Opinie o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aluprof S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Aluprof S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Prawda

CAŁA PRAWDA O PRODUKCJI i nie tylko... Po lekturze tego co zostało tutaj napisane ostatnimi czasy i dalej wstecz muszę przyznać że każda negatywna opinia opisana na tym forum ma pokrycie w rzeczywistości. Zacznijmy od spraw bieżących. Zakaz palenia to w gruncie rzeczy temat zastępczy dla tego w jaki nieludzki sposób są traktowani pracownicy. Zrobili to specjalnie abyśmy nawzajem jeszcze bardziej wojowali między sobą, żeby poróżnić palących i niepalących i żebyśmy zapomnieli co w tym momencie jest najważniejsze. A najważniejszą sprawą są nasze zarobki (które w tym momencie są na poziomie najniższej krajowej) bo przecież po to pracujemy tam. Skąd ludzie mają mieć chęci do pracy skoro na koniec miesiąca okazuje się że wypłaty przychodzi 3 tysiące/3,5 tysiąca? Jedynym sposobem na polepszenie wypłaty jest zrobienie nadgodzin ale o to jest bardzo ciężko od roku ponieważ dodatkowe godziny są blokowane gdy tylko takie widzi misie ma kierownictwo. Nadgodziny "puszczane" są tylko gdy firma znajduje się w sytuacji podbramkowej i musowo musi to i to być zrobione. Następnym punktem jest to że, i to może wydawać się śmieszne ale pracować się poprostu nie opłaca. A dlaczego? A dlatego iż weź sobie cały miesiąc L4 a zobaczysz jakie wypłaty się dostaje za miganie się od pracy :) Jedynym rozwiązaniem może być poprawa lub innym sposób naliczania kwoty za nie chorowanie. W tym momencie za 3 miesiące przepracowanie bez chorobowego dostaje się kolosalne 300 zł brutto. W jaki sposób ma to zachęcić pracownika alby codziennie stawiał się do pracy? Przejdziemy dalej. Od jakiegoś czasu pracownikom odpowiedzialnym za produkcję( operatorzy maszyn, prowadzący i "brygadziści") dostają coraz więcej obowiązków. W każdej normalnej firmie przy takim procederze pracodawca by podniósł stawkę za wykonaną pracę. Tutaj jesteśmy w takiej sytuacji że tylko wymaga się od człowieka a dosłownie nic za to nie mamy. Pracownicy dbający o ciągłość produkcji niejednokrotnie mają stawkę bardzo podobną do zwykłego pracownika produkcyjnego lub zwykłego nipanimaju. Coś takiego nigdy nie powinno mieć miejsca ponieważ zwykły produkcyjny nie ma na sobie żadnej odpowiedzialności a osoby które muszą to wszystko ogarniać są karane za najmniejsze uchybienia nie raz nagany są wydawane nawet iż nie Ty popelniłeś błąd a zostaniesz ukarany za błąd kogoś innego. Przejde teraz do tych wszystkich śmiesznych mistrzów,koorodynatorów i kierowników. Na placach jednej ręki i to takiej niepełnosprawnej ręki w której brakuje dwóch placów można policzyć mistrzów którzy znają się na swojej robocie i z którymi można porozmawiać lub nawet poradzić się w sprawach produkcji. Każdy nowy mistrz który przyszedł z zewnątrz jest poprostu zwykłą zapachaj dziurą i wykazują się totalną niekompetecją. Na czele tych wszystkich "miszczów" jest człowiek odpowiedzialny za zagniatanie. Gościu pracuje tam chyba od 2 lat a nigdy nic nie załatwił dla swoich z działu, okłamuje pracowników, gdy z nim coś zalatwiasz potrafi z dnia na dzień powiedzieć że nic takiego nie miało miejsca że nic takiego nie mówił. Prowadzi politykę nierówności wśród pracowników na wydziale. Wymaga dodatkowe rzeczy od kogoś kto potrafi więcej niż od osoby która jest na tym samym stanowisku. Wspaniałe traktuje tylko swoich pupilków i osoby które wchodzą mu tam gdzie slońce nie dociera. Jak mistrzem wydziału może być osoba która nie wie niczego o swoim wydziale i nie potrafi odpowiedzieć na najprostsze pytania odnoście produkcji? Na innych wydziałach jest podobnie, jedynymi mistrzami którzy cokolwiek wiedzą to ci z staraj gwardii... Teraz kierownicy... Dla nich liczy się tylko to aby ludzi robili jak najwięcej za jak najmniejszą wypłate. Ślepą patrzą na tabelki i liczy w nich zawarte. Nie potrafią zrozumieć że praca pracy nie równa. Przykładowo robiona jest afera z tego że jedni zrobili powiedzmy 600 szt. a robili jedno i to samo całą zamianę, czyli produkcja taśmowa, a drudzy robili słupy po 40 kg i zrobili tego 100 szt. Musisz się potem tłumaczyć pisemnie dlaczego tak to wygłądało. Przecież dziecko z podstawówki by samo się domysliło czemu a ci tego nie potafią pojąć. Każdy tęskni za "Starym" kiedy coś takiego się dzieje. Artur był osobą o wiele bardziej wyrozumiałą a przede wszystkim awansował na swoje stanowisko od zera i dobrze wiedział co gdzie jak i dlaczego. Podsumowując... Tak jak tutaj ludzie pisali. Trzeba przyciskać związki zawodowe, solidarność wszystko co się da aby w tej firmie w końcu zaczął się strajk. Nie ma innego wyjścia bo będą nas wykorzystywać aż nie padniemy z głodu i wycięcznia za te głodowe pensje. "Głowy muszą polecieć" i w musi się skończyć ten brak kompetencji na każdym stanowisku od brygadzisty w góre. PS. Nie ufajcie żadnym brygadzistą, oni są tacy sami jak mistrzowie i kierownicy i patrzą jedynie na czubek swojego nosa. Pamiętajcie jest nas dużo i dużo byśmy mogli jeżeli dojdziemy do porozumienia i WSZYSCY razem zaczniemy działać. Tą firmę tworzymy MY, zwykli pracownicy...

