Opinie o Okna Wiśniowski (Grupa Wiśniowski Sp. Z O.O. S.K.A.) w Wielogłowy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. w Wielogłowy

Wstyd

Jak Ci człowieku nie wstyd pisać o drugim człowieku takie rzeczy , znając życie jesteś prawilnym katolikiem , a nie masz szacunku do innych ludzi, zresztą do siebie też wyrażasz swoją opinię w internecie a boisz się wyrazić w oczy .bezcześcisz jego opinie , wybory jak piszesz są każdego dobrowolna inicjatywa. Znam człowieka o którym piszesz sam do wszystkiego w życiu doszedł bez wsparcia bogatej rodziny . Gryzie Cię w oczy to co ma i to co osiągnął a nie widzisz ile poświęca, ile godzin nie przespanych . Pamiętaj następnym razem ugryź się w język bo karma wraca !

"Nigdy nie będziesz krytykowany przez kogoś, kto robi więcej niż ty. Krytykowany będziesz tylko przez tych którzy robią mniej. Pamiętaj o tym."

Sprawiedliwa

Osoby, które angażują się w działania hejterskie, demonstrują brak godności, często wynikający z własnych problemów emocjonalnych, co prowadzi do wyrażania zazdrości poprzez negatywne komentarze i oszczerstwa.

Iv

Witam, mam pytanie o Imię i nazwisko kierownika magazynu do którego dzwonią z bramy na przyjęcia towaru ?

Kizu K006

Jak nie srają po deskach to konia walą kto was śmiecie będzie szanował wyście dzbany za(usunięte przez administratora) powinniście robić a nie na panelu też jesten taki na sterydach jeszcze zjadany do roboty przychodzi i ciągle narzeka że mało a tempy tak to jest jak chcą się lansowac a umiejętności zero powini być zatrudnieni ludzkie co będą niby pracownikami a będą sprawdzać co się dzieje na poszczególnym dziale kto psuje robotę w całej ekipie kto ściemnia kto tworzył (usunięte przez administratora)jedna osoba z lini zwolni pracę i cała linia idzie wolniej to jest nie do pomyślenia też mówić ludziom że takie są pieniądze ze to się nie zmieni i żeby się zwalniali albo jakoś rozwijali nie mogę słuchać ciągle narzeka w końcu wszyscy zacznijmy płakać hahahaha

Wie ktoś, do czego Specjalista ds. Ofertowania na rynki zagraniczne będzie potrzebował znajomości autocada? Przecież chyba nie projektuje drzwi dla klienta na jego oczach (on-line)? Ponadto nie widzę wśród benefitów opieki medycznej. Jest, tylko nie zaznaczyli w ofercie, czy nie macie?

Bardzo spokojna i rzeczowa rozmowa, jedynym - bardzo dużym - mankamentem jest fakt braku jakiegokolwiek kontaktu po jej przeprowadzeniu. Jeżeli na zakończenie pierwszego etapu rekrutacji podaje się informacje, że kontakt będzie do konkretnej daty i później go nie ma to ciężko jest traktować potencjalnego pracodawcę poważnie.

Brak

Leszno

Prawdę napisał. Wielu takich jest godziniarzy nawet dwie kobiety. Przez nich reszta działu ma wolne piątki a panienki jeszcze ile starego urlopu mają. Wywalić ich na wolne, firma bez nich przetrwa bez obaw.

Jak po wypłacie koledzy? Do czerwca daleko a tu jeszcze w plecy 6 miesięcy z „podwyżkami”. Rachunki opłacone i niewiele zostało a tu cały miesiąc do 10.

Zal
@Tomek

Premia 30% mniejsza a roboty tyle samo a na nie niektórych działach nawet więcej. Świetna motywacja do pracy.

Pensja

Ciekawe czy zorientowaliście się ile teraz zarobili wasi znajomi, którzy pracują za najniższą krajową. I pewnie się okazało że mają te same pieniądze często za lżejszą pracę. A nadal nic z tym nie robimy. Wszystko idzie w górę, a nasze wypłaty stoją w miejscu. Nie jest wam wstyd jako mężczyznom że zarabiacie takie śmieszne pieniądze. I nie mówcie mi że zrobicie 230 godzin plus soboty i że dobrze zarabiacie. A gdzie czas dla rodziny, na życie prywatne?

