Opinie o Okno-Premium Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Okno-Premium Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Okno-Premium Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okno-Premium Sp. z o.o. w Rzeszów

Black Nowy wpis

Omijać! Szerokim łukiem! Może i okna zamontowane (3 MSC po czasie a sam montaz też trwał z miesiąc.. co jest kosmosem) ale jak zamontowane.... To co się dzieje z oknami po dwóch latach to jest jakiś koszmar.. wiedząc to co wiem teraz w życiu bym nie wybrał tej firmy. Pracownik, który kończył za niego montaż, regulacje, też nie miał zbyt dobrych opinii o owym Właścicielu...

Lelum polelum Nowy wpis
@Black

Mieliśmy identyczne doświadczenia, partacz jakich mało, dziwię się bo znam historie tego pana i poprzedniej firmy Fenestra, że ta firma jeszcze istnieje

Zadowolony Nowy wpis
@Black

Z ciekawości spytam a co się takiego dzieje ? Zgłaszana była reklamacja i bez skutku ? U nas reklamowaliśmy okna i nie było z tym problemu w tej chwili wszystko jest ok.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Okno-Premium Sp. z o.o.?

Janusz

Montaż odbył się zgodnie z terminem nie było żadnych problemów opinia wystawiona na prośbę Okno-premium

Ahoj
@Janusz

Radze posprawdzać piony o poziomy okien.... masakraaaaaa co za typ..... brak szacunku zarówno do klienta jak i do pracownika . Typ miejskiego (usunięte przez administratora) . Gdybym miała teraz tą wiedzę co teraz , w życiu bym się nie zdecydowała kupić u Pana Marcina okien ........

Na forum widzę dużo pozytywnych opinii, ale również taką, w której podobno klientka trafiła z nimi do sądu. Serio mieli takie sytuacje z klientami? Bo stwierdzenie, że ktoś w sądzie tłumaczy się depresją jakoś niewiarygodnie mi tu brzmi. Miał ktoś kiedyś z nimi jakieś problemy może?

Bik
@Karolina

Proszę sobie wejść na grupe (usunięte przez administratora) przez firmę Fenestra" na fb. To poprzednia firma tego samego Pana. Omijać szerokim łukiem.

@Bik

Ta grupa na pewno jeszcze istnieje? Bo jak wpisuję w wyszukiwarkę to nic takiego mi się nie pojawia

@Karolina

(usunięte przez administratora) przez fenestra grupa istnieje ponad 30 osób (usunięte przez administratora) pozew zbiorowy złożony rozprawa w toku

@Blebleble

To może prywatna jest, bo serio mi nie wyszukiwało. No ale widzę, że sprawa ruszyła. Jak będzie coś wiadomo to dacie znać?

Tak prywatna

@Blebleble

No to jak do niej dołączyć, żeby tamte opinie zobaczyć? Chyba, że je streścicie?

@Karolina

Są osoby poszkodowane i jest hejt

Ponad 40 osob

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Okno-Premium Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Benek

Właśnie zamontowali nam okna. Głupoty jakieś tutaj piszą . Dziwne że żaden klient okno premium się nie wypowiada negatywnie .

Ppp
@Benek

Czekamy na wyrok i się okaże czy glupoty

ADajcieSpokoj
@Benek

A ja czekam od kwietnia, co z tego, ze zamontowali okna 2 miesiace temu ( a na umowie bylo znacznie wczesniej), skoro okna nadal nie są wyregulowane, jest duzo usterek i w ogole ciagle zbywaja mnie albo przekładają terminy poprawek. Ten Mis Kolorowy wie o kogo chodzi. Do chwili podpisania umowy i wplacenia zaliczki nie moglem opedzic sie od telefonów od owego Misia. Nie pozdrawiam, nie polecam. A za Wasze zaliczki moze wreszcie kupil sobie dobra poziomice.

Klient

Witam. Robicie nie złego pietra ludziom. Mi ostatnio zamontowali okna bez żadnego problemu a nie ukrywam że czytając to tutaj wpadłem w panikę . Może się podpiszesz debilu który siejesz taka panikę. U znajomego który zamawiał okna wcześniej odemnie też bez żadnego problemu się wszytko odbyło. Przestańcie pisać głupoty

@Klient

To nie głupoty ludzie czekają latami na zwrot pieniędzy sprawa w sądzie pozew zbiorowy wejdź na fenestra gowork ten sam właściciel sprawdz krs i zobaczysz.

Jkk
@Klient

Musiał okrasc kilku żeby dla Pana na okna mial:-)

@Jkk

Haha, ok to akurat Ci wyszło. ;p Ej ale racja jak to jest, że jednym usługi normalnie wykonuje a innym nie?

@Klient

Widzę, że skuteczność usuwania negatywnych komentarzy jest błyskawiczna. Gratuluje wszystkim którzy współpracując z Panem Marcinem K. są zadowoleni. Pisząc opinie kieruje się własnym doświadczeniem i robię to po to, aby potencjalni klienci byli ostrożni. Skoro firma Okno-premium tak świetnie prosperuje i realizuje podpisane zobowiązania to zwracam się z prośbą o zwrot 29 tysięcy zaliczki jaką przyjął Pan Marcin K. spisując umowę 2 lata temu na okna, bramy garażowe itd. Bowiem do tej pory umowa nie jest zrealizowana, pieniędzy nie odzyskaliśmy, a właściciel firmy działa dalej pod inną firmą i się z nas śmieje....

Mmmmmm

A wielu jest takich osób

Lll

Gosc beż ambicji wstydu nie chce mu się pracować to (usunięte przez administratora) łatwa kasa dno...

Zawiedziona

Człowieku omijaj pracodawcę jak i uslugodawce/sprzedawcę szerokim łukiem. To nie jest autoryzowany Salon tylko jeden wielki przekręt, ludzie miesiącami czekają na montaz, okien nie widzą, ale zaliczki to szef chętnie przyjmuje,niczym pelikan,to jest już jego 3. Firma, nabrał zaliczek, oszukał ludzi i tak już chyba z 10 lat...A podobno Rzeszów taki maly

zadowolony klient

Dzień dobry My jesteśmy bardzo zadowoleni z firmy Okno-premium i polecamy gorąco.

Jakub

Omijać szerokim łukiem! Pieniędzy nie oddaje, sprawa w sądzie, okien nie wstawia.

Magda

Zbiera zaliczki, okien nigdy nie wstawia, kasy nie oddaje. W sądzie tłumaczy to depresja ????

Zostaw merytoryczną opinię o Okno-Premium Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Okno-Premium Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Okno-Premium Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Okno-Premium Sp. z o.o.?

Okno-Premium Sp. z o.o.
  • Stanisława Mikołajczyka 5A