Opinie o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aluprof S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Aluprof S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Gacek

Witam ile zarobie na 4 brygadowce na produkcij ?

Krystian

Widać że zarząd się obudził bo kroki które poczynił (rozgromił całą ekipę rządzącą)były już od dawna potrzebne . Miejmy nadzieję że teraz to pójdzie w dobrym kierunku ....

Agata

@Maja, mogłabyś napisać coś więcej na temat warunków pracy? Można liczyć na premie, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe lub pakiet socjalny? Czy praca odbywa się na akord? Jak wygląda atmosfera w pracy? Masz dobre relacje ze współpracownikami i przełożonym? Firma do oddziału w Bielsko Białej szuka pracowników produkcyjnych i magazynowych. Oferuje stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy eksperckiej lidera w swojej branży, atrakcyjny system wynagradzania, bogaty pakiet benefitów oraz atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych. Czy ktoś z odwiedzających ten wątek jest zainteresowany rekrutacją? Czekam Na Wasze opinie.

Zniesmaczony po podwyzkach
@Agata

Agatko, zamiast wypytywac o warunki pracy, proponuję przyjąć się do tego syfu na miesiąc czasu, podejrzewam że odchodzisz z pracy po przepracowanym pierwszym tygodniu tutaj się nie siedzi za komputerem (produkcja i magazyn) i nie wypisuje bzdur, tylko trzeba je.. c na nierobow zza biurek a jest ich sporo bo cały biurowiec i każdy z nich mniej niż 3 tys to nie zarabia

@Agata

Mam pytanie, skoro tak bardzo potrzebujecie pracowników na produkcje to dlaczego pracownicy z Randstat przetrzymywani są min. 8 miesięcy ?? W innych zakładach jeśli już jest firma zewnętrza to taki pracownik firmy jest max 3 miesiące a potem jest przejmowany przez zakład ...

Zychu

Sławek nie smuć się, na nockach jak będziemy robić przegrody to zrobię ci gałę ;) Nie Bułgaria Ale będzie Fajnie Sławciu :)

Egzorcysta
@Zychu

Sławku nie przejmuj się osobą, która nawet nie ma odwagi aby powiedzieć Ci w twarz o swoich problemach umysłowych !!! Myśle że każdy kto wchodzi na tą strone i pracuja w Aluprofie powinien w tej chwili okazać Ci wsparcie. Ja jestem z Tobą , łapka do góry....czekam na reszte czytających pokażcie że macie jaja!!!

Sławek
@Egzorcysta

Dzięki Darku, miałeś jeszcze napisać że mam średnie.. flaszkę dam Ci po wypłacie tak jak mówiłem.

haha
@Egzorcysta

Żeby tylko łapek starczyło, bo widzę że idzie to w zawrotnym tępię.

Mało profesjonalne podejście rekruterki do potencjalnych pracowników. Kilka etapów rekrutacji, pierwszy etap przez telefon. Pani dzwoni w okolicach 17:00 i Już pierwsze pytanie dotyczy oczekiwanych zarobków, nie wymieniając wcześniej nawet obowiązków na danym stanowisku oraz odpowiedzialności. Zbywa każde pytanie dotyczące wysokości prowizji. Kolejne pytania mocno ogólnikowe, żadne nie związane ze stanowiskiem. Brak pytań odnośnie poprzednich miejsc pracy. Mimo informacji o drugim etapie rekrutacji, rekruterka już się nie odzywa. Nie przesyła maila o wykluczeniu z naboru, nie informuje o tym telefonicznie, zwyczajnie marnuje czas oczekującego kandydata. Skoro w taki sposób traktowani są kandydaci, nie chcę wiedzieć w jaki sposób traktowani są pracownicy. Nie zamierzam składać aplikacji do tej firmy w przyszłości.

Oczekiwane zarobki, poziom języka obcego

Leszno
Sławomir Gajdosz

Żałuję nieraz że nie jestem już brygadzistą.Ale za bardzo mnie to nurtowało że ja doceniony brygadzista a ledwo po podstawówce. . Jeszcze to uzębienia. Piję sobie właśnie wódkę z kubka, z moim kolegą po fachu Darkiem Mendrokiem. Moc z Wami

Wli-do Ryja
@Sławomir Gajdosz

Gajdosza do grosza Gajdosza wodke ci przynosze.bo co alkoholik moze rozomiec .mistrzowie tez wla do ryja.komuna uczyla pic wode za wode mozna kupic nawet dzis stanowisko i byc przy dyrekci blisko.a Aluprof jak slyszy ze nowy pracownik ma poglady PiSskie to sie dopiero dzieje jak w Samowolce(dowc tego dupka krzyczy Brygadzista a Mistrz-kurwa jeszcze Gajdoszu nie przycisneliscie tego GNOJA!!!!tak atmosfera panuje i panowac bedzie trudno takie czasy jak bryga.mistrz.kierow..to KU...y.