Witam. Po tym jak zobaczyłem dzisiaj kwitek z wypłaty ręce mi opadły. Drogi zarządzie czy wy zdajecie sobie sprawę z tego jak trudno dziś żyć za tak marną wypłatę jaką oferujecie swoimi pracownikom? To jest niedopuszczalne żeby w firmie która na prawo i lewo wychwala się jaka jest to porządna i szanująca swoich pracowników zarabiać marne grosze. Chyba widzicie jak wszystko poszło do góry więc najwyższy czas dźwignąć też stawki. Chyba że tego nie macie zamiaru zrobić to powiedzcie to otwarcie bo trzeba będzie zmienić pracę i to nie tylko moja opinia.

Zdruzgotany

Kwitek taki jak rok temu, tylko że inflacja 18%

icek

Dsiwicie się? Zobaczcie ilu jest Dyrektorów i innej maści "Menadżerów" a im jednak trzeba zapłacić. To jest przerażające...

Panna Migotka
@Zdruzgotany

Nie przesadzaj , chyba nie wziąłeś 3000 tyś tylko zapewne z tysiąc więcej? Ciesz Się że Masz pracę i wypłatę na czas

@Panna Migotka

Dla Ciebie 4 tys w dzisiejszych czasach to dużo? Gratuluję aspiracji kolego.

Md

4 tys netto w Nowym Sączu dla fizycznego pracownika jest kwotą wysoką, i druga kwestia powiązana z wysokością wypłaty: jak sądzę 90 procent pracowników,poza uczciwie wykonywaną prostą pracą w miejscu zatrudnienia nie ma istotnych umiejętności bądź doświadczenia gwarantujących podjęcie pracy z sukcesem w innym miejscu

Tede
@Md

@Md to że ty jesteś (usunięte przez administratora) to nie znaczy że reszta jest taka i wystarcza jej to co dostaje na wypłatę. Może dla Ciebie jest to satysfakcjonujące ale post dotyczył wynagrodzenia za jak to nazwałeś prostą pracę a dokładnie różnicy wynagrodzeń wynikająca jedynie z obszaru w jakim jesteśmy a dokładniej zmowy w naszym terenie gdyż nieco dalej za te same proste prace wynagrodzenie jest co najmniej 25% większe. Jak nie umiesz zrozumieć sentencji wypowiedzi to szoruj podłogi a nie hejtuj bo w duszy byłeś i (usunięte przez administratora)widziałeś

@Md

Uważam, że 4 tys to mało w tych czasach za pracę fizyczną. Może miałoby to sens, gdybyśmy na poczet pracodawcy nie tracili jeszcze naszych urlopów wypoczynkowych. Uważam też, że należałoby zacząć egzekwować wyniki od osób odpowiedzialnych za promocje firmy oraz atrakcyjną sprzedaż produktów. Zwłaszcza tych najlepiej opłacanych.

Md
@Tede

Co do zmowy płacowej pewno coś jest na rzeczy, natomiast jak widzę jesteś osobą która obraża po co ta agresja słowna?

Kot
@Xyz

Żeby cokolwiek zmienić w tej firmie na + tzn traktowanie pracowników przez brygadzistow kierownikow i dostać jaka kolwiek podwyżkę to 30% załogi produkcyjnej musiało by zlozyc wypowiedzenie wtedy szefostwo może by cos zaczęło rozumieć skąd i dzięki komu zarabia potężne pieniadze.

