Opinie o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aluprof S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Aluprof S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

nick

Kolejna wartościowa osoba odeszła z tej firmy, dzięki Pani Dyrektor. Bardzo mi przykro z tego powodu że wszyscy to widzą i ciągle brak reakcji.

@nick

I znowu zero reakcji ze strony zarządu cisza i tuszowanie ile jeszcze wartościowych ludzi musi odejść żeby zarząd się ocknol bo już nie wiele pozostalo

Były
@nick

Następni wartościowi planują odejście...

mirekkolarz

poprzednio pracowałem na magazynie Prosperplast mam do wasz pytanie mam zamiar się przyjąć do pracy na produkcję jaka płaca i czy jest akord

Anty
@mirekkolarz

Kolego poczytaj sobie tutaj wpisy i potem podejmij decyzje

Piotrr

Na jaką stawkę może liczyć nowo przyjęta osoba? Chodzi mi o produkcję.

Patologia
@Piotrr

15:50 chyba z 4 brygs to 18

Były fizol

Nie pracuje już w tym bagnie 1,5 roku, z tego co czytam to coraz gorzej, utrierdzam się w przekonaniu że dobrze zrobiłem abdykujac

@Były fizol

Nie pracujesz tam już od dłuższego czasu, więc nie masz pewności, że nie nastąpiły zamiany. Rozumiem, że masz złe doświadczenia z firmą, ale może mógłbyś napisać co spowodowało, że masz takie zdanie. Nawet jeśli Twoja opinia jest negatywna, a napisana jest merytorycznie i obiektywnie może wnieść wiele istotnych informacji, które pomogą zdecydować przyszłym pracownikom, czy chcą aplikować. Czekam na Twoją wypowiedź.

@Ryszard

Poczytaj wcześniejsze wpisy moje i innych, a będziesz miał wszystko czarne na białym, zapewniam jednak ze tam się nic nie zmieni dotąd puty zarząd nie zacznie reagowac

Jarosław
@Były fizol

A na to wygląda że im nie zalezy bo nic nie robią w kierunku żeby było lepiej .

@Jarosław

No, nie zależy im bo wprowadzili 4 brygadowke i kaska leci a galernicy dymia w soboty, niedziele i święta aaa, i nadliczbowe. Podobno mają proponować zmianę miejsca zamieszkania na aluprof

obecny fizol
@Były fizol

Były fizol - Ty zmień lepiej miejsce zamieszkania na Olszówkę. Będzie Ci tam dobrze...

@obecny fizol

Sam to zrób, jak można w takim (usunięte przez administratora) pracowac

@Były fizol

Mógłbyś napisać coś o rzekomych nadgodzinach, które występują w firmie Aluprof? Chciałbym zweryfikować, czy rzeczywiście są przypadki, że należy zostać dłużej w pracy, czy może są to sporadyczne sytuacje. Mam nadzieję, że będziesz umieć odpowiedzieć.

@Ryszard

Nie należy zostać dłużej tylko zostajesz dlatego że musisz dorobić do marniutkiej wypłaty bo przy tych stawkach to nawet UA nie chcą pracować dlatego biorą ślepych głuchych i kulawych byle sztuka, byle miał 2 ręce a i tak nikt tam nie chce przyjsc

@Były fizol

Czyli pracownicy sami chcą zostawać dłużej, aby móc zwiększyć swoje wynagrodzenie. Dziękuję za sprecyzowanie tej kwestii. Napisałeś, że związane jest to z tym, iż pensje są niskie. Mógłbyś przedstawić, jak dokładnie one wyglądają?

@Ryszard

Nie chcą, tylko muszą żeby przeżyć od pierwszego do pierwszego, a jeżeli chodzi o stawki godzinowe to zaczynają się od 16 50 brutto i nowo zatrudniony w tym okresie kiedy ja pracowałem, mógł na taką stawkę liczyć. Podejrzewam że do dnia dzisiejszego się to nie zmieniło. Jak na system 4 brygadowy to są śmieszne wynagrodzenia. Nie wiem może były jakieś podwyżki, jeśli tak to zapewne o 1 zł lub 1,50

Aktualny fizol
@Były fizol

Ale ty pierdzielisz smutki Piszesz o czymś o czym nie masz pojecia Coś slyszales ale nie wiesz co Masz chyba jakiś uraz psychiczny Podajesz dane sprzed 3 lat, a podwyzki sa praktycznie co 1-2 lata i nie po 0,5-1 zł. Czemu ni piszesz ze do 4 bry jest dodstek 3zl na godz Chyba ze byles taki daremny i tyle ci dali a ze trzeba robic to juz inna bajka.