@Prawda

Jeszcze jedno. Trzeba pilnować wypłat. Niestety ale nie zgadzają się. Trzeba się upominać bo jaśnie panie nie uwzględniły nagdodzin

Zrobieni w konia

Zaraz zaraz chcecie przekazać ludziom wiadomość że styczniu i w lutym nie będą mieli dodatku 2 zł do godziny . Chociaż pracowali i będą pracować w lutym w systemie 6- dniowym . ale w Marcu już będzie obowiązywał system 6 dniowy już z dodatkiem 3,50 zł do godziny do końca roku Czyli to co mieli płacić w styczniu i lutym te 2 zł nie wypłacą , dzięki tym Oszczędnością będą wypłacać do końca roku niby podwyższony dodatek . I to wszystko dzięki dwóm starym związkom które do tej pory były znane z stagnacji a teraz walczyły jak lwice o dziecko. a przeszłości podpisywały wszystko bez konsultacji z załogą dopuszczając do TRWANIA pracy w systemie 6- dniowym mimo że zakład nie był już w kiepskiej sytuacji ekonomicznej tylko z rekordową sprzedażą Czyli te 350 koszy spakowanych materiału w styczniu zostało wykonane za pół darmo a czym ta praca różniła się i czas poświęconego od czasu na realizacje tego zadania w miesiącu z dodatkiem . chcecie powiedzieć że oni nie mają na to Hajsu TO WSZYSTKO NAPRAWDE MA SENS naprawdę ma to SENS BRAWO TY Po raz kolejny pomogłeś BUDOWAĆ Kogoś INNEGO Majątek poświęcając swój czas za grosze . Pamiętajcie pracujcie ciężko i nie bierzcie L-4 oraz nadgodziny wstrzymane mniejszą liczbą ludzi też dacie rade zakład w potrzebie jest . PAMIĘTAJCIE PIENIĄDZE SZCZĘŚCIA NIE DAJĄ Ta opinia jest tylko wytworem pisarskim nie ma potwierdzenia w rzeczywistości.

Smutne ale PRAWDA!!!
@Bumelant

PRAWDA, PRAWDA i jeszcze RAZ PRAWDA!!!! ma Pan(i) rację dopóki większy szacunek będą miały osoby nowo zatrudnione niż ten "stary" wierny pracownik i będzie się ( to jest teraz modne określenie na czasie) "polaryzować" załogę choćby różnymi kryteriami wynagrodzeń ( kiedyś to jeszcze była ocena pracownika - często nieobiektywna, która blokowała możliwość podniesienia stawki godzinowej ) to niech mi Pan(i) wierzy nie za wiele się zmieni.... Nie mówię że nie trzeba zatrudniać nowych pracowników - ci młodzi też muszą od czegoś zacząć - też muszą nauczyć się choćby obowiązkowości - co w dzisiejszych czasach wcale nie jest takie oczywiste - nic tak "nie wyprostuje" młodego człowieka jak praca właśnie. Natomiast pracownik z większym doświadczeniem pod którego często okiem "dojrzewa" młody pracownik powinien być traktowany JAK NAJWAŻNIEJSZY Z ZASOBÓW ( że tak to brzydko nazwę) KAŻDEJ nie tylko TEJ FIRMY!!!! Poza tym wszystko co Pan(i)opisał to przyczynia się do braku motywacji, braku docenienia - i wcale nie mówię w tej chwili o wynagrodzeniach ; pracownik nie utożsamia się ze swoim miejscem pracy i zwykle "za bramą" nie myśli i nie mówi o pracodawcy dobrze. A pracodawcę też trzeba szanować bo w dzisiejszym gąszczu przepisów i kosztów związanych z prowadzeniem obojętnie jakiej działalności to też nie lada wyczyn.... Kiedyś Dyrektorzy firm ( obecnie to Prezesi ) "startowali" od najmniejszej śrubki w zakładzie i doskonale wiedzieli że żaden pracownik im "kitu przysłowiowego" nie wciśnie - bo się nie da Panie Dyrektorze! Jak się nie da! Ja wiem że się da! Co niektórzy Dyrektorzy pokazywali jak (usunięte przez administratora) co zrobić żeby się dało.... wspominam bardzo odległe niestety czasy ale one już nie wrócą.... BO TO NIE WINA FIRMY takiej czy innej tylko NIEKTÓRYCH LUDZI W NIEJ ZATRUDNIONYCH. To nie FIRMA się zmieniła - tylko LUDZIE!!! A kiedy jeszcze dodatkowo ich się skłóca i demotywuje to niestety jest to co jest - to prosty dość schemat widoczny na co dzień choćby w wiadomościach TV. Polaryzacja działa wszędzie..... jeśli ktoś poczuł się urażony tym wywodem to nie było moją intencją kogoś obrażać - ot tylko taka zawodowa refleksja....

Wzburzony

Na lakierni pion 1 pracuje pewien rudy któremu się wydaje że niewiadomo kim jest.Robi zdjęcia,donosi na pracowników.Stosuje (usunięte przez administratora),ubliża ludziom.Czy w końcu się ktoś tym zainteresuję jak traktuję pracowników.

Co!!!
@2

Kobieta brygadzistą na lakierni "po moim trupie" jak w samym swoich Ludziom nie umieją Baby opisujące wytłumaczyć jak pakować profile jak odróżnić połówki od reszty profili Czy nawet kolory i wrzeszczą co to robisz że to nie tak tak prostych spraw nie są wstanie dopilnować z nowymi pracownikami jak mają to nie ich winna to oni nie słuchają a chcą całą zmianę prowadzić czapka na głowę ja dziękuję

Stary wyga

Oj ludzie ludzie nie mogę słuchać waszego narzekania bo palarnia bo zarobki i to jest śmieszne serio kto was tu na siłę trzyma ??? Odpowiedz sobie na jedno super ważne pytanie w życiu. Co chce w życiu robić a później zacznij to robić ???? pracuje tu od zawsze kiedyś było tu źle przetrwałem pracuje do dziś i nie żałuję bywało gorzej lepiej ale nadal tu jestem ale jednak widzę że połowa z was nie doznała tutaj złych czasów bo teraz to jest naprawdę zmiana na plus w tej firmie... Nie pozdrawiam a dla tych co narzekają na to i owo droga wolna nikt was nie trzyma ????

@Stary wyga

12-51 No no właśnie widać ilu się z Tobą bidoku zgadza! Pracujesz tu od zawsze ooo to sporo wiesz ile ten zakład ma lat?? Długo pracujesz wow! Posłuchaj może Ty jesteś zachwycony zarobkiem i praca bo jeśli pracujesz tu od ZAWSZE to zatrudniłeś się za raz po zawodówce haha i w życiu nie widziałeś innego zakładu i nigdy nie widziałeś innej pensji to myślisz że masz miód..My mamy prawo oczekiwać uczciwej pensji za swoją pracę to nie 2000rok tylko 2024 kumasz? Argument że jak się nam nie podoba to się możemy zwolnić to słabe słabe bo nie nie musimy się zwalniać tylko oczekiwać w 2024roku UCZCIWEJ ZAPŁATY ZA CIEŻKA FIZYCZNA PRACE W 6DNIOWYM SYSYEMIE (usunięte przez administratora)

Aa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Od dłuższego czasu jest oferta pracy na stanowisku kontroler jakości ? Czy ktoś może przybliżyć warunki pracy oraz finansowe ? Z góry dziękuję!

