Opinie o Fenestra Sp. z o.o. w Rzeszów

Zajmujemy się produkcją rolet zewnętrznych aluminiowych oraz PVC wyposażonych w czujniki pogodowe. Posiadamy technologię sterowania roletami smartfonem.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fenestra Sp. z o.o. w Rzeszów

Miro Nowy wpis

Na stronie firmy zamieszczono ogłoszenie, że szukają doradców techniczno-handlowych. Zastanawiam się, czy wyjazdy do klientów (wymienione na liście wymagań) są zespołowe, czy w pojedynkę? Chodzi mi o głównie o początek pracy, wdrożenie.

Bartosz Mojda Nowy wpis

Wreszcie udało się to zakończyć. Nakaz zapłaty został zrespektowany i pieniądze do mnie wróciły. Widać że coś w jego sprawie ruszyło w wydziale egzekucyjnym zostawie namiar do wymiany informacji 503.313.318 prowadzili mi sprawę.

Pola

Czy wiadomo coś nowego n atemat tego Pana?? Zmienił firmę szukałam opinie niestety nie było nic negatywnego zrobiłam zamówienie zaliczka poszła i dopiero teraz znalazłam tą stronę.... Trochę mnie przerażenie złapało. Wie ktoś coś?!

@Pola

Możesz wyjaśnić co się dokładnie stało? Widzę niepokojące opinie w tym wątku, ciebie też spotkały jakieś nieprzyjemności? O co chodzi?

Ola

Zapomnij o oknach

Karol
@Pola

@Pola Jak u Ciebie sytuacja z oknami ? Byli na budowie ? Zamontowali Ci okna ?

Jarmuż
@Pola

Od 6 lat się z gościem kopie i w sądzie i u komornika. Prokurator nawet jego sprawę prowadził. Takich ludzi jak Marcin K. powinno się izowlować. Ludzie nie dajcie nabierać się temu gościowi, szkoda waszych pieniędzy i nerwów. Gość jest niereformowalny.

@Jarmuż

6 lat? Jakim cudem to się jeszcze nie skończyło? ;o

Pola
@Karol

Zamontowali ale cały proces montażu trwał 2 miesiące.....

@Pola

Jakiś zwrot był przez taki długi czas oczekiwania?

@Pola

Witam, czy udało się Panu odzyskac zaliczkę?

Klient Nowy wpis
@Klient

Brak zwrotów i brak kontaktu z tym Panem

Klient Nowy wpis
@Pola

Zmienił nazwę firmy kilka razy, kasę zabrał i się nie odzywa

Klient

Witam, czy ktoś z Państwa ma może jeszcze nie oddane pieniądze od Pana MK? I czy ktoś szuka osób nadal do pozwu zbiorowego?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fenestra Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Marcin Miś

Jeżeli dostał zaliczkę możecie zapomnieć o tych pieniądzach. To jest trzecia firma tego (usunięte przez administratora)! Zapraszam do pozwu zbiorowego

Wojtek
@Marcin Miś

Poproszę o kontakt w sprawie pozwu zbiorowego.

@Wojtek

Na fejsbooku jest grupa poświęcona osobom poszkodowanym przez Fenestre, prosze poszukać

Klient

Zachęcam do pozwu zbiorowego i wydawanie opinii FB ma moc żeby już nikogo nie (usunięte przez administratora) !

Marcin Miś

To byłoby zbyt łatwe szukamy ciekawszych rozwiązań ????

Jak odnaleźć nazwę grupy?

@Nowy

Sąsiedzi Rzeszów i wyszukujesz fenestra prosisz o dołączenie do grupy

@Wojtek

Również proszę o kontakt, chętna jestem na pozew zbiorowy

Czy można jakieś wskazówki, jak znaleźć grupę? (jeśli jeszcze istnieje)

Darek

Ale obrał sobie facet sposób na zarobek i siwego na glacy włosa nie ma hee

Klient

Montaż okien w 2015 roku cześć okien wstawiona reszta nie sprawa w sądzie komornik itd kasa do dziś nie do odzyskania Jak chcesz pozbyć się pieniędzy i mieć problem to Marcinek Kruba na pewno Ci z chęcią przyjmie

Kiedy odda Pan pobrane pieniądze w tamtym roku?

