
@Szybki

Za 260 godzi

Pracownik mag-135

Drogi zarządzie! Pracownicy na spawalni proszą o zakup wentylatorów, ponieważ lato w tym roku jest wyjątkowo gorące a do tego podczas spawania wytwarza się dodatkowe ciepło, o stroju spawacza nie wspomnę. Inwestycja niewielka a na parę lat. Z poważaniem pracownicy K002.

Spawalnia
@Pracownik mag-135

Żeby przypadkiem Ci nie dali tych wiatraków???? oni zadowoleni bo klimy mają w biurach a reszcie już może pot się lać.. a ludzie słabnął coraz częściej. Przy takich upałach zależy się dodatkowa przerwa i dodatkowe napoje i grozi kara za niestosowanie się do tego więc... Ale niestety liczy się tylko " więcej i więcej" a pracownik traktowany jak robot. Pozdro.

Bardzo spokojna i rzeczowa rozmowa, jedynym - bardzo dużym - mankamentem jest fakt braku jakiegokolwiek kontaktu po jej przeprowadzeniu. Jeżeli na zakończenie pierwszego etapu rekrutacji podaje się informacje, że kontakt będzie do konkretnej daty i później go nie ma to ciężko jest traktować potencjalnego pracodawcę poważnie.

Brak

logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
Wyplaty

Dzień dobry. Skoro zespół firmy Wiśniowski tak chętnie się wypowiada chciałbym tylko zapytać, czy to normalne, ze na większości działów tzw. Specjaliści, bo tam mają w zwyczaju mówić o nas brygadziści i kierownicy, zarabiają marne grosze porównywalne do pensji w biedronce i lidlu? Czy tam też pracują specjaliści?

Xyz
@Wyplaty

Mnie to bardziej interesuje temat gdzie podziewają się premie za osoby które w danym miesiącu są na chorobowym? Bo na pewno nie są rozdzielane między osoby, które zapełniają dziure za 3-4 nieobecne osoby. Te pieniądze giną czy są przeznaczone na inne cele, typu jakieś nietrafione pomysły na dziale? Raczej nie są przeznaczane na dofinansowania do rozwoju pracowników o które niekiedy się ubiegamy. W takim razie gdzie są - to pytanie do hr.

K
@Xyz

Majstry rozdają nierobom, czytaj „zastępcom” co zaangażowania jak i wiedzy poniżej zera. Najczęściej tacy to cały dzień przeziewają i sprawiają dobre wrażenie, żeby tylko się pokazać przed dyrekcją czy kierownikami, a resztą gardzą i szukają wymówek dlaczego słaba premia.

@Wyplaty

Dziękujemy za odpowiedź. Wynagrodzenia w naszej firmie ustalane są w oparciu o kwalifikacje, doświadczenie oraz odpowiedzialność na poszczególnych stanowiskach. Regularnie monitorujemy rynek pracy i staramy się, aby nasze wynagrodzenia były konkurencyjne i sprawiedliwe. Jeśli masz konkretne obawy lub sugestie dotyczące wynagrodzeń, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem HR. Chcemy, aby każdy pracownik czuł się doceniony i miał możliwość rozwoju zawodowego.  Jednocześnie informujemy, że w naszej firmie pojawiają się podwyżki w każdym sektorze firmy oraz oferujemy sporo benefitów, docenianych przez innych pracowników. Z poważaniem, ZESPÓŁ WIŚNIOWSKI

@Zespół WIŚNIOWSKI

Chyba parsknę śmiechem ???? Doceniają pracowników w oparciu o doświadczenie i kwalifikacje. Nie wiem kto to pisał ale chyba ktoś kto nie ma zielonego pojęcia co dzieje się w tej firmie.

K002

Skoro Zarząd firmy WIŚNIOWSKI wypowiada się tak aktywnie, chciałbym się zapytać jako pracownik wydziału K002 dlaczego nowy kierownik spawalni oraz krajalni obcina po 100 złotych z premii za każdy dzień krwiodawstwa? To jakiś żart. @Pracodawca

Nierząd
@K002

Witam, ponieważ oddajesz żeby mieć wolne a nie z dobrej woli. Dziękuję pozdrawiam.