@Sławomir Gajdosz

Wszelkie komentarze umieszczane pod moim imieniem i nazwiskiem są fałszywe. Jeżeli pojawi się jeszcze jeden komentarz oczerniający mnie sprawa trafi na policję.

haha

Gajdoszu wódkę Ci przynoszę ..Gajdoszu to...Gajdoszu tamto.." hahaha

Tak z czystej ciekawości, bo mnie to rozbawiło, potem zasmuciło, a na końcu wybiło korki. Serio tam zarabiacie 2100zł na 4brygadówce? Bo tyle to tam zarabiało się 10 lat temu i to bez 4brygadówki.

Wyga
@Piotr

Nie wiem czemu tutaj ludzie tak kłamią, może boją się że nowi ich "wygryzą" Ale przed podwyżką po okresie próbnym 2400 na rękę. Pozdro dla normalnych..

Były fizol
@Wyga

Wygryza??? To cie teraz poniosło kto? Ci nowi popracuja, po 3 tyg, do miesiąca i wieja do normalnych zakładów gdzie nikt z "batem " nad nimi nie stoi a jeśli chodzi o wypłaty to2400 owszem ale brutto

Pytam z ciekawosci

Sądząc po wpisach,firma aluprof to zakład pracy chronionej???

Sławek Gajdosz

Dopiero teraz jestem w stanie opisać to co działo się w Bułgarii..Byliśmy w onlicliuzif i wszystko za darmo.Jadło się wszystko, pilo wszystko powyżej 45%..Miałem dość. .pewnej nocy prawie dobrałem się do laleczki Darka..A co do Darka Mendroka to dobry chłopak !! Lubi wódkę wariat !! Polska za granicą !!! ..spadam robić wysyłkę. Dozoba

Witajcie pracowałem w tej firmie praca ok. Przełożeni super.Jeden minus te kamery to chore.Powinli sobie darować bo i tak swoje trzeba zrobić.Ale Pan Arkadiusz F.chyba lubi podglądać pracownice bo jest na co zerknąć.Współczuję jego żonie.Gdyby nie on to praca ok,co do zarobków średnio jak na taką firmę.Jeszcze ten pomysł z sobotami do wybrania to też Pam Arkadiusz F.temu tylu z akcesoriów zrezygnowało.Na lakierni proszkowej średnio zarabiam 4.600 bez nadgodziń.W Aluprofie może bym wyszedł 2.500.Pozatym w Aluprofie jest ok socjale ale dziwie się że te profile na lakierni są ręcznie nakładane na taśmę zero technologi.Zastosowałbym przyssawki i żurawia.Jeden minus norme by było trzeba zanirzyć ale wtedy taki będzie plus że ludzi znajdziecie bo ile można dzwigać.

Witek

Witam! Mam pytanie? Ile zarabiacie na stanowisku pracownik magazynowy na 4-brygadówce na rękę? Mniej więcej? Z góry dzięki!

Zniesmaczony po podwyzkach
@Witek

Od stycznia do maja było 2100 zł netto teraz z nadgodzinami( ok 30-40 ) ok 3200-3500szalu nie ma

Konrad
@Witek

O taką Polskę walczyliśmy. Dzień ustawowo wolny od pracy ( 15 sierpień ), ale w Aluprofie pracuję się jak w normalny dzień. Co na PIP ?

Majs
@Konrad

Ale to chyba pracują ci co chcą nikt nikogo nie zmuszał

Hj
@Konrad

Jełopie A co to ma do tego jak jest system 4 bryg, a śwuęto nie zabrania pracy poczytaj glombie kodeks Jak plwca i daja wolne to moga

Maja
@Konrad

Praca w święta w tym zakładzie jest tylko dla chętnych nawet jak masz system 4 brygadowy

