Opinie o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aluprof S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Aluprof S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Szczerze nie polecam tego miejsca pracy, zwłaszcza handlówki. Jedynego czego mozna sie tam dorobić to nerwica i depresja, a atmosfera która tam panuje daje do życzenia.

oldi

potwierdzam też tam pracowałem, chamstwo i buractwo na porządku dziennym a o kierowniku i jego wybrykach to książę by można napisać szkoda słów

Niezainteresowany
@oldi

Potwierdzam, co prawda pracuje w innym dziale ale o kierowniku handlówki i jego wybrykach słyszeli nawet klienci. Prze gość. Jakim cudem piastuje takie stanowisko w tak poważnej firmie? Tego nikt nie wie.

nik

Za to co powiedział do członka zarządu i jak zachowywał sie w stosunku do ludzi, niszcząc przy okazji dobrych pracowników dawno powinien być zwolniony!

Nie były
@nik

Nie pracuje w Aluprof, starałem sie tam kiedys o prace w dziale handlowym, ale jak usłyszałem co wyprawia kierownik, jak traktuje ludzi, zrezygnowałem.

Gigol

Popieram poprzedni wpis. Atmosfera w firmie jest napięta do granic możliwości. Zero odzewu na prośby o podwyżki, zablokowanie godzin nadliczbowych ( które dawały możliwość dorobienia) no chyba że mają coś mega pilnego to wtedy dają super oferte możliwości przyjścia. Coraz większy brak pracowników co zaczyna być coraz bardziej odczuwalne. Ogulnie aluprof Bielsko powoli tonie ale zarząd chyba jeszcze nie ogarnął tego faktu

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w aluprof s.a? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

wkur niku

To akurat pytanie na czasie. Atmosfera jest wsielcza ale nie między pracownikami a pomiedzy zarzadem a pracownikami ktorzy czekają już pół roku na podwyżki i nadal nic nie wiadomo. Czas leci a flustracja wzrasta, sprzedaż z tego co wiem jest dobra a nawet tam nic sie nie dzieje w wyżej wymienionej sprawie. Nie wiem czy zarząd zbiera na paliwo do bmw ale traktuje nas chyba jak idiotów obiecując podwyżke i przez pół roku wszyscy są tak bardzo zapracowani że nie mają czasu na podjęcie chyba jednak ważnej decyzji?! Oczywiście nie będzie to zaskoczeniem ze po pół roku czekania pytania proszenia wreszcie łaskawie ogłoszą że dostaniemy po 300 brutto bo słaba sytuacja, pytanie tylko kiedy bedzie lepsza niż teraz

Żebrak

Cześć A co się dzieje z dyrektorem zakładu, że szukają. Zwolnili Jerzego?

Mało profesjonalne podejście rekruterki do potencjalnych pracowników. Kilka etapów rekrutacji, pierwszy etap przez telefon. Pani dzwoni w okolicach 17:00 i Już pierwsze pytanie dotyczy oczekiwanych zarobków, nie wymieniając wcześniej nawet obowiązków na danym stanowisku oraz odpowiedzialności. Zbywa każde pytanie dotyczące wysokości prowizji. Kolejne pytania mocno ogólnikowe, żadne nie związane ze stanowiskiem. Brak pytań odnośnie poprzednich miejsc pracy. Mimo informacji o drugim etapie rekrutacji, rekruterka już się nie odzywa. Nie przesyła maila o wykluczeniu z naboru, nie informuje o tym telefonicznie, zwyczajnie marnuje czas oczekującego kandydata. Skoro w taki sposób traktowani są kandydaci, nie chcę wiedzieć w jaki sposób traktowani są pracownicy. Nie zamierzam składać aplikacji do tej firmy w przyszłości.

Oczekiwane zarobki, poziom języka obcego

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

bo

A co to znaczy że jesteś moderatorem GoWork? Tzn. że Ci płacą żebyś tutaj pomagała rozwiązywać problemy? Bo za darmo chyba tego nie robisz?

Rozsadny

A gdzież to się zapodziala obronczyni aluprofu Agatka milczy jak grób czyżby aluprof sa ja zwolnił???

liam
@Rozsadny

Awansowała na kierownika lub dyrektora i ciężko jej teraz wyjąć ręce z kieszeni.

@liam

No tak na Dzień Kobiet dziewczyny dostawaly wazeline to może coś jest na rzeczy

Byly.33 Z tego co widze to firma napewno prowadzi rekrutacje.z tego co slysze to magazyn 4 brygady.naprawde warto sie starac o prace.w bielsku.goleszowie.a z tego co slyszalem to opole poprawilo wizerunek.w tym zakladzie jest silna atmosfera rodzinna.nowi pracownicy sa traktowani jak mlodsze rodzenstwo.i warto sie zapisac do zwiazkow budowlanych dodatkowy benefit na swieta

Lupo
@anonymous

Atmosfera rodzinna, młodsze rodzeństwo, związki budowlane i na końcu najlepsze --poprawiony wizerunek zakładu w Opolu---- tam to dopiero jest lipa ----hahahahaha no padłem na ryj, ja się pytam kto pisze takie głupoty i za chwilę włączyć się do całości moderatora Agata. Pozdrowienia z Opola

Łos Superktoś
@anonymous

Jak w Aluprof jest rodzinna atmosfera to chyba nie przepracowałeś tu ani miesiąca.

mały12
@anonymous

Były33 a z kont żeś ty się urwał z tą rodzinną atmosferą i całąresztą chyba kasę bierzesz za te posty .