To oddaj krew i przyjdź do pracy skoro nie oddajesz dla darmowych dni i będziesz miał premię

Prawy

To musiał napisać jakiś (usunięte przez administratora) a jedyne kto mi przychodzi do głowy to kierownik spawalni, ewentualnie jego brygadzista. Błażeje narobili zmian takich że się teraz nie wyrabiają. Brawo Wy 5Sy- śmiech.

@K002

Krew oddaje się honorowo nie dla pieniędzy. Dawniej był jeden dzień wolny i chyba 70 zł. Teraz dwa dni wolne za które dają 700 zł co najmniej to jeszcze źle. Takie to honorowe oddawanie krwi.

A jednak FAKRO.

Widzę po waszych opiniach że dobrze zrobiłem że wybrałem Fakro zapewnią dojazd do firmy. Benefity dofinansowanie na wycieczkę dla rodziny. Premie dobrze płatne soboty. Miałem mieszane uczucia mimo że też jeden robi 2 stoji ???? ale zrobisz swoje I do domu ???? pozdrawiam.

Tragedia
@A jednak FAKRO.

Ja tego nie rozumiem albo jestem (usunięte przez administratora)były niby podwyżki a pensja nic się nie zmieniła nagle magicznie zmniejszyła się premia ... A odnośnie benefitow to przez to są ale dla wybranych nierobów pociotków reszta ma na nich pracować pozdrawiam i odradzam pracę tutaj ja sam się zwalniam i każdemu życzę tego samego ;) pozdrawiam pracowników (usunięte przez administratora)

@Tragedia

Podwyżki były, ale co z tego skoro pomimo wzrostów w sprzedaży premia mniejszą niż w analogicznym okresie w roku ubiegłym. Może wypowie się ktoś? Myślicie, że macie doczynienia z (usunięte przez administratora)? Skoro wy tak, pracownicy w jakiś stopiu sobie to odbiją! Każdy w jakiś inny sposób! Chcecie robić z ludzi (usunięte przez administratora) to pracownicy zrobią z Was!!!

Aluminiorz2

Najmniej odpowiedzialne stanowisko na wydziale.... Taka robotę mogli by wykonywać uczniowie a nie pracownik który bierze dodatki i uwaga jeszcze się nie wyrabia bo pracuje po 12godzin i każda sobotę naparza ???? Pomijając fakt że pol dnia przegada i pojeździ pustymi wózkami

S5

Wszyscy tak narzekamy jak to jest źle.. , ale przypominam do jakiej porażki produkcyjnej przyczyniło się właśnie s5 z Panem błazejem na czele dla zarządu ładnie pięknie statystyki mistrzowskie wydajność pracownika wzrosła nieprawdopodobnie czasy które zostały podane w dokumentacji na chwilę obecną czynią jakże tą potężną firmę drugą Koreą północną , zmierzam do tego że nim się nie obejrzycie państwo w rzaządzie to obudzicie się z ręką w nocniku razem z Panem Błażejem wtedy sobie pogratulujecie a to już wiele czasu nie zostało i choćbyście na siłę próbowali ściągać młodych ludzi do pracy nikt tego tempa czasomierza na dłuższą metę nie wytrzyma ludzie szukają spokoju a wy probojecie ich wyciskać jak w sokowirówce

Sr.M na 5s
@S5

5s to największe marnotrastwo pieniędzy w tej firmie. Nikomu nie potrzebne sztuczne stanowisko szukające na siłę „błędu”, żeby tylko w raporcie comiesięcznym wykazać. Każdy się z was śmieje i ma w głębokim powtarzaniu, nawet osoby „wyżej” postawione. Pan Andrzej jakby wiedział jak się marnują jego pieniądze to już dawno by pozwalnial tych nierobów,

Niczego winny
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Pytanie do P. Diany P. Pracowanie po 9h od 5 do 14 jest spoko gdy są plecy, lecz jak pracownicy chcą pracować od 5 do 13 bo padają chłopy jak kafki od temp. to już totalny zakaz. I nie ma możliwości wogole tego zorganizować. Jak można pracować od 5 ? Usłyszeliśmy ostatnio po pytaniu czy możemy od 5 zacząć do 13, to że sobie możemy wolnej pracować... ale do 14 od 6. Kulturalnie pytam jak to jest! Pozdrowienia od spoconych pracowników

Pomocnik od fal radiowych
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Witam, skoro hr tak ładnie się tutaj wypowiada, to mam jedno pytanie? Dlaczego firma Wiśniowski toleruje, pozwala dalej pracować (usunięte przez administratora) w firmie. Dlaczego takie osoby dalej pracują?

