Aluprof S.A.

Cześć przedłużają umowę po 2 miesiącach czy lipa. Randstad

Pracownik Nowy wpis

Cześć

Kandydat

Ja mam pytanie, po jaka cholerę robić 6dni w tygodni, razem z sobotą skoro poniźniej za sobotę jest dzień do wybrania. ??? Sobota owszem ale jako nadgodziny. Czy się komuś coś nie pomieszało ??? Sobota jest dniem wolny. Owszem do wybrania ale razy dwa.

Bolo
@Szary robol

To nie płacą za soboty razy dwa? Zawsze tak było odkad pamietam. Skad taka zmiana nagle

Tak5Nie
Alu-pracownik
@Szary robol

Szary robol - mam nadzieję, że cię nie przyjęli skoro proste rzeczy są dla Ciebie niezrozumiałe. A Soboty do wybrania razy dwa to jedynie na księżycu :))) Poczytaj kodeks pracy a później chwal się swoja wiedzą. Za nadgodziny dostajemy 100% zamiast 50% i jak trzeba, a w sezonie urlopwym często, to przychodzimy na nadgodziny.

TakNie6
@Alu-pracownik

Naucz się czytać owco że zrozumieniem. !!!! Potem komentuj. Przez pośrednika mówią o 6dniach w tygodniu i sobocie do wybrania. I kosmicznej stawce 18 PLN , a minimalna to 17. Więc dobrze że mnie nie przyjęli bo jak bym miał robić takimi tłukami jak ty to wolę nie.

Tak2Nie1
@Alu-pracownik

Dostajecie 100 %/ za sobotę a nie 50??? Wooow. Zachód.

Tak5Nie
Nieznany
@Szary robol

Nowego pracownika traktują nie za fajnie każdy błąd zaraz jest poniżany , i głupie dogaduszki starych pracowników,a (usunięte przez administratora) jakich przyjęli a każdy z nich był kiedyś nowy ,robota spoko tylko ludzie niestety niektórzy niezafajni uważają się za lepszych a sami byli nowi . (usunięte przez administratora) fałszywych ludzi i podpierdalaczy .

Tak9Nie1
Aaaa Nowy wpis
@Szary robol

Nie odpowiada ci to sie zwolnij.proste i na temat

Tak1Nie9
Pracownik Nowy wpis
@Szary robol

Sobotę robimy po to żeby ludzi przymusic do pracy w wolny dzień tak samo jak miało być wolne 14 to już to zmienili żadnej konwersacji z pracownikami tylko robić

Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Witam . Mam iść na rozmowę. Jakiej stawki mogę spodziwewac się na magazynie brutto ?

TakNie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tak3Nie2
X

Każdy, kto wie czym zajmuje się ta firma, zatrudniając się tu chyba nie liczy na to że będzie stał i nic nie robił. Praca jest ciężka, wyczerpująca, to fakt choć jak widać na pakownaiu ponad 90% to kobiety i jakoś dają radę. Robiąc na 3go niczego byś się nie nauczyła, typowe przynieś, podaj, pozamiataj. Tylko przy pracy w dwójkę jesteś w stanie się czegoś nauczyć. Trzeci pracownik na maszynie jest zbędny. Siniaki i skaleczenia można mieć również przy pracy biurowej, jak ktoś jest zdolny to i tam sobie krzywdę zrobi. Jeśli ktoś nie jest nauczony ciężkiej pracy to długo tu nie zagości. Z tym przenoszeniem na inne działy, nie do końca tak jest. Nie robi się tego bez powodu i potrzeby. Stołówka niegdy nie była zamknięta, tylko usunięto część krzeseł by nie było zbyt dużo osób na raz. Kobiety wolą sobie czasem zjeść przy maszynie niż iść na stołówkę i słuchać plotek. Poza tym w aktualnej sytuacji trzeba się cieszyć że tą pracę się ma.

Tak5Nie2
Mati
@X

Jaki dział szczegolnie polecacie/nie polecacie? Chodzi o prace, ludzi i przełożonych. Warto w ogóle próbować za takie stawki i jeszcze bez sobót dodatkowo płatnych z tego co widać na forum to są do wybrania

Pracownik fizyczny
@X

Od razu widać, że odpowiedział facet i to niezgodnie z faktami. Owszem, na pakowaniu pracują głównie kobiety, bo prawda jest taka, że żaden facet takiej roboty za tak śmieszne pieniądze nie weźmie. Jak ja mam (usunięte przez administratora) to za konkretne pieniądze. Dlatego wolę pracę na budowie, nie jest cięższa niż to wasze pakowanie. Szkoda, że główny post usunięto, bo panu z Aluprofu nie pasował, choć był bardzo rzeczowy i na temat. Dziewczyny, szanujcie się, nie dajcie się wykorzystywać. Zasługujecie na lepsze warunki. Pakowanie na Aluprofie to nie jest robota dla kobiet. Dla facetów też nie.

