Opinie o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. w Wielogłowy

Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.
2 536 854 5 1
Dziadek
Nazwa działu: Produkcja

Czego wy ludzie oczekujecie gdy wydzialem k002 zarzadza Ogrodnik.Majster ziółko. zastepca to śpiewajacy śpioch klozetowy.Jeszcze kelner. taka ekipa zarzadza takim ogromnym wydziałem.Ale jak to mówią,,Jaki Pan taki kram" Dziękuję tyle.

Tak2Nie3
Uczciwy pracownik Nowy wpis
@Dziadek

Jak bedziesz miał układy tam u góry to mozesz byc nawet ksiedzem i nie miec bladego pojecia o pracy w tym zakladzie a i tak zostaniesz majstrem trzech takich wydzialow duzych jak k002 na uklady nie ma rady

Noga Nowy wpis
@Dziadek

Ooooooo jakiś wykształcony po studiach musi pracować pewnie za najnizsza krajowa. Jak widać nawet ogrodnik może zarobić dobrze w tym kraju. Natomiast ty wredny cwaniaku tylko na telefonie przestań pisać o oczekiwaniach bo sam chciałbys za swoje nierobstwo i glopote pewnie zostać dyrektorem a wtedy oczekiwania się spełnią buuuaaahhhhaaaa. Pamiętaj że twoje prostackie komentarze nie mają nawet sensu a czytają ich bliscy, rodzina, przyjaciele tylko pewnie ty za glopi jesteś by to zrozumieć.

Pyskaty Nowy wpis

Szef to powinien zrobić redukcję w administracji co druga z drugim nie wie po co tam jest . Nie mają pojęcia co dokładnie produkuje firma i czy tak zwany sezon produkcyjny czy po sezonie w biurowcu jest ta sama liczba ludzi i co roku się zwiększa. Tam nie ma redukcji jak na produkcji .

Tak3Nie
Uczciwy pracownik Nowy wpis
@Pyskaty

Jak to nie wiedza po co tam sa?? Kuzyni wujki ciotki dyrektorow, prezesow by niewiedzieli?? Zreszta skad beda wiedziec trzeba im stworzyc sztuczne stanowisko zeby bylo na papierze ale na nic nieprzydatne w rzeczywistosci ale znajomki musza miec dobra posadke bo trzeba ich gdzies ulokowac... Oszczednosci wlasnie tu sie powinno szukac...

Tak4Nie

Lepiej zarobic 3 koła i sie obijac niż 4 kola i robic jak glupi wół!!!!!!!!

Tak6Nie1
@Pracownik

Lub nic nie robić i wchodzić w (usunięte przez administratora) majstrowi i mieć grupo ponad 4

Tak3Nie
Uczciwy pracownik
@Pracownik

Swiete słowa zresztą w tym zakladzie to tylko układy sie liczą a zwykły Kowalski za ciezką i uczciwą prace zostanie odpowiednio wynagrodzony-w grudniu do domu na bezrobocie jak pokazuje ten rok. Ludzie opamietajcie sie i omijajcie ten zaklad szerokim łukiem bo bez układów nic sie nie dorobicie jedynie garba...

Tak1Nie4
Nazwa działu: Produkcja

Na wyplate z dwiema sobotami i robiac po 9 godzin dwa tygodnie zarobilem 2400... (usunięte przez administratora)

Sandra
@Pracownik

Zapomniałeś dodać chyba 1 przed tą kwotą co Napisałeś ? 2400 to zarobiłeś chyba w tydzień ? Pozdrawiam

Tak1Nie15
W
@Pracownik

Tyle zarobiłeś bo premie daje się za nad godziny i samym pupilką i wybranym a może się coś odezwałeś to tez nie wolno bo cię każą premią lub innymi paranoja co się dzieje z tym zakładzie

Tak9Nie2
Pigwa
@Pracownik

No to z tego 400-500 na paliwo do samochodu na dojazd co miesiąc i zostaje właściwie najniższa krajowa hi hi hi, a Wiśniowski na 50 którymś miejscu wśród najbogatszych Polaków, konto mu codziennie puchnie! hi hi hi. Majątek zdobyty na wyzysku taniej siły roboczej i krzywdzie ludzkiej. Ceny na wyroby ma światowe a pensje płaci głodowe! W Grudniu zwolni, a na przyszły sezon będą dawać ogłoszenia żeby przyjść do roboty! hi hi hi...Tak się robi biznes w Polin.