@Aktualny fizol

Tak, a ile masz tej tak zwanej podwyżki złotówkę do godziny, owszem o dodatku nie wspomniałem bo to ci się należy jak psu buda. Ile macie wypłaty większe 100 zeta 150 od czasu kiedy odszedłem, po prostu śmiech taka firma i za taką pracę gdzie garujesz pod kamerami non stop i masz tylko 20 min przerwy powinny być podwyżki min 300 zł, w mojej nowej firmie w ciągu 1,5 roku mam 3 podwyżkę i co można pytam mozna

Mało profesjonalne podejście rekruterki do potencjalnych pracowników. Kilka etapów rekrutacji, pierwszy etap przez telefon. Pani dzwoni w okolicach 17:00 i Już pierwsze pytanie dotyczy oczekiwanych zarobków, nie wymieniając wcześniej nawet obowiązków na danym stanowisku oraz odpowiedzialności. Zbywa każde pytanie dotyczące wysokości prowizji. Kolejne pytania mocno ogólnikowe, żadne nie związane ze stanowiskiem. Brak pytań odnośnie poprzednich miejsc pracy. Mimo informacji o drugim etapie rekrutacji, rekruterka już się nie odzywa. Nie przesyła maila o wykluczeniu z naboru, nie informuje o tym telefonicznie, zwyczajnie marnuje czas oczekującego kandydata. Skoro w taki sposób traktowani są kandydaci, nie chcę wiedzieć w jaki sposób traktowani są pracownicy. Nie zamierzam składać aplikacji do tej firmy w przyszłości.

Oczekiwane zarobki, poziom języka obcego

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Kbk

Witam czy jeździ ktoś z żywca lub okolic do pracy?

Krzychu

Szukają konstruktora, może ktoś coś napisać o pracy w biurze? Jakie zarobki, atmosfera itp.

Bean
@Krzychu

Zapraszamy :)

Lanosik

Poszukują do pracy na magazyn. Jak praca wygląda i jakie zarobki???

Dorota
@Lanosik

Od Twojego wpisu minęło kilka dni. Czy starałeś się o pracę w firmie? Możesz opowiedzieć nam o warunkach płacowych? Może firma oferuje jakieś benefity pozapłacowe? Nikt nie odpisał na Twój wpis a taka informacja może pomóc innym zainteresowanym pracą.

Bolek
@Dorota

Taaaaa oferują benefit w postaci starych nie jadalnych obiadów buhahahaha

Kris
@Lanosik

(usunięte przez administratora)Panie Prezesie niech Pan za wczasy się obudzi bo Aluprof się kończy pracownicy z UA to tylko statysci bez wydajności może czas docenić resztek starej ekipy którą robi ten cały plan 150mln obrotu

@Kris

Sytuacje, które opisujesz nie powinny mieć miejsca. Pracownik w takim stanie nie powinien zostać dopuszczony do pracy. Rozumiem, że jesteś niezadowolony z obecnej sytuacji w firmie, ale każdy ma prawo podjąć pracę jeśli ma odpowiednie kompetencje i wykształcenie. Dodaj, czy praca jest zmianowa i można pracować na akord lub zrobić płatne nadgodziny? Jakie są możliwości podwyższenia podstawy pensji?

E....a
@Lanosik

Bardzo dobra atmosfera Czujesz się jak w domu Choć pensja też niezła Firma bardziej dba o nowych niż o ludzi z stażem

Kris
@Paweł

Kompetencje i wykształcenie ... hehe dobry tekst teraz już biorą wszystkich nawet ci co podstawówki nie skończyli tylko sztuka się liczy nie ważne kompetencje i wykształcenie pozdrowienia dla Pan które rekrutują do przyjęcia 80% tych ludzi nie powinna być zatrudniona taki element zatrudniają wtajemniczenie wiedza o czym piszę najgorszy Sort przychodzi ale statystyki się zatrudnienia zgadzają...

