Opinie o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aluprof S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Aluprof S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

JacekW

Pracowałem w biurze, przy projektowaniu kilka lat. Ogólnie jest ok. Ludzie z którymi bezpośrednio się współpracuje byli ok. Dużo się nauczyłem dzięki nim i dzięki sobie. No właśnie, dzięki nim i dzięki sobie, bo systemowo (organizacyjnie) nie ma takiej możliwości. Nikt o tym nie myśli i ludzie rzucani są na żywioł. Także trzeba być na to przygotowanym. Niemniej polecam. Na pewno nie ma całe życie, ale jakie czas można tam spędzić. Szczególnie, że branża jest potencjalnie dochodową. Tu kolejny przytyk, bo akurat nie w Aluprofie. Pensje są średnie, ale z doświadczeniem wyniesionym z tej firmy gdzie indziej można już przyzwoicie, a może nawet lepiej niż przyzwoicie zarobić.

@JacekW

Jako doświadczony pracownik, mógłbyś przybliżyć jakiego rodzaju umowy są podpisywane z nowymi pracownikami? Czy po okresie próbnym są zawierane kontrakty długoterminowe? Piszesz o tym, że można się wiele nauczyć. Czy firma oferowała ci kursy i szkolenia dokształcające? Pracodawca na swojej stronie https://www.aluprof.eu/praca szuka pracowników różnych specjalizacji. Napiszcie jeśli będziecie aplikować.

krzyniu

Witam. Tak na serio - jakie stawki obowiązują w pracy w magazynie, jakie dodatki (funkcyjne, premie, zmianowe itp.) Jak rozliczają nadgodziny, ile jest dodatku do czterobrygadówki. Takie konkrety by mnie interesowały. Błagam - nie piszcie" ch@jnia - nie polecam" - bo to jużnie działa. Chciałbym konkretów. Jest tu jakis merytoryczny pracownik, zwłaszcza w sekcji magazynowej ? Pozdrawiam. K.

Kamis
@krzyniu

Na początek chyba 17.50 +3.50 brutto za czterobrygadowke premia 300 brutto kwartalnie za niechorowanie 3x w roku 380 zł na karcie podarunkowe i premia roczna ok 1.5-2 tyś

Kamis
@krzyniu

Nadgogodziny 100%

@Kamis

To jak na taką firmę, szału nie ma

Czy firma Aluprof jest zakładem pracy chronionej? Sądząc po wpisach na forum to chyba tak.

Niezdecydowany

Mam pytanie jak wygląda praca na produkcji w Aluprofie w systemie 4brygadowym mianowicie głównie chodzi mi o zarobki na dziale pakowania np albo magazynie

Angelika
@Niezdecydowany

2200 na 4 brygadowce, zapieprz nie polecam

Mało profesjonalne podejście rekruterki do potencjalnych pracowników. Kilka etapów rekrutacji, pierwszy etap przez telefon. Pani dzwoni w okolicach 17:00 i Już pierwsze pytanie dotyczy oczekiwanych zarobków, nie wymieniając wcześniej nawet obowiązków na danym stanowisku oraz odpowiedzialności. Zbywa każde pytanie dotyczące wysokości prowizji. Kolejne pytania mocno ogólnikowe, żadne nie związane ze stanowiskiem. Brak pytań odnośnie poprzednich miejsc pracy. Mimo informacji o drugim etapie rekrutacji, rekruterka już się nie odzywa. Nie przesyła maila o wykluczeniu z naboru, nie informuje o tym telefonicznie, zwyczajnie marnuje czas oczekującego kandydata. Skoro w taki sposób traktowani są kandydaci, nie chcę wiedzieć w jaki sposób traktowani są pracownicy. Nie zamierzam składać aplikacji do tej firmy w przyszłości.

Oczekiwane zarobki, poziom języka obcego

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Mat

Jak wygląda praca mistrza, jaki zakres obowiązków ? Ile godzin miesięcznie się pracuje ? Ile osób 'ma się pod sobą'? Jak wygladaja zarobki ?

Bogdan
@Mat

Praca mistrza nie jest zła masz 168h do przerobienia nie musisz się znać na niczym tylko musisz potrafić nekac człowieka i męczyć go psychicznie że by poczuł się jak śmieć.. Ta praca jest idealna i zarobki nie złe

Agata

@Pracownik WTW, fajnie, że jesteś zadowolony z pracy i atmosfery w niej panującej. Myślisz, że pracodawca wspiera pracownika w rozwoju kariery i pozwala mu awansować? Na jakiego rodzaju umowy może liczyć nowo przyjęty pracownik? Pracodawca daje stabilne zatrudnienie i długoterminowe umowy o pracę? Poleciłbyś tę firmę innym osobom szukającym pracy? Aluprof nadal szuka pracowników na stanowiska; pracownik magazynowy, pracownik produkcji, operator CNC, a także osoby na trzymiesięczny staż z bardzo dobrą znajomością programu AutoCad 2D.