Tak5Nie5
Książe
@Pigwa

Jakby chciał uczciwie ludziom płacić za pracę to nie uciułałby ponad 700 milionów zł majątku...

Tak3Nie3
asd
@Książe

Czy płaci mniej niż ludzie mają w umowach o pracę? Wiesz jakie ma zadłużenie?

Tak5Nie
@asd

Zadłużenia ma jak chce wszystko na jeden raz to tak jest

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Wesoła Ania
Nazwa działu: Handlowy

Podobno na święta nie będą dawać już pieniążków jak co roku i premia roczna też pod znakiem zapytania

Tak6Nie13
Rozsądny
@Wesoła Ania

Po co siać taki ferment?

Tak16Nie1
Staszek
Nazwa działu: Produkcja

Jeśli ktoś wie. Kiedy Wiśniowski otwiera zakład produkcji szyb zespolonych? Zastanawiam się na złożeniem CV.

Staszek
@Staszek

Wtedy, kiedy Cię zwolni....

Bezczelny
@Staszek

Lepiej złóż CV o modlitwę i pomódl się o rozum..

Bezczelny

Nowosądecka wiocha która stanowi 90% załogi tego gułagu na produkcji, trzęsie teraz porami, bo straszą ich zwolnieniami żeby się nie domagali większej kasy na wypłaty tylko dalej za harowali prawie najniższą krajową cha cha cha

Tak4Nie4
Nazwa działu: Produkcja

Opinia zawiera pliki, które w tej chwili są niedostępne.

Linia

Jest ok. premia sprawiedliwa . Można spokojnie z nim porozmawiać bez obawy że zostanie to bez echa. Oby mu się to z czasem nie zmieniło bo jest ok . Pozdrawiam.

Tak26Nie7
Byku
@Linia

No to musisz być jednym z jego pupilków

Tak10Nie9
Ziutek

Chodza pogloski ze Wisniowski ma w grudniu zwalniac duza liczbe osob to prawda ?

Tak12Nie2
K006
@Ziutek

Niech zwalnia, to na przyszły sezon przyjdą pracować francuskojęzyczni Chińczycy z kanionu żółtej rzeki heh, ostatnie lata pokazały dobitnie w firmie jak trudno jest o dobrych pracowników na rynku.

Tak10Nie
proste

300 osób odchodzi, potwierdzone info

Hiob
@proste

Tylko 300? Niech od razu połowę tego kołchozu pozwalniają, po co się rozdrabniać. A tyle szaraczki dostają ostrzeżeń żeby się nie zatrudniać na sezon, potem w grudniu na bruk!

Tak4Nie
Mały Mietek
@Ziutek

I dobrze. Lesery lewe ręce nic nie robią i narzekają że 3 koła wzięli , niech zwolnią , kto pracuje uczciwie to bierze ponad 4 k na wypłatę i to zwykły pracownik na produkcji. Kto naprawdę pracuje a nie z kąta w kąt by dniówka zleciala to zarabia krocie i nie trzeba wyjeżdząć na zachód

Tak2Nie5
Uczciwy pracownik
@Ziutek

Niech zwalnia moze sie w koncu co poniektorzy brygadzisci i zastepcy wezną do roboty wtedy

Tak10Nie

Sezon a na wypłacie 2700 po 3 latach pracy w firmie to jest śmieszne

Tak32Nie3
@Pracownik

Ale pewnie Byłeś na chorobowym z tydzień lub dwa to wtedy Się zgodzę że 2700 a jeśli cały miesiąc przerobiony to wziął Pan co najmniej 2 x tyle.

