Opinie o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aluprof S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Aluprof S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Wiem co jem

Mam pytanie do Zarządu. Kiedy zostaną zlikwidowane sztucznie utrzymywane stanowiska? Podobno szukacie oszczędności, jak widać chyba nie tam gdzie trzeba... min. Alan czy Rusin

Alan
@Wiem co jem

Poprzyj kolego te dwa przypadki szczegółami, bo tak ogólnikowo to nic nie zdziałasz tym wpisem Pozdrawiam.

Jarosław
@Alan

O Alanie można by było tutaj pisac i pisac że braklo by znaków na jeden wpis chłopczyk nie nadaje się do niczego o co nie za pytasz to on nie wie tylko odsyła do swojego kolegi ze zmiany po prostu kręci się wokoło i udaje że się zna A nie ma pojęcia o niczym kto takich ludzi na takie stanowisko rekrutuje bez doświadczenia a z tego co ja się orientuję to jest przyjęty po znajomości przez Nowego "rzadzacego" i sztucznie utrzymywany przy korycie bo w żadnej kwestii się nie nadaje chyba że dobrze sprzedaje informację szpiegujac i podsluchujac pracowników no i śledząc na kamerach każdy krok roboli i zgłaszając przełożonemu swoje dochodzenia które prowadzi .... dużo by pisać ale nie potrzebne te wywody bo i tak nikt z tym nic nie robi tylko tuszuja na cotygodniowych pogawedkach na "szczycie" zarząd i kadry nie interesuje co się dzieje na dole u szarakow...

Sławek
@Jarosław

To by wyjasniało dlaczego musiał polecieć Marcin S. Miał po prostu mbiejsze plecy.

zbychu
@Sławek

Który to Alan?

Leon
@zbychu

Alan to miszcz który został przyjęty po znajomości pełniąc funkcję starszego miszcza od początku z 8 miesięcy zgarniajac ładna sumke na wypłatę za nic nie robienie A mistrzowie którzy mają pojęcie i ogarniaja sprawy mają młodszego mistrza za dużo mniejsza kwotę ale oczywiście kierowniczek z ministrantem mydla oczy co do podwyżek których nie ma i tylko grają na czas A ksywka (usunięte przez administratora)wzięła się z filmu kac w Vegas i zobacz sobie na bohatera (usunięte przez administratora)i porównaj z miszczem który spaceruje z brodą to będziesz wiedział wszystko.ale posiada jeszcze inne ksywki jak:Endomondo bo nabija kilometry chodząc bez celu i w około.

Agnieszka
@Wiem co jem

Już nie wspomnę o dziewczynach które sprowadził sobie kierownik z kontroli jakości 3 x Panie M.ktore nie mają bladego pojęcia co mają robić a zgarniaja niezle sumki na wypłatę sztucznie tworzone stanowiska delegacje itp.na to są pieniądze...

Jack

Jak w tej firmie ma być dobrze, gdzie 70%zalogi to (usunięte przez administratora) sądząc po wpisach, chyba że dyrekcja się włączyła w dyskusję. Jeśli tak to jest to podyktowane tym że mają nóż na szyi w postaci dramatycznego braku ludzi ponieważ już nawet Ukraina w tym (usunięte przez administratora) nie chce pracowac. Masakra nawet wrogowi nie życzę żeby tam poszedł pracować, szczerze Odradzam, przepracowalem ponad 30 lat w innych firmach, tam zaledwie 1 rok i o ten rok za długo!!!! Po prostu porażka

heheszki

Wróbel piszesz że płaca wzrosła o 100% przez 9 lat tylko że w 2010 płaca minimalna wynosiła 1317zł, a w 2019 wynosi 2250 zł, wiec nie wiem czy jest się czym podniecać.

@heheszki

Ta, na pewno można cię znaleźć pod biureczkiem w dyrekcji...

Sorry to do wrobla

Wróbel P.
@heheszki

Mija płaca w firmie nie płaca minimalna...

@Wróbel P.

Tylko nie maja wyboru muszą podnieść pensje, oni jakby mogli to by płacili ludziom 700 zł miesięcznie. Akurat pracowałem tam w 2010r i wiem jaki tam jest wyzysk.