Tak11Nie1
On
@Pracownik fizyczny

Z całym szacunkiem ,bo pracować trzeba ,ale to ,że Panie w Aluprofie decydują się na wykonywanie tak ciężkiej pracy na pakowaniu to rodzaj masochizmu. Po ile ton dziennie tych 5,6,7,metrowych profili aluminium dźwigacie ????

Tak8Nie2
Ciekawy.

Witam. Jaka jest atmosfera jeśli chodzi o „biura” na jaką kwotę można liczyć na stanowisku projektanta?

TakNie6
hn
@Ciekawy.

nie

Ciekawy
@hn

A to się dużo dowiedziałem. A coś więcej?

Anonim
@Ciekawy.

Atmosfera spoko. Dostaniesz 16 na godzine. Lakierni nie polecam

Tak8Nie1
Shog

Witam, chciałbym zapytać się o finanse Aluprof w Bielsku-Białej. Na jaką stawkę(brutto) można liczyć na początku pracy na lakierni, bądź magazynie?

TakNie3
Ja
@Shog

Sama bym chciała się dowiedzieć dziś byłam na rozmowie i kadrowa mnie pytała ile chce zarabiać ????Az takie rodo jest ze nie może powiedzieć od czego się startuje.. Praca niby jest a mają dzwonić do końca tygodnia.. Bo praca od lipca a rozmowa dziś.. Jakaś porażka przecież każdy ma jakiś okres wypowiedzenia... No i zaskoczenie jak mówisz że masz już zaplanowane wczasy.. Szkoda że nie dzwonią wtedy jak się wysyła cv tylko msc po.. A czy chociaż 3500/3700 brutto to dobrze podałam.. Czy mnie poniosło????‍♀️

Tak1Nie2
Shog
@Ja

@Ja Niedawno wysłałem CV i jeszcze nie dostałem odpowiedzi, wiem że jest praca i właśnie dlatego je wysłałem. Obym tylko nie musiał czekać na odpowiedź miesiąc. Na początek nie mam dużych wymagań finansowych, chciałbym żeby były odpowiednie dla wykonywanej pracy, jednakże jeśli dostanę odpowiedź to liczę, aby na początku dostać granicach 3200 zł brutto. Chciałbym uzyskać odpowiedź od osób ,które pracują w BB, na jaką stawkę mogli liczyć na początku.

nowy
@Ja

Ciebie to chyba poniosło z tym komentarzem. piszesz jakbyś nigdy na rozmowie o pracę nie była. Zawsze pytają ile chcesz zarabiać - też mi zaskoczenie. Dla nich lepiej żeby cię nie zatrudniali bo jeszcze nie pracujesz a już narzekasz i krytykujesz. żenada..

Tak6Nie1
Nike
@Shog

Dostaniesz pewnie 16.50 max

Tak6Nie
Anonim

lakiernia to porazka.. ciezka robota. nie za te pieniądze

Tak25Nie1
Raf

Jak sytuacja z zamówieniami w czasie tej całej epidemi? Jest praca w ogole? Przyjmują na produkcję? A ktos normalny tam rzadzi?

Andzej
@Raf

Praca jest cały czas przyjęcia są i na produkcję i na magazyn A czy żądza normalni to raczej bym powiedział że nie kolesiarstwo na każdym kroku pucujesz się mistrza to masz luz jak podskakujesz to nie dadzą ci żyć będziesz nekany na każdym kroku ale praca nie jest zła jak trafisz na dobra ekipę...

Misor
@Andzej

Czy jakieś osoby dojeżdżają z Kęt? Jaki dział albo zmiana? Mam zamiar się załapać na produkcję

Xyz

Widzę że tutaj na tej stronie jest pranie brudów niż opinia pracy w tym zakładzie, te a strona na tym nie polega ????

Lg
@Xyz

Niestety, tak to jest że dużo patologii zatrudnili (Nie obrazajac dobrych pracowników). Są teraz efekty.

Tak12Nie
Sven

Witam są przyjęcia ? Jak na pionowej lakierni są wymogi żeby się dostać ? Spoko tam jest podobno mają zapotrzebowanie na ludzi. Jakieś opinie ?