Tak2Nie43

He he co najmniej 2 razy tyle człowieku lecz się

Tak53Nie8
@Ja

Majster dobrze gada . Ty Się lecz bo już Ci nos urósł długi od kłamstw , wszyscy dobrze wiedzą że pensje u Wiśni bardzo ładne w innych zakładach to biorą za 3 miesiące co u Wiśni w miesiąc.

Tak4Nie39

Nie miałem ani jednego dnia L4

Tak9Nie1
@Mintaj

W innych zakładach biorą tyle za 3 miesiące no nie wierzę i o to ukazał się kolejny śmieszny zapewne człowieczek majstra

Tak27Nie1
Mały Mietek
@Pracownik

Kłamiesz , Ja zwykły szary pracownik i wziąłem prawie 4000 koła , widocznie nie zły leser i lewe ręce z Ciebie ?

Dario
@Mały Mietek

..ty nie jesteś pracownik, tylko biurowy obibok i leser, zwykły ordynarny klakier, który ohydnie kłamie, w tej firmie na produkcji realna płaca to 2500 zł netto! Żeby ci mordę wykrzywiło za te kłamstwa i hejt!

Tak15Nie5
Wiesiu zadowolony
@Mały Mietek

Dokładnie. Prowde godosz Ja też szarak i wziąłem blisko 4000 zł . Ciekawe co to za osoby co zarabiają 2000 ? Pewnie lewe ręce albo 2 tygodnie na L 4 . Innej możliwości nie ma.

Tak1Nie11
Diavolo
@Mały Mietek

Tyle wziąłeś do wypłaty? To pewnie zawiniasz na półtorej etatu co najmniej, nic się nie martw za chwilę uwalą ci z premii po sezonie i sobie wyrównają. Jak zawsze.

Tak5Nie
Halina
@Pracownik

To może warto ta sytuację wyjaśnić bezpośrednio w kadrach, myślę że napewno wyjaśnia Ci skąd taka różnica w wynagrodzeniu. I daj proszę znać poźniej co było przyczyną takiej niedoplaty.

Tak1Nie5
proste
@Mały Mietek

za nadgodziny i soboty to pewnie z 4000... nie na każdym wydziale premie są po tyle ile podstawa

Tak1Nie4

8stopni na hali k-002 montaż

Tak12Nie4
Jacek
@Pracownik

Trzeba było się podpisać . Michał Z.

Tak5Nie8
niewolniewolnik

To przenieś się na mwg to będziesz miał 20stopni ciepła

Tak4Nie5
Michalina
@Pracownik

Weź sobie ubier kalesony i golf to ci łajzo będzie ciepło , na dworze upał jak na jesień a dzban że mu zimno , trzęsie Cię delirka i nie zimno pogodowe

Tak5Nie13
Diavolo
@Pracownik

Nic się nie martw mistrzu, (usunięte przez administratora)a Ty w tym samym czasie będziesz leczył stawy i kości na głodowej emeryturce u prywatnych lekarzy he he.

Tak5Nie1
Mateusz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.
Nazwa działu: Handlowy

witam. Może ktoś powiedzieć jak wygląda u nich praca przedstawiciela lub kierownika regionalnego?

TakNie1
K115
Nazwa działu: Produkcja

W 1992 roku Firma Fiat Moto Polska miała roboty które produkowały karoserie Fiata cinquecento a w "naszej firmie" podniecają się robotami które nic nie robią.... To w sumie jak brygadzista i jego lizipupki na K115... Panie Prezesie ja bardzo Proszę o zwrócenie uwagi na pracę wszystkich pracowników tej firmy...... .....

Tak25Nie4
Happy

Bardzo dziękuję firmie wiśniowski i ciesze się że tak dbaja o pracowników... O ich zdrowie... Kondycje. Mianowicie świetny jest taki porany spacerek z nowego eleganckiego parkingu do szatni, ponad kilometr w jedną strone, marsz nikomu nie zaszkodzi a tylko zahartuje przed pracą! Pozdrawiam ha ha

Tak10Nie3

Bark ogrzewania na nowych halach rano tylko 10 stopni

Tak7Nie7
@Pracownik

Weź sobie ubierz kalesony i ciepłą bluze i nie przesadzaj , co powiesz jak nadejdzie zima i mrozy ? Czy Wy wszyscy musicie narzekać na bzdety typu woda na parkingu, nie ma mięsa w piątek , chłodno na hali , ludzie co się z Wami dzieje?