Piotrek
@Agata

Mowa pewnie w tych ogloszeniach o zakladzie w goleszowie. Pracuje tutaj kilka lat i osobiscie jestem bardzo zadowolony, z umowami nie ma problemu, generalnie w goleszowie atmosfera jest ok, bywaja czasem spiny jak jest cos pilnego, ale to jest nieuniknione. Mistrzowie sa jak bajbardziej ok. Zarobkow bym sie na dzien dobry nie spodziewal kosmicznych ale z biegiem czasu mozna na prawde dobrze zarobic. Bogaty pakiet socjalny, nadgodziny 100% płatne- nawet te w tygodniu. Jak bedzie dalej tak jak jest teraz to na pewno popracuje tutaj jeszcze przez dlugi czas.

Sławek

Tak myślę czy nie przenieść się do kadr..Praca od 8-16, czysta praca..Tylko czy moje wykształcenie spełnia kryteria?, wie ktoś?- Niepełne podstawowe, ale wiecie jak to było kiedyś ze szkołą..Nadrabiam wizualnie chociaż, piękny uśmiech, i brązowe oczy..Dajcie znać, a ja napiszę list motywacyjny..Czy picie siary winowej myślicie się uwzględnia? .

Były fizol

Agatko, gdzie jesteś???? Czyżby przestali ci płacić za zadawanie głupich pytań???

Racjonalnie obiektywny

Na temat magazynu: Wszyscy są jeszcze do przełknięcia..Z wyjątkiem kierowniczki magazynu, babochłop ma tak wysokie ego jakby była co najmniej Dyrektorem Polsatu, i miss Polski..Kobieto zacznij traktować ludzi równo z szacunkiem, bo kiedyś może Ci się w życiu źle potoczyć.. Praca nie jest zła, zarobki mocno średnie, socjal dobry, system pracy czterobrygadowy skreśla Cię z normalnego życia osobistego, kierowniczka-mistrzowie tragedia (Nie wszyscy mistrzowie, jest dwóch naprawdę w porządku). Pozdrawiam

Andrew
@Racjonalnie obiektywny

Na szczęście pseudo kierowniczka już jest odsunięta od magazynu teraz stworzą dla niej fikcyjne stanowisko za wielką kasę... tacy ludzie powinni mieć wylot od ręki.mistrzowie szkoda gadać Ale myślę że wkoncu to ktoś zauważy jak traktują pracowników i skończą jak Pani J....

Taliban

Witam. Mam pytanie jakie są obecnie zarobki w Aluprofie oraz jaka panuje atmosfera? Jakie jest kierownictwo itp. Czy są przyjęcia do zakładu i jakie ewentualnie trzeba spełnić warunki? Będę wdzięczny za informację

Brajan
@Taliban

Wystarczy że masz dwie ręce i dwie nogi nie koniecznie prawa i lewa mogą być wszystkie lewe to już jesteś przyjęty umiejętności może być zero. Chęci do pracy też nie koniecznie musisz posiadać i dostaniesz 16.5 brutto na start.Atmosfera jest tragiczna nowe kierownictwo i starzy mistrzowie zero szacunku do pracownika poniżanie pomiatanie mobinng itp. Jeżeli nie szanujesz sam siebie to praca idealna.Miejmy nadzieję że inspekcja pracy wkoncu za i interesuje się ta pseudo firma . NIE POLECAM jest w Bielsku wiele firm duzooo lepszych.

JUREK

Coraz gorzej się dzieje ten zakład to jedna wielka teoria mowa tutaj o nowym kierowniku działu jakości organizuje wraz ze swoimi "statystkami" szkolenia na którym uczą jak postępować z profilami nie mając o tym bladego pojęcia zabieraja tylko prywatny czas pracownika już nie wspomnę o kierownik u magazynu który spaceruje opowiada a nic się nie poprawia taka lepsza zmiana...

Kris
@JUREK

Tworzą fikcyjne stanowiska wciskając swoim znajomych i to nie za małe kwoty na to to są pieniądze a podwyżek jak nie było to niema...za chwilę będzie więcej umysłowych jak fizycznych jak już tak nie jest... komedia jakich mało Nie POOECAM ....

Pozdrawiam kolegę z innej brygady który ciągle wykrzywia mordę i pluje.

Ksenia

Łukasz nie pisz już do mnie, odczep się raz na zawsze !.

Łukasz

Jak coś macie (usunięte przez administratora) do powiedzenia to zapraszam do biura. (usunięte przez administratora)

Naga
@Łukasz

Łukasz jakie to męskie, cały Twój styl :*

Łukasz Rusinek
@Łukasz

Witam, osobę którą podpisuje się moim Imieniem oraz Nazwiskiem pragnę poinformować iż kolejny wpis zostanie zgłoszony do odpowiednich służb.