TakNie9
Morcinn
@Sven

Przyjęcia jakieś są biorą wszystkich jak leci robota jak robota ale ten chłop co tam dowodzi to tragedia bo to taki wiesz z produkcji i na stanowisko Po prostu burak jak za sanacji prosty chlop A niby pan

Tak10Nie1
Jarik
@Morcinn

A tu na jakimś dziale dowodzą normalni? no bo chyba nie bardzo z tego co widać i slychac.. ciągle tski sam kabaret

Tak10Nie
Morcinn
@Jarik

Tak najgorzej to wygląda na produkcji jest tam ten alkus co siedzi na kamerach i tylko się podnieca że komuś uwagę zwróci ,i cała jego świta lizusow którzy nie mogą kiwnac palcem bez jego zgody takie matoły bez swojego zdania. A najlepsza jest ta była pakowaczka z akcesori chodzi tylko i rączki zaciera no ale za takie pieniądze dac się (usunięte przez administratora) to juz każdy odpowie sobie sam

Tak10Nie
Mario
@Morcinn

Która to?????

Rudy
@Sven

Na pionowej w większości ekipa fajna,ale za takie pieniążki robota dosyć ciężka. Szkoda Twojego czasu na próbę sił i radzę Aluprof omijać szerokim łukiem, bynajmniej lakiernię pionową.

Tak16Nie1

Tak3Nie
Joanna K

Jeśli masz coś do mnie to zapraszam bezpośrednio do mnie, nie na forum. A zapychanie zamka w szafce jest dziecinnym zachowaniem poniżej poziomu dziecka z podstawówki. Tyle że brakuje to odwagi by chociażby się podpisać. Pozdrawiam.

Tak6Nie5
Mario
@Joanna K

Że tobie nie brakuje odwagi podpisać się i nie tylko mógł się cały zakład przekonac w grudniu.

Tak1Nie7
Xmen

Lukas widzę że jesteś bardzo odważny oceniając czyjeś życie bezpodstawnie, myślisz że wszystko wiesz a tak naprawdę (usunięte przez administratora)iesz,twoje życie musi być bardzo szare jeżeli czepiasz się innego ,tutaj pokazujesz swoje szczeniactwo i brak kultury która wynosi się z domu także nie pogrążaj się kogoś życiem a popraw swoje bo duzo ci brakuje do normalności

Tak6Nie5
o.o
@Xmen

Xmen, przyganiał kocioł garnkowi... Patrz na siebie, w pracy widać jaki jesteś wychowany i kulturalny

Tak15Nie1
Pepe
@o.o

Xmen to jest ten niskorosły koleś z gipsów, który łazi po magazynie i szczuje na ludzi? Facet jest daremny, powinna się nim zająć jakaś zakładowa komisja antymobbingowa

Tak7Nie
Jarosław

Czytając podsumowanie ankiety którą miała miejsce w firmie wysuwa się tylko jeden wniosek Obłuda jakich mało wszyscy zadowoleni i szczęśliwi ze swoich kompetentnych przełożonych normalnie super ja już bez wypełniania tych ankiet wiedziałem że wszystko będzie wspaniale szkoda tylko kasy czasu i zaangażowania ludzi na wypełnianie tych bzdur To ciekawe to co się pisze na forum to dotyczy chyba innej firmy .....

Tak10Nie1
Duda
@Jarosław

Chyba tvpPis robilo podsumowanie tych ankiet tak wyszły świetnie.

Tak3Nie3
Tyrlecka
@Duda

Idź zagłosuj na PO to bedziesz miał ankietę ale do wypełnienia na bezrobociu bezmyślny TVNowcu

Tak13Nie4
Robert B
@Jarosław

Myślę że paskowy TVP info wpada w kompleksy czytając te wyniki ankiet.

Tak1Nie2
Stary Pracownik
@Jarosław

To jest właśnie dziwne, wszyscy narzekają, w końcu w ankiecie można było wyrazić swoje niezadowolenie, ale oczywiście wyniki są wspaniałe, jak tu nie jest super, wszyscy zadowoleni z płac, z kompetencji przełożonych, wszędzie około 80% zadowolenia. Pokazalibyście prawdę, a nie koloryzujecie wyniki i jeszcze wywieszacie w gablotce żeby ludzi zdenerwować bo każdy wie ze to ściema.

zadowolony
@Jarosław

Wyobraźcie sobie, że w tej firmie pracuje ponad tysiąc ludzi. Raczej nie wszyscy narzekają.- wiem, słyszę i mam swoje zdanie na ten temat. Ale narzekać najłatwiej … Osobiście może mam kilka uwag, ale nie hejtuje tak jak Wy firmy, w której pracuje, bo to już obłuda. Jak Wam nie pasuje to się zwolnijcie.

