Opinie o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aluprof S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Aluprof S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Marijan

To co wyprawia "mistrz" R. I reszta jego kolegów nakrecanych przez jego wpływy to jest jakieś nieporozumienie mobinng nękanie i kontrole na L4 i nikt z tym nic nie robi ten człowiek nie powinien być na takim stanowisku bo jest nieobliczalny ale karma wraca i to szybciej niż mu się to wydaje faworyzuje swoich przydupasow ale nikt z tym nigdzie nie idzie to tylko kwestia czasu i miejmy nadzieję że żady tego pana się skończą jak ktoś wkoncu uda się do Pipu i nagłośni postępowanie tej osoby .... szkoda gadać....

@Marijan

sami jesteście sobie winni, z tego syfu trzeba się zwalniać po prostu i tyle,niech ich zaleje Ukraina. A w Bielsku jest dość roboty

Poeta Z gór

To co obecnie obserwuje mógłbym streścić w któtkim wierszu. Ukraina ma gdzies robote to ja ulozylem taki wiersz: Siedzą cicho na zarządzie liczą sobie już pieniądze. Rok był gruby, rekordowy lecz o premiach ani mowy. Po co ludzi uszcześliwiać lepiej .... im wypinać, mydlić oczy potrzebami a sie wożą beemkami :-)

Nie-Poeta
@Poeta Z gór

Poeta, co Ty bredzisz. Premia 2500 to mało? Ciekawe gdzie w Bielsku tyle dostaniesz na Święta!

Świadom
@Nie-Poeta

Tak ale 2500 brutto raz w roku. Zapytaj na fiacie ile 13stki dostali i innych premii

gow
@Nie-Poeta

Ludzie zacznijcie myśleć. 2500 brutto dostawaliście np. 2 lata temu jak robiliście połowe z tego co teraz. A inflacja a rekordy i dalej 2500 was raczy?

Bombel
@Świadom

Od Kiedy na fiacie 13 wypłacają ? hahaha

Pracownik FCA
@Bombel

Kolego od zawsze

Dfg

Jezeli jest tak zle jezeli jest tami wyzysk jezeli wszyscy sa do bani to po jaka cholere tam robicie. Zwolnijcie sie i idzcie tam gdzie jest lepiej gdzie jest sielanka, albo tam gdzie jest placona 13 i imne super bonusy i premie. Kto was trzyma. Bo.jak nie kasa to co ? Milosc do firmy???

ulter
@Dfg

i sie zwolnie przy pierwszej okazji !

@ulter

No to zwolnij sie bez okazji kto cie trzyma przymusu nie ma

ulter
@Dfg

bez okazji to możesz sie wódki napić. żeby sie zwolnić to trzeba miec nową prace nagraną, chyba że szlachta nie pracuje. Mam już propozycję ale od Nowego Roku wiec czekam

zioł
@Dfg

Dfg skoro taki jesteś "mondry" to pochwal sie stanowiskiem i pensją bo na robotniczym raczej nie pracujesz??!

@zioł

Monter goleszow - jak nie wiesz co yo za stanowisko to twoj problem Zapraszam to przestaniesz biadolic Pencja 24+, dla twojej wiedzy. Tylko kasa nie ma tu nic wspolnego, chodzi o twoja pseudo gadke. Nikt nikogo na sile nie trzyma umowa jest dobrowolna. Pracowalem u prywaciarza i wiem co to zle warunki i kasa obiecana ktorą widzisz co jakis czas. Nie podobalo mi sie to odeszlem, a nie pierdziele historie jak to jest zle.

Misiek

Najlepsza praca to narzędziownia ale miejsca tam brak są pod wielkim parasolem i mają przyzwolenie na dużo więcej niż inni same osoby w wieku emerytalnym i jeden chłopczyk lizus co tylko biega i opowiada kawały i co nowego na yt.ciagle kawka i odwiedziny innych seniorów a i można sobie jakąś fuszke zrobić bo czasu mnóstwo bo nikt ich z niego nie rozlicz

Mało profesjonalne podejście rekruterki do potencjalnych pracowników. Kilka etapów rekrutacji, pierwszy etap przez telefon. Pani dzwoni w okolicach 17:00 i Już pierwsze pytanie dotyczy oczekiwanych zarobków, nie wymieniając wcześniej nawet obowiązków na danym stanowisku oraz odpowiedzialności. Zbywa każde pytanie dotyczące wysokości prowizji. Kolejne pytania mocno ogólnikowe, żadne nie związane ze stanowiskiem. Brak pytań odnośnie poprzednich miejsc pracy. Mimo informacji o drugim etapie rekrutacji, rekruterka już się nie odzywa. Nie przesyła maila o wykluczeniu z naboru, nie informuje o tym telefonicznie, zwyczajnie marnuje czas oczekującego kandydata. Skoro w taki sposób traktowani są kandydaci, nie chcę wiedzieć w jaki sposób traktowani są pracownicy. Nie zamierzam składać aplikacji do tej firmy w przyszłości.