Zaczołem pracę 3 miesiące temu pomimo negatywnych opinii na forum teraz mogę się wypowiedzieć praca na magazynie nie jest taka ciężka ale atmosfera którą tworzą mistrzowie zwłaszcza Pan R. to jest jakieś nieporozumienie mobinng itp.od miesiąca są ustalone normy i brygadzisci razem z mistrzami zwariowali nie wspomnę już o tym że jak chcesz dzień wolnego albo masz inną sprawę do mistrzów to jak są w biurze w dwójkę to nic nie załatwisz wieczne wysmiewanie się i drwiny z pracownika niektórzy nie powinny być na takim stanowisku po prostu nie dojrzali do takiej funkcji mowa tutaj o Mistrzach R,A,Sz,Ł, I to nie tylko moje zdanie ale większości pracowników...Jak znajdzie się wkoncu jakiś odważny to zgłosi to do zarządu i może coś z tym zrobią...

@Nowy

Nowy, wierz mi że ztym nic nie zrobią bo rączka rączkę myje też tam pracowałem i tam się nic nie zmienia od lat oprócz pracowników, (usunięte przez administratora) był jest i będzie, dobrze ci radzę wiej z tamtad bo dorobisz się garba

master vs slave
@Nowy

jesteś nowy i widzisz że taki mistrz przez małe "m" jak szanowny szanujący przede wszystkim samego siebie Łukasz R. nie ma pojęcia o kierowaniu ludźmi i gdyby nie znajomości to nie miałby prawa piastować takiego stanowiska w takiej firmie...zatem skoro zrobili czystki na górze niech wyczyszczą smród i na tym szczeblu skoro nawet młodzi widzą od razu komu słoma wchychodzi z każdej dziury..

taki michal
@master vs slave

W OPOLU MAGAZYN TEZ NIECH WYMIENIA PSEUDOMISTRZUNIOW BO ICH POZIOM I POSTAWA ŚWIADCZĄ JEDYNIE O UKLADACH Z KIEROWNIKIEM. FIRMA DOBRA, DODATKI WYPLACAJA, PIENIĄDZE ODPOWIEDNIE, BHP JEST, NIECH TYLKO WYSPRZATAJA UKRAIŃCÓW I MISTRZÓW, LUDZIE ZACZNĄ SIE STARAĆ BARDZIEJ

Andżelika
@Nowy

To co wyprawiają na magazynie mistrzowie to jest samowolka mobinng i poniżanie pracowników oraz wyśmiewanie na każdym kroku dobrze że już tam nie pracuje ale faktycznie mógłby Prezes zrobić porządek i na tym stanowisku napewno by to poprawiło atmosfere w firmie która nie jest już za ciekawa. Ogłoszenia w radiu na autobusach a i tak nikt nie przychodzi...To tylko świadczy o zarobkach i atmosferze jak tam panuje... Trzeba zrobić porządek z pseudo " miszczami "

@taki michal

Opole magazyn bez obecnych mistrzów i pazdziocha będa lepsze. Trzeba zmian co do tych 4 osob

Były fizol

Pracowałem w tym"przybytku rozkoszy " i tak jak to ludzie opisują tak jest, firmy nie polecam, ze względu na niekompetentnych mistrzów na magazymie szczególnie Łysej paly i kierowniczki, pseudo kierowniczki która robi co chce z ludźmi. Ogólnie ta firma powinna się zająć PIP. Wcale się nie dziwię że nikt już tam nie chce pracowac po mimo tyłu ogłoszeń w mediach lokalnych, nawet Ukraina się wypiela na tą firmę. Współczuję ludziom tam pracującym jeszcze, jest tyle pracy w około, ludzie obidzcie się i wiejcie z tamtad

Pracownik WTW

Witam, Czytam te wypociny flustratów zza ekranu i płakać się chce ze śmiechu - tacy są mocni gdy anonimowość zapewniona ale żeby coś wywalczyć albo chociaż merytorycznie skrytykować to już nie są tacy wygadani. Mam około 3,5 roku stażu w firmie i z moich obserwacji wynika że nie jest źle jak to tutaj piszą. Jeżeli ktoś uczciwie pracuje i robi "swoje" to w zależności od wydziału szybko się wdroży w robotę, będzie mieć coraz lepiej również finansowo + spokój u przełożonych. Ja zaczynałem w 2015 roku od stawki 13zł brutto na start teraz mam ponad 20zł brutto + dodatek za 6 dniowy lub 4 brygadówkę i standardowo tak jak wszyscy za nocki 3zł czyli średnio około 23-25zł brutto za godzinę roboty. 2100 to zarabiają asy co non stop siedzą na l4 albo biorą urlop bezpłatny bo się juz wystrzelali z urlopu :) Z mojego przykładu jasno wynika, że średnio 24zł brutto X 8 godzin dziennie X 21 dni (Średnio w miesiącu roboczych) daje ponad 4tys brutto. Do tego dochodzi premia 300zł co kwartał za niechorowanie i rózne benefity takie jak karta żywieniowa 380zł przed swietami, premia roczna i wczasy pod gruszą. około 3 tys netto jest + jak się przyjdzie na nadgodziny to szybko rośnie kasa w góre(100% lub nawet niekiedy 150 - 200% płatne). Co do pracy to u mnie na wydziale nie każdy się nadaje bo trzeba mieć pewne umiejętności na start, praca pomimo pierwszego wrażenia nie jest lekka ale tragedii nie ma. Podobnie jest zresztą na innych wydziałach, każdