Adres: Warszawska 153, 43-300 Bielsko-Biała

2 339 718 5 1

Opinie o Aluprof S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Były fizol

Nie pracuje już w tym bagnie 1,5 roku, z tego co czytam to coraz gorzej, utrierdzam się w przekonaniu że dobrze zrobiłem abdykujac

Ryszard
@Były fizol

Nie pracujesz tam już od dłuższego czasu, więc nie masz pewności, że nie nastąpiły zamiany. Rozumiem, że masz złe doświadczenia z firmą, ale może mógłbyś napisać co spowodowało, że masz takie zdanie. Nawet jeśli Twoja opinia jest negatywna, a napisana jest merytorycznie i obiektywnie może wnieść wiele istotnych informacji, które pomogą zdecydować przyszłym pracownikom, czy chcą aplikować. Czekam na Twoją wypowiedź.

@Ryszard

Poczytaj wcześniejsze wpisy moje i innych, a będziesz miał wszystko czarne na białym, zapewniam jednak ze tam się nic nie zmieni dotąd puty zarząd nie zacznie reagowac

@Były fizol

A na to wygląda że im nie zalezy bo nic nie robią w kierunku żeby było lepiej .

@Jarosław

No, nie zależy im bo wprowadzili 4 brygadowke i kaska leci a galernicy dymia w soboty, niedziele i święta aaa, i nadliczbowe. Podobno mają proponować zmianę miejsca zamieszkania na aluprof

obecny fizol
@Były fizol

Były fizol - Ty zmień lepiej miejsce zamieszkania na Olszówkę. Będzie Ci tam dobrze...

@obecny fizol

Sam to zrób, jak można w takim (usunięte przez administratora) pracowac

Krzychu
Nazwa działu: Produkcja

Szukają konstruktora, może ktoś coś napisać o pracy w biurze? Jakie zarobki, atmosfera itp.

Bean
@Krzychu

Zapraszamy :)

Nick
Nazwa działu: Produkcja

Witam, ile mozna zarobic netto w aluprof?

Monika
@Nick

Postawiłeś już bardzo konkretne pytanie. Mam nadzieję, że ktoś dobrze zorientowany szybko Ci na nie odpowie. Ale nie ulega wątpliwości fakt, iż wynagrodzenie w Aluprof (jak i w każdej innej firmie) uzależnione jest od różnych czynników - na przykład od obejmowanego stanowiska. https://aluprof.eu/firma/kariera/proces-rekrutacyjny#oferty-pracy - tu masz aktualne oferty pracy od nich. Która z nich by Cię najbardziej interesowała?

Marek
@Monika

Pozdrowienia dla Pani z kadr jak ładnie pisze posty.To należy również do zakresu obowiązków Pani? A może to sama szefowa pisze ? Pozdrowienia

Tak4Nie
Lanosik

Poszukują do pracy na magazyn. Jak praca wygląda i jakie zarobki???

Tak5Nie15
Dorota
@Lanosik

Od Twojego wpisu minęło kilka dni. Czy starałeś się o pracę w firmie? Możesz opowiedzieć nam o warunkach płacowych? Może firma oferuje jakieś benefity pozapłacowe? Nikt nie odpisał na Twój wpis a taka informacja może pomóc innym zainteresowanym pracą.

Bolek
@Dorota

Taaaaa oferują benefit w postaci starych nie jadalnych obiadów buhahahaha

Kris
@Lanosik

(usunięte przez administratora)Panie Prezesie niech Pan za wczasy się obudzi bo Aluprof się kończy pracownicy z UA to tylko statysci bez wydajności może czas docenić resztek starej ekipy którą robi ten cały plan 150mln obrotu

Tak14Nie1
Paweł
@Kris

Sytuacje, które opisujesz nie powinny mieć miejsca. Pracownik w takim stanie nie powinien zostać dopuszczony do pracy. Rozumiem, że jesteś niezadowolony z obecnej sytuacji w firmie, ale każdy ma prawo podjąć pracę jeśli ma odpowiednie kompetencje i wykształcenie. Dodaj, czy praca jest zmianowa i można pracować na akord lub zrobić płatne nadgodziny? Jakie są możliwości podwyższenia podstawy pensji?

E....a
@Lanosik

Bardzo dobra atmosfera Czujesz się jak w domu Choć pensja też niezła Firma bardziej dba o nowych niż o ludzi z stażem

TakNie3
Kris
@Paweł

Kompetencje i wykształcenie ... hehe dobry tekst teraz już biorą wszystkich nawet ci co podstawówki nie skończyli tylko sztuka się liczy nie ważne kompetencje i wykształcenie pozdrowienia dla Pan które rekrutują do przyjęcia 80% tych ludzi nie powinna być zatrudniona taki element zatrudniają wtajemniczenie wiedza o czym piszę najgorszy Sort przychodzi ale statystyki się zatrudnienia zgadzają...