Wera

Bardzo patrzą na to, kto jaki ma dyplom? Niby w ofercie Technolog Przygotowania Produkcji poziom szkoły tak nie ma znaczenia ale mam nadzieję, że nie patrzą gorzej i nie segregują ludzi co studiów nie mają tak jak to było w mojej poprzedniej firmie niestety. Dużo pytań o to w ogóle?

Zespół HR WIŚNIOWSKI
@Wera

Szanowna Pani, dziękujemy za zainteresowanie naszym procesem rekrutacji. Zgodnie z zakresem stanowiska „Technolog Przygotowania Produkcji” oczekujemy wykształcenia średniego lub wyższego technicznego, w tym podstawową znajomość procesów projektowania oraz projektowania oprzyrządowania technologicznego. Dodatkowo zwracamy uwagę na znajomość rysunku technicznego, umiejętności tworzenia dokumentacji technologicznej oraz znajomość oprogramowania CAD. Więcej informacji dot. opisu stanowiska znajdziesz na naszej stronie, w zakładce Kariera. Każdy pracownik jest traktowany w naszej firmie indywidualnie i z uwzględnieniem jego doświadczenia. Zachęcamy do procesu, by poznać firmę WIŚNIOWSKI osobiście. Z poważaniem, Zespół działu HR WIŚNIOWSKI

Pająk

Często spotykam się z sytuacją, że pracownicy w wieku emerytalnym nie przechodzą na emeryturę, blokując miejsca pracy dla młodszych. Dodatkowo, mimo że narzekają na niemożność dźwigania ciężarów, po pracy wykonują ciężkie prace fizyczne ,co może być związane z różnicami w rodzaju wysiłku i motywacji. Czy ktoś ma podobne obserwacje lub przemyślenia na ten temat

Prawie Emeryt
@Pająk

Gdzie ty tak często spotykasz tych narzekających emerytów??????? I jak byś mógł jeszcze wyjaśnić o co ci chodzi w tym zdaniu; "po pracy wykonują ciężkie prace fizyczne ,co może być związane z różnicami w rodzaju wysiłku i motywacji" -bo z racji wieku nie bardzo rozumiem co to znaczy???? I nie jest to narzekanie prawie emeryta a tylko uprzejma prośba

@Pająk

Szanowny Panie, dziękujemy za podzielenie się Pańskim spostrzeżeniem. Rozumiemy, że temat zatrudnienia budzi wiele emocji. Jednak w firmie WIŚNIOWSKI doceniamy wszystkich pracowników - zarówno młodych, jak i doświadczonych - każdy pracownik wnosi unikalne perspektywy do naszej organizacji. Widzimy konieczność tworzenia środowiska pracy dostosowanego do możliwości pracownika, m.in. poprzez elastyczne przejście na emeryturę, ale i możliwość pozostania na stanowisku z przyczyn pasji do zawodu czy potrzeb finansowych. Delegujemy też zadania do możliwości fizycznych pracowników w taki sposób, aby każdy mógł pracować w sposób bezpieczny i efektywny. Jesteśmy jednocześnie otwarci na sugestie - prosimy o kontakt w tym celu: etyka@wisniowski.pl. Z poważaniem, ZESPÓŁ WIŚNIOWSKI

Długi

@Długi

Taka informacja dla dyrekcji żeby się przyglądnęli kierownikowi tego wydziału i brygadziście ponieważ pewne życzy można sobie zamówić z produkcji na usługę i pewna osoba z ubiadu która mieszka niedaleko garbisu poniżej po przeciwnej stronie pobiera takie nie rejestrowane rzeczy jak fotokomórki, nadajniki, odbiorniki, czy akcesoria i pakuję do paczek na indywidualne zamówienia, ktoś zamawia u niego akcesoria do bramy, a do paczki się dodaje inne rzeczy i nikt tego nie sprawdza, wystarczy sprawdzić szafkę tej osoby co ma ile ma zeczy których nie ma w wykazie jego stanowiska, choć pewnie po dzisiejszym wpisie będzie robił porządki ale ciekawi mnie ile takich osób z rodziny z ubiadu tak robi

SMS
@006

Zajmij się sobą i swoimi problemami. Zajmij się swoim małżeństwem, a nie swoją grubą kochanką, z którą oboje się nakręcacie ,ona nie spełniona a Ty chcesz się jej podobać !