Oczekiwane zarobki, poziom języka obcego

Lisica

Dobrze płatna praca dla kobiet, choć czasami ciężka Ludzie tak jak w każdej firmie, znajdą się fajni, jak i Ci niekoniecznie fajni. Lubię atmosferę w Aluprof S.A. za: Otoczenie

@Lisica

Zapewne jest to Twoja pierwsza lub jedną z pierwszych, praca, ja uważam że panuje tam u was grobowa atmosfera i bardzo nie mili ludzie szczególnie dozór i kierownictwo. Przeszedłem kilka zakładów ale z takim buractwem spotkałem się tylko w (usunięte przez administratora)

Gruby benek
@Lisica

Lisica a ile miesięcznie zarobisz ?:)

Uhahany

Uwaga!!! Kończy się rok kończą się nadliczbowki wypłaty znów będą po 2200 złocisty do maja

Ukraina WON
@Uhahany

Narazie roboty w brud, sami błagają żeby w najbliższe weekend przychodzić. Co będzie po nowym roku, nie wiadomo.

Petek
@Ukraina WON

Tyle roboty że urlopy chcą wstrzymywać, także jak ktoś chce to zarobi trochę siana, ale chętnych raczej mało bo ludzie chcą odpocząć ????

produkcyja

Pracuje tu 4 lata i jeśli ktoś chce zarobić to może , wypłata powyżej 3tys to norma a z setkami dobijesz do piątki

@ produkcyja

Taaak,a świstak siedzi i zawija je w te sreberka . Piatke to zarobisz ale we dwóch

Klub
@Były fizol

Tak jak nie pasuje zwolnij sie zaloz swoja firme i bedziesz sam w te sreberka Robiles z przymosu?

to ja
@ produkcyja

Ja też pracuję 4 lata i nigdy w zyciu nie dostałam 3 tys bez nadgodzin.

@Klub

Na szczęście już w tym (usunięte przez administratora) nie pracuje odszedlem i jestem szczęśliwym człowiekiem u innego pracodawcy, gdzie się docenia pracownika, i gdzie nikt nie patrzy że się stanęło 2 min. Pod zegarem, tu się nie straszy,pracownika karami . Ludzie odchodzcie z tego syfu, tam nigdy nie będą doceniać pracowników

Chyba ty

Łukasz
@Były fizol

Zarobi 5 tys ale jak będzie codziennie po 12 h robił a tu nie o to chodzi tu trzeba podstawę mieć godziwa a nadgodziny to inna sprawa chce spedzic cale Zycie w aluprofie niech (usunięte przez administratora) nadgodziny pewni to stary kawaler co jest na garnuszku mamusi i nie posiada życia prywatnego nie pozdrawiam takich (usunięte przez administratora)

producyja
@Łukasz

Napisałem przecież że 5 tysięcy z nadgodzinami bez tylko 3 , proszę czytać ze zrozumieniem

ah
@ produkcyja

Wszystko sie zgadza ale brutto

@ah

Netto????

Magazyn ameby
@Lizus

Tak o netto tu mowa, ale trzeba zważyć na to że ta osoba tu pisze o tym że pracuje od 4 lat i na pewno ma konkretniejszą stawkę 20+. Na początku nie ma szans na taki zarobek(podstawa ok. 168 godzin), chyba że będzie się przychodziło na nadgodziny.

Rok stracony

O mamusiu jaki ja jestem szczęśliwy że odszedlem z tego (usunięte przez administratora)

Uhahany

Witam magazyn, no to macie tam niezle piekielko, aż mi was żal. Czy baba z brodą jeszcze drze mordę, tragedia!!!!!