@Kris

(usunięte przez administratora).Bo dobrze wiedza że pracownik zanim się zatrudni to czyta opinie A tutaj ona nie jest zbyt kolorowa bo to czysta prawda ale góra chce wszystko tuszowac jak to jest pięknie i wspaniale niestety już większość wie jak jest może czas coś zmienić A nie usuwać niewygodne posty ....

Freeman

Jak to mawiał Syzyf: " Praca może i ciężka, ale umowa na stałe " Podziękował za ten (usunięte przez administratora)

Wróbel P.

Przez ostatnie 9 lat płaca urosła o 100% . Jeśli ktoś ma ochotę to nadgodziny są mile widziane ale nikt do nich zmusić nie może, nikt nikomu nie zabrania rozwoju (szkolenia są praktycznie co rok) system 6 dniowy i czterobrygadowy jest i są dodatki za pracę w tym systemie podpisując umowę wiesz na co się piszesz. Narzekającym na sztuczne stanowiska proponuje skupić się na swoich obowiązkach a na pewno zostaniecie docenieni . Gorąco polecam wszystkim którzy mają chęci do pracy i wierzą że swoimi kompetencjami pomogą nam się rozwinąć. Jeśli ma ktoś jakieś pytania wiecie gdzie mnie znaleźć;-)

Tak29Nie23
Klaudia
@Wróbel P.

Całkowicie popieram przedmówcę. Co prawda mój staż w firmie nie jest tak imponujący, jednak wydaje mi się, że cokolwiek na temat pracy mogę napisać. Jeżeli chodzi o tzw. socjal to naprawdę nie ma na co narzekać. Dodatki za system 4-brygadowy, 6 dniowy, 100% więcej płatne nadgodziny, począwszy od pierwszej. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zadałam wiele pytań - na wszystkie otrzymałam rzetelną odpowiedź, nie było żadnego mydlenia oczu, o którym użytkownicy forum często wspominają. Przełożeni idą na rękę pod względem pogodzenia pracy ze studiami zaocznymi, co się bardzo ceni. Wszyscy bardzo skupiają się na pracy innych ludzi, jednak mało kto zwraca uwagę na to, czy ich własne obowiązki są należycie wypełnianie. Moje zdanie jest takie, że jeżeli chce się zarobić, to trzeba pracować. Nigdzie nie ma pieniędzy za siedzenie i narzekanie, a wiele osób przyjmujących się do Aluprofu właśnie tego oczekuje. Zarobki nie są złe, umowa o pracę jest, dodatki socjalne są. Należy mieć dobre podejście do ludzi, nie tworzyć z wszystkiego lawiny problemów, wtedy da się z każdym dogadać i coś osiągnąć. Nie żałuję, że przyjęłam się do Aluprofu. Serdecznie pozdrawiam i polecam pracę w oddziale w Bielsku-Białej na magazynie.

Tak21Nie7
Andżelika
@Wróbel P.

Chyba o innym zakładzie piszesz ale w sumie wydawcy zawsze byli pod ochronnym parasolem wiecznie z tel W rece a z tym docenieniem to przesadziłes i to bardzo chyba że dostajesz jakieś premie za załadowanie planowo samochodów od mistrzów... ciekawe że jak na innych działach jest mniej pracy to wszyscy są rzucani do pomocy A jak na zaladunkach nie ma aut to się jawnie siedzi na tel i nigdzie święte krowy nie są rzucani i nikt się ich nie czepia ale to właśnie są układy i dlatego P.chwali sobie pracę...

Tak20Nie3
Magda
@Klaudia

Ciekawe ile dostaliscie za ta pozytywna opinie zeby oczysci atmosfere na forum tata będzie z Ciebie dumny.Bo za plecami sama narzekasz na wszystko w około A teraz pozytywna opinia obłuda jakich mało...

Tak19Nie3

@Andżelika

Stawki i premie wiszą na tablicy przed biurem mistrzów. A jak chcesz dysponować pracownikami to zostań mistrzem wtedy dowiesz się dlaczego to wydawcą się pomaga przy załadunkach(podpowiem że ma to związek z planowym wypełnianiem kontraktów przez firmę) a osobiście powiem że pomagam na wszystkich działach jeśli jest taka potrzeba

Tak14Nie4
@Magda

Ja dostałam dzisiaj pączka :-)

Tak13Nie
Marcin
@Wróbel P.

Podpisuję się pod wypowiedzią Pana Wróbla pracuje w firmie prawie 18 lat i nigdy nie miałem problemu dogadać się z przełożonymi. Jeśli żetelnie wykonuje się to co do nas należy to każdy będzie nas poważnie traktował . Jeśli chodzi o płace nie można narzekać zważywszy na dodatki i nadgodziny które zawsze można dorobić do wypłaty . Zasada jest prosta niech każdy patrzy na siebie i robi to co do niego należy A nie zajmuje się pierdołami i obrabianiem (usunięte przez administratora) innym . Pierdoły wypisują tylko Ci co się im nie chce pracować . Osobiście po tylu latach pracy polecam firmę Aluprof w 100% Ale tylko osobą którym chce się pracować.