Driver
@Xyz

A to 4 tyś to za ile godzin pracy i w jakich godzinach? Obecnie jako kierowca CE w dystrybucji mam 4500-5000 ale jazda po nocach, obciążenia za pierdoły i 200 godzin pracy i jeszcze mandaty. Jeśli praca jest spoko to jestm skłonny zarobić mniej niż obecnie

Cześć K129

Pracowałem w tej firmie i nawet nie potrafią pieczątki podbić na książce jaka mam spawacz ciekawe jak reszta załogi ma tylko nie ja a kasę zabrali za przedłużenia uprawnień

@Md

Gdyby nie pracownicy fizyczni w tej firmie to dawno byś już tutaj nie pracował bo firma by nie istniała. Co do kwalifikacji to lepiej biurowcy niech siedzą cicho bo większość fizycznych jeszcze by was zagięła. Często jest tak że pracownicy fizyczni wykonują jeszcze tą którą powinni wykonać biurowi. I uwierzcie 90% załogi fizycznej jest dużo bardziej inteligentnej i lepiej wyedukowanej niż biurowi w tej firmie. Więc szef lepiej niech się zorientuje ilu ma w biurze ludzi których tam nie powinno być.

Fizol

Ale czemu te 90% z hali nie idzie do biura skoro są tak super wyszkoleni i kompetentni? Czemu nie złożycie chociaż CV skoro praca w biurze to usłana różami droga kariery polegająca na siedzeniu i nic nie robieniu? Nie pierdziel o plecach, bo do biura możesz się dostać na luzie jeśli masz kwalifikacje i potrafisz obronić się wiedzą na rozmowie kwalifikacyjnej. Co? Ferszalunek do pleców ci przyrósł czy jaka inna wymówkę masz? Zacznijcie szanować się między stanowiskami, a nie tylko patrzycie ile kto zrobił chociaż widzicie może z 5% wkładu w firmę innych osób.

Załamany

Zdziwiony? Przecież tyle lat z nim pracujemy i nigdy nie zachowywał się jak mężczyzna. Facecik za marne grosze a dokładnie za 50 zł dodatku do premi.

Witam, ja mam takie pytanie chciałbym się zatrudnić na systemach aluminiowych. Na jaką mogę liczyć stawkę i ile realnie tak zarobię ?

Amelinium
@Nowy

3500 zł

Boże broń
@Nowy

Człowieku nie pchaj się na alumium wszędzie byle by nie tam stawka max 3500 -3800 i to 3800 przez 2 może 3 miesiące w roku na rozmowie kierownik będzie mydlił oczy ze minimum 4500 ale to bujda bo to kłamca jakich mało bez kompetencji by zazadzać ludźmi są inne lepsze działy nie bądź głupi nie popełniaj błędów

Jedzenie

A przez k003 od następnego tygodnia nie ma być jedzenia. Mają zamknąć stołówki i po kątach będziemy jeść na hali.

Anty k003

Panowie to kiedy wyjaśniamy to aluminium ? Bo zaszkodzili wszystkim nie można tego tak zostawić

Ameliniarz

Wywalczą 2 zł podwyżki (jak co roku) i premie przez połowę mniejszą i będziemy jeszcze mniej zarabiać. Chcieli zwojować to zaszkodzą całej firmie. Powodzenia

K

Walczą o 2 zł dodatku do stawki więcej niż planowała dyrekcja w zamian za połowe premii no szczerze mówiąc nie wiem czym się sugerowali skoro to wychodzi 320 zł