Ktos

Dziwny jestes Musisz niezle 4 litery lizac mistrzom Na magazynie bez zmian nowy kierownik i jego przboczny ministrant. Tam to jest dopiero jazda po ludziach. A najciekawiej to podobno jest w goleszowie

@Ktos

To nie (usunięte przez administratora) tylko zakład dostaje ten kto daje coś od siebie

Łukasz
@Ktos

Kierownik zdegradował najlepszego mlodszego mistrza magazynu któremu zależało żeby robotą była zrobiona sam nieraz siadal na wózek jak była potrzeba i jeździł suwnica bo ludzi nie bylo.A wszyscy pozostali mają to głęboko w (usunięte przez administratora) już nie wspomnę o starszym Mistrzu "Alanie" który nie ma pojęcia co i jak funkcjonuje w tej firmie i nawet nie starą się tego nauczyć dramat i porażka rządzących ale co można się spodziewać jak sam kierownik nie ma pojęcia co się wyprawia....Nie polecam

Samuel
@Łukasz

Tutaj docenia się matołów którzy nic nie potrafią i nic się nie odzywają dlatego tacy są a nie inni Mistrzowie porażka

Oczko ;)

A ja się zgadzam z tym norkiem widAć ze chłop ogarnięty i wie co gada Domyslam się nawet kto to pisał. Sama już troche tu przepracowałam i wiem że bez setek albo porządnej stawki cięzki o to 3000+ ale czasami miałam i więcej.

Uf1

Norek, daremny jesteś Laurki to dziadkowi i babci wystawiaj

@Uf1

Jeżeli Ci o to chodzi to nie wystawiam laurki tej firmie. Też mi się sporo nie podoba ale umiem zauważyć również pozytywy i na tym się głównie skupiam.

Tadzio norek

Pracuje tu nie całe 3 lata, różnie bywało jednak na ten moment jestem zadowolny z tej roboty. Po pierwsze, kasa. Zarobek od 2500-3000 bez nadgodzin jest normą u większości( z wyjątkiem leserów z L4 czy z opieką na "chorego" dzieciaka...). Z extra godzinami można już nawet pomówić o niezłych pieniądzach, osobiście nie raz zarobiłem grubo ponad 5 tyś. Do tego: 2-3 razy w roku 380 zł na karte(bony), premia w grudniu 1500-2000 zł chyba, wczasy pod gruszą ok. 500 - 800 zł. Plus jakieś dodatki za pracę w niedzielę i święta. System pracy: 4-brygadowy( w tym momencie chyba 3,50 zł h brutto albo 4,50 bo jakieś zmiany były) oraz 6-dniowy( 2 zł h brutto). Atmosfera pracy świetna jeżeli chodzi o współpracowników, poznałem naprawę fajne osoby. Sama robota nie trudna(na każdym z działów), wystarczy być kumatym, trochę kompa obsługiwać, z czasem się nauczyć profili, połówek i cacy. Należy się też czymś wykazywać, nie być kimś kogo można zastąpić chociażby wasylem czy ivanką ze wschodu. Z przełożonymi, z wyjątkiem brygadzistów bo to żaden przełożony przynajmniej jak dla mnie, bywa różnie ale wystarczy się nie bać przeciwstawić i umieć rozmawiać sensownie i wszystko się załatwi. Jedynie kierownik i nowy koordynator(hahahahhhaah) ten co przez kamery nas podgląda nawet w nocy, co już można podpiąć pod jakieś zboczenie, to wybitnie nieodpowiednie osoby na zbyt wysokich stanowiskach. Od czasu do czasu robią uprawnienia na różne sprzęty dla pracowników ale chyba tylko ważne na zakładzie więc minus. Ukraińcy są, jak wszędzie, garstka która w miarę się nadaje jednak większość to lekko mówią ameby umysłowe które nie zrobią nic jeśli im dokładnie nie pokażesz a i tak zawsze coś spieszą... Duży minus to związki zawodowe które podpiszą WSZYSTKO co tylko da im zarząd do podpisania. Ogólnie nie jest źle, jak już się tam pracuje to nie ma co narzekać. Jak ktoś ma jakieś pytania to można pytać. PS. Ludzie trochę zainteresowania tym co się robi a nie tylko byle 8 godzin i do domu. Wiadomo każdemu czasem się nie chce, nawet często, ale jak czytam nie które komentarze to głowa mała z kim pracuje w jednej firmie :D

Rozsadny
@Tadzio norek

Norek Ty się na prawdę urwales z serialu, ja w tym (usunięte przez administratora) przepracowalem rok bez jednego dnia choroboweg jeżdżę wózkami wszelkimi jakie są,terminale umie obsługiwać a nigdy w życiu w tym (usunięte przez administratora) tyle kasy nie widziałem, ale też pod biureczkiem u mistrzów nie bywałem może dla tego ????

@Rozsadny

Po pierwsze pisze o produkcji, nie wiem jak wygląda sprawa na magazynie. Do drugie wózkowy w tej firmie nie wiele zarobi, dlaczego nie wiem a przecież to odpowiedzialna funkcja. Po trzecie po roku nie będziesz miał jakieś wygórowanaj stawki godzinowej. A jeżeli uważasz że za mało zarabiasz zrób chociaż że dwie sety a zarobisz ok. 500 zł więcej :p Kolejne to że obsługujesz "terminale" nic jeszcze nie znaczy, trzeba to robić jeszcze sprawnie i z głową. A teksty z biureczkiem mistrzów są żałosne... Wiadomo są osoby które liżą ile się da, sam takie znam, jadnak tak jest w każdej firmie.

Ktoś
@Tadzio norek

Taki mądry jesteś to przyjdz na magazyn Obslugiwales kiedys ten dupiaty terminal, robiles kiedys w takim (usunięte przez administratora) jak na starym msgazynie albo na akcesoriach. Dymales z profilami na plecach w zimnie Wez znikij i sie zamknij jak nie wisz o czym piszesz.

stary wyga
@Tadzio norek

Tadzio Norek chyba pracuje w dziale marketingu albo HR a nie na produkcji ;-)

@Ktoś

Dlaczego przechodzisz odrazu do tak agresywnej polemiki? Piszę tylko i wyłącznie o produkcji. Wyraźnie zaznaczyłem że nie wiem jak się mają sprawy na magazynie! Moge się zgodzić z tym że macie zimno i na starym magazynie jest (usunięte przez administratora) ale to wie każdy kto dłużej pracuje.

Siwy

Właśnie. Jeśli się chce zarobić to można. Narzekają Ci, co chcieliby kasę za odbicie karty na wejściu i wyjściu. Trochę chęci do roboty. Ja tam se chwalę. Nadgodziny można dorobić, socjal super . Może 4-brygadowka nie jest łatwa na dłurzej, ale dodatek za nią 3,50 z/godz to całkiem dobre pieniądze.

Ziomuś

Coś mi się wydaje że tu wypowiadają się sami Górno lotni pracownicy tzn tacy którzy nie widzą co mają robić i robią coś tylko wtedy jak ktoś im to wskarze palce, i dziwią się że nie dostają co roku podwyżki gdy większość dostaje ja raz na rok ????

robol

Witam czy zarząd ma nas za idiotów czy za bydło któremu wystarczy 200zł podwyżki raz na dwa lata? Bo póki co to jest tylko dokręcanie śruby ale za chwile zaczną odpadać główki i co wówczas zostanie? Pełna tablica z ogłoszeniami na korytarzu przy stołowce. W sumie to już zaczyna na niej brakować miejsca, może jakaś premia? Może jakaś motywacja?

Brajan
@robol

To jest jakieś nieporozumienie co się dzieje w firmie nowy "derektor" i "kierownik " nic nie zmadrzeli po odejściu porządnych pracowników. Przedłużają umowy o pracę bez żadnych podwyżek.Od stycznia jak Niemcy otworzą granice dla Ukrainy to wszyscy uciekną .Od stycznia też zaczną sypać się wypowiedzenia ludzie zgarną premie świąteczną grudniu i po nowym roku zaczną sie masowe zwolnienia a zarząd po raz kolejny spi dając przyzwolenie Derektorowi do takich beznadziejnych kroków.Zaklad się kończy i już nie długo będzie istnieć chyba że kierownictwo założy rękawiczki zamiast robic sobie wycieczki i weźmie się do roboty bo nie będzie kim pracować. NIE POLECAM firma w rozsypce ....

alko
@Brajan

Zgadzam sie z Tobą sam pracuje w tym bagnie wiele lat i wiem ze bez kablowania lizania lub znajomości a takich po znajomości jest wielu a nawet bardzo wielu daleko nie zajdziesz. Jeżeli chodzi o kierowników to znam tylko jednego normalnego w tym zakładzie(ZK) a dyrektorów to ja nie wiem skąd oni biorą, banda tchórzy i nieudaczników patrzących tylko swojego interesu jak hieny