Bobek

Pracowałem w tej "firmie". Ludzie! I po co to narzekanie!? Sami jesteście sobie winni! Z moich obserwacji wynikało, nie ubliżając nikomu, że pracują tam same ciemne masy(więc co tu się dziwić że "góra" też was tak odbiera... Tak. Jak można się tak dać poniewierać!? Traktować jak śmiecia!? Wszyscy wszystko łykają jak młode karpie i siedzą cichutko z podkulonym ogonkiem. Nie dostali 2 zł(poszkodowani wiedzą o co chodzi) , ok, dobra, zarząd zawsze ma rację, a my posłusznie będziemy dalej zapier.... w piekielnym upale. Nie wywalczymy drugiej przerwy, nie potrzebne jest więcej wiatraków. Jest super. Mamy przecież wodę ooooo jak miło. A to co wymieniłem wyżej to jest tylko kropla w morzu.... Dziwię się bardzo, bo aluprof to Wy!!! Bez was leży i kwiczy. Zróbcie coś. Ogarnijcie się. Związki mają was dalekooooo w ciemnej odchłani. No chyba, że Wam tak dobrze, to przepraszam, Wasz wybór.... Pozdrowienia dla piekła z nieba ????????

Mike
@Bobek

Myśle że Ty jesteś większy cykor niż ta ciemna masa, skoro Bobku maskujesz swoje imie pomimo faktu że już nie pracujesz już w tym piekle...boimy sie czegoś ???

Matka Boska

Ogolnie zarobki kiepskie???? Bhp łamane na każdym kroku nic tylko czekac az dojdzie do powaznego wypadku zwłaszcza na magazynie. 4 brygadówka,ciągła presja nażekanie że za mało się robi, na każdym kroku wieczne nie zadowolenie i traktowanie ludzi prawie jak bydlo przez majstrow. Zero planowania jeden wielki (usunięte przez administratora)

Bosek
@Matka Boska

Poważne wypadki już były,ale żeby coś się zmieniło w sprawie „BHP" to chyba musi ktoś zginąć :( niestety.

Riczi

Ostatnio kilka razy było ogłoszenie na mistrza magazynu. Taka ciężka praca czy kierownictwo?

Kurkuma
@Riczi

Ogłoszenia są bo wszyscy spier... stąd jak najdalej bo (usunięte przez administratora) totalny.

Agata

@Kamil, jesteś zadowolony z atmosfery w pracy. Zatrudnienie w przyjaznym otoczeniu jest motywujące dla pracownika. Piszesz, że wynagrodzenie jest na dobrym poziomie. Czy możesz liczyć na dodatki w postaci szkoleń lub pakietu socjalnego? Jakiego rodzaju umowy są gwarantowane przez pracodawcę? Zlecenie, czy na czas określony? @Szukam pracy, jesteś zainteresowany pracą w dziale handlowym? Na jakie stanowisko będziesz aplikować? Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby napisać, czy aktualnie coś się w firmie zmieniło i są prowadzone rekrutacje? Czekam na Wasze opinie.

Łukasz
@Agata

Rekrutacje są prowadzone 365 dni w roku ponieważ prawie każdy który podejmuje pracę robi nie dłużej niż 3 miesiące i się zwalnia jak już zagłębić się w tym bałaganie.Kolejni wartościowy ludzie odchodzą przez zmianę stanowisk którą wdrożyła Pani "Kierownik" zmiana stanowiska na niższe bez żadnej podwyżki to jest jakiś dramat a na górze dalej cisza.Przemial ludzi większy niż na bezrobociu Nie Polecam są lepsze firmy w BB

Agata

@Pracownik, czy mógłbyś dodać więcej informacji na temat zatrudnienia? Jaka jest atmosfera w pracy i relacje między współpracownikami? Jesteś z nich zadowolony? Możesz liczyć na premie lub pakiet socjalny? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane z pracodawcą? Zlecenie, czy na czas określony? Podziel się swoim doświadczeniem. Pomoże to innym osobom poszukującym pracy.

Kamil
@Agata

Atmosfera fajna jestem zadowolony ze swojej zmiany , zarobki na dzień dobry całkiem fajne po 3 miesiącach podwyżka brak premi , a roboty bardzo dużo szkoda gadać dali by zarobic to człowiek byłby bardziej zadowolony. Aha sobota do odebrania

Pogromca debili
@Kamil

To fajne te zarobki czy nie fajne , bo napisałeś takie łajno że nie idzie tego zrozumieć ...

Szukam pracy

A jak w dziale handlowym po zmianach? Coś sie poprawiło coś sie pogorszyło?