Zaba
@heheszki

No faktycznie wiesz o czym piszesz Zabierasz głos a nie robisz już 8 lat Puknij sie w ten pusty łeb i zamilcz

@Zaba

skąd wiesz że nie pracuje tam już 8 lat? pisałem że pracowałem w 2010, a nie wiesz kiedy się zwolniłem, wiec zamilcz amebo

Zabs
@heheszki

Bo piszesz w czasie przeszłym i porównujesz do 2010 Chciales cos napisac jeszcze malutki czlowieczku z ograniczinymi zwojami? Jak nie pracujesz to sie nie odzywaj.

@Zabs

Rozumiem, że lubisz swoją prace jako robol za 2 tys zł i bronisz zakładu, ale nie zabronisz mi komentować robaczku :) i dej to na fałki :D

zbychu

1. Powinna być Osobna palarnia dla magazynu (albo nawet dwie) 2. Atmosferę w pracy psuję koordynator produkcji i nowe bhp nie wnosząc żadnej poprawy warunków . 3.System 6-dniowy z wymyślonymi regułami zapewnia prace praktycznie w każdą sobotę i niedzielę, czyli praca non stop. (rodzina na drugim miejscu) 4. Brak możliwości rozwoju.(Szkoleń, rozwijania talentów, podnoszenia kwalifikacji). 5.Kiepskie premiowanie braku zwolnień lekarskich(ok 240zł na ręke na 3 miesiące ) Głupi by policzył że wyjdzie na to samo będąc na L4 . 6. Rzucanie pracownikami po działach. 7. Trzy na pięć wentylatorów wyciągowych na lakierni nie działa. 8. Wyciągi z pieców nie są wydajne i większość oparów leci na halę. Ogólnie przepracowałem sporo w Tym zakładzie (tysiące ton przerzuconego aluminium (na lakierni 1000 kilorgramów jest średnio w dwóch-trzech koszach!)) , Moja praca Była na prawdę ciężka i kosztowała mnie sporo sił jak wszystkich (lakiernia w lecie 37 stopni) szkoda że tego się nie docenia i nie do końca szanuję tej pracy ciągle pogrążając pracownika.

Nie palacz
@zbychu

A po co palarnia? Ci co nie palą muszą (usunięte przez administratora) a reszta co godz w palarni A umyslowi co 30 min zwlaszcza export i logistyka. Im wolno a robolą robią wykłady ile są w palarni. No i oczywiście nowy kierownik magazynu i jego zastepcs czyli ministrant który stoi przy drzwiach palarni i mu asystuje

Persefona
@Nie palacz

Święta prawda też nie palę i mnie to wkurza jak mistrz zwłaszcza B. Opiernicza że się siadlo albo stoi 5min bez ruchu A w palarni pewne osoby potrafią paczkę na dzień wypalić i nikt nim nic nie mówi powinny być czytniki przed wejściami na palarni co mnie obchodzi że ktoś ma nałóg ja lubię piwko to może mi też pozwolą na dwa dziennie w godzinach pracy.Ale spoko jutro piątek spotkanie na szczycie z kierownikiem i ministrantem to znowu pogadanka o pierdolach A ważnych spraw nikt nie rusza i problemów tylko cicho sza w pewnych głośnych sprawach.A prezes widać też odpuścił problemy u robola już nie wspomnę o kierowniku kadr.Zal i tyle... jedna wielka klika i układy.

Mało profesjonalne podejście rekruterki do potencjalnych pracowników. Kilka etapów rekrutacji, pierwszy etap przez telefon. Pani dzwoni w okolicach 17:00 i Już pierwsze pytanie dotyczy oczekiwanych zarobków, nie wymieniając wcześniej nawet obowiązków na danym stanowisku oraz odpowiedzialności. Zbywa każde pytanie dotyczące wysokości prowizji. Kolejne pytania mocno ogólnikowe, żadne nie związane ze stanowiskiem. Brak pytań odnośnie poprzednich miejsc pracy. Mimo informacji o drugim etapie rekrutacji, rekruterka już się nie odzywa. Nie przesyła maila o wykluczeniu z naboru, nie informuje o tym telefonicznie, zwyczajnie marnuje czas oczekującego kandydata. Skoro w taki sposób traktowani są kandydaci, nie chcę wiedzieć w jaki sposób traktowani są pracownicy. Nie zamierzam składać aplikacji do tej firmy w przyszłości.

