ALUPROF S.A. ZAKŁAD W OPOLU

ALUPROF S.A. ZAKŁAD W OPOLU

Opinie o ALUPROF S.A. ZAKŁAD W OPOLU

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w ALUPROF S.A. ZAKŁAD W OPOLU. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w ALUPROF S.A. ZAKŁAD W OPOLU? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu?

koz@k
@Administrator 06.03.2018 08:14

jak robisz dobrą gałę to wpadaj, a tak poważnie chcesz pracować u pracodawcy który akceptuje patologię na zakładzie , obsadza stanowiska swoimi przydupasami którzy nie ma pojęcia o produkcji np ,,żarówa''-totalny brak kultury, nie ma zielonego pojęcia co robimy, tomasz ,,wynocha''robi w ch.ja tych na górze wmawia im ze się zna na produkcji,a tylko generuje potężne koszty dla firmy)))))) nie znają się to łykają jak pelikany barany

ALFA

W firmie dzieją się różne rzeczy,W NIEKTÓRYCH PRZYPADKACH jest mobbing, stronniczość w przyznawaniu premii, dyrektor AK zatrudnia swoich przydupasów a później członków ich rodzin których faworyzuje. Jest wulgarnym dyrektorem ,który poniża pracowników w obecności innych podwładnych.Bardzo chce robić karierę i pcha się tam gdzie może wypłynąć w górę . Zatrudnił nawet swego czasu syna prezydenta miasta Opola.Jak coś zawali zrzuca winę na innych i wychodzi z sytuacji w białych rękawiczkach. Podejmuje wiele decyzji nie zasięgając opinii fachowców i tym kładzie firmę na łopatki. W Opolu CZAS NA NOWEGO DYREKTORA

anonymous
@Obiektywny 24.03.2017 21:24

Podajcie prosze nazwisko tego dyrektora AK Aluprof Opole

Zostaw opinię o ALUPROF S.A. ZAKŁAD W OPOLU - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALUPROF S.A. ZAKŁAD W OPOLU