Radyjko

I ma się dobrze podobno ma dostać awansik. Nie mi to oceniać, ale dlaczego tacy ludzie robią w tej firmie??

SMS?
@SMS

To ten co kabel od radia uciął i falę radiowe zakłócał transmiterem ? Gościu powinien wylecieć na zbity pysk a nie na inny dział ! A jego koleżanka nie odnajduje się w grupie tylko przesiaduje rano na jego starym stanowisku ! Pewno tęskni . Narzekają że tak źle ale jakoś nie potrafią zmienić pracy

@006

Szanowny Panie, bardzo dziękujemy za podzielenie się oberwacjami. Takie zgłoszenia traktujemy bardzo poważnie, dlatego podejmiemy kroki w celu zbadania sytuacji. Z poważaniem, ZESPÓŁ WIŚNIOWSKI

Stołówka

Czy ktoś może w końcu zrobić porządek z pracownikami na stołówce gdzie zawsze jest wyścig o jedzenie szczególnie o bulki. Lakiernia spawania przybiegają zaraz po dzwonku i jak szarańcza wszystko biorą a potem trzeba szukać wolnych porcji po stołach i nikt się nie przyznaje. To już trwa kilka miesięcy.Nie wiem czy im żony w domu jeść nie dają ale czas coś z tym zrobić.Może rozkładać po stołach wcześniej ? Może na innych wózkach opisanych działem ? Nie mówiąc o sytuacjach gdzie sa jakieś dodatkowe (nogi z kurczaka czy pierogi itp) na stole żeby każdy sobie mógł wziąć jedno,to tak się rzucają że zostają same kości .Nigdy nie widziałem czegoś takiego (usunięte przez administratora) jakich mało. Nie wiem jak można mieć tupet do tego żeby komuś zabrać porcję i chować a samemu zjeść 2-3.

@Stołówka

Szanowny Panie, dziękujemy za zgłoszenie nieprawidłowości i szczerość w wyrażaniu swoich obaw. Zależy nam, by stołówka zakładowa była miejscem kultury i szacunku do siebie nawzajem. Dlatego podejmiemy kroki monitorujące incydent, by ograniczyć jego występowanie. W razie podobnych sytuacji, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z przełożonym, by usprawnić procesy. Z poważaniem, ZESPÓŁ WIŚNIOWSKI

Susuł

Ja to z całego serduszka chciałbym podziękować za to że mogą pracować w tak wspaniałej firmie. Dla samego jedzenia tutaj warto przychodzić. Atmosfera jest niesamowita. Ta praca to spełnienie wszystkich moich najskrytszych marzeń. Ku chwale wiecznego Aluminium żeby ta firma trwała do końca świata i jeden dzień dłużej.❤️❤️

@Susuł

Dzień dobry, serdecznie dziękujemy za pozytywną opinie. To dla nas ogromna motywacja do dalszego działania i doskonalenia naszych procesów. Pracownicy firmy WIŚNIOWSKI to siła naszej organizacji i dołożymy wszelkich starań, by oferować najlepsze praktyki socjalne. Z wyrazami wdzięczności, Zespół WIŚNIOWSKI

Anonim69

Jest kilka ofert na stronie. Zainteresowało mnie stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży/Ofertowania. Dacie info jak wygląda praca w tym dziale i czy warto się tam ewentualnie cisnąć?. Miał ktoś styczność konkretnie z tym stanowiskiem lub działem i mi podpowie na jak wyglądają zarobki, jak wygląda proces rekrutacyjny i weryfikacja biegłości w językach?