Tak5Nie12

W kodeksie pracy jest minimalnie na hali ma być 14 stopni

Tak16Nie4

Parking zalany (usunięte przez administratora) wszędzie do firmy nie ma jak wejść trzeba sobie świecić latarką żeby nie wejść w jeziorka. Wejście do około hal wszystkie hale trzeba przejść do około że zajść na stanowisko

Tak14Nie6
Agusia
@Pracownik

To sobie przyjedź amfibią lub łódką i na głowę nałóż taką latarkę jak mają górnicy , ale musi być z Niego dzban i Janusz Nosacz

Tak2Nie27
@Agusia

Odezwała się Grażyna

Tak11Nie1
Nio
@Agusia

Bo Grażyna mieszka na zadupiu i nie zwraca uwagi że jest błoto i ciemno jak u niej jest tak samo patologia,,,,,

Tak15Nie2
Nazwa działu: Marketing
@Nio

Tyś jest patologia i pewnie największy leser na zakładzie , do tego Janusz Nosacz i pewnie też ten co narzeka że mięsa nie ma w misce w piątek i głodny

TakNie11
Hhh

Gdzie parkować jak już o 6:30 nie ma gdzie parkować

@Hhh

Przyjdź z buta , tak dla zdrowia poprostu

Tak4Nie9
Kobieta
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Czy dużo kobiet pracuje na produkcji? Jak wygląda praca? Praca tylko na sezon czy jest szansa na dłuższą współpracę? :)

&&_
Użytkownicy czekają na odpowiedź 61 dni.

2500 ale jak się zarabiało po 1800 i trza było na paliwo dać 400 zł

Tak3Nie3
Konstruktor

Witam Na stronie jest oferta pracy dla konstruktora. Na jakie wynagdrodzenie netto mozna liczyc?.powiedzmy po roku pracy bo na poczatku pewnie slabiej. Konstruktor z doswiadczeniem 7letnim.

@Konstruktor

Oferta to może i jest jedynie ze względów formalnych o których nie chce mi się szerzej pisać ale ty bez znajomości w biurze w tym kołchozie nie masz szans się tam dostać. Już dawno jest zaklepana dla swojego. Inaczej nie zadawałbyś takich bezsensownych pytań na forum.

Tak5Nie3
Konstruktor
@Nihil Novi

Czyli nie ma szans sie tam dostac? Chcialem przejasc bo slyszalem ze dobrze sie tam zarabia ale nikt nie podaje konkretow i nie wiem co znaczy "dobrze"?

Kot

Jak to jest w firmie WIŚNIOWSKI ? Ze pracy przybywa a. pieniążków na wypłacie ubywa.

Tak8Nie2
@Kot

To jest realia pracy u Wiśniowskiego

Tak7Nie2
@Kot

Wcale że nie prawda , jest dużo więcej pracy to fakt ale i wypłaty dużo w górę poszły i premie , Wiem bo u Mnie tak jest.

Tak2Nie13
@Kot

Dziwne. Bo wcale tak nie jest a dokładnie na odwrót , jest więcej pracy i to dobrze ale wypłaty też bardzo ładne

Tak2Nie10
@Kot

Normalka, za chwilę zaczną wywalać na bruk naiwnych szaraków przyjętych na sezon. Tak jest co roku. A tobie uwalą większość premii che che. Albo pracujesz tutaj od niedawna i dlatego tak piszesz nieuświadomiony.