Tak17Nie7
Klaudia
@Magda

Duma taty jest dla mnie najważniejsza, jednak w pracy bardziej cenię sobie miłą atmosferę. Rodzinę ma się w domu, w pracy jesteśmy współpracownikami. Po co tyle jadu. Poza pracą polecam przyjęcie się komu tylko mogę, a zapytana o opinię mówię jak jest. Bardzo proszę zaprzestać pomówień na temat mojego narzekania na wszystko, czuję się tym dotknięta. Pozdrawiam cieplutko.

Tak17Nie2
Alkopaweł
@Andżelika

Zapraszamy zatem na załadunki. Skoro to taka lukratywna posada dlaczego rękami i nogami wszyscy się bronicie przed pracą na wysyłkach? O czym wy tu wszyscy (usunięte przez administratora) Z portalu z którego ludzie szukający pracy chcą zaczerpnąć wiedzy,poszukać porady,zrobiliście arenę osobistych przytyk... widzimy się codziennie w pracy więc zapraszam do rozmowy o prywatnych antagonizmach podczas przerwy...A..nie... my nie chodzimy na nie bo mamy zaladunki... Prawda jest taka że jak chcesz pracowac i masz rozum nieco wiekszy niz ameby na saturnie to zostaniesz zauwazona/ny i cos wiecej osiagniesz. Stojąc pod regalem wiele widać ale niewiele się da zrobić. Ja pracę sobie chwale. Wiadomo ze mogłoby być lepiej ale nie czuje się pokrzywdzony i uważam że każdy kto ma odrobinę chęci do pracy może dobrze w aluprofie zarobić . Niekoniecznie przy 250h miesiecznie.

Tak17Nie1

Stary Wyjadaczwysokiskład
@Wróbel P.

Witam ktos chciałbym sie dowiedziec jak wyglada praca na magazynie i ile mozna zarobic w systemie 3 zmianowym

@Wróbel P.

Ta, na pewno można cię znaleźć pod biureczkiem w dyrekcji...

@Wróbel P.

A na dzień kobiet dostaniesz krem nivea lub rajtki jak za komuny, zapewne znów firma zaszaleje jak rok temu

@Były fizol

Nie. Masz jakieś pytania czy tylko chciałem pochwalić się elokwencją?

Tak4Nie2
Kwadrat
@Wróbel P.

I to pisze gościu którego z produkcji wywalili bo tak leciał w(usunięte przez administratora). A teraz to wzorowy pracownik i obrońca gdyby nie kontakty to byś już dawno wyleciał za to co robiłeś na poprzednim dziale.

@Kwadrat

Wygadujesz takie głupoty że brak mi słów...

Tak5Nie1

@Wróbel P.

Wszystko ubarwiasz pewnie jesteś tym z góry w Goleszowie się ludzie zwalniają bo im szkoda parę groszy A co do szkoleń to robię 5 lat i nie miałem żadnego tylko Ci z protypowni jeżdżą nawet rysunków mi nie tłumaczyli chyba że zapytasz A patrzą na Ciebie jak na głupiego więc nie ściemniać żeby ludzi zwabic do pracy

@Alkopaweł

(usunięte przez administratora)wstyd i hańba żeby taki zakład nie mógł nadążyć za nowymi technologiami, mamy 2019 rok

Tak7Nie1

N
@Wróbel P.

A gdzie można papiery zlozlosic i jak do prac

Tak2Nie1

to Ja
@Wróbel P.

Nie wiem gdzie ta płaca urosła ale na pewno nie na magazynie, my mamy najniższe stawki

Tak9Nie
Zimny
@Wróbel P.

A co to się z Tobą (usunięte przez administratora)porobiło, innego Cię zapamiętałem z obróbki. Ciężko Cię było wtedy doprosić o cokolwiek, wywalone na wszystko miałeś, a tu taka metamorfoza. Jestem pod wrażeniem, podejrzewam jednak że to "żyd" w Tobie nakazuje Ci pisać takie kocopoły :) Pozdrawiam, i nie miej urazy. To wszystko żart, tak jak moja "kariera" w Aluprof

mmmmmmmmmm

a obowiązki o 1000%

Dorota
@mmmmmmmmmm

Skoro jesteś pracownikiem Aluprof to zachęcam Cię do przedstawienia nam swojej opinii o tym pracodawcy. Na oficjalnej stronie tej firmy widnieje informacja odnośnie prowadzonej rekrutacji: https://aluprof.eu/pl/firma/kariera Sądzę zatem, iż kilka osoby, które chcą tam aplikować, zastanawiają się, na jaki rodzaj umowy mogą tam liczyć na samym początku. Zechcesz wobec tego powiedzieć nam coś o tym? Zachęcam.

Nick
@Wróbel P.