Pracownik Nowy wpis

Cześć .Czy ktoś wie kiedy i jak wypłacane są wczasy pod grusza ?

Wiem Nowy wpis

Z tego co wiem a wiem dużo to wydaje mi się że 15 oraz 25 dzień każdego miesiąca są dniami w których wykonuje się takie przelewy w naszej firmie

Majkel

Czy ktoś wie czy była premia kwartalna dzisiaj w wyplacie?

Alurobol Nowy wpis

Była premia kwartalna!

Zrobieni w konia

@Zrobieni w konia

Nie wierze w to, To nie może być prawda! Jakby to była to prawda To szok!!! To Metalowcy zrobili rozłam tak jest prawda !

TOS1A
@Zrobieni w konia

Myślisz że ktoś przyjdzie w lutym w soboty za dzień wolny w 6 dyniowym -no to chyba tylko desperaci .Niech jeszcze soboty za setki zamienią na dzień wolny i NARA.

Ale jaja
@Zrobieni w konia

Obiecanego prezentu jak nie było tak niema , wszystko bez mydełka się odbyło całe te zamieszanie Ciekawe zjawisko u nas na produkcji jak już ma jechać to maglowane wszystkie działy z piórkiem w d_. I to zdarza się 50 osobnych tematów do realizacji na już i każdy osobno bo nie może czekać A ci jednego prezentu nie mogą załatwić . Pewnie dlatego cała ta zabawa z dodatkiem zabieraniem bo nie są w stanie tego zrealizować przerosło ich to od ciebie wymagają na już spakowania 13 ton aluminium pomalowanego w ciągu jednej zmiany a ci nie są w stanie obiecanego prezentu załatwić dla zakładu . Trzeba powiedzieć że nie będzie prezentu a nie cyrki robić z dodatkiem Dobrzy jajcarze

Jakub 1

Kurde to po ile te podwyżki że co rok , i to że z tymi nadgodzinami od siebie aż 5700 na rękę. 10 groszy co rok tak dupać szacun!!! , Więcej takich prostolinijnych ludzi w tym zakładzie zaraz by robota poszła Nadał byś się u nas na pionówce by nadać tempo bo takie lebry co z nimi robię ino leżą a materiał zjeżdża i się korkuje. U nas z takim nastawieniem lekko 1 zł dostał co rok , pogonić nierobów jestem operatorem wiem co mowie Kolego zapraszam tam się marnujesz na tym magazynie , a nieroby z roboty blokujecie tylko miejsce dla ludzi którzy chcą zarobić stójcie nadal linia nie będzie stała

Jakub 1

Nie wiem jak u niego ale u nas 8530zł bez nadgodzin ja mam ,Ale ogień (usunięte przez administratora) Te 5700zł z setkami to cienko tyle tylko magazyn zarabia za kare że nie wyrabiają planu i nie wydają profili na czas . Ale te 10 gr jeśli dostaje to synek ma potencjał i góra to widzi wartościowy zawodnik u nas by się nadał pokazał bym mu jak robić non stop bez przerwy to stówka by mu wpadła miesięcznie Jak żyły z rąk wypruwa się ale za dobry piniądz a nie za tą średnią krajową i jeszcze z nadgodzinami strata czasu za takie pieniądze. Ja bym nie robił od razu bym wskakiwał do nas Tym bardziej że u nas wakaty .

Morda

Dokładnie tak...co za ignoranci Ci robole...powinno ich cieszyć że dobrodziej daje na rachunki i raty..no i starcza na benzynę aby do niej dojechac! Chwalmy pana!!!! Wakacje, oszczędności czy jakieś fanaberie jak zajęcia dodatkowe dla dzieci??? Po co!!! Ważne aby dobrodziej miał.

Bumelant

Niech związki z ręką na sercu przyznadzą się co załatwiły w ciągu ostatnich 20 lat dla pracowników bo ja twierdzę że nic bo jak ma ktoś trochę oleju w głowie to wie że na system sześciodniowy muszą zgodzić się związki więc mówienie że załatwili podwyżkę dodatku za system sześciodniowy to jest jakaś kpina tak samo jest z systemem czterobrygadowym i tak samo jest z rocznym rozliczeniem jedyne chyba de facto co załatwili ostatnio czyli dwa trzy lata temu to jest podwyżka stażowego ale kwota jaka została wywalczona wtedy to jest następna kpina z pracowników i uważam póki przewodniczacymi związków będą pracownicy którzy pracują na zakładzie nigdy nie będzie dobrze.

Smutne ale PRAWDA!!!
@Bumelant

Mało profesjonalne podejście rekruterki do potencjalnych pracowników. Kilka etapów rekrutacji, pierwszy etap przez telefon. Pani dzwoni w okolicach 17:00 i Już pierwsze pytanie dotyczy oczekiwanych zarobków, nie wymieniając wcześniej nawet obowiązków na danym stanowisku oraz odpowiedzialności. Zbywa każde pytanie dotyczące wysokości prowizji. Kolejne pytania mocno ogólnikowe, żadne nie związane ze stanowiskiem. Brak pytań odnośnie poprzednich miejsc pracy. Mimo informacji o drugim etapie rekrutacji, rekruterka już się nie odzywa. Nie przesyła maila o wykluczeniu z naboru, nie informuje o tym telefonicznie, zwyczajnie marnuje czas oczekującego kandydata. Skoro w taki sposób traktowani są kandydaci, nie chcę wiedzieć w jaki sposób traktowani są pracownicy. Nie zamierzam składać aplikacji do tej firmy w przyszłości.

Oczekiwane zarobki, poziom języka obcego

logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
Mosorzysta

Obok głównego wejścia dla pracowników została zbudowana kopciarnia. Mimo tego, kopciuchy dalej łażą w miejsce byłych namiotów, no szkoda być na celowniku kamer. Co za głupi człowiek zdecydował o postawieniu kopciarni w tym miejscu? Pracownicy bez nałogu musieli wcześniej przedzierać się przez dym przed budynkiem ochrony, a teraz przed głównym wejściem. Czy ktoś szanuje pracowników nie palących? Czemu nie zainstalowano czytników kart po każdym wyjściu na faje? Czemu zawsze ludzie bez nałogów są gorzej traktowani? Na kopciuchów, którzy każdego dnia marnują godzinę pracy, wydano jeszcze kasę na wiatę, z której nie korzystają. Co w zamian będzie dla pracowników nie palących? Kadra zarządzająca do dymisji!!!

Alurobol

Jestem nie palący i również chciałbym mieć jakiś benefit za to że nie palę. Dlaczego paląca osoba ma mieć lepiej od tej nie palącej. Niech jaraja ile chcą, ale niech ci co nie palą również mają jakieś korzyści.