Tak6Nie3
Neutralny
Nazwa działu: Produkcja

Jak dzieci prosto z mostu dla poszukujących pracy w firmie Wiśniowski (pracownik co pracuje wiele lat na produkcji) Na początek dostaniecie od 1800-2200 (od działu gdzie traficie i jakie stanowisko) Jeśli wytrzymacie kilka miechów 2200-2800 Jeśli Wam przedłużą umowę, a będziecie chętni i tu dopiero pensja wrasta do tych 3000 do góry Moja średnia nawet na stanowisku odpowiedzialnym bardzo nie ma średniej na rok 4000. Firma taka ze pracownika mają gdzieś byle właściciel zarobił (tyle się zmieniło ze już nie gadają ze na twoje stanowisko jest 1000 innych). Jeśli ktoś jest taki ze chce robić i się dorobić to nie tu wypłaty nie są dawane od wykonanej praczy tylko kto lepsze ma kontakty. Ps. Tak tu obrażacie czemu nie jesteście w gębie tacy mocni w robocie

Tak17Nie4
@Neutralny

Jakżeś na stanowisku to lekko bierzesz 6-7 tysiaczków ,zwykły szarak bierze ponad 3 koła i taka jest prawda i wszyscy to wiedzą a pisanie że ok 2 tyś się zarabia to wyssane z palca brednie

Tak7Nie17
Tomek
@Majster

..chłopie coś ty zaćpał że wypisujesz takie farmazony? 3 tysiące złotych to ma większość w firmie ale BRUTTO!

Tak11Nie3
xxx
@Neutralny

3000 na rękę to ja chyba 3 razy dostałem przez 4 lata w pracy.

Tak6Nie
Domino
@xxx

Bo jak nie umiesz robić to pracodawca Cię nie doceni i da ci najniższą płace

Tak2Nie7
@Domino

Dokładnie. Łajza z lewymi rękoma co nic nie umie , szwenda się z kąta w kąt by dniówka zleciała i wielkie żale że tyle zarabia a i tak kłamie. Krowy niech pasa i owce wieśniok

Tak3Nie5
@Domino

Nie słuchajcie tych bzdur ludzie, to piszą trolle z biura od tego ohydnego wyzyskiwacza Wiśniowskiego...lesery patentowane które nic nie robią w firmie, tam takich jest bez liku. Pasożytują na ciężkiej pracy ludzi którym ten wyzyskiwacz płaci żałosne grosze na produkcji.

Tak4Nie3
KoKa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 65 dni.

Witajcie, jak wygląda kwestia zarobków (NETTO) na stanowiskach: Technolog, specjalista ds. rozwoju produktów stolarki/wdrożeń? Interesuje mnie opinia ludzi którzy pracują/ pracowali/współpracują z ww. a nie miejskie legendy i wróżby. Jak wyglądają sprawy rozwoju, doskonalenia umiejętności? Jeżeli ktoś będzie miał jakieś sprawdzone i wiarygodne informacje możemy się skontaktować mailowo. Pozdrawiam, KoKa

Rechot

Ostatnio rozśmieszył mnie jeden KNS który robi u wiśniowskiego za 2500 na łapę z czego na dojazdy samochodem musi dać 500- 600 na paliwo, zostaje właściwie najniższa krajowa i jeszcze się kretyn chwali we wsi że dobrze tam zarabia.

Tak7Nie3
@Rechot

Bredzisz głupoty , nikt nie zarabia u Wiśni 2500 tylko o wiele więcej a i chyba że dojeżdza z Poznania to wydaje 600 zł na paliwo. Zalatujesz czosnkiem i wygląd Masz Janusza Wąsacza

Łukasz
@Mintaj

2500 netto to jest realna płaca w firmie, a ty przestań pajacu wypisywać te swoje brednie o super zarobkach u wiśni, a teraz sobie policz jak ktoś musi codziennie dojeżdżać po 20-30 kilometrów w jedną stronę do pracy, ile wyjdzie na paliwo.