Spawacz

Ja mam taką informację do dyrekcji odnośnie pisma, niech firma rozważy decyzję żeby to nie kierownicy, brygadziści czy dyrektor decydowali kto dostanie podwyżkę, bo jak wiemy na nie których wydziałach są takie powiązanie że dyrektor kierownik i brygadzista to jedna (usunięte przez administratora)i wiadomo im dać pieniądze do podziału to oni będą dawać swoim ludziom to znaczy (usunięte przez administratora) bo teraz tak wygląda że brygadzista z kierownikiem swoich robią liderów czy zastępców nie na mocy głosowania kto się nadaje na to stanowisko i jest najbardziej kompetentny do tego tylko dostaje stanowisko bo jest sąsiadem brygadzisty. Niech dyrekcja zrobi tak że pracownicy strategiczni czyli Spawacze, Lakiernicy, Elektrycy, Operatorzy maszyn CNC i inni niech ze względu na swoje doświadczenie i wiedzę bo takiego człowieka nie można zastąpić z dnia na dzień, niech oni dostaną na przykład 2-3 zł więcej jak zwykli pracownicy bo zwykłego można zastąpić szybko i nie ma problemu z zatrudnianiem. a następnie ci którzy mają wyniki w pracy i angażowanie się w pracę to dostanie na przykład 1 zł więcej będzie motywacja do działania polepszania swoich kompetencji. A tak to teraz wygląda to jak na moim przykładzie zatrudniłem się 3 lata temu jako spawacz rozmowa ok praca też niby fajna nie ma co narzekać, ale stawka taka sama jak inni i premia ta sama, więc dla mnie lepiej zrezygnować z spawacza na zwykłego pracownika bo mniejsza odpowiedzialność nie muszę wiele robić poplątam się po zakładzie godzinki zlecą nikt mnie z tego nie rozliczy bo jako spawacz muszę zespawać określoną ilość za zmianę, a zwykły pomocnik trochę tu trochę tam postoi godziny przelecą i te same pieniądze ma, i taka jeszcze informacją dla dyrekcji dajcie sobie ogłoszenie o spawaczy bo z końcem zimy ja i kilku innych spawaczy będziemy składać wypowiedzenie praca za granicą czeka, więc żeby wam fachowców nie zabrakło jak ruszy praca bo nie będzie miał kto spawać chyba ze biuro się przebranżowi

Ono
@Spawacz

Najśmieszniejsze jest to że na dziale LAKIERNIA lakiernicy mają najniższe stawki i premie bo jak to co niektórzy twierdzą nie robimy nic bo wszystko robi kabina automatyczna tak że zapraszam tych panów i zobaczymy czy jest tak kolorowo jak im się wydaje a najlepiej w lato gdy temp na kabinach 40 st i leje się z człowieka

Bosh
@Ono

Dobrze że ktoś poruszył ten temat bo na boszu również nie ma szału ze stawką i premią jedynie przygotowka jest doceniana choć nie wiem za co skoro pani dyrektor sama widziała ostatnio jak tam pracują(usunięte przez administratora)

Zyx

O co chodzi bo my na k015 nic nie wiemy?

prawda

K003 to są ludzie z dużymi nie będę mówił z czym każdy wie, odważyli się na taką decyzję i dążenie do tego i bardzo dobrze. Firma ma bardzo dużo pieniędzy a nam mydli oczy że kryzys jest, Jakoś w dobie braku kasy nie przeszkadza budować nowy hotel w gródku i wykupienie hektarów na hotel, nie wspomnę o tym że ile osób jest zatrudnionych do wydziału 5 S ile pracuje osób nie potrzebnych tam, ile poszło pieniędzy na regały, naklejki, i tego organizację. Ale ma to dobre strony Dawniej Składałem 20 paczek słupków za zmianę a teraz 15 paczek max bo trzeba zostawić czas na posprzątanie codziennie na regałach pozamiatać kurze, poukładać żeby było jak na zdjęciach i to zajmuje czas, produkcja spada z tego powodu ale jest (usunięte przez administratora) czysto i ładnie żeby audyt przeszedł, ale nie przejmujcie się bo jest to po to że jak ciebie zwolnią z firmy to na twoje miejsce przyjdzie inny i za dzień się nauczy wszystkiego ma wszystko ułożone opisane wie co dawać do paczki wie jaki numer id słupka jaka zaślepka numer id jakie akcesoria śruby, wszystko opisane jest. Dlatego panowie i panie z k003 wielki szacunek za walkę o swoje bo bez nas nie było by ani jednej zł to my siła pracująca co wykonuję pracę

Przykra prawda
@prawda

A swoją drogą to czemu „podwyżki” dopiero w czerwcu jak co roku a nie od stycznia? Ceny w sklepach nie rosną dopiero w połowie roku tylko cały czas, w innych firmach aneksy od razu po nowym roku a tu jak zwykle zwlekanie i 6 miesięcy w plecy, a zwykły szary człowiek dynda od 10 do 10 żeby jakoś starczyło, a życie coraz droższe. Miliony na koncie ale pracowników docenić nie łaska, ale wiadomo im więcej się ma tym więcej się chce. Jedno jest pewne, do grobu sobie tego nie zabierze.