Tak10Nie7
Jasnowidz
@Jarosław

To się zwolnij jak masz jaja zrób jak prawdziwy facet idź do kadrowej i daj wypowiedzenie A nie beczysz na forum pokaż że masz klasa zapewne z twoim cv pół Polski się odezwie. Fachowcy są potrzebni.

Tak4Nie1
Terror
@Jarosław

Jareczku jak masz jajka to idź do kadrowej i pokaż klasę i się zwolnij A nie beczysz jak laleczka na forum nikt cie na siłę trzyma a zapewne masz takie ciekawe cv że pół Polski będzie się o Ciebie biło być może duże firmy z czołówki światowej

Birak
@zadowolony

Witam. Ile zarabia się na miesiąc? Na dziale pakowania?

MichalB

Ja mam tylko pytanie, 3 osoby z wynikiem pozytywnym na obecność koronawirusa w goleszowie a zakład cisza mają w (usunięte przez administratora) pracowników. Kierownicy tylko uciszaja

Tak6Nie1
MichalB1
@MichalB

kwarantanna to nie wynik pozytywny...

sss
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

witam, czy ktoś może cos powiedzieć o stanowisku asystent ds. rozwoju produktu? Warto aplikować? Jaka atmosfera?

Tak2Nie1

Na jakie benefity można liczyć w Aluprof S.A.?

noname
@Pytanie

Okazjonalnie zasilenie kart podarunkowych (kilkaset zł rocznie)i premie za frekwencje ale także symboliczne. Duże premie na święta(1000+) i "grusze"(kilkaset zł)Czy warto się zatrudniać? Jeżeli planujesz dłużej tutaj pracować wówczas odradzałbym,kiedy już poznasz zasady tutaj panujące będziesz szukał ucieczki. Kompetencje przełożonych wątpliwe,"mobbing zauważalny",ale faktycznie często ludzie w zespołach mili i pomocni.

Tak10Nie2
Sisi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 85 dni.

Ile zarabia dział wsparcia technicznego, a dokładnie wycena, projektowanie...?

TakNie5
Łysy

Robicie halo nie wiadomo o co. Prawda jest taka że w tej firmie kobiety i faceci pracują zbyt blisko siebie. I "stosunki" damsko- męskie są w tej firmie są bardzo rozwiniete. Tylko większość trzyma to w tajemnicy. Wszyscy się wypowiadają a tak naprawdę większość osób ma w pracy "kogos" bliskiego że tak powiem. Co nie łączy ich tylko praca :) Jesli chodzi o sam Aluprof to polecam pracę. Choc większość będzie narzekac. To dam taka radę idźcie pracować gdzie indziej jeśli znajdziecie lepsze warunki zatrudnienia.

Tak8Nie6
Lukas
@Łysy

Jak ktoś ma zasady to będzie je miał niezależnie od okoliczności. Szkoda, że niektórym to słowo jest obce. Każdy jest dorosły i wie co robi,tylko dzieci żal tych "Matek" i "ojców ".

Poszukiwacz

Ej szukam takiego łysego chłopa z Czechowic, on podobno ten, bigos głową gdzieś tam miesza..

Nie rozumie

Skoro tak narzekacie na aluprof to czemu się nie zwolnicie fachowcy .W Bielsku jest dużo zakładów także jeżeli ktoś ma uprawnienia fach i jest robotny to bez problemu lepsze zakłady wezmą was . Widocznie się boicie i lepiej narzekać 10 lat i udawać jaki to fachura niż iść do takiego coopera i tam się nie posciemnia z telefonem za regałem tylko trzeba stać przy maszynie 7,5 h A na petko jak ktoś cie podmieni to masz 2 minuty

Tak6Nie2
Barbara W
@Nie rozumie

Święte słowa przyjacielu. Prowoderem w narzekaniu i buntowaniu ludzi jest Marian W wózkowy, któremu od zawsze nic nie pasuje i wszystko jest złe w tej firmie. Marianku... droga wolna, przedsiębiorcy z łzami w oczach czekają na Ciebie klęcząc na kolanach....

Tak13Nie2
Katarzyna
@Barbara W

Taka prawda wyżej wymieniony wózkówy to największy plotkarz na zakładzie i pisior któremu nic nie pasuje wszystko wie i o wszystkich. Takie mobilne Google i wiecznie nie ma czasu jak cos potrzeba przewieść zawsze zajety (chyba plotkami )

Tak6Nie2
Radek

Ciężko dostać pracę na produkcji w Aluprofie , szukam pracy a mam doświadczenie na produkcji , i jeszcze jedno pytanko kiedy przyjmować będą do pracy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Aluprof S.A. - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Aluprof S.A.