Jarosław
@Kris

(usunięte przez administratora).Bo dobrze wiedza że pracownik zanim się zatrudni to czyta opinie A tutaj ona nie jest zbyt kolorowa bo to czysta prawda ale góra chce wszystko tuszowac jak to jest pięknie i wspaniale niestety już większość wie jak jest może czas coś zmienić A nie usuwać niewygodne posty ....

Freeman

Jak to mawiał Syzyf: " Praca może i ciężka, ale umowa na stałe " Podziękował za ten (usunięte przez administratora)

Wróbel P.

Przez ostatnie 9 lat płaca urosła o 100% . Jeśli ktoś ma ochotę to nadgodziny są mile widziane ale nikt do nich zmusić nie może, nikt nikomu nie zabrania rozwoju (szkolenia są praktycznie co rok) system 6 dniowy i czterobrygadowy jest i są dodatki za pracę w tym systemie podpisując umowę wiesz na co się piszesz. Narzekającym na sztuczne stanowiska proponuje skupić się na swoich obowiązkach a na pewno zostaniecie docenieni . Gorąco polecam wszystkim którzy mają chęci do pracy i wierzą że swoimi kompetencjami pomogą nam się rozwinąć. Jeśli ma ktoś jakieś pytania wiecie gdzie mnie znaleźć;-)

Klaudia
@Wróbel P.

Całkowicie popieram przedmówcę. Co prawda mój staż w firmie nie jest tak imponujący, jednak wydaje mi się, że cokolwiek na temat pracy mogę napisać. Jeżeli chodzi o tzw. socjal to naprawdę nie ma na co narzekać. Dodatki za system 4-brygadowy, 6 dniowy, 100% więcej płatne nadgodziny, począwszy od pierwszej. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zadałam wiele pytań - na wszystkie otrzymałam rzetelną odpowiedź, nie było żadnego mydlenia oczu, o którym użytkownicy forum często wspominają. Przełożeni idą na rękę pod względem pogodzenia pracy ze studiami zaocznymi, co się bardzo ceni. Wszyscy bardzo skupiają się na pracy innych ludzi, jednak mało kto zwraca uwagę na to, czy ich własne obowiązki są należycie wypełnianie. Moje zdanie jest takie, że jeżeli chce się zarobić, to trzeba pracować. Nigdzie nie ma pieniędzy za siedzenie i narzekanie, a wiele osób przyjmujących się do Aluprofu właśnie tego oczekuje. Zarobki nie są złe, umowa o pracę jest, dodatki socjalne są. Należy mieć dobre podejście do ludzi, nie tworzyć z wszystkiego lawiny problemów, wtedy da się z każdym dogadać i coś osiągnąć. Nie żałuję, że przyjęłam się do Aluprofu. Serdecznie pozdrawiam i polecam pracę w oddziale w Bielsku-Białej na magazynie.

Andżelika
@Wróbel P.

Chyba o innym zakładzie piszesz ale w sumie wydawcy zawsze byli pod ochronnym parasolem wiecznie z tel W rece a z tym docenieniem to przesadziłes i to bardzo chyba że dostajesz jakieś premie za załadowanie planowo samochodów od mistrzów... ciekawe że jak na innych działach jest mniej pracy to wszyscy są rzucani do pomocy A jak na zaladunkach nie ma aut to się jawnie siedzi na tel i nigdzie święte krowy nie są rzucani i nikt się ich nie czepia ale to właśnie są układy i dlatego P.chwali sobie pracę...

Magda
@Klaudia

Ciekawe ile dostaliscie za ta pozytywna opinie zeby oczysci atmosfere na forum tata będzie z Ciebie dumny.Bo za plecami sama narzekasz na wszystko w około A teraz pozytywna opinia obłuda jakich mało...