Ktoś z boku
@Mosorzysta

Gdzie ty masz te palarnie , bo ja na razie widzę tylko wylewki pod palarnie

Abc

Są tzn gdzie, bo na warszawskiej nie ma

Mesjasz
@Abc

Chodzi o Goleszów

Miko
@Abc

Opole też ma 3szt i już można używać.

Wzburzony

Skurw#$yn
@Wzburzony

Haha czyli ktoś ocenił i dostrzegł twoje zaangażowanie na pionowce i na ciebie "Wzburzony" doniósł. Temat mobbingow ubliżania ludziom zaczyna się pojawiać jak jakieś dekielek został upomniany i musi się wziąć za pracę. A chciałby posciemniac posiedzieć na telefonie bo przeciez on jest zmęczony a na lakiernie przychodzi odpocząć. Zacznij pracować wypełniać swoje obowiązki to żaden "Rudy" się do cb nie przywali. Życzę sukcesów bo najłatwiej oceniać i dalej nic nie robić. Wysługiwać się tylko innymi.

Racjonalny

A co masz na myśli? Ja proponuję porównać pracę osób którzy wykładają wiercą, wieszają lub pakują materiał do osób które tylko zajmują dwa stanowiska opisywanie i ramię. I zadać sobie pytanie kto ma ciężej. A później porównać stawki. Sumując niech się wypowie taka osoba kto ma gorzej. Ja bym chciał też odpocząć sobie na ramieniu wiercąc dzień wcześniej materiał. Tak to prawda na ramieniu pracując - się odpoczywa. Nie ma tam żadnej ciężkiej pracy (odpiąć profil z haczyka owinąć tasiemka i raz za czasu naciąć nożykiem ten profil - cała filozofia) Po całym dniu na wiertarce i wyciągnięciu z kosza na stół ok 1500 szt. profili dzień na takim ramieniu jest błogim dniem. No ale nie można tak zrobić bo Pani na ramieniu ma zapewnione stanowisko. A ja muszę iść dalej robić to co dzień wcześniej. I gdzie tu jakaś sprawiedliwość. Zapraszam niech Pani na 8 h raz idzie sprawdzić jak się pracuje na wykładaniu lub pakowaniu. Niech przerzuci 1500 sztuk przez dzień materiału i po takim dniu wypowie się kto ma ciężej. Pozdrawiam.

Mądry

Bardzo chętnie , Zapraszam na wykładanie na pakowanie z drugiej strony na 8h plus wiercenie oraz na wynoszenie (usunięte przez administratora) zamiatanie stołu , a może kabina odrazu Ale prace przy opisywaniu wytłumacz w taki sposób aby przekazać informacje a nie zatajając by się potem wyzłośliwiać i mądrzyć obgadując za plecami "ze tłumaczyłam ale on nadal robi swoje " by punktować

wiertarka-ogień

Na jakim ty świecie żyjesz "Pozdro" czy jesteś tak naiwny, będziesz nam zamykał usta że" jesteśmy tchórze" Przyjdz popracuj i zobaczysz atmosferę i układ zamknięty jak zachowuje się lepsze towarzystwo ,jakie manipulacje, zmowy gierki, knowania intrygi , knucia szachrajstwa ,podjazdy są stosowane no chyba że trzymasz z tamtymi i występujesz w obronie interesów by nie stracić pozycji bo ty nie chcesz znaleźć po za układem Niech się śmieje cały zakład co nas obchodzi tym bardziej że wszędzie jest to samo podlizują się przełożonym zamiast pracować by patrzył na nich łaskawym okiem Jeden brygadzista na pionuwce ciągle powtarza jeden tekst "że jesteśmy rodziną , że musimy się dogadać" do każdej sytuacji jak są jakieś kłopoty mówi tą formułkę jak amen w pacierzu a potem siada do biurka na telefon i on problem rozważał To jak chcesz sobie wyjaśnić problem na osobności jak przełożeni nie widza problemu a druga strona z która masz problem popiera brygadzista tylko dlatego że są w dobrych relacjach. Dwulicowcy

####
@wiertarka-ogień

Który brygadzista na jakiej lakierni twierdzi że jesteśmy rodzina ? Rzuc nazwisko albo jakiś namiar ? Nie wierzę że takie teksty padają na lakierniach pionowych. Rodzina ahahah

Pion PIon Pion

Kolejny Rambo 2052, Pracujcie ponad siły a zostaniecie wynagrodzenie w niebie (usunięte przez administratora) Nakręcanie się i gardzenie innymi że zrobiłem więcej niż inni dajcie mi medal jestem najlepszy Piz będziesz miał co raz więcej ty z nimi zostaniesz sam bohaterze i będziesz musiał pracować Słowo którym okreslają ty z poza układu "piz"" pokazuje wszystko jaki jest stosunek starej gwardii na pionówce do młodych i że na pewno nie ma zmowy milczenia wspaniała atmosfera taka rodzinna tam jest

Znam lepsza historie
@####

Parę lat temu byłem świadkiem, zdarzenia gdzie pewien brygadzista zorganizował apel wojenny na pakowaniu, gdzie oświadczył, że firma znajduje się w trudnej sytuacji finansowej i że pracownicy muszą zewrzeć szyki , by ją ocalić od niebezpieczeństwa. Wszystkie kurki uczestniczące w zebraniu zaczęły klaskać oraz gęgać jak gąski, a nie jak kurki, i przystąpiły do jeszcze większego angażowania się i zapału w pracy. Od tamtej pory firma jest nr 1, a pensje kurek, mimo że nauczyły się gęgać, nie wzrosły proporcjonalnie do sukcesu firmy. Brygadzista oczywiście mówił prawdę, bo po co miałby robić zły Piar firmie? Ustaleń z apelu nie odwołał, po dziś dzień więc ciągle walczymy a kurki pracują po dziś dzień od świtu do nocy pełne zaangażowania i poświecenia (usunięte przez administratora)

Mokra koszulka

To pewnie z magazynku farb jesteś. Tam wymagane jest zerowe zaangazowanie, a jak już Ci się tak nudzi że coś zrobisz, to reszta Cię upomni ,, nie pokazuj bo wszyscy będziemy musieli to robic''. A przyjdź po farbę to w czterech siedzą z telefonami i nikt nie ma czasu. Zapraszamy ponownie na pionowke.

Popieram

Popieram na a 2 i 3 nie ma takich szopek jak na pion 1. Dziewczyny dobrze dogadują się z brygadzistami i kolegami na zmianie i są lubiane.

