Opinie o Fenestra Sp. z o.o. w Rzeszów

Zajmujemy się produkcją rolet zewnętrznych aluminiowych oraz PVC wyposażonych w czujniki pogodowe. Posiadamy technologię sterowania roletami smartfonem.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fenestra Sp. z o.o. w Rzeszów

Klientka

Pan Marcin to już chyba myśli że jak nie będzie odbierał telefonu to mu się upiecze a to się chłopak zdziwi????

klient

Panie Marcinie dalej czekam na faktury Vat....i protokol odbioru.i kto mi wreszcie te okna wyreguluje?jestescie naprawde banda (usunięte przez administratora)

Oszukana

Wesołych Świąt panie Marcinie, niech pan nie zapomina że to wszystko za nasze pieniądze. Acha, karma wraca...

Marcin Miś

Pozytywne opinie krętacz sam pisze ????raczej ta pani nie istnieje. Zapraszam do pozwu zbiorowego misiekolorowy@gmail.com

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fenestra Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Maria Kunysz

Zamontowane rolety zewnertrzne w terminie i pozadnie

Zapraszam do pozwu zbiorowego misiekolorowy@gmail.com.

Klientka

Szczerze powiedziawszy w życiu nie widziałam lepszego kłamcy. Na każdy zarzut ma kontrę, kłamie bez mrugnięcia okiem. Ostrzegam- jeżeli raz przesunie montaż, przyjedzie na budowę i powie, ze trzeba coś poprawić możecie mi wierzyc na słowo- okien ani kasy nie zobaczycie

Okradziony przez fenestre

Witam, po wpłaceniu zaliczki o wiele gorszy stosunek do klienta, czekam na montaż 6 miesięcy, końca nie widać. Śpiewki p. Marcinak. co jedna to lepsza. Pewnie dobrze wie, że tylko świadczą one o jego bardz, bardzo skromnej osobie. Ostrzegam przed tym typem.

Poszkodowana
@Okradziony przez fenestre

Owszem, co montaż to coraz lepsza historyjka

Zbychu

Miałem dzwonić do niego i umawiać się na pomiar, bardzo dobrze, ze sprawdziłem te opinie. (usunięte przez administratora)

@Zbychu

Już po dzwonienie pewnie zmienił numer

Potencjalny

Jeżeli dzownisz z obcego to się odzywa i obiecuje takie okna jakich świat nie widzial.

Jk

Jeżeli masz ochote wydać kilkadziesiąt tysięcy za nic to rownie dobrze wyrzuć je do kosza. Wole to niż dać facetowi chociaż zarobić. Tfu! Zarobek raczej kojarzy się z uczciwa praca, o czym Kruba nie ma pojecia

Może właściciel zajmie stanowisko na forum??

X

Myśle że już zwinął firmę i przeprowadzil się do innego miasta. Ponad 100k długow. Karma wraca.

Niezadowolony

(usunięte przez administratora)Niestety ale miałem do czynienia z tą firmą i nikomu jej nie polecę. Do momentu wpłacenia kasy wszystko jest OK, ale to co się dzieje później - T.R.A.G.E.D.I.A. Nieodbierane telefony, przekładane spotkania i nie wywiązywanie się z ustaleń. Okien nie mam, a minęło 1.5 roku od zamówienia.

@Niezadowolony

Twoja wypowiedz jest zbyt ogólna byśmy mogli się do niej odnieść. W związku z tym zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem mailowym biuro@fenestra.com.pl Kiedy poznamy więcej szczegółów będziemy mogli się wypowiedzieć.

@Fenestra Sp. z o.o.

Co to znaczy wg Pana bezpośredni kontakt?? Telefonu Pan nie odbiera.. na maile roszczeniowe brak odzewu, myślę że bezpośredni kontakt można nawiązać chyba w sądzie??!

misiekolorowy@gmail.com zapraszam do pozwu. Z informacji od adwokata właściciel fenestra sp.z o. o. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ma już prokuratora na karku.

Basia

Jestem bardzo wdzięczna za opinie. Już miałam dzwonić i umawiać się na pomiar. Bardzo się ciesze, ze udało mi się uniknąć nieszczęścia

Klientka

Sprawy nieoddanych zaliczek trzeba zgłosić Nie ma się co łudzić że właściciel dobrowolnie odda pieniądze. Nasza sprawa już zgłoszona.

Marcin Miś

(usunięte przez administratora) to jest jego trzecia firma! Uwaga! Zapraszam do pozwu zbiorowego który jest w toku! Pozdrawiam cie krętaczu! ????

Klient

Dlaczego opinie negatywne są usuwane nie ludzie się dowiedzą kim jest P. Marcin

Xx

Po Rzeszowie krąży legenda, ze czasem oddaje kasę, wie ktoś czy to prawda?

@Xx

Tak to prawda ale wcześniej musi ja od następnego klienta pozyskać A teraz będzie coraz trudniej że względu na brak kontaktu z klientem (wirus)

Km
@Xx

W moim przypadku od prawie roku pieniędzy nie ma. Sprawa w sądzie.

Kk

Teraz jestem ciekaw jaka będzie nazwa firmy i w jakim mieście co miasto inna nazwa firmy i ciągnie się to latami 3 firma opinia ta sama

Klient

Do momentu zapłaty jest kulturka i profeska. Stały kontak, okna mierzone iles tam razy. Na tym się kończy. Montaż jest ciagle przekładany, a wymówki coraz bardziej ciekawe- a to urlopy, a to problem na budowie. A to jednorożec wyleciał mu na szybę. Bardzo często mówi, ze właśnie jedzie z oknami po czym brak kontaktu. Kasy nie oddaje. Ciekaw jestem czy w ogóle czyta te komentarze. Panie Marcinie- niestety Rzwszow jest bardzo mały, a zła sława będzie się jeszcze za Panem długo ciągnąć. Zachęcam wszystkich do zgłaszania przestępstwa.

KLIENT

Wszystkich tak traktuje,w moim przypadku musialem sie domagac klocic itd by zechcieli z laska wywiazac sie z umowy,pol roku minelo Pan obiecal mi jedno okno do kompletu typ okragly bez odzewu....okna nie wyregulowane...po prostu brak slow.pozdrawiam Panie Marcinie

@KLIENT

Ja nie miałem szczęścia ani okien Tym bardziej zaliczki już pół roku niewidze

Zostaw merytoryczną opinię o Fenestra Sp. z o.o. - Rzeszów

Fenestra Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 16 ocen.

Fenestra Sp. z o.o.