@Andżelika

Stawki i premie wiszą na tablicy przed biurem mistrzów. A jak chcesz dysponować pracownikami to zostań mistrzem wtedy dowiesz się dlaczego to wydawcą się pomaga przy załadunkach(podpowiem że ma to związek z planowym wypełnianiem kontraktów przez firmę) a osobiście powiem że pomagam na wszystkich działach jeśli jest taka potrzeba

@Magda

Ja dostałam dzisiaj pączka :-)

@Wróbel P.

Podpisuję się pod wypowiedzią Pana Wróbla pracuje w firmie prawie 18 lat i nigdy nie miałem problemu dogadać się z przełożonymi. Jeśli żetelnie wykonuje się to co do nas należy to każdy będzie nas poważnie traktował . Jeśli chodzi o płace nie można narzekać zważywszy na dodatki i nadgodziny które zawsze można dorobić do wypłaty . Zasada jest prosta niech każdy patrzy na siebie i robi to co do niego należy A nie zajmuje się pierdołami i obrabianiem (usunięte przez administratora) innym . Pierdoły wypisują tylko Ci co się im nie chce pracować . Osobiście po tylu latach pracy polecam firmę Aluprof w 100% Ale tylko osobą którym chce się pracować.

Klaudia
@Magda

Duma taty jest dla mnie najważniejsza, jednak w pracy bardziej cenię sobie miłą atmosferę. Rodzinę ma się w domu, w pracy jesteśmy współpracownikami. Po co tyle jadu. Poza pracą polecam przyjęcie się komu tylko mogę, a zapytana o opinię mówię jak jest. Bardzo proszę zaprzestać pomówień na temat mojego narzekania na wszystko, czuję się tym dotknięta. Pozdrawiam cieplutko.

Alkopaweł
@Andżelika

Zapraszamy zatem na załadunki. Skoro to taka lukratywna posada dlaczego rękami i nogami wszyscy się bronicie przed pracą na wysyłkach? O czym wy tu wszyscy (usunięte przez administratora) Z portalu z którego ludzie szukający pracy chcą zaczerpnąć wiedzy,poszukać porady,zrobiliście arenę osobistych przytyk... widzimy się codziennie w pracy więc zapraszam do rozmowy o prywatnych antagonizmach podczas przerwy...A..nie... my nie chodzimy na nie bo mamy zaladunki... Prawda jest taka że jak chcesz pracowac i masz rozum nieco wiekszy niz ameby na saturnie to zostaniesz zauwazona/ny i cos wiecej osiagniesz. Stojąc pod regalem wiele widać ale niewiele się da zrobić. Ja pracę sobie chwale. Wiadomo ze mogłoby być lepiej ale nie czuje się pokrzywdzony i uważam że każdy kto ma odrobinę chęci do pracy może dobrze w aluprofie zarobić . Niekoniecznie przy 250h miesiecznie.

Stary Wyjadaczwysokiskład
@Wróbel P.

Witam ktos chciałbym sie dowiedziec jak wyglada praca na magazynie i ile mozna zarobic w systemie 3 zmianowym

@Wróbel P.

Ta, na pewno można cię znaleźć pod biureczkiem w dyrekcji...

@Wróbel P.

A na dzień kobiet dostaniesz krem nivea lub rajtki jak za komuny, zapewne znów firma zaszaleje jak rok temu

@Były fizol

Nie. Masz jakieś pytania czy tylko chciałem pochwalić się elokwencją?

Kwadrat
@Wróbel P.

I to pisze gościu którego z produkcji wywalili bo tak leciał w(usunięte przez administratora). A teraz to wzorowy pracownik i obrońca gdyby nie kontakty to byś już dawno wyleciał za to co robiłeś na poprzednim dziale.

@Kwadrat

Wygadujesz takie głupoty że brak mi słów...

@Wróbel P.

Wszystko ubarwiasz pewnie jesteś tym z góry w Goleszowie się ludzie zwalniają bo im szkoda parę groszy A co do szkoleń to robię 5 lat i nie miałem żadnego tylko Ci z protypowni jeżdżą nawet rysunków mi nie tłumaczyli chyba że zapytasz A patrzą na Ciebie jak na głupiego więc nie ściemniać żeby ludzi zwabic do pracy

@Alkopaweł

(usunięte przez administratora)wstyd i hańba żeby taki zakład nie mógł nadążyć za nowymi technologiami, mamy 2019 rok

N
@Wróbel P.