Potwierdzam tez

Pracuje co jakiś czas jako najemnik na pionówce Jest tam dziwna atmosfera ale da się pracować Ludzie tam każdy jak by coś tam brał dziwnie pobudzeni rozumiem że trzeba zrobić swoje ale oni tam udają entuzjazm że jest super by pokazać że dają rade i predkośc x110 Z moich obserwacji baby spoko ale mają takie zachowanie starej baby w sklepie mięsnym że wszystko może wysługują się innymi i nie tylko na wspomnianej pion 1 na innych też tak jest nie jest to toksyczne ale zdarza się że przeginają pałę Co do brygadzistów jest różnie ale wszyscy mają to samo mają to gdzieś co się dzieje a i byłem świadkiem rozmowy rodzinnej nie do mnie ale do chłopaków co nie dawali rady na wykładaniu towaru Dno, muł i wodorosty puścił i pustą gadkę i wplótł że w pracy jesteśmy rodziną i nie może być jakiś nieporozumień i mają się z tym uwinąć nic to nie rozważało ale on odszedł zadowolony z siebie do biurka by dalej w trzech prowadzi rozmowę z kolegami i śmiać się patrząc w ich kierunki Robota jest tam parszywa ale nie tragiczna atmosfera na pewno mogła by być lepsza bo każdy patrzy na każdego z pod byka a brygadziści powinni przejść kurs zarzadzania i komunikowania z pracownikiem

Heniek

Haha opisujące z P2 i P3 to głowa w tel przez 8 h ona nie pójdzie na pakowanie bo ona tu jest potrzebna. Proszę cię chyba nie wiesz co się dzieje na pionowkach. Brygadzista wchodzą tak w (usunięte przez administratora) że to jest szoook. Pomogła ci kiedyś taka opisująca ? Stanęła za ciebie chociaż na 5 minut ? Żebyś się poszedł załatwić do WC. Miałeś czas żeby sobie kawę wypić jak to one. No nie bo tyrasz na pako masz jeden kolor i możesz zapomnieć o jakiekolwiek pomocy z ich strony. Ja raz chciałem się iść odlać to mnie pewna pani wyśmiała. Na każdej pionowce jest taki sam dramat z nimi a pracowałem już na kilku. Obudzcie się. Bez babeczek nie będzie takich aferek. Na wydział pakowania tam na ich czeka swietlana przyszłość.

pod wrażeniem

może i bym się angażował, ale za to jaką postawę mają inni "koledzy" to się nie ma co wychylać. 32pln na godzinę to nie jest stawka za którą warto sobie ręce nadwyrężać

Panie Arkadiuszu , ani nie widzę problemu jeśli o mnie chodzi kobiet chcą pracować na ponówkach niech pracują jest równouprawnienie tylko też powinny być kobiety brygadzistami na lakierniach pion Jak mamy to równo uprawnienie też na tych działach umiemy też zarządzać i ciężko pracujemy na lakierniach Proszę to rozważyć w swoim zbadaniu sprawy

Co!!!
@2

Nie wdrożony

Dlaczego nikt nie potrafi poinformować załogi oficjalnie że magazyny poraz kolejny zostały bez kierownika ? ludzie dowiadują się drąga pantoflową a nie mógł dyrektor ogłosić na spotkaniu w Międzyrzeczu jak przemawiał.Zero jakiejkolwiek informacji oficjalnej miejmy nadzieję że o innych osobach które się nie nadają na wysokie stanowiska też zarząd nie zapomni kumaci widzą o kogo chodzi kto mydli oczy już od dwóch lat jak to jest wspaniale.Poltora roku kierownik się plątał nic nie wniósł do firmy a kasa wpadała w końcu ktoś to zauważył więcej takich ludzi nam nie potrzeba za dość konkretną stawkę.Co zarobił to jego i do c.v kolejne doświadczenie wpadnie.szkoda słów.

Daniel @
@Nie wdrożony

Bo tu nie było i nie ma żadnej informacji oprócz kierownika powinny wylecieć kolejne lenie co od lat biorą kasę za nic. Tomasz P i wszyscy koordynatorzy .

Morda

Z dodatkami masz najniższa..tak jeszcze (usunięte przez administratora) stworzył prawo że najniższa stawka za prace liczona jest z dodatkami od pracodawcy ..więc masz dodatek do nocek i systemu 6cio dniowego jak to dodasz do swojej stawki to masz najniższa niestety..taki to oto myk ...

Incredibulu
@Morda

Przecież połowa ludzi o tym nie wie, że bez dodatków to nawet najniższej w tym zakładzie nie ma :D

Zielony
@Morda

Dodatek za pracę w porze nocnej nie wlicza się do minimalnego wynagrodzenia system tak te śmieszne premie tak roczna tak

Pani
@Morda

Dodatku do nocki nie mogą doliczyc do najniższej krajowej

pielgrzym

to jaka stawke masz godzinowa? Jakie stawki na poczatek dają na umowie próbnej?

Zarobki

Ogłoszenie o naborze na stanowisko prezesa z wynagrodzeniem w Eko-Okna pensją od 50 do 90 tys. zł miesięcznie jest już nieaktualne. Ogłoszenie na stanowisko dyrektora finansowego (CFO) Eko-Okien z pensją 35-70 tys. zł miesięcznie również jest nieaktualne. To daje niezły obraz sytuacji dotyczącej zarobków. Pracownik fizyczny musi pracować cały rok, aby zarobić tyle, co oni w miesiąc, pracując w nadgodzinach na trzy zmiany na Podbeskidziu, w weekendy i święta. A przełożeni mówią jeszcze, że pracownicy fizyczni całkiem dobrze zarabiają i że zarząd bardzo dobrze dba o pracowników, nie rozumiejąc roszczeń oraz niezadowolenia z wynagrodzenia niewdzięcznych pracowników. Aluprof naprawdę inspiruje. Kocham te klimaty.

Fifonż

Będzie w tym roku piknik albo edenred?

Uniżoność
@Fifonż

Co za ludzie, będę jeszcze się prosić o PIKNIK. Organizują imprezę za nasze pieniądze, które sobie odliczą od przychodu spółki. By potem kręcić filmy z imprezy by pokazywać ludziom z zewnątrz, jak ich pracownicy są zadowoleni z pracy i atmosfery w zakładzie a oni pokazują się w światu jako fajni pracodawca. Mam tego dość. I wy też powinniście. Przestańcie udawać, że wszystko jest w porządku. Nie chodźcie na tę ich imprezy. Niech się bawią sami, skoro tacy fajni. Nie dajmy się nabrać na te ich sztuczki. Niech zobaczą puste miejsce tam, gdzie spodziewali się nas zobaczyć. Może wtedy wreszcie zrozumieją, że coś jest nie tak. (usunięte przez administratora) O naszych problemach na co dzień nie chcą słyszeć . że PIKNIK jest odpowiedzią na nasze problemy i wysłuchaniem w nasze potrzeby ? Nie róbcie sobie jaj

Czyli sytuacja jaka wyłania się z komentarzy jest takie, że pracownicy zatrudnieni w Aluprofie chodzą niedożywieni na co dzień, bo ich wynagrodzenie jest zbyt niskie , żeby zaspokoić ich podstawowe potrzeby z piramidy Maslowa, jak zjedzenie raz dziennie posiłku do syta. I czekają na jeden dzień w roku na ucztę, którą organizuje firma, kiedy mogą jeść i pić bez umiaru, tym samym zaspokajając górną potrzebę z piramidy Maslowa "Prezesostwa", którą jest potrzeba uznania (szacunku). Na którą nie mogą liczyć pracownicy fizyczni na zaspokojenie potrzeby szacunku ze strony "Prezesostwa", bo doprowadzają ich do sytuacji niedożywienia przez cały rok. I wydawania jedzenia na kartki jak za Jaruzelskiego. I ludzie ich jeszcze obżerają swoich dobrodziei Co za naród! Co za ludzie! - Komisarz Ryba - Kiler

Doładowania
@Fifonż

Będą doładowania , właśnie koledzy Metalowcy załatwili doładowania za 2 kwartał. Dzięki panowie związkowcy, tak trzymać !!!