Nowa

Pracuje w Aluprofie od początku listopada. Zapewniano mnie i moje koleżanki które się ze mną zatrudniały, że będziemy pracować w miłej i rodzinnej atmosferze, że opinie na internecie to brednie itp. Po tygodniu pracy wiem że te opinie są jak najbardziej prawdziwe. Starzy pracownicy (oczywiście nie wszyscy) skutecznie potrafią nową osobę zniechęcić do pracy. Oczekują że jesteśmy jasnowidzami i wiemy co mamy robić, kiedy mamy coś zrobić itd. Nie zwracają wgl uwagi na nowego pracownika. Panie z pakowania rzucają profilami na wszytskie strony jakby pracowały same, a w ten sposób najłatwiej wykręcić rękę drugiej osobie stojącej po drugiej stronie, nie tłumaczą nic, same nic nie powiedzą, trzeba się o wszystko pytać, a tak naprawdę nie wiadomo o co ma się zapytać. Po kilku godzinach pracy wyskakują na ciebie z 'ryjem' że czegoś nie robisz.. Bo przecież wiesz co masz robić.. Ciekawe skąd skoro każdy robi inaczej, a dzień w dzień jest się posyłanym do kogoś innego. Brygadzista jest stronniczy zawsze będzie po stronie starego pracownika-wiadomo, także nie ma co do niego iść z problemem tak jak mówi mistrz na początku (masz problem idź do brygadzisty on pomoże - nieprawda ). Mają więcej pracowników niż miejsc pracy. Bez sensu. Na 2 zmianę nie ma mowy o miejscu na parkingu - dla mnie porażka. Atmosfera okropna. Każdy patrzy, obgaduje, śmieje się. Coś okropnego. Nie spotkałam się z czymś takim w żadnej poprzedniej firmie w której pracowałam. Ale jak to mówią: na Aluprofie świat się nie kończy. Jest wiele innych ciekawych zawodów w Bielsku niż np pakowacz w Aluprofie. Dla ludzi który się zastanawiają nad pracą w tej firmie.. Odradzam.

Molo

Dlatego zwolniłam się bo to jest śmiech na sali żeby na 4 brygadowce zarobić 2200 i tak zapiepszac dźwigając tyle że po 8 godzinach ręce po ziemi się ciągło ... Można spokojnie znaleźć prace za trochę więcej kasy i od poniedziałku do piątku a weekendy wolne, także powodzenia :)

JacekW

Pracowałem w biurze, przy projektowaniu kilka lat. Ogólnie jest ok. Ludzie z którymi bezpośrednio się współpracuje byli ok. Dużo się nauczyłem dzięki nim i dzięki sobie. No właśnie, dzięki nim i dzięki sobie, bo systemowo (organizacyjnie) nie ma takiej możliwości. Nikt o tym nie myśli i ludzie rzucani są na żywioł. Także trzeba być na to przygotowanym. Niemniej polecam. Na pewno nie ma całe życie, ale jakie czas można tam spędzić. Szczególnie, że branża jest potencjalnie dochodową. Tu kolejny przytyk, bo akurat nie w Aluprofie. Pensje są średnie, ale z doświadczeniem wyniesionym z tej firmy gdzie indziej można już przyzwoicie, a może nawet lepiej niż przyzwoicie zarobić.

@JacekW

Jako doświadczony pracownik, mógłbyś przybliżyć jakiego rodzaju umowy są podpisywane z nowymi pracownikami? Czy po okresie próbnym są zawierane kontrakty długoterminowe? Piszesz o tym, że można się wiele nauczyć. Czy firma oferowała ci kursy i szkolenia dokształcające? Pracodawca na swojej stronie https://www.aluprof.eu/praca szuka pracowników różnych specjalizacji. Napiszcie jeśli będziecie aplikować.

krzyniu

Witam. Tak na serio - jakie stawki obowiązują w pracy w magazynie, jakie dodatki (funkcyjne, premie, zmianowe itp.) Jak rozliczają nadgodziny, ile jest dodatku do czterobrygadówki. Takie konkrety by mnie interesowały. Błagam - nie piszcie" ch@jnia - nie polecam" - bo to jużnie działa. Chciałbym konkretów. Jest tu jakis merytoryczny pracownik, zwłaszcza w sekcji magazynowej ? Pozdrawiam. K.

Kamis
@krzyniu

Na początek chyba 17.50 +3.50 brutto za czterobrygadowke premia 300 brutto kwartalnie za niechorowanie 3x w roku 380 zł na karcie podarunkowe i premia roczna ok 1.5-2 tyś

Kamis
@krzyniu

Nadgogodziny 100%

@Kamis

To jak na taką firmę, szału nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Aluprof S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Aluprof S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluprof S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 325.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluprof S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 272, z czego 27 to opinie pozytywne, 131 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluprof S.A.?

Kandydaci do pracy w Aluprof S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluprof S.A.