Mistrzu ebnij se w pusty leb wazelino

Krzychu

Jak wygląda praca w biurze konstrukcyjnym, dużo stresu? Jakie zarobki i traktowanie pracowników biurowych?

Były fizol

Ktoś jeszcze w tym bu lu pracuje chyba sami nieudacznicy i desperacji, odszedłem rok temu i jestem szczęśliwym człowiekiem a na forum zaglądam z ciekawości jak się zalicie zamiast olać tą firmę

Tak9Nie1
Krzysiek

Witam, czy możecie się wypowiedzieć na temat pracy przy suwnicy? Tam są bodajże dwie zmiany. Czy warto podjąć taką pracę. Pozdrawiam.

TakNie5
Twojastara
@Krzysiek

Normalnie 3 zmiany od lipca wprowadzają 4 brygadówke zajob jak fiks, (usunięte przez administratora) syfu, jedni zwożą palety do wstawienia inni dzwonią co masz wyciągać.. Nie polecam

Tak5Nie1
Złamas
Nazwa działu: Produkcja

Co myślicie o kamerach(usunięte przez administratora) Bo niektórzy miszczowie to praktykują .

Tak5Nie2
Beduin za 20zl brutto po 10la
@Złamas

A co mamy myśleć....? Nikt nic z tym nie robi pomimo zgłoszeń do kadr i innych wyższych ludzi w firmie.Najlepiej będzie jak ktoś to zgłosi do Pipu bo to co się wyprawia w tej pseudo firmie potentacie w branży aluminium to jest jakaś paranoja nikt już nie przychodzi do pracy pomimo wielu ogłoszeń w mediach o pracę że każdego ułoma przyjma byle miał dwie ręce i dwie nogi tylko sztuka się liczy ale UA przyjeżdża za niedługo przejmą zakład tylko że wydajność będzie kiepska 25 % bo nic nie Czaja po Polsku i do roboty podejście też liche ale co tam narazie hajs się na górze zgadza tylko do czasu A ten czas już niedługo się skończy jak ten zakład......

Tak12Nie1
Aaa

Witam. Jest tam u Was możliwość nabycia karty MULTISPORT lub czegoś w tym rodzaju ?

Pomocny
@Aaa

Jest dopłata do multisporta, wychodzi z tego co pamietam około 48zł na miesiąc wtedy.

Noey
Nazwa działu: Produkcja

Witam tam jest jakaś lakiernia pionowa jest tam fajna robota mistrz jakiś spoko brygadierzy ziomki atmosfera ogółem? Mam doświadczenie jako lakiernik i zastanawiam się czy składam tam cv słyszałem na na pionowej lakierni stawki są w porządku prawda to??

Tak4Nie3
Kkkk
@Noey

Praca jak na taśmie we fiacie

Tak3Nie1
Lakiernik
Nazwa działu: Produkcja

Pracuje w firmie ponad 6 lat na produkcji i w sumie nie jest źle. Jedynie co mi nie pasuje, chociaż nie jest to mój "interes" to prawdziwy wysyp przyjęć niekompetentnych ludzi po znajomościach na biurowe stanowiska typu różnej maści "specjaliści" oraz "asystenci", którzy wnoszą niewiele a często tylko powodują chaos. Ostatnie lata dla firmy są niezwykle tłuste, problem powstanie gdy tak dobra koniuktura się skończy a na pokładzie zostanie masa bezużytecznych darmozjadów, których trzeba wykarmić.

Tak14Nie
Sławek
@Lakiernik

Boże , człowieku ile Ty masz racji w tym co piszesz to nawet sam nie wiesz !!!

Tak4Nie2
Maniek
Nazwa działu: Produkcja

Jak z zarobkami na początek? Widzę że teraz dużo przyjęć na różne wydziały, na produkcji jakie stawki netto na początek? Pozdrawiam.

Oponia

Takie jak na magazynie ok 16.5 + dodatki + nadgodziny

@Maniek

Jak nie dymasz na okrągło to zarobisz 2200 i nic więcej, wiem bo tam przepracowalem rok. Wierz mi nie warto tam się pakować, Totalny wyzysk inwigilacja, wszędzie kamery ani na 2 minuty nie przysiądziesz. Szczerze ODRADZAM

Zniesmaczony po podwyzkach
@Maniek

Przyjęcia są cały czas, bo tu nikt o zdrowych zmysłach nie chce pracowac, przychodzą na 2-3miesiace i odchodzą. Jeżeli chcesz być galernikiem to zapraszam, (usunięte przez administratora)

Lakiernik
@Były fizol

Chyba masz jakiś uraz psychiczny skoro "przepracowałeś rok" a udzielasz się pod wszystkimi postami. Nie jest kolorowo jak wszędzie ale nie też najgorzej. Zajmij się swoim życiem chłopie chyba, że masz nadmiar czasu bo siedzisz na bezrobociu :)