Olka

Jakie są zarobki w tej firmie? I czy jest odrazu umowa od pracodawcy a nie jakieś pośrednictwa

Agata

@Byly.33 benefit świąteczny w firmie aluprof s.a jest faktycznie wysoki. Na pewno mała firm oferuje swoim pracownikom taki prezent świąteczny. Atmosfera też jest ważnym aspektem. Samo stwierdzenie, że nie zmieniłbyś tej pracy na inną już mówi innym użytkownikom jakim firma jest miejscem pracy. Zapewne dużo osób może być teraz chętnych do aplikacji. Czy firma w tym momencie rekrutuje?

SzukamSzukam

Witam ???? czy mógłby ktoś powiedzieć jakie stawki na produkcji w systemie od poniedziałku do soboty? A jakie na 4 brygadowce? Z góry dziękuję za pomoc ????

Agata

@sławomir a czy są dni, w których nie są oni pijani i wtedy można poruszyć temat ich pracy i stanu w jakim przychodzą do aluprof s.a? Zawsze jak nadarzy się taka okazja powinniście ją wykorzystać do rozmowy.

Agata

@Rozsadny skoro nic nie możecie zrobić z osobami, które przychodzą pijane do pracy w firmie aluprof s.a to uważajcie na siebie. Czy macie jaki sposób jak uniknąć wypadku spowodowanego przez kogoś innego? Może sami próbowaliście rozmawiać ze swoimi kolegami, którzy przychodzą pijani?

sławomir
@Agata

a rozmawiałaś kiedyś z pijanym alkoholikiem który twierdzi że wcale nie jest pijany i nie jest alkoholikiem?

Zapytanie

Czy czlowiek na pozycji tzw. Biznesmann moze nabyc kulture biznesowa czy wiesniak zawsze zostanie wiesniakiem i pewne sytuacje na wyzszym szczeblu przerastaja go i wtedy wychodzi sloma z butow? prosze o szczere wypowiedzi. jest taki jeden kandydat wysoko postawiony w Aluprofie, ktory chcialby byc tzw. Biznesmanem w rezultacie zo hamidlo i gbur, mysli ze moze wszystko! Czlowiek dla niego nic nie znaczy a jednak bez ludzi bylby nikim! i pomimo woli ta sloma mu sama z butow wyskakuje!

strzyga
@Zapytanie

o jakim dziale mowa?

Byly.33

Praca w Aluprof.fajna pensja wystarczajaca.warto pracowac w tym zakladzie.socjal wysoki.

XXXX
@Byly.33

a ty rowizje za to dostajesz ze ich tak chwalisz?

buc
@Byly.33

Wystarczająca jak kierownikiem lub dyrektorem jesteś

Agata

@Rozsadny może to sprawdzanie pracowników w firmie aluprof s.a jest czymś podyktowane? Może kiedyś były sytuacje, że pracownicy przychodzili pijani i stał się jakiś wypadek? Nie wiem, ale może takiego uzasadnienia trzeba szukać dla tej Waszej codziennej rutyny.

@Agata

Dla mnie to zwykle gnebienie pracowników,a tak a propo wypadkow to widmo wypadku wisi w powietrzu trzeba tylko dobrze sie rozgladnac choćby na magazynie,to tylko kwestia czasu