Tak11Nie1
@Łukasz

Nie pajacuj i przestań kłamać o niskich zarobkach i tak Ci nikt nie uwierzy a jak Ci nie pasuje to weź kredyt zmień firmę albo wyjedź

OADM

Dzień Dobry, Proszę o informację ma temat atmosfery, zespołu, kierownika, możliwości awansu oraz zarobków na stanowisku Specjalisty ds. Transportu ?? Proszę jezeli wiecie to dajcie znać - ogłoszenie na pracuj.pl i zastanawiam się czy złożyć papiery. Z góry Bardzo Dziękuję Z wyrazami Szacunku dla Wszystkich Forumowiczów

Tak5Nie2
@OADM

Jeżeli się dostaniesz na rozmowę kwalifikacyjną, daj znać jak było :)

@Karol

Byłem na rozmowie na to stanowisko

@Mateusz

I jak przebiegła? Były jakieś pytania/zadania/testy, czy raczej standardowo zalety, dlaczego u nas itp? :)

@Karol

Standardowo :) ale dużo było kandydatów na to stanowisko więc moje szanse są bardzo nikłe :)

@Mateusz

Nie przejmuj się, do mnie nawet nie zadzwonili, więc i tak jesteś w lepszej pozycji :)

@Karol

Kandydat czyli "plecak" to już dawno był zaklepany przez biurowe układy rodzinne, naiwne ludki...

Tak7Nie
Kołchoz
@OADM

Ogarnij się myślowo, załóż działalność, weź w leasing auta i pracuj. Szkoda Twojego czasu - garba się dorobisz i będziesz niewolnikiem. Praca w takich firmach to głupota. Im wcześniej to zrozumiesz tym lepiej dla Ciebie. Tym bardziej przy tej sytuacji gdzie rąk brakuje do pracy? Paniał? Dlaczego chcesz być niewolnikiem?

Tak3Nie1
@Realnie

Smutna rzeczywistość sądeckich, rodzinnych korporacji...

Tak5Nie1
Desmond
@OADM

Poziom zdecydowanej większości komentarzy mówi wszystko o "zespole". Atmosferę można sobie jedynie wyobrazić. Kwestie awansu i zarobków przedstawiono poniżej wielokrotnie. Całość krótko mówiąc nie zachęca nawet do wysłania aplikacji, o samej pracy nie wspominając.

Tak8Nie
Zjadłbym kiebłasę
Użytkownicy czekają na odpowiedź 80 dni.

O co chodzi z tymi wegetariańskimi piątkami? Masakra jakaś, a nie jedzenie. Nawet bułki są z tym paskudnym serem :/ Powinni dać wybór pracownikowi co chce zjeść, a nie robić tych wegetariańskich piątków. Chociażby parówki. Cokolwiek.

Tak4Nie5
quovadis

Czesc wszystkim, Czy ktos moglby podzielic sie refleksja dotyczaca pracy w dzialach eksportu/ lancucha dostaw/ przetargow? Generalnie wrazenia, ambiwalentne odczucia? Jak wyglada "kariera"? Czy wspinanie sie po drabinie stanowisk to normalna praktyka w firmie czy piesn przyszlosci?

huku
@quovadis

co to są ambiwalentne odczucia?

Ciekawy

Chcialbym wiedziec czy opowiesci o tym ze na lakierni jeszcze niedawno przyslugiwaly 2 kombinezony na tydzien sa prawdziwe,a powodem mialy byc oszczednosci i rzekomy brak pieniedzy,az taka biedna firma chyba nie jest,a moze?

@Ciekawy

Ten dział to kacapska trupiarnia i komora śmierci w firmie, omijać szerokim łukiem, zdrowia ci nikt później nie wróci a prywatni lekarze dzisiaj się cenią bo tylko do takich się można szybko dostać...

Tak10Nie9
bbbbb
@Realnie

Dokladnie tak,jak stolowka sluzyla do odbierania posilkow i zanoszenia ich na lakiernie zeby zajadac sie bulkami miedzy kartonami z farba bo za daleko,a czasu szkoda,bo pracownik ma zapiepszac a nie robic sobie przerwe po 8 godzinach.Takie rządy psełdo kierowniczki ;P''iany i majstrow co nie umieli zmienic tarczy w szlifierce ale do Bohemy na Andrzejki latac,lizac, wodke stawiac to sie umialo,nic wiecej.Tacy ludzie sa brygadzistami i nawet maja swojego Karakana.