Oczekiwane zarobki, poziom języka obcego

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Wprowadzili 6-dniowy tydzień pracy wolne w tygodniu i tak każą przyjść i robić jak wół A wszystko nie pasuje rysunki błędne rewizja rewizji i oni chcą być liderem na rynku chyba śmiechu A w ogrodzonej ciekawe co będzie

PJOTER Z GIPSÓW

W ogóle mnie nie ruszyły te śmieszne opinie ,tyle. Bo szkoda słów na tych .......

Gah
@PJOTER Z GIPSÓW

Dobrze że w szatni nie może być kamery, inaczej pogadamy jeszcze

@Gah

Czekam

Koledzy
@PJOTER Z GIPSÓW

(usunięte przez administratora)gdybyś zachowywał się jak człowiek nie było by tej dyskusji czasami wystarczy jeden jedyny raz zachować się jak (usunięte przez administratora)w stosunku do ludzi a oni Ci tego nie wybaczą....dodam że ty zachowałeś się co do niektórych ludzi ja cep kilka razy więc zakończ ten temat , napij się w domu piwka przyjdź sobie do pracy i siedz na (usunięte przez administratora) cicho bo tymi wpisami jeszcze bardziej WQURWISZ ludzi

@Koledzy

Nie jestem (usunięte przez administratora)tyle

Balon

Piotrze nie pogrążaj się ;)

PJOTER Z GIPSÓW

Wszyscy odważni bo piszą opinię pod pseudonimem, gęby nie macie, brakuje wam aby wisiała jeszcze książka skarg i zażaleń,jak komuś nie pasi robota to nikt nikogo nie trzyma a połowa ludzi beczy że się męczą chore,a tu tylko oczernianie mistrzów brygadzistów i pracowników , nie macie odwagi aby im to powiedzieć w twarz ale tu jak na spowiedzi ,powagi trochę,każdy ma jakiś swój zły dzień ale nie przesadzajmy na siłę was tu nie trzymają,chcesz to robisz nie to idę do innej tyle

Koledzy
@PJOTER Z GIPSÓW

Ale co może powiedzieć taka sprzedajna rura jak ty? Narzekasz matole na wypłatę, na mistrzów przed pracownikami A na forum piszesz takie bzdury lizać kakao chcesz podpisując się PJOTER Z GIPSÓW porażka

Stefan z mms
@Koledzy

Pedal z kolczykiem w nosie jak baba ale co można się spodziewać po Kozianie który sprzedaje i wlazi w d...mistrza i uważa się za lepszego... szkoda słów na takiego leszcza udaje kolegę na zmianie A za plecami obgaduje i wszystkim się chwali wokoło że to jego wpis że on broni mistrza. Lamus jakich mało aluprof uratował mu życie że to zatrudnił bo nigdzie bo nie chcieli...

@PJOTER Z GIPSÓW

Koleś to dlaczego nie podpisales się nazwiskiem, widać po wpisie że jesteś (usunięte przez administratora)

Rudy

Do starszych pracowników, ile dostaliście najwięcej wypłaty netto?

Gajdosz

3224 zł Brutto

Jack
@Gajdosz

Buuiuuha tyle to ja mam na fizolskim stanowisku na jedną zmianę od poniedziałku do piątku nie na 4 brygady wce, dobrze zrobiłem odchodząc (usunięte przez administratora)

@Gajdosz

Nie uwierze w to, jeszcze brutto, taka wypłatę to ja miałem jak pierwszy nie pełny miesiąc przerobiłem parę lat temu. Chyba że specjalnie tak podałeś żeby kierownictwo widziało w razie gdyby tu patrzyli :p

Piter

3700netto

4900 :p

@69

Tak ale we dwóch i to brutto

Nie, mam 23,50 na h więc z nadgodzinami na luzie wyciągam

gol
@69

Na luzie to ile godzin łącznie w miesiącu?