Opinia

Jestem po wizycie na komisariacie Sprawa pobranych pieniędzy jak najbardziej kwalifikuje się do zgłoszenia jako (usunięte przez administratora) Proszę zgłaszajcie oszustwa. To jest kpina że gość nabrał tyle pieniędzy i dalej robi z ludzi idiotów. Walczcie o swoje!

Chce chłopak zarobić i nas spłacić HAHAHA

Robert

Na stronie fenestra.com.pl nowa nazwa firmy i adres Kruba usuwa komentarze

Ostrzegam przed oszustwem , nawet jeśli Kruba błagał by na kolanach i obiecywał złote góry pogonić go z uśmiechem na twarzy , mając pewność że to jedna z lepszych decyzji w życiu.

Fatalnie pod każdym względem Do momentu zaliczki nie może się od pana Marcina opędzić, potem kamień w wodę Poeinna się tym zająć prokuratura

Klient

(usunięte przez administratora) Na każdy zarzut ma kontrę, (usunięte przez administratora) Ostrzegam- jeżeli raz przesunie montaż, przyjedzie na budowę i powie, ze trzeba coś poprawić możecie mi wierzyc na słowo- okien ani kasy nie zobaczycie

Klient

Nie polecam W 2019 wpłaciłem zaliczke 9000 zł. Do dziś brak okien. Brak zwrotu kasy. Ten człowiek żeruje w ten sposób na innych Nie polecam!!!!!!!!!

Jak się pracuje z ludźmi z Fenestra Sp. z o.o.?

Kl

Napewno ciekawe, napewno wypłata na czas. O ile w ogóle jest

Drodzy Państwo nie zapominajmy o Pani Joannie biorącej czynnie udział w "zamówieniach " . Wspólniczka w braniu pieniędzy , okłamywaniu i dezorientowaniu klientów . Jej też coś się należy .

Asia

Drogi Marcinie, nadal czekam na wyplatę wynagrodzenia z ostatnich 3 miesięcy. No i nie zapomnij odblokować mój numer bo jakoś nie mogę się do ciebie dodzwonic :) :) :) A wszystkich "zdezorientowanych i oklamanych" ponoć przeze mnie zapraszam do kontaktu :)

Klientka
@Asia

Proszę Pani na mailu mam ofertę klamek które pani wysyłała do okien, taki drobny szczegół to nie te klamki, nie te okna producenta co firma oferowała na początku w dniu podpisania umowy Jak rozmawialiśmy z Panią zamówienie w realizacji, a okna nie były nawet zamówione.. Przez 3 miesiące od daty zaliczki. To sorry ja tu czegoś nie rozumiem To pani jest podpisana w mailu... Chyba oboje się pogubiliście w tym mówieniu prawdy bo pan M. Też dużo rzeczy sie wypiera Mysle że Pani pensja za 3 miesiące to kropla w morzu tego na co my czekamy. Ale to już będzie kto inny oceniał.

klient
@Asia

Skoro to autentyczna Pani Joanna to prosze wytlumaczyc praktyki waszej firmy?kto przygotowywal umowy?kto skladal zamowienia?zapraszam na FB i chetnie posluchamy wyjasnien....

klient
@Asia

Pani Joanno a czyj podpis jest na emailach reklamacyjnych z odpowiedzia?z kim korespondowalem????To jest wspoludzial,zreszta ktos bardziej znajacy prawo sie wypowie

@Klientka

Klamek nie produkuje producent okien, można zamówić inne. Jeśli mówiłam, że okna zamówione to widocznie zamówienie zostało wyslane. Jednak warunkiem realizacji takiego zamówienia była wpłata przez szefa zaliczki do firmy produkującej okna. To już niestety nie zależało ode mnie.

@klient

W stopce niestety było imię i nazwisko moje. To prawda. Poza tym wszystkie maile reklamacyjne były czytane przez szefa i to on udzielał odpowiedzi. Pozdrawiam

@klient

Zapraszam Już wysłałam prośbę o dołączenie do grupy.

Klinet

Witam wszystkich poszkodowanych. Jestem po konsultacji z prawnikiem- niech każda jedna oszukana osoba składa osobny wniosek o popełnieniu przestępstwa do prokuratury. Nie odpuszczać!

Fenestra (usunięte przez administratora) ludzi, właściciel pobiera pieniądze i nie realizuje zamówień.

Opinia

Trzymać się z daleka od firmy i właściciela!!!!! Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Fenestra Sp. z o.o. - Rzeszów

Fenestra Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 16 ocen.

Fenestra Sp. z o.o.