Tak15Nie5
Tomek
@Ciekawy

Tan wydział to (usunięte przez administratora) brud, smród i ubóstwo, jedno wielkie dziadostwo, same buraki z wiochy tam robią, wsiur będzie robił bo taka jest mentalność tych ludzi.

Tak7Nie4
Pracownik MWG

Firma w ktorej w ogóle nie są przestrzegane prawa osob niepelnosprawnych. I prawo do rownego zatrudnienia!

Tak7Nie7
@Pracownik MWG

Piękne prezenty dostaliśmy na jubileusz i podobno jeszcze będzie upominek pieniężny na jubilatkę . Super firma , najlepsza chyba w Polsce . A Tylu pracowników narzeka jak Im nie wstyd. Pozdrawiam

Tak12Nie27
To ja
@Pracownik MWG

30 złotych na trzydziestolece

Tak16Nie6
Esmeralda
@Majster

Po ile dają kasy na jubilatkę? Dają ładną kase za przepracowane lata , Ja pracuję już ponad 10 lat to podobno około tysiączka jubilatki

Tak2Nie3
@Esmeralda

Kasa na jubilatke ha ha ha chyba jak se sama zasponsorujesz

Tak8Nie1
Js
@Ja

No będzie jubilatka chacha

Nazwa działu: Produkcja

Do wszystkich malkontentów, już niedługo nastąpi robotyzacja produkcji a 60% z narzekających, z tego co tu przeczytałem na szczęście dla siebie będzie się mogło wyrwać z rąk tego "tyrana"... a w zasadzie zostanie zastąpiona nowoczesnymi technologiami produkcyjnymi. W tedy dopiero wy będziecie płakać a właściciel będzie zarabiał :) zaufajcie mi nie macie pojęcia o czym piszecie, wiecie jaki jest koszt utrzymania tak potężnego zakładu a w nim 2000 osób??? Raczej nie wiecie bo nie widzicie nic poza własnym czubkiem nosa :). Już niedługo będziecie wszyscy zadowoleni a zagranica przyjmie was z otwartymi rękami :)

Tak1Nie12
Kamil
@Pracownik

60% a od kiedy co?myslisz ze ktos w to uwierzy?dawno sie tak nie usmialem.Wkoncu bedzie zarabial jak pozbedzie sie ludzi ktorzy biorac pieniadze na poganianie i dogladanie ludzi inkasuja powyzej 5tys.Takich mozna zastapic a nie uczciwych pracownikow ktorzy wypracowuja zysk.Plakac?za czym? chyba Ty, bo nikt nie zatrudni kogos co ma 2 lewe rece a wydaje mu sie ze usprawni produkcje,zwiekszy zyski straszac zabieraniem premii za tzw,,nieobowiazkowe soboty",albo inne widzi mi sie.Koszt utrzymania 2000 pracownikow napewno nie jest maly,ale koszty zycia na przyzwoitym poziomie tez nie sa male,zaufaj mi:-)Co to za stwierdzenie czubek nosa?to ze chce sie pracowac za godziwe pieniadze,to kogos boli?a moze podwyzki w przyszlym roku?bo trzeba bedzie podnosic minimalne stawki,no chyba ze ta robotyzacja wkoncu nas zaskoczy,oby;-)Jesli ktos cos umie to sie nie bedzie bal wyjechac,wszedzie sobie poradzi i wkoncu bedzie zadowolony,a poganiacze wkoncu do uczciwej roboty!

Tak6Nie2
@Pracownik

"synek" jaka robotyzacja nastąpi w tym nowosądeckim kołchozie, na coś takiego mogą sobie pozwolić jedynie gigantyczne koncerny światowe i to w większości z branży wysokich technologii i motoryzacyjnej, a nie nowosądecki lokalny nuworysz który udaje potentata i żeruje na taniej sile roboczej i biedakach. To co napisałeś jest tak śmieszne że głowa boli.

Tak9Nie6
Kamil
@Kamil

Robotyzacjo przybywaj,weekendzie nie odchodz,poniedzialku nie przychodz!!!:-)

Tak2Nie

Zostaw opinię o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. - Wielogłowy

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.