Ostrzezenie prze Panem X

Witam, chcialabym sie podzielic z zainteresowanymi praca w Aluprofie. Poniewaz dotyczy to ogolnie firme Aluprofa pisze to wlasnie tutaj aby ostrzec przed pewnymi hamskimi zagrywkami ze strony pewnego Pana na stanowisku. Otoz zlozylam kandydature na stanowisko handlowe w Niemczech ( warunki mialy byc niemieckie tzn. umowa, ubezpieczenia itd...). 1 rozmowa kwalifikacyjna odbyla sie 250 km od mojego miejsca zamieszkania. Pojechalam spedzilam caly wieczor na rozmowach po czym Pan X z niemieckiej firmy siostrzanej zdecydowany byl na dalsze pretraktacje. Po 1 Miesiacu doszlo do finalu. miala byc podpisana umowa, ale wlasnie ten pan X zaprosil mnie do Polski. na rozmowe z zarzadem i podpisanie umowy!!! Oczywiscie zgodzilam sie przy czym grzecznie zapytalam w mailu czy jest mozliwosc podzialu kosztow, bo niestety ale w jedna strone mam 750 km+ Jakis nocleg i powrot. Ten Pan X co reprezentuje tak wielka firme zachowal sie jak ostatni wiesniak! o godz. 20:00 porprzedniego dnia jak mialam sie zglosic do Opola wyslal mi ze juz moj proces rekrutacyjny zakonczny. Niestety ja w tym czasie juz bylam w drodze do Polski. nawet do glowy mi to nie przyszlo zeby w ten sposob odmowic. w tak nieodleglym czasie od Terminu w Polsce. dokladnie 18 godzin przed Terminem-tylko ze ja potrzebowalabym dojechac a to ok. 8 godzin jazdy! Niestety nie srawdzilam maila i podjechalam do Opola. Tam zglosilam sie i przyjal mnie ten Pan X- uslyszalam ze jestem nikim tzw byleco!!! no a koszty to z mojej strony naciaganie bo przeciez moglam to powiazac z jakims tam wyjazdem do Polski ot tak sobie pewnie na krotki urlop mialam zjechac. tylko co ja bym miala robic w Opolukiedy pochodze z calkiem innego Regionu! czy Prezes firmy Niemieckiego oddzialu ma do tego prawo aby obrazac potencjalnego Kandydata. A wszystko dlatego ze porosilam, grzecznie zapytalam czy istnieje mozliwosc pokrycia tych kolejnych kosztow. Z honorem nie kontynuowalam dalszej rozmowy z tym Panem, bo w moich oczach okazal sie zwyklym prostakiem. dziwi mnie tylko ze Zarzad tego nie widzi ze taki ktos reprezentuje ich firme na Zachodzie. Co prawda kolega ostrzegal mnie przed tym Panem, ale ja chcialam pomimo wszystko sprobowac, bo nie zawsze sie te zle doswiadczenia sprawdzaja. Niestety mial racje co do tego Pana, radze omijac go!. zreszta po dalszych informacjach z branzy dowiedzialam sie ze niestety a moze i dla mnie z korzyscia w Niemczech ten Pan zatrudnia i wyrzuca, gnebi, obraza. Wiec suma sumarum dobrze ze nastapil szybki prozes koncowy. Jeśli nie ma sie noża na gardle, proponuje omijaj tego czlowieka szerokim łukiem. Dzisiaj wiem ze pomimo ze mialam spore koszta , ok. 500 € zainwestowalam w te 2 spotkania to i tak jestem na pozycji wygranej, bo teraz wiem ze z tym czlowiekiem przezywalabym gehenne. wstyd dla firmy ze nie widzi tego podlego traktowania kandydatow na pewne stanowiska. no i jeszcze jedno: ten Pan X umotywowal tez ze zdecydowal sie zakonczyc rozmowy na tym etapie bo nie ma zaufania i byle kogo to on nie bierze!!!! zaufanie? buduje sie latami, mozna komus powierzyc pewne stanowisko i oczekiwac wynikow, a zaufania nabiera sie z czasem. ten Pan to chyba jakis.....

Rozsadny

Dramat ! Pracowałem w rożnych firmach przez kilkadziesiąt lat. Do tej firmy przyjąłem się pól roku temu,nawet w czasach twardej komuny takiego syfu nie widziałem. Każdy fizol traktowany jest jak pijak (usunięte przez administratora) i leser na bramie jesteś kontrolowany na trzeźwość przy wejściu i wyjściu. W czasie pracy jesteś inwiligowany przez mistrzów cały czas siedzą i obserwują monitoring czy aby ktoś przypadkiem nie stanął i nie opierdziela się. Aaaa,dużo by opowiadać... kto ma gdzie to wieje po okresie próbnym. Jeżeli nie wierzysz to zapraszam do pracy cały czas jest zapotrzebowanie bo tu nikt nie chce pracować,a za oczywiście 4 brygadowka !!!!! Jedyny plus to dobry (naprawde)socjal

Agata

@Chce pracowac to nie miejsce na rozmowy o zarobkach. Najlepiej udać się na rozmowę o pracę w firmie aluprof s.a i tam dowiedzieć się wszystkich szczegółów, bo jednak zarobki zależą od zbyt wielu czynników i to czego się dowiesz tutaj nie musi się pokrywać z tym, co zostanie Ci zaproponowane. Może dostaniesz większą kwotę, a może mniejszą. I chyba lepiej sobie oszczędzić np. rozczarowania.

Chce pracowac

Siema pytanie mam . Ile zarobie w aluprofie na 4 brygadowce na magazynie.?

Agata

@? to nie jest pytanie dla mnie, bo ja nie pracuję w firmie aluprof. Myślę, że użytkownik @uprowadzenie Agaty by wiedział coś na ten temat. @Tak to widzę dzięki za opinię. To ważne o czym powiedziałeś. Że firmę tworzą ludzie, którzy tworzą atmosferę. I nie ma co ogólnie potępiać całej firmy za niektóre osoby.

Zostaw merytoryczną opinię o Aluprof S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Aluprof S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluprof S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 328.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluprof S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 274, z czego 27 to opinie pozytywne, 133 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluprof S.A.?

Kandydaci do pracy w Aluprof S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluprof S.A.