ALUPROF S.A. ZAKŁAD W OPOLU

Opinie o ALUPROF S.A. ZAKŁAD W OPOLU

ALFA

W firmie dzieją się różne rzeczy,W NIEKTÓRYCH PRZYPADKACH jest mobbing, stronniczość w przyznawaniu premii, dyrektor AK zatrudnia swoich przydupasów a później członków ich rodzin których faworyzuje. Jest wulgarnym dyrektorem ,który poniża pracowników w obecności innych podwładnych.Bardzo chce robić karierę i pcha się tam gdzie może wypłynąć w górę . Zatrudnił nawet swego czasu syna prezydenta miasta Opola.Jak coś zawali zrzuca winę na innych i wychodzi z sytuacji w białych rękawiczkach. Podejmuje wiele decyzji nie zasięgając opinii fachowców i tym kładzie firmę na łopatki. W Opolu CZAS NA NOWEGO DYREKTORA

Obiektywny
@ALFA 25.11.2014 22:00

To prawda. Nic się nie zmieniło a jest jeszcze gorzej. Dyrektor AK jest człowiekiem falszywym zdolnym do wszystkiego. Do celu leci po trupach ale jak wspominął mój przedmowca robi to w białych rękawiczkach. Pracuje tu od jakiegos czasu ale się już napatrzyłem, nasluchalem i naogladalem. Wartościowi ludzie się zwalniają a on otacza się pseudo fachowcami którzy nie znają się na tematach tylko potakuja głowami. Spotkania które zwołuje są żenujące. Ponadto AK zamiast podejmować strategiczne decyzjezajmuje się plotkami - kto , z kim i gdzie interesuje go najbardziej. Pracowałem juz w kilku firmach.Nie rozumiem jak taki człowiek może zajmować tak ważne stanowisko. Zarzad tego chyba nie widzi albo nie chce widzieć. Jak się w porę ktoś nie obudzi to ten pan położy firmę na łopatki. A wszystko zmierza w ta stronę. ..

Zostaw opinię o ALUPROF S.A. ZAKŁAD W OPOLU - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALUPROF S.A. ZAKŁAD W OPOLU