Fachowiec
@Doładowania

Oni załatwili nawet pisma nie złożyli to zasługa budowlanych metalowcy nie istnieją w tej firmie

nie wierzę
@Fachowiec

Ludzie ocknijcie się , to są wasze pieniądze z funduszu socjalnego , jeśli będą wypłacane to znaczy że nie ma pikniku tak i tak musieli by wam to wypłacić . Nie ma tu zasługi żądnego z związków chyba że któryś robił naciski na taką imprezę. A wy będziecie się przepychać o zasługi których nikt nie ma, mentalność plemienna. Przynajmniej sami zdecydujecie jak chcecie je wydać a nie za was zdecydują i będziecie musieli ich objadać tak macie lepiej od Opola bo jechali parę godzin żeby zabrać co swoje na piknik na darmowe piwko.

@Fifonż

Będzie doładowanie 2 x 250 zł, 30.06 i 15.07, "doceniając" pracowników.

Szczera

Ten zakład to dramat.Drogi zarządzie!Tak się reklamujecie jakie to nagrody zbieracie.Jakim kosztem bym chciała wiedzieć.Pracownicy najniższej krajowej nie zarabiają.Traktujecie nas jak zera.Jestescie daremni.Zabieracie nam dodatki do systemu,zabieracie co tylko możliwe.Zenada, porażka.Ale pakowanie już się zbuntowało w piątek.Super.Pochwala dla was.Powinnismy wszyscy się zbuntować.Juz nawet Ukraińcy się buntują.I bardzo dobrze.Caly zarząd Aluprof myśli tylko o swoich (usunięte przez administratora).Pracownikow żeby tylko (usunięte przez administratora).Karac i karać tylko.Naprawde żenada.Wstydzcie się.Choc wy wstydu nie macie.Masakra

Szo
@Szczera

Tzn. co się działo?

????
@Szczera

A konkretnie, to co zostało zabrane? Który dodatek i wszystko, co możliwe? Pytam, bo patrzę na mój pasek i wszystko co było, to jest? ???? A może było coś, o czym już zapomniałem? Natomiast z tego, co wiem to pojawiły się nowe dodatki za staż. Hmmm. Pytam, tak bardzo obiektywnie, bez opowiadania się po żadnej ze stron tej sytuacji.

pszczółka
@????

Jakie dodatki za staż. Ja nic nowego na swoim kwitku nie widziałem?

????
@pszczółka

Z tego co pisali, są tam jakieś dodatkowe dni wolne plus nagrody jubileuszowe... ja się nie łapię, bo pracuję za krótko, ale fakt jest taki, że co było to jest , a to dali dodatkowo. Piszę, bo jestem ciekaw czy rzeczywiście jest tak , że wszystko nam zabierają - a jeśli zabrali, to co konkretnie?

pszczółka
@????

A o tym mowa po przepracowanych 10 latach dodatkowo 1 dzień urlopu, po 15 latach dodatkowe 2 dni. Benefity finansowe zaczynają się po 25 latach pracy w firmie - 1000 zł. na kartę czy jakiś voucher, zapewne brutto.

BadBoy

Jak połowa ludzi nawet nie ma świadomości, że ma praktycznie śmieciowe uop. Gdyby odebrać dodatki, które i tak powinny być liczone do stawki najniższej krajowej, a nie są dodawane do stawek żeby z nimi osiągnąć tą barierę. Dramat

A gdzie to tak płacą? Nie chce być złośliwy ale każdy mówi że wszędzie lepiej a jak ludzie chcą się dowiedzieć co to za firmy to nikt już nie napisze.

Ten_jeden

W rosinskim dobrze płacą. Polecam. Niech wszyscy idą.

bumelant
@Kandydat

stary marpol w komorowicach jak nie chorujesz i wyrobisz normę to od sierpnia z 5700 brutto to jest 34.5 zł

BALENCIAGA

No ale przynajmniej wiesz, że dostaniesz te pieniądze jak to zrobisz, a tu? Wedle uznania sił wyższych, plus nagradzanie nieróbstwa, kolesiostwo :)

Lis
@BALENCIAGA

Mi to pasuje, byłoby fajnie, bo nie byłam na L4 ani dnia do tej pory. Ale już widzę jak to działa u nas. Ostatnio jak dawali ekstra kaskę przynpremi i za niechorowanie było jej więcej, to był tu lament, że bidulki które co miesiąc na L4, są niesłusznie podwójne karane... ha ha ha, tak źle i tak niedobrze. Tak więc czytajcie że zrozumieniem, bo gdzie indziej nikt nikomu za darmochę nie płaci. Jesteś pracujesz, robisz normę to masz. Chodzisz na L4, bumelujesz to biedapodstawa i wypad z baru.

Bumelant
@bumelant

Za nie chorowanie placą 500 co miesiąc A za normę mają 300 Tylko pod względem fizycznym robota lżejsza

BALENCIAGA
@Lis

Mnie osobiście z kilkoma premiami pominęli. Kryteria na brak L4 spełniałem, inwentaryzację mi też pominęli. Zgłoszenie do mistrza, koordynatora oczywiście nie pomogło bo kończyło się rozkładaniem rąk, że oni nic nie mogą. Tak więc, tak czuje się poszkodowany, tak więc tak istnieje tu niesprawiedliwość.

Męczennik

UPADEK niegdyś, kilka lat temu, sympatycznego i dobrego zakładu. Sprawy pieniędzy nie będe poruszał bo każdy wie jak źle jest. Chce tylko dodać że doszło do tego że kierownicy i mistrzowie atakuj i znęcają się nad pracownkami pierwszego szczebla. Spawa została zgłoszona do Pani głównodowodząca kadrami. Nie zostały wyciągnięte żadne konsekwencje wobec tych gagadków. To pokazuje jak ONI bardzo nienawidzą zwykłych pracowników i poprostu jest odgórny przykaz pogardy i nieszczenia ludzi na hali.