A gdzie można papiery zlozlosic i jak do prac

to Ja
@Wróbel P.

Nie wiem gdzie ta płaca urosła ale na pewno nie na magazynie, my mamy najniższe stawki

Zimny
@Wróbel P.

A co to się z Tobą (usunięte przez administratora)porobiło, innego Cię zapamiętałem z obróbki. Ciężko Cię było wtedy doprosić o cokolwiek, wywalone na wszystko miałeś, a tu taka metamorfoza. Jestem pod wrażeniem, podejrzewam jednak że to "żyd" w Tobie nakazuje Ci pisać takie kocopoły :) Pozdrawiam, i nie miej urazy. To wszystko żart, tak jak moja "kariera" w Aluprof

mmmmmmmmmm

a obowiązki o 1000%

Dorota
@mmmmmmmmmm

Skoro jesteś pracownikiem Aluprof to zachęcam Cię do przedstawienia nam swojej opinii o tym pracodawcy. Na oficjalnej stronie tej firmy widnieje informacja odnośnie prowadzonej rekrutacji: https://aluprof.eu/pl/firma/kariera Sądzę zatem, iż kilka osoby, które chcą tam aplikować, zastanawiają się, na jaki rodzaj umowy mogą tam liczyć na samym początku. Zechcesz wobec tego powiedzieć nam coś o tym? Zachęcam.

@Wróbel P.

Mistrzu ebnij se w pusty leb wazelino

Krzychu

Jak wygląda praca w biurze konstrukcyjnym, dużo stresu? Jakie zarobki i traktowanie pracowników biurowych?

Były fizol

Ktoś jeszcze w tym bu lu pracuje chyba sami nieudacznicy i desperacji, odszedłem rok temu i jestem szczęśliwym człowiekiem a na forum zaglądam z ciekawości jak się zalicie zamiast olać tą firmę

Krzysiek

Witam, czy możecie się wypowiedzieć na temat pracy przy suwnicy? Tam są bodajże dwie zmiany. Czy warto podjąć taką pracę. Pozdrawiam.

Twojastara
@Krzysiek

Normalnie 3 zmiany od lipca wprowadzają 4 brygadówke zajob jak fiks, (usunięte przez administratora) syfu, jedni zwożą palety do wstawienia inni dzwonią co masz wyciągać.. Nie polecam

Złamas

Co myślicie o kamerach(usunięte przez administratora) Bo niektórzy miszczowie to praktykują .

Beduin za 20zl brutto po 10la
@Złamas

A co mamy myśleć....? Nikt nic z tym nie robi pomimo zgłoszeń do kadr i innych wyższych ludzi w firmie.Najlepiej będzie jak ktoś to zgłosi do Pipu bo to co się wyprawia w tej pseudo firmie potentacie w branży aluminium to jest jakaś paranoja nikt już nie przychodzi do pracy pomimo wielu ogłoszeń w mediach o pracę że każdego ułoma przyjma byle miał dwie ręce i dwie nogi tylko sztuka się liczy ale UA przyjeżdża za niedługo przejmą zakład tylko że wydajność będzie kiepska 25 % bo nic nie Czaja po Polsku i do roboty podejście też liche ale co tam narazie hajs się na górze zgadza tylko do czasu A ten czas już niedługo się skończy jak ten zakład......

Aaa

Witam. Jest tam u Was możliwość nabycia karty MULTISPORT lub czegoś w tym rodzaju ?

Pomocny
@Aaa

Jest dopłata do multisporta, wychodzi z tego co pamietam około 48zł na miesiąc wtedy.

Noey

Witam tam jest jakaś lakiernia pionowa jest tam fajna robota mistrz jakiś spoko brygadierzy ziomki atmosfera ogółem? Mam doświadczenie jako lakiernik i zastanawiam się czy składam tam cv słyszałem na na pionowej lakierni stawki są w porządku prawda to??