@Lakiernik

Kolego, na bezrobociu nigdy nie byłem, i za sobą mam 30 lat pracy ale w większym bagnie nie pracowałem. Odszedłem i nie żałuję a teraz ostrzegam ludzi przed tą firmą bo większy (usunięte przez administratora) trudno spotkać na rynku pracy

Bronek
Nazwa działu: Magazyn

Miejmy nadzieję że zarząd z prezesem na czele wkoncu weźmie się za jednego pseudo miszcza(usunięte przez administratora) ponieważ liczne skargi w kadrach na tego pana zostały zamieniecione pod dywan ten pan nie powinien być na stanowisku miszcza przemawia przez niego nienawiść i chęć ponizenia zwykłego pracownika.Podmawial ludzi którzy byli zapisani na nadgodziny 1 i 3 maja A teraz nie ma kto na produkcję wydawać towaru.A wszystko to z zazdrości że ludzie mogą sobie dorobić pracując w święta do kiepskiej wypłaty jaką dostają.Ustawia grafik pod swoją rodzinkę którą obsadza na najlepszych stanowiskach jakie są w firmie tzn.fakturzystki,zastępcy brygadzista.itp.a pracownikowi potrafi dac 3 różne zmiany w ciągu jednego tygodnia.Moze najwyższy czas zabrać się za to że jest przełożonym dla swojej rodziny na zmianie i faworyzuje ich. W żadnej firmie takie coś nie ma prawa bytu.Pani (usunięte przez administratora) nie tak "gwiazdorzyla" i jak skończyła a nie takie plecy miała więc czas zająć się tym pseudo miszczem...

Tak25Nie9
produkcja
@Bronek

potwierdzam nie miał kto wydawać materiału :D

Igor

Czy poza "gruszą" macie jeszcze jakieś dodatki socjalne?

prezes
Nazwa działu: Produkcja

Oooo, ale cóż to nowy kierownik ds. technicznych nie sprawdził się ? a może potrzebny drugi?

Marcin

Hej:) Mam pytanie odnośnie urlopu w firmie Aluprof: czy tam jest jeden postój w wakacje i cała firma stoi w danym terminie, czy każdy indywidualnie wybiera sobie terminy urlopu?

Galon
@Marcin

Robota normalnie leci, grusze z mistrzem się ustala, normalnie wypisz kartę urlopową od do i załatwione. Zazyczaj nie robią problemów z terminem.

Jacek
@Marcin

Każdy indywidualnie . Ale jest tragedia szukaj innej pracy

Aro

Czy mógłby ktoś napisać coś więcej o pracy w biurze?

Tak2Nie2

@Aro

Siedzisz wysoko i za nic nie odpowiadasz, tak jak sołtys w filmie sami swoi

Tak7Nie2

Były
@Aro

Unikaj działu eksportu. Ze starej gwardii ludzi mających jakieś umiejętności zostali tylko nowi którzy jeszcze nie wiedzą co tam robią i koordynatorzy protegowani pani dyrektor. Ogólnie beton i chaos...

Gacek

Witam wysłałem cv po jakim czasie się tak gdzieś odzywają ?

@Gacek

Natychmiast, ponieważ w tym (usunięte przez administratora)nikt nie chce pracowac nawet UA

Gacek

Narazie czekam 3 dni już albo mam za słabe CV hehe więc chyba nie tak szybko

@Gacek

(usunięte przez administratora).Zastanow się bo to (usunięte przez administratora) straszne

Tak10Nie1

Wiem co jem

Mam pytanie do Zarządu. Kiedy zostaną zlikwidowane sztucznie utrzymywane stanowiska? Podobno szukacie oszczędności, jak widać chyba nie tam gdzie trzeba... min. Alan czy Rusin

Tak16Nie1
Alan
@Wiem co jem

Poprzyj kolego te dwa przypadki szczegółami, bo tak ogólnikowo to nic nie zdziałasz tym wpisem Pozdrawiam.

@Alan

O Alanie można by było tutaj pisac i pisac że braklo by znaków na jeden wpis chłopczyk nie nadaje się do niczego o co nie za pytasz to on nie wie tylko odsyła do swojego kolegi ze zmiany po prostu kręci się wokoło i udaje że się zna A nie ma pojęcia o niczym kto takich ludzi na takie stanowisko rekrutuje bez doświadczenia a z tego co ja się orientuję to jest przyjęty po znajomości przez Nowego "rzadzacego" i sztucznie utrzymywany przy korycie bo w żadnej kwestii się nie nadaje chyba że dobrze sprzedaje informację szpiegujac i podsluchujac pracowników no i śledząc na kamerach każdy krok roboli i zgłaszając przełożonemu swoje dochodzenia które prowadzi .... dużo by pisać ale nie potrzebne te wywody bo i tak nikt z tym nic nie robi tylko tuszuja na cotygodniowych pogawedkach na "szczycie" zarząd i kadry nie interesuje co się dzieje na dole u szarakow...