Obiektywny

Skończcie pisać bzdury to z eko planowali więcej i trochę przelicytowali to nie znaczy że upadną dalej widnieją ogłoszenia o kierowców że chcą powiększyć ich flotę transportu. Także nie siejcie fermentu poprostu założyli cel zwiększenia o 40 % a zrobią 20% . Wiem bo znam ludzi którzy tam pracują i widzę się z nimi i zamierzam tam pracować

Kasztelan

Płacicie około 500-600 zł rocznie związkom. A one nic nie robią. ! Szkoda kasy, żeby na koniec roku dostać jakaś daremną paczkę... Żal

Zwiazki
@Kasztelan

Na koniec roku możesz odliczyć całą składkę związkową od podatku czyli to co w ciągu roku zapłaciłeś wszystko dostaniesz w zwrocie

Mosorzysta

Kto odpowie na te pytania? 1. Kiedy beata g. zacznie stosować się do regulaminu zakładu i przestanie kopcić szlugi na terenie zakładu i tym samym jak długo będzie tolerować kopciuchów czających się na tyłach magazynu? 2. Kiedy elita beaty g. przestanie wozić się służbowymi samochodami do pracy. Autobus ma zbyt twarde siedzenia na wasze delikatne zadki? To samo się tyczy jej "córki" Justyny, która również wozi się z fagasem służbowym samochodem. 3. Kiedy wszyscy zaczną być równo traktowani?

Premium
@Mosorzysta

Znam tylko odpowiedź na 3 pytanie. Nigdy w tej firmie :) A co do nepotyzmu to jeden ze znanych mistrzów już wepchnął rodzinkę na biurowe stanowisko :)

Magazynier

Praca na Magazynie: Magazynier; - brak uprawnień - nieważne doświadczenie i staż! Stawka 27 max 29zl brutto Operator; -Nieważne doświadczenie, staż i uprawnienia typu podesty czy suwnice. 27-32zl brutto. - umiejętność pracy na wózkach czołowych, bocznych, wysokiego składowania, platformowych i oczywiście ręcznych:) bo często operator zamiast pracować na wózku to chodzi i zbiera profile. Sama praca?? Zero myślenia, masz wykonywać polecenia przełożonego. Nie ma celu na dany dzień, jeśli robisz dobrze i szybko to będziesz robił więcej ;) jeśli przyjdziesz tylko do pracy i będziesz udawał że pracujesz to i tak zarobisz tyle samo i nikt nawet nie zwróci Ci uwagi.. - brak premi System pracy: - praca w parze -1zm, 2zm i nocki. Dla organizmu kiepsko. Kończące w sobotę o 6 rano nocki już proszą żebyś przyszedł w niedzielę na 1 zmianę. Nadgodziny: - na tygodniu różnie to bywa :) ale w niedzielę można zawsze, byle by tylko 11 dni pracy nie przekroczyć. Atmosfera: - praca w parze - każda zmiana i każda osoba robi po swojemu ( nie ma to znaczenia ) i tak nie ma wspólnego celu - zaczynając zmianę nie wiesz ile jest pracy i ile trzeba zrobić ( masz bez celu ruszać się 8h ) - brak premi - codziennie robisz co innego, gdzie indziej i z kim innym ( więc zero motywacji ) - brygadziści widząc że się denerwujesz pracując z kimś, specjalnie każą Ci robić z Tą osoba i będą się śmiać z tego ( taka ich rozrywka) - trzeba uważać co się mówi i przy kim bo jest dużo osób życzliwych :) - pytanie o urlop ? Trzeba prosić, błagać i chodzić co chwilę pytać a i tak rzadko się go dostaje, nieważne jak wcześnie zgłaszany. Przełożeni: - brygadzista :) osoba siedząca w biurze którą nic nie obchodzi w temacie magazynu, stanowisk pracy, BHP. Tylko wydane sztuki się liczą. Brak decyzyjności. Podejście do pracownika że jesteś nikim, nie musisz nic wiedzieć, masz wykonywać polecenia, nie obchodzi ich że masz życie prywatne - Mistrz :) osoba siedząca w biurze i czytająca maile, czasem wyjdzie się przespacerować do kibla czy może ktoś w nim nie pali. Zerowe zainteresowanie magazynem czy jest miejsce do pracy, czy jest gdzie towar dać na regał , no przecież jakoś się to kręci :) 8h i problem następnej zmiany ???? - Koordynator? Elo Ziomek, mało co z nim załatwisz, rzadko bywa dostępny - kierownik? Jakiś Pan :) który nie wie gdzie jest, po co jest i co ma robić. Taka chorogiewka... Generalnie po spędzeniu tu 4lat nie polecam!! Szkoda czasu i nerwów

Satórdej
@Magazynier

Można skrócić, że wszyscy powyżej brygadzisty to w sumie chorągiewki ;) Trzeba jeszcze dopisać, że premie jak już są to uznaniowe i pracodawca często się stara żeby jak najmniejsza ilość ludzi te premie dostała, tzw. "sprawiedliwość" tu nie istnieje.

Kofola
@Magazynier

Oczywiście są sporadyczne odstępstwa od normy. Jest kilku pracowników i brygadzistów, którzy umieją i chcą, więc- niespodzianka, są traktowani po macoszemu. Kult pracy (usunięte przez administratora), byle tylko było 120% frekwencjii. Proponuję wybudować baraki dla "stałych poddanych" żeby nie musieli dojeżdżać, w końcu i tak większość czasu spędzają tutaj.

Obserwator

Serio? Przecież na magazynie to się nic nie robi. Byłem na 8 h i jedyne co mnie bolało to brzuch z ilości wypitej kawy w wolnym czasie a było go baaardzo sporo. Wózkowy żeby ogarnął profil mi i mojemu kompanowi z którym składałem nie spieszyło się wogole z 20 min czekania - no to kawa i papierosek. Skoro można to można. Przerw to było tyle że już tej kawy miałem dość. A zapytałem tylko czy to tu tak zawsze to usłyszałem odpowiedź a co nie pasuje ? Proszę was najgorszy wydział jaki mógłby być na całym zakładzie. Wy macie małe zarobki ? Ale za co chcecie mieć wyższe? Zapraszam na 8 h na pakowanie to zobaczycie co to znaczy praca. Na pionowej lakierni też byłem jeden kolor 8 h jak leci to życzę powodzenia takim leserom na magazynie. U was to można odpocząć od pracy fizycznej. A przy tym gdzie tiry się ładuje to już wogole jest chill. Siedzą na telefonach wszyscy w tym przeszklonym kantorku z mistrzem za ścianą i totalnie mają gdzieś że widać jak a dłoni. Bo przecież zarobieni jak nie wiem haha kpina. Kierownictwo za was się powinno wziąć. Na 2 zm i na 3 widać jak się tam pracuje. Zero presji. Przychodzisz do roboty uzupełnić chyba niedobór kawy i ploteczek. Ile wy tam przerw macie to już nie wspomnę. Najwięcej pretensji macie a do roboty to dwie lewe ręce. Zastanówcie się czasem jak chcecie podwyżkę to za co konkretnie??? Na magazynie wszyscy powinni mieć najniższą krajowa. I to i tak za dużo jak na "ten okropny natłok" pracy. Mam nadzieję że góra w końcu to ogarnie bo to co się tam dzieje wola o pomstę do nieba... Jedno wielkie nie robienie nic i oskarżanie się nawzajem. Powodzenia psedu magazynowcy haha wstyd mi za was serio.