Kkkk
@Noey

Praca jak na taśmie we fiacie

Lakiernik

Pracuje w firmie ponad 6 lat na produkcji i w sumie nie jest źle. Jedynie co mi nie pasuje, chociaż nie jest to mój "interes" to prawdziwy wysyp przyjęć niekompetentnych ludzi po znajomościach na biurowe stanowiska typu różnej maści "specjaliści" oraz "asystenci", którzy wnoszą niewiele a często tylko powodują chaos. Ostatnie lata dla firmy są niezwykle tłuste, problem powstanie gdy tak dobra koniuktura się skończy a na pokładzie zostanie masa bezużytecznych darmozjadów, których trzeba wykarmić.

Sławek
@Lakiernik

Boże , człowieku ile Ty masz racji w tym co piszesz to nawet sam nie wiesz !!!

Maniek

Jak z zarobkami na początek? Widzę że teraz dużo przyjęć na różne wydziały, na produkcji jakie stawki netto na początek? Pozdrawiam.

Oponia

Takie jak na magazynie ok 16.5 + dodatki + nadgodziny

@Maniek

Jak nie dymasz na okrągło to zarobisz 2200 i nic więcej, wiem bo tam przepracowalem rok. Wierz mi nie warto tam się pakować, Totalny wyzysk inwigilacja, wszędzie kamery ani na 2 minuty nie przysiądziesz. Szczerze ODRADZAM

Zniesmaczony po podwyzkach
@Maniek

Przyjęcia są cały czas, bo tu nikt o zdrowych zmysłach nie chce pracowac, przychodzą na 2-3miesiace i odchodzą. Jeżeli chcesz być galernikiem to zapraszam, (usunięte przez administratora)

Lakiernik
@Były fizol

Chyba masz jakiś uraz psychiczny skoro "przepracowałeś rok" a udzielasz się pod wszystkimi postami. Nie jest kolorowo jak wszędzie ale nie też najgorzej. Zajmij się swoim życiem chłopie chyba, że masz nadmiar czasu bo siedzisz na bezrobociu :)

@Lakiernik

Kolego, na bezrobociu nigdy nie byłem, i za sobą mam 30 lat pracy ale w większym bagnie nie pracowałem. Odszedłem i nie żałuję a teraz ostrzegam ludzi przed tą firmą bo większy (usunięte przez administratora) trudno spotkać na rynku pracy

Bronek

Miejmy nadzieję że zarząd z prezesem na czele wkoncu weźmie się za jednego pseudo miszcza(usunięte przez administratora) ponieważ liczne skargi w kadrach na tego pana zostały zamieniecione pod dywan ten pan nie powinien być na stanowisku miszcza przemawia przez niego nienawiść i chęć ponizenia zwykłego pracownika.Podmawial ludzi którzy byli zapisani na nadgodziny 1 i 3 maja A teraz nie ma kto na produkcję wydawać towaru.A wszystko to z zazdrości że ludzie mogą sobie dorobić pracując w święta do kiepskiej wypłaty jaką dostają.Ustawia grafik pod swoją rodzinkę którą obsadza na najlepszych stanowiskach jakie są w firmie tzn.fakturzystki,zastępcy brygadzista.itp.a pracownikowi potrafi dac 3 różne zmiany w ciągu jednego tygodnia.Moze najwyższy czas zabrać się za to że jest przełożonym dla swojej rodziny na zmianie i faworyzuje ich. W żadnej firmie takie coś nie ma prawa bytu.Pani (usunięte przez administratora) nie tak "gwiazdorzyla" i jak skończyła a nie takie plecy miała więc czas zająć się tym pseudo miszczem...

produkcja
@Bronek

potwierdzam nie miał kto wydawać materiału :D

Igor

Czy poza "gruszą" macie jeszcze jakieś dodatki socjalne?

prezes

Oooo, ale cóż to nowy kierownik ds. technicznych nie sprawdził się ? a może potrzebny drugi?

Zostaw merytoryczną opinię o Aluprof S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Aluprof S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluprof S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 331.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluprof S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 277, z czego 27 to opinie pozytywne, 135 to opinie negatywne, a 115 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluprof S.A.?

Kandydaci do pracy w Aluprof S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluprof S.A.