Sławek
@Jarosław

To by wyjasniało dlaczego musiał polecieć Marcin S. Miał po prostu mbiejsze plecy.

zbychu
@Sławek

Który to Alan?

Leon
@zbychu

Alan to miszcz który został przyjęty po znajomości pełniąc funkcję starszego miszcza od początku z 8 miesięcy zgarniajac ładna sumke na wypłatę za nic nie robienie A mistrzowie którzy mają pojęcie i ogarniaja sprawy mają młodszego mistrza za dużo mniejsza kwotę ale oczywiście kierowniczek z ministrantem mydla oczy co do podwyżek których nie ma i tylko grają na czas A ksywka (usunięte przez administratora)wzięła się z filmu kac w Vegas i zobacz sobie na bohatera (usunięte przez administratora)i porównaj z miszczem który spaceruje z brodą to będziesz wiedział wszystko.ale posiada jeszcze inne ksywki jak:Endomondo bo nabija kilometry chodząc bez celu i w około.

Agnieszka
@Wiem co jem

Już nie wspomnę o dziewczynach które sprowadził sobie kierownik z kontroli jakości 3 x Panie M.ktore nie mają bladego pojęcia co mają robić a zgarniaja niezle sumki na wypłatę sztucznie tworzone stanowiska delegacje itp.na to są pieniądze...

Tak8Nie1

Jack

Jak w tej firmie ma być dobrze, gdzie 70%zalogi to (usunięte przez administratora) sądząc po wpisach, chyba że dyrekcja się włączyła w dyskusję. Jeśli tak to jest to podyktowane tym że mają nóż na szyi w postaci dramatycznego braku ludzi ponieważ już nawet Ukraina w tym (usunięte przez administratora) nie chce pracowac. Masakra nawet wrogowi nie życzę żeby tam poszedł pracować, szczerze Odradzam, przepracowalem ponad 30 lat w innych firmach, tam zaledwie 1 rok i o ten rok za długo!!!! Po prostu porażka

Tak19Nie

Nazwa działu: Produkcja

Wróbel piszesz że płaca wzrosła o 100% przez 9 lat tylko że w 2010 płaca minimalna wynosiła 1317zł, a w 2019 wynosi 2250 zł, wiec nie wiem czy jest się czym podniecać.

@heheszki

Ta, na pewno można cię znaleźć pod biureczkiem w dyrekcji...

Sorry to do wrobla

@heheszki

Mija płaca w firmie nie płaca minimalna...

@Wróbel P.

Tylko nie maja wyboru muszą podnieść pensje, oni jakby mogli to by płacili ludziom 700 zł miesięcznie. Akurat pracowałem tam w 2010r i wiem jaki tam jest wyzysk.

Zaba
@heheszki

No faktycznie wiesz o czym piszesz Zabierasz głos a nie robisz już 8 lat Puknij sie w ten pusty łeb i zamilcz

@Zaba

skąd wiesz że nie pracuje tam już 8 lat? pisałem że pracowałem w 2010, a nie wiesz kiedy się zwolniłem, wiec zamilcz amebo

Zabs
@heheszki

Bo piszesz w czasie przeszłym i porównujesz do 2010 Chciales cos napisac jeszcze malutki czlowieczku z ograniczinymi zwojami? Jak nie pracujesz to sie nie odzywaj.

@Zabs

Rozumiem, że lubisz swoją prace jako robol za 2 tys zł i bronisz zakładu, ale nie zabronisz mi komentować robaczku :) i dej to na fałki :D

zbychu
Nazwa działu: Produkcja

1. Powinna być Osobna palarnia dla magazynu (albo nawet dwie) 2. Atmosferę w pracy psuję koordynator produkcji i nowe bhp nie wnosząc żadnej poprawy warunków . 3.System 6-dniowy z wymyślonymi regułami zapewnia prace praktycznie w każdą sobotę i niedzielę, czyli praca non stop. (rodzina na drugim miejscu) 4. Brak możliwości rozwoju.(Szkoleń, rozwijania talentów, podnoszenia kwalifikacji). 5.Kiepskie premiowanie braku zwolnień lekarskich(ok 240zł na ręke na 3 miesiące ) Głupi by policzył że wyjdzie na to samo będąc na L4 . 6. Rzucanie pracownikami po działach. 7. Trzy na pięć wentylatorów wyciągowych na lakierni nie działa. 8. Wyciągi z pieców nie są wydajne i większość oparów leci na halę. Ogólnie przepracowałem sporo w Tym zakładzie (tysiące ton przerzuconego aluminium (na lakierni 1000 kilorgramów jest średnio w dwóch-trzech koszach!)) , Moja praca Była na prawdę ciężka i kosztowała mnie sporo sił jak wszystkich (lakiernia w lecie 37 stopni) szkoda że tego się nie docenia i nie do końca szanuję tej pracy ciągle pogrążając pracownika.