Tuptuś

Najważniejsze że będą podwyżki panowie szykuje się duża kasa, trzeba się cieszyć że mamy możliwość pracy w tej pięknej firmie, pamiętajcie liczą się ludzie i darmowa stołówka a nie tylko piniądz pozdrawiam.

Pracuś

Propozycja dla pracowników produkcji skoro brakuje nam do najniższej krajowej ponad 5/6/7 zł to po co robić nadgodziny i soboty skoro do nich dopłacamy ? Z własnej kieszeni zero nadgodzin zero sobót do czasu aż beda stawki równe albo wyższe niż najniższa krajowa może wtedy ktoś zrozumie że to nie biuro a produkcja zarabia na firme i w końcu nam wyrównają jak się przestaniemy wyrabiać z pracą

@Pracuś

Lepiej po prostu stanąć. Wszystkich nie zwolnią. Teraz brak nadgodzin i sobót jest firmie na rękę.

Oficjalnie można rozpocząć dyskusję na temat maila „ o podwyżkach”. Oczywiście dzięki k003 które chciało nie wiadomo czego a zaszkodzą całej firmie, gratulacje. Swoją drogą „podwyżki” od czerwca to nie śmieszny żart, najniższa chyba wzrasta w styczniu a nie w połowie roku? Czyli jak co roku 6 miesięcy w plecy.

Marian

Można to tak nazwać podwyżką, w skrócie od 1 czerwca będzie premia obcięta a dołożone do stawki godzinowej, czyli jak 10 lat temu były takie same zarobki jak dzisiaj to dalej się nic nie zmieni od czerwca

w internecie widnieje oferta pracy na stanowisko konsultanta technicznego . firma oczekuje od kandydata prawa jazdy kat. B . w jakim celu ? trzeba mieć też swój samochód ? orientujecie się , ile tak mniej więcej można tutaj zarobić ? ;) podacie widełki ? ;)

ExPracownik

Prawo jazdy może się przydać czasem podczas wyjazdów służbowych np na targi/szkolenie. Praca w 99% czasu na miejscu w Wielogłowach.

K003

Mi się tak trochę wydaje że na tym amelinium to się trochę ludzia w głowach kora mózgowa się odkleiła. Patrząc na wymagania z strony przełożonych to tak jakby pracownicy zarabiali po 7000-8000 takie mają wymagania. Jakby tlum ludzi czekał pod bramą na miejsce pracy na k003, uważam że już dawno powinien ktoś sprawdzić kompetencje osób zarządzających pracownikami na k003. To jest żałosne że taka duża firma a ludzie którzy tam pracują nie potrafią zarządzać ludźmi i organizować pracy.Ps ryba zawsze psuje się od głowy. Pozdrawiam wytrwałych alimenciarzy i trwajcie w biedzie dalej

@K003

Nie tylko na Waszym dziale tak jest. Notoryczny (usunięte przez administratora) donoszenie, psucie reputacji reputacji pracowników przed kierownictwem, przypusywanie sobie wszelkich sukcesów i pomysłów. To jest na porządku dziennym. Czasem dowiesz się takiej histori, że nawet bajkopisarz jest przy donosicielu słaby. Ale kij zawsze ma dwa końce i w drugą stronę też to działa. O kierownictwie też można usłyszeć pochlebne opinie. Zawsze trzeba wysłuchać opini różnych ludzi, nie jednej, która wybija się na opowiadaniu farmazonów na swój zespół.

K003

Dobra rada dla chętnych nowych pracowników Jak najdalej od wydziału k003 aluminium

Pracownik z pasją
@K003

Dokładnie jak najdalej od tego działu kogo by się nie zapytał z pracowników odradzają pracy niestety warunki pracy , atmostaera i płaca zachęcają jedynie do ucieczki

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. - Wielogłowy

• Jak się pracuje w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 257, z czego 46 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 140 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.