@gol

+/-168 podstawy i 5 setek i wychodzę ok. te 5 tyś. Czyli trochę ponad 200h roboczych godzin.

@69

Tak, tylko który z nowo przyjętych dostanie taka stawkę????? Chyba musieli by obrabiac na przemian pod biurkiem mistrza, albo kierownictwa a kiedy by pracowali???? Na dzień dobry dostaną 17.50 brutto a jak się nie podoba to do widzenia. A jak chce więcej zarobić to trzeba orac na nadgodzinami w tym bagnie

@Rozsadny

A widziałeś pytanie jakie zostało zadane do tego wątku? Naucz się czytać ze zrozumieniem. Nikt tu nie pytał o nowo przyjętych tylko ile największej wypłaty się dostało.. A tak wgl to wiadomo że nikt na początku nie dostanie na produkcji takiej stawki, trzeba sobie zapracować na to.

@69

Najwięcej to dostaje biurowiec,zależy o jakie stanowisko mu chodzi,na fizolskim dostanie 2800 brutto i każą mu się cieszyć że ma pracę w 4 brygadowce. A Ty jak siedzisz w biurowcu na cieplej posadzie to raczej się nie chwal i nie draznij fizoli

@Rozsadny

Nie jestem biurowcem, robię normalnie na produkcji. Moja stawka nie jest jakoś strasznie duża, znam parę osób które mają jeszcze większą stawkę godzinową. A Ci z biur mnie nie obchodzą nie mam zamiaru zaglądać nikomu do kieszeni. Lepiej zadbać o swój interes.

@69

Ale się burza tu rozkręciła xD 69 - dobrze pisze, kto kumaty sobie nawet może policzyć, oczywiście trzeba uwzględnić dodatki. A Ci co narzekają na stawki jak sami sobie nie zawalczycie w życiu nie dostaniecie podwyżki w tej firmie. Rób swoje, tak żeby nie było reklamacji na to co zrobiłeś i walcz dyskutuj z górą..

@Rudy

Taa , jak on nie jest biurowym to ja jestem doniem trumpem . Żaden fizol nie broni tak swojego stolka ale jak się przesiedzi przy internecie pol dniowki a na wypłatę się weźmie piątkę...

Pogromca
@Jack

A niby biedny i na nic nie stać .... hahaha

Brajan
@Piter

Jak się pucuje mistrzą i podpierdziela wszystkich nawet ze swojej zmiany to się ma staweczke lamus z kropką w nosie...

@Rudy

Ja dostaje 3500 netto ale nie w Aluprofie i to bez nadgodzin, tam musiał bym mieć przynajmniej 30 g nadliczbowych

Kierownik

5300 ale prawie cały miesiąc w pracy

Ewi45
@Gajdosz

A na czterobrygadowce ile placa, pozdrawiam

Stu

Pytanie do osób zarządzających firma do czego służą kamery na zakładzie? Bo jeden miszcz jeden z najświeższych tak zwany " Alan " siedzi całymi dniami na kamerach i obserwuje ludzi chyba mu to daje duża satysfakcję bo spędza 8 h w biurze A jak pojawia się jakiś problem to nie potrafi go rozwiązać bo pracując z 8 miesięcy nie ma pojęcia o co w tej pracy chodzi i co się dzieje i nawet nic nie robi w tym kierunku żeby się nauczyć tylko współczuć mistrzowi który ma z nim zmianę ale oczywiście kierownik nic z tym nie robi tylko utrzymują za nie małe pieniadze taka osobę a na podwyżki nie ma dramat ....

Andżelika
@Stu

Może on ćwiczy przed castingiem do TVN Bo na wiosnę rusza kolejna edycja Big brathera ewidentnie chłopak się marnuje tam by się spełnił w 100% A W Aluprofie to się dusi na tym stanowisku ale ważne że hajs się zgadza 10 tego za monitoring i jakikolwiek brak zainteresowania swoimi obowiązkami takich ludzi się trzyma i docenia to jest jakieś nienormalne i oczywiście nikt z rządzących nic o tym nie wie i nic nie robi żeby to zmienić może wkoncu zarząd się ocknie i zainteresuje.