@Anonim69

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Aktualnie rekrutujemy pracowników na kilkanaście stanowisk, w ramach rozwoju firmy w obszarach wspomnianej sprzedaży, serwisowania, obsługi posprzedażowej, produkcji, ale i obsługi inwestycji czy rozwoju produktów. Jako specjalista ds. sprzedaż/ofertowania kandydat będzie odpowiedzialny za profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów, sporządzania ofert, jak i obsługę procesu zamówień i kontaktu z klientem. Pełny zakres obowiązków i opis stanowiska znajduje się na www.wisniowski.pl w zakładce kariera. Zachęcamy też do mailowego kontaktu z naszym działem rekrutacja@wisniowski.pl w celu wysłania CV i porozmawiania z naszym specjalistą.

Witam wszystkich, chciałbym zapytać jak wyglądają zarobki na lakierni proszkowej? Chciałbym tam pracować w swoim zawodzie obecnie pracuje w Warszawie mój dochód to 9tys zł netto miesięcznie zastanawiam się czy mi się opłaca przeprowadzać i co najważniejsze to jaka atmosfera panuje ze strony kierownictwa i brygadzistów oraz pracowników. Dziękuję za udzielenie odpowiedzi

@Nowy

9000 zł masz za dwa miesiące nawet za trzy w zimę atmosfera fatalna wszyscy skłóceni jedni nadają na drugich po prostu fatalnie nie polecam

Ty

Na lakierniach wiedza majstrów o robocie przeraża, a zastępcy to dobrze grające podmioty ściemniające pracujące tylko do przerwy aż Pani dyrektor przejdzie i zobaczy jak się bardzo angażują, o okrojonych możliwościach i umiejętnościach pracy, faworyzowane i nietykalne przez majstrów. Tak w skrócie

Pewniak
@Nowy

Odradzam w 100% jest jeden zastępca taki straszy gościu myśli że pozjadał wszystkie rozumy i znęca się nad pracownikami (szybki) i jego podwładny jeden z liderów który obgaduje każdego nawet jego jak go nie ma w pobliżu a po wszystkim idzie do biura i klepie majstra po ramieniu i wszytko opowiada. Zdecydowanie nie polecam. Mam nadzieję że karma kiedyś na tych dwóch trafi

Pedro Pedro

Chyba wiem o kogo chodzi niestety przez układy niema ludzi ogarniętych na wysokich stanowiskach jak majster jest nie kompetentny wszystko się wa9li na lep. Jak Wilk dowodzi stadem Owiec jakoś to idzie ale jak baran dowodzi stadem wilków nic z tego nie bedzie

Xyz

Jak przebiega proces awansu na lakierni? Liczy się staż pracy wiedza wykształcenie ??

Zwykły pracownik
@Xyz

Awans na malarni proszkowej jest procesem długotrwałym. Staż pracy jest bardzo ważny, musisz przez ten czas narobić znajomości oraz wyróżniać się mocnym charakterem żeby móc bez zawahania niszczyć psychiczne pracowników. Nieoceniona jest duża znajomość, wiedza na temat procesu produkcji na lakierni. Każdy brygadzista lub zastępca pracował na wszystkich możliwych stanowiskach działu. Wykształcenie również jest ważne, najlepiej średnie lub wyższe, na tak ważnym stanowisku trzeba umieć się mądrze wypowiadać nie używając dialektu. Brygadzista powinien wierzyć w to co mówi żeby nie trząść się w trudnych chwilach. Niestety nasze perełki z wykształceniem niepełnym podstawowym jedynie co potrafią to latać niczym sokół i szukać problemów tam gdzie ich nie ma.

Szarobury
@Zwykły pracownik

Dokładnie. Jest tyle osób, które potrafią się wysłowić, mają wykształcenie i wiedzę w danej dziedzinie, ale nie wchodzą nikomu do ty.ka i nie mają szans na jakikolwiek awans. Widać po wpisach, że na halach pracują nie tylko osoby po zawodówce czy liceum ( i nie mam się za osobę lepszą od nich). Ale tutaj liczy się jak bardzo umiesz temperować podwładnych, im bardziej się boją tym łatwiej nimi manipulować..Dawniej ludzie mówili z dumą, że tutaj pracują, teraz z dumą odchodzą

Stary
@Nowy

Pracowałem kasa netto 4.500 na hali po 40 stopni zwolniłem się ponad rok temu jedyna słuszna decyzja

K006

Wnioskuję o rozwiązanie tego działu. Same wiesniaki. Zwłaszcza robole fizyczni

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. - Wielogłowy

• Jak się pracuje w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 386.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 276, z czego 52 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 148 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.