Tak9Nie

Nie palacz
@zbychu

A po co palarnia? Ci co nie palą muszą (usunięte przez administratora) a reszta co godz w palarni A umyslowi co 30 min zwlaszcza export i logistyka. Im wolno a robolą robią wykłady ile są w palarni. No i oczywiście nowy kierownik magazynu i jego zastepcs czyli ministrant który stoi przy drzwiach palarni i mu asystuje

Persefona
@Nie palacz

Święta prawda też nie palę i mnie to wkurza jak mistrz zwłaszcza B. Opiernicza że się siadlo albo stoi 5min bez ruchu A w palarni pewne osoby potrafią paczkę na dzień wypalić i nikt nim nic nie mówi powinny być czytniki przed wejściami na palarni co mnie obchodzi że ktoś ma nałóg ja lubię piwko to może mi też pozwolą na dwa dziennie w godzinach pracy.Ale spoko jutro piątek spotkanie na szczycie z kierownikiem i ministrantem to znowu pogadanka o pierdolach A ważnych spraw nikt nie rusza i problemów tylko cicho sza w pewnych głośnych sprawach.A prezes widać też odpuścił problemy u robola już nie wspomnę o kierowniku kadr.Zal i tyle... jedna wielka klika i układy.

Tak3Nie

Wprowadzili 6-dniowy tydzień pracy wolne w tygodniu i tak każą przyjść i robić jak wół A wszystko nie pasuje rysunki błędne rewizja rewizji i oni chcą być liderem na rynku chyba śmiechu A w ogrodzonej ciekawe co będzie

PJOTER Z GIPSÓW

W ogóle mnie nie ruszyły te śmieszne opinie ,tyle. Bo szkoda słów na tych .......

Gah
@PJOTER Z GIPSÓW

Dobrze że w szatni nie może być kamery, inaczej pogadamy jeszcze

@Gah

Czekam

Koledzy
@PJOTER Z GIPSÓW

(usunięte przez administratora)gdybyś zachowywał się jak człowiek nie było by tej dyskusji czasami wystarczy jeden jedyny raz zachować się jak (usunięte przez administratora)w stosunku do ludzi a oni Ci tego nie wybaczą....dodam że ty zachowałeś się co do niektórych ludzi ja cep kilka razy więc zakończ ten temat , napij się w domu piwka przyjdź sobie do pracy i siedz na (usunięte przez administratora) cicho bo tymi wpisami jeszcze bardziej WQURWISZ ludzi

Tak14Nie

@Koledzy

Nie jestem (usunięte przez administratora)tyle

Balon

Piotrze nie pogrążaj się ;)

PJOTER Z GIPSÓW

Wszyscy odważni bo piszą opinię pod pseudonimem, gęby nie macie, brakuje wam aby wisiała jeszcze książka skarg i zażaleń,jak komuś nie pasi robota to nikt nikogo nie trzyma a połowa ludzi beczy że się męczą chore,a tu tylko oczernianie mistrzów brygadzistów i pracowników , nie macie odwagi aby im to powiedzieć w twarz ale tu jak na spowiedzi ,powagi trochę,każdy ma jakiś swój zły dzień ale nie przesadzajmy na siłę was tu nie trzymają,chcesz to robisz nie to idę do innej tyle

Koledzy
@PJOTER Z GIPSÓW

Ale co może powiedzieć taka sprzedajna rura jak ty? Narzekasz matole na wypłatę, na mistrzów przed pracownikami A na forum piszesz takie bzdury lizać kakao chcesz podpisując się PJOTER Z GIPSÓW porażka

Tak25Nie1

Stefan z mms
@Koledzy

Pedal z kolczykiem w nosie jak baba ale co można się spodziewać po Kozianie który sprzedaje i wlazi w d...mistrza i uważa się za lepszego... szkoda słów na takiego leszcza udaje kolegę na zmianie A za plecami obgaduje i wszystkim się chwali wokoło że to jego wpis że on broni mistrza. Lamus jakich mało aluprof uratował mu życie że to zatrudnił bo nigdzie bo nie chcieli...

Tak7Nie

@PJOTER Z GIPSÓW

Koleś to dlaczego nie podpisales się nazwiskiem, widać po wpisie że jesteś (usunięte przez administratora)

Rudy

Do starszych pracowników, ile dostaliście najwięcej wypłaty netto?

Gajdosz

3224 zł Brutto

Jack
@Gajdosz

Buuiuuha tyle to ja mam na fizolskim stanowisku na jedną zmianę od poniedziałku do piątku nie na 4 brygady wce, dobrze zrobiłem odchodząc (usunięte przez administratora)

@Gajdosz

Nie uwierze w to, jeszcze brutto, taka wypłatę to ja miałem jak pierwszy nie pełny miesiąc przerobiłem parę lat temu. Chyba że specjalnie tak podałeś żeby kierownictwo widziało w razie gdyby tu patrzyli :p

Piter

3700netto

4900 :p

@69

Tak ale we dwóch i to brutto

Nie, mam 23,50 na h więc z nadgodzinami na luzie wyciągam

gol
@69

Na luzie to ile godzin łącznie w miesiącu?