@Stu

Nic nowego, oni są zatrudnieni tylko po to żeby się gapic w te kamery, jest przyzwolenie góry, oni maja za zadanie gnebic fizoli i to skutecznie robią. Jeśli idziesz do nich po co kolwiek to oni są bezradni bo to są tępe wały

Alan
@Stu

Słyszałem że jak tutaj będzie 20 wpisòw potwierdzających ich niekompetencje to zrobią z nimi porządek.Więc jak macie coś do nich to do dzieła !!!

ONA

Czesc wszystkim jakie w ALUPROF w bielsku sa czynniki szkodliwe?czy wozki widlowe sa na gaz?

@ONA

Czynnik szkodliwy masz zaraz po wejściu na bramę tego bagna, potem tylko stres mobbing, i zapiernicz 6-14

green
@ONA

Nie. Na paliwo rakietowe.

Zakład ten To Już bez nadzieja dla pocieszenia wszystkich obok budują nową halę droga ta sama A inny pracodawca

Chce zmienić zakład pracy

Witam jestem chętny do pracy w fazie przejścia. Martwi mnie trochę sytuacja z tymi kierownikami i mistrzami. Proszę powiedzcie mi o co chodzi bo niektórych wpisów nie rozumie do końca. Ilu ich tam jest tych mistrzów i tych kierowników czy na każdej zmianie są czy jak to wygląda. Ilu ludzkich osób a ilu tych nie ludzkich. I w czym jest największy problem z nimi. Proszę o szczerą opinie nie chce z deszczu pod rynne wejść.

@Chce zmienić zakład pracy

Jeśli chcesz po brodzic w bagnie to kup za w czasu wodery ale uważaj bo może Cię wciągnąć i się utopia. Za dużo opowiadania poczytaj wpisy ponizej

ONA

Były Fizol opisz dokładniej? zastanawiam się nad pracą w tej firmie jako operator maszyn, słyszałam że są bardzo dobre zarobki,natomiast czy aż tak zła jest tam praca?

@ONA

Z tymi zarobkami to bym nie szalał, jeśli nie ciągnie nadliczbowki to w porywach masz 2500 jeśli oraz po godzinach to te 3500 do4000 masz. Ja tam przepracowalem rok z hakiem nie polecam nikomu, cały czas jesteś inwigilowana przez kamery, czterech liter nie zwiesisz nawet na minutę, dozór masakra, kierownictwo szkoda gadać, a z resztą poczytaj sobie wpisy wstecz ja osobiście odrafzam

Kris
@Były fizol

(usunięte przez administratora) A jeżeli pójdziesz na skargę do kierownictwa i innych instytucji to jest pięknie tuszowane i zamiatanie pod dywan żeby tylko afery nie robić żeby wszystko było ok bo przecież nowy pracownik zanim przyjdzie do pracy to czyta forum . I żeby renomy nie psuć bo wszystko przecież według kadr jest super.Na szczęście już niedługo w tym bałaganie.NIE POLECAM

Ja natomiast powiem tylko jeśli ktoś chce przyjść do pracy w Goleszowie to bym tą opcję zostawił sobie na sam koniec. Teraz robi się coraz gorzej tam od kiedy pani kierownik z Bielska przyszła to robi sobie zakład pod siebie tylko wszystkich ustawia i jeszcze teraz wymyśliła 6 dniowy tydzien pracy i będziemy bez nadgodzin i przy gołej stawce to pieniądze marne ale trzeba robić aż zrobi się cieplej i będzie więcej pracy wokoło i zmiana bo można tu zwariować

Krystyna

Z Bielska panią usunięto bo o mało co nie puściła zakładu z torbami i zamiast taka osobę usunąć bo nie ma pojęcia o kierowaniu to załatwiono ciepła posadke w Goleszowie teraz tam zniszczy zakład bo to co wyprawia to do niczego innego nie prowadzi a rządzący tego nie widzą tylko pogratulować decyzji jak zwykle obudzą się z ręką w nocniku....