KurzaŚlepota
@Obserwator

No od dłuższego czasu tu są takie cyrki, że ludzie mają po prostu dość i nie będą za najniższą krajową robić sobie garba. Niejednokrotnie na dniówkach ręcznie przerzucało się kilka ton, albo robiło się "na już" jakieś zamówienia z kosmosu. To, że nie masz do siebie szacunku i pewnie byś biegał z profilami w ręce to już Twój problem. Pamiętaj, że najlepszym motywatorem pracownika są pieniądze, a tu ostatnio z nimi słabo. Niejednokrotnie kilka osób zostało magicznie pominiętych z premiami, a Ty chcesz żeby jeszcze tyrali jak woły. Należy pamiętać, że szacunek działa w dwie strony, więc chyba druga strona też nie jest niewinna, skoro tak to wygląda na magazynie. Dodatkowo wina leży również po stronie przełożonych, niestety tutaj wybierają głównie (nie wszystkich), ludzi co się po prostu do tego nie nadają. Ktoś kto dużo zbiera, szybko pakuje, robi w miesiacu po 40 nadgodzin i się w ten sposób wyróżnia, nie koniecznie będzie dobrym brygadzistą/mistrzem/itd., a niestety tak tu są dobierane ów osoby. Dodatkowo kilka stanowisk po kolesiostwie, że aż w oczy kole. Nie pominę, że mógłbym policzyć na palcach jednej ręki przełożonych, którzy są w stanie sprawnie posługiwać się Astro lub chociażby najprostszymi narzędziami systemowymi, które na codzień tak naprawdę są im potrzebne. Jeżeli przychodzi do mnie brygadzista i prosi o pomoc w obsłudze komputera albo chociażby Astro, to ja dziękuję za takiego przełożonego. Proponuję również na magazynie poznać osoby zarządzające. W skrócie, dramat i powiewające chorągiewki. Tyle w temacie.

@Obserwator

Haha nareszcie ktoś napisał co każdy widzi u paniczów na załadunkach haha no tak 70% dnia spędzają ciężko pracując nad telefonami( oficjalne pismo o zakazie tel.prywatnych ich nie obowiazuje) obok mistrzówki i na widoku bo mają oszklone pomieszczenie..potem maszyna z batonikami i z kawusia potem kibelek i papierosik...wszyscy to widzą nikt się nie dowala

Obserwator

Już jest wiadomo dlaczego wszystko toczy takim szybkim ruchem bo ci co mają uprawnienia są królami na magazynie a reszta na nich robić i koło się zamyka...Szkoda mi cię. Skoro masz uprawnienia to korzystaj z nich pomagaj a nie siedź jak nie powiem kto. Pamiętaj w pracy każdy widzi jak kto i co robi paniczu.

Alurobol1

Są jakieś wieści o podwyżkach w tym roku ? Minimalna poszła w górę a tutaj nadal cisza. Za chwilę to nie będzie czego do gara włożyć.

Marzyciel
@Alurobol1

Najlepsza i najszybsza podwyżka to wypowiedzenie i znalezienie innej pracy. Już kilka zwolnień poleciało, dodatkowo na dniach też poleci parę wypowiedzień, (usunięte przez administratora)

Firma prorodzinna

Przymus pracy w sobotę i łaskawa możliwość pracy w niedzielę dla mamusi i tatusia

Morda

No pamiętam jak na jakimś zebraniu prezes mówił że to firma,prorodzinna ...6dniowy system pracy , nadgodziny i słabe zarobki ..do tego olali dzieci w tym roku nic nie dali ..o pikniku rodzinnym też cisza...jak to jest firma prorodzinna p.prezesie to jestem baletnicą..

Asia

Witam. Szukam pracy. Czy w tej firmie można robić coś innego oprócz palowania ciężkich rzeczy? I oprócz lakierni. Proszę o pomoc

BB24
@Asia

Nic co było by warte poświęcenia temu swojego czasu i sił. Muszę jeszcze dodać że w okolicach Bielska czy Goleszowa bez problemu znajdzie pani prace , za pieniądze nie uwłaczające ludzkiej godności.

SzczeryJerry
@Asia

Odradzam samej myśli o pracy tutaj. Tak jak poprzednik polecam w okolicach Bielska poszukać pracy za lepsze warunki i oczywiście wynagrodzenie.

Fachowiec
@SzczeryJerry

Ta firma to jakieś nieporozumienie kierownik jak z innej planety nie wie nic i nic nie jest wstanie załatwić dyrektor to samo tylko wprowadza zament.Tak beznadziejnej kadry zarządzającej to ten zakład nie miał nigdy a przerabiałem już 4 kierowników magazynu i 4 dyrektorów Teraz to już osiągnięto poziom dna i 5 m mułu w firmie się źle dzieje nie ma kasy na podwyżki a roboty wpiz.u nie szanuje się ludzi poniża i traktuje jak najgorszy sort Cisna o pracę w święta w weekendy i ludzie idą jak te ameby bo gola wypłata to najniższa krajowa.Zarzad ma głęboko w poważaniu co się dzieje na dole im cyferki jak narazie się jeszcze zgadzaja.(Kwestia czasu ) Może warto poinformować akcjonariuszy co się dzieje w firmie 150 osób się zwolniło od początku roku a nowych chętnych nie widać.Jak się nie zmieni polityka zakładu to widzę przyszłość w czarnych barwach. Fajnie że czerwonoporty organizuje spotkania piątkowe na kręglach z załogą działu jakości tylko po co ?chce oczyścić swój czerwony wizerunek ?czy po prostu udaje że jest kolorowo.Zostal już wciągnięty dawno w układy w firmie i kracze jak oni....Panie prezesie czas się zainteresować co się dzieje bo rozkradna zakład w biały dzień ...

Zostaw merytoryczną opinię o Aluprof S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Aluprof S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluprof S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluprof S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 288, z czego 29 to opinie pozytywne, 139 to opinie negatywne, a 120 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluprof S.A.?

Kandydaci do pracy w Aluprof S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluprof S.A.