Robol z 15 letnim stażem

Już nie długo w tym (usunięte przez administratora) 15 lat to stanowczo za długo jutro składam wypowiedzenie bo to co wyprawia "Pani " pseudo kierowniczka to jest kpina faworyzuje swoich pupilkow i rodzinę mam nadzieje ze prezes i cala kadra z wyższej półki wkoncu się obudzi bo zakład Pani J.doprowadzi do ruiny i nie będzie miał kto pracować i wyrabiać norm i sprzedaży za niedługo sama założy rękawiczki i będzie (usunięte przez administratora) ale to już będzie za późno lider na rynku a zarząd nie zdaje sobie sprawy z tego co się na dole wyprawia mobinng na najwyższym poziomie na szczęście to już mnie nie dotyczy tyle porządnych ludzi się zwalnia i nikt nic nie robi żeby ich zatrzymać tragedia.......

Witek lakiernia

Lakiernia to na hali produkcyjnej 40 do 45 stopni wiec glownie cieplo bardzo meczy. Przy malowaniu mana hala cala zadymiona. Jeden z gorszych dzialow.

han
@Witek lakiernia

Witek jakiego mana? Co my tam malujemy?

Zdzisek

Pracuje tam już parę lat, mam umowę na stałe i mogę coskolwiek powiedzieć na temat zakładu: Na plus- nie ma takiej bieganiny i takiego zapier..lu jak w innej pracy( przynajmniej na moim dziale) - premia świąteczna i doładowania kart co jakis czas - zero problemów z urlopem ( na moim dziale, gdzie indziej podobno masakra) I to chyba wszystkie plusy. Czas na minusy: - chcesz podwyżkę to musisz polubiec smak smietany i kakao( chyba wiadomo o co chodzi) - ivany ( ukraincy) masowo przyjmowani i nietykalni choc opierdal..ą sie jak mogą w 90% przypadków - kapowanie i donoszenie to chleb powszedni - bhp na poziomie zerowym - kadra ( z malymi wyjatkami) tępa i wystraszona Co mnie tam trzyma zapytacie? Umowa na stałe i lekka praca w porownaniu do innych zakładów. Jak tu wytrzymać? Ciepły mocz lejący na wszystko naprawdę pomaga Ogolnie nie odstaje od innych molochow w tych czasach, tylko gdzie indziej musisz zapiep..ać zeby dostac 100 zl więcej a tutaj masz 100zl mniej ale sie tak nie nabiegasz. Gdyby gdzies dawali 600 zl wiecej a trzebaby biegac to bym tam poszedl , ale takich zakładów nie ma, a za 100 zl wiecej nie będę sie szarpal.

Eustachy Motyka

Jeśli chodzi o atmosferę w pracy jest znośna gdyby nie parę elementów życzliwych majstrom. Pracowałem w tej firmie 6 lat ( przynajmniej o połowę za długo) Niestety staż pracy nie jest tu doceniany, wręcz przeciwnie masz dużo większą odpowiedzialność za nowego kolegę i dostajesz za niego ochrzan. "Plusem " jest to, że możesz nauczyć się szybko nowego języka, gdyż połowę załogi stanowią koledzy ze wschodu, którzy w moim odczuciu są lepiej traktowani. Ogólnie smutne jest to, że Polak Polaka życzliwie obsmaruje do kadry zarządzającej za mizerne profity i pogłaskanie po główce. Co do procesów prawidłowej obróbki na lakierni czy jakości większość to nieporozumienie(szczególnie w sezonie) Zarobki jak na taką dużą firmę i międzynarodową opinię naprawdę mizerne... System 6 dniowy niespotykany w żadnej inne firmie (wtorek wolny, sobota za normalną stawkę) Jeśli chcesz urlop w sezonie to tylko na telefon chyba, że często chodzisz na górę po schodkach z ciekawym info na kolegów wtedy Twoje szansę są większe:) Bhp też nie jest najwyższych lotów. W tej firmie lepiej trzymać język za zębami gdyż przełożony lubi potulne bezmózgie stado. Podsumowując od 2 lat jest najlepszy moment na zmianę pracy. Naprawdę polecam, można mieć dużo lepsze zarobki w innych firmach. Eustachy :P Ps. Pozdrowienia dla byłych kolegów dawajcie z siebie nadal wszystko dla chwały zakładu a gdy stojąc na drabinie i odblokowując trawersy z niej spadniecie, podnieście się i wstańcie pełni heroizmu nawet gdy bolą i łupią krzyża gdyż z Was najwięksi w firmie mocarze:) Używajcie kasków

Zostaw merytoryczną opinię o Aluprof S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Aluprof S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluprof S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 331.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluprof S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 277, z czego 27 to opinie pozytywne, 135 to opinie negatywne, a 115 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluprof S.A.?

Kandydaci do pracy w Aluprof S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluprof S.A.