Dami

Opole magazyn też ma 6 dniowy tydzień pracy. Ogólnie lipa. W styczniu maja być podwyżki i czekamy. Nie wiem czy polecił bym komuś pracę bo oprócz stabilności to nie ma innych pozytywów

Azbed
@Dami

Masz na myśli 2 część podwyżek z zeszłego roku --- 1 zł --- słownie JEDEN ZŁOTY do godziny od stycznia na produkcji ???

@Krystyna

Krystyna A urlopy planowane mają sens czy pani kierownik w zależności od nastroju da czy nie da wolnego

Dami
@Azbed

1 zł ale nie dla wszystkich, farmazon puszczony a ludzie czekają bo wszyscy liczą na pieniądze. Ale się rozczaruja haha

Janis
@Dami

Podobno asystentki mają lekka pracę podbiurkową.huahaha.

Normalny
@Janis

Ta wypowiedz świadczy tylko o twoim poziomie, a dokładniej o twoim upośledzeniu

ala

Witam, czy asystent ds. produkcji to stanowisko w biurze? Pozdrawiam.

Zniesmaczony
@ala

Raczej asystentka do działań podbiurkowych, nie brakuje takich tutaj które chodzą co 20 minut na palarnie... Ale odpowiadając na pytanie to tak, stanowisko w biurze.

ala
@Zniesmaczony

Rozumiem, dzięki za odpowiedz

Prac
@ala

To ogloszenie wg netu tyczy sie goleszowa - da sie tam wytrzymac mimo ze niektorzy narzekaja

Lolek
@Prac

Zastanawiam się nad złożeniem Cv do tego zakładu, jak się tam maja w biurze? Tez muszą przestrzegać bhp i zakładać odzież ochronna? Czy ogólnie jest tam ok ? Niech się ktoś wypowie

@Lolek

Jeśli do Goleszowa to przemysł to i poczytaj sobie opinie każdy chce z stamtąd uciec

Witam to prośba do Pana Prezesa proszę w imieniu załogi w Goleszowie o zmiany bo jest coraz gorzej jesteśmy traktowani jak murzyn tylko dac im baty żeby nas poganiali. Proszę się przypatrzec nie ludzkim zachowaniem i rozmowa z pracownikiem przez kadrę kierownicza. Prosimy

AluprofSYF

Radzę sobie każdą wypłatę przeliczać na własną rękę. Bujają na każdym kroku i udają wielce zdziwionych jak przyjdzie co do czego. Oby upadł ten chlew!

Jak żyć?

Zajmie się ktoś ochrona tzn tym dlaczego nie wpuszczają ludzi na parking za szlabanem !!! 2 zmiana godzina 13.15 i nie wpuści a przyjedzie jego koleś 13.50 i miejsce się znajdzie , jak to oni sami mówią to oni decydują kogo wpuścić bufony i cwaniaki

Veto

Zamierzam wrócić na produkcję do Bielska, czy ktoś może wie czy da radę się dostać na dział zagniatanie lub ewentualnie obróbka?

Pączek
@Veto

Jak kogoś znasz z zagniatania to z nim pogadaj, inaczej ciężko się tam dostać.

Zagniatacz
@Veto

Ludzi brak , zapraszamy z otwartymi rękami , przyjmują przyjmują i nikogo nie przyjęli dotychczas a potem to pretensje że się mało robi jak niema kim robić i straszenie 4brygadowka najlepsze

Taktoja

Mógłby ktoś podzielić się opinią o zarobkach i o panującej atmosferze w zakładzie? Warto się przyjąć?

Były
@Taktoja

Co do atmosfery to sobie poczytaj poniżej, z własnego doświadczenia wiem że jest tragiczna (dlatego odszedłem) a z kasą bywa różnie, jak głową wystaje ci często z pod biureczka to zarobisz jak nie to masz gowniany pieniądz

@Taktoja

Jeżeli chodzi o współpracowników 90% normalni ludzie do pogodania. Tylko paru dupolizów i konfidentów zostało.

Zostaw merytoryczną opinię o Aluprof S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Aluprof S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluprof S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 328.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluprof S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 274, z czego 27 to opinie pozytywne, 133 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluprof S.A.?

Kandydaci do pracy w Aluprof S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluprof S.A.