@gol

+/-168 podstawy i 5 setek i wychodzę ok. te 5 tyś. Czyli trochę ponad 200h roboczych godzin.

@69

Tak, tylko który z nowo przyjętych dostanie taka stawkę????? Chyba musieli by obrabiac na przemian pod biurkiem mistrza, albo kierownictwa a kiedy by pracowali???? Na dzień dobry dostaną 17.50 brutto a jak się nie podoba to do widzenia. A jak chce więcej zarobić to trzeba orac na nadgodzinami w tym bagnie

@Rozsadny

A widziałeś pytanie jakie zostało zadane do tego wątku? Naucz się czytać ze zrozumieniem. Nikt tu nie pytał o nowo przyjętych tylko ile największej wypłaty się dostało.. A tak wgl to wiadomo że nikt na początku nie dostanie na produkcji takiej stawki, trzeba sobie zapracować na to.

Tak2Nie1

@69

Najwięcej to dostaje biurowiec,zależy o jakie stanowisko mu chodzi,na fizolskim dostanie 2800 brutto i każą mu się cieszyć że ma pracę w 4 brygadowce. A Ty jak siedzisz w biurowcu na cieplej posadzie to raczej się nie chwal i nie draznij fizoli

@Rozsadny

Nie jestem biurowcem, robię normalnie na produkcji. Moja stawka nie jest jakoś strasznie duża, znam parę osób które mają jeszcze większą stawkę godzinową. A Ci z biur mnie nie obchodzą nie mam zamiaru zaglądać nikomu do kieszeni. Lepiej zadbać o swój interes.

@69

Ale się burza tu rozkręciła xD 69 - dobrze pisze, kto kumaty sobie nawet może policzyć, oczywiście trzeba uwzględnić dodatki. A Ci co narzekają na stawki jak sami sobie nie zawalczycie w życiu nie dostaniecie podwyżki w tej firmie. Rób swoje, tak żeby nie było reklamacji na to co zrobiłeś i walcz dyskutuj z górą..

@Rudy

Taa , jak on nie jest biurowym to ja jestem doniem trumpem . Żaden fizol nie broni tak swojego stolka ale jak się przesiedzi przy internecie pol dniowki a na wypłatę się weźmie piątkę...

Pogromca
@Jack

A niby biedny i na nic nie stać .... hahaha

Brajan
@Piter

Jak się pucuje mistrzą i podpierdziela wszystkich nawet ze swojej zmiany to się ma staweczke lamus z kropką w nosie...

Tak4Nie

@Rudy

Ja dostaje 3500 netto ale nie w Aluprofie i to bez nadgodzin, tam musiał bym mieć przynajmniej 30 g nadliczbowych

Kierownik

5300 ale prawie cały miesiąc w pracy

Ewi45
@Gajdosz

A na czterobrygadowce ile placa, pozdrawiam

Stu

Pytanie do osób zarządzających firma do czego służą kamery na zakładzie? Bo jeden miszcz jeden z najświeższych tak zwany " Alan " siedzi całymi dniami na kamerach i obserwuje ludzi chyba mu to daje duża satysfakcję bo spędza 8 h w biurze A jak pojawia się jakiś problem to nie potrafi go rozwiązać bo pracując z 8 miesięcy nie ma pojęcia o co w tej pracy chodzi i co się dzieje i nawet nic nie robi w tym kierunku żeby się nauczyć tylko współczuć mistrzowi który ma z nim zmianę ale oczywiście kierownik nic z tym nie robi tylko utrzymują za nie małe pieniadze taka osobę a na podwyżki nie ma dramat ....

Andżelika
@Stu

Może on ćwiczy przed castingiem do TVN Bo na wiosnę rusza kolejna edycja Big brathera ewidentnie chłopak się marnuje tam by się spełnił w 100% A W Aluprofie to się dusi na tym stanowisku ale ważne że hajs się zgadza 10 tego za monitoring i jakikolwiek brak zainteresowania swoimi obowiązkami takich ludzi się trzyma i docenia to jest jakieś nienormalne i oczywiście nikt z rządzących nic o tym nie wie i nic nie robi żeby to zmienić może wkoncu zarząd się ocknie i zainteresuje.

@Stu

Nic nowego, oni są zatrudnieni tylko po to żeby się gapic w te kamery, jest przyzwolenie góry, oni maja za zadanie gnebic fizoli i to skutecznie robią. Jeśli idziesz do nich po co kolwiek to oni są bezradni bo to są tępe wały

Alan
@Stu

Słyszałem że jak tutaj będzie 20 wpisòw potwierdzających ich niekompetencje to zrobią z nimi porządek.Więc jak macie coś do nich to do dzieła !!!

Zostaw opinię o Aluprof S.A. - Bielsko-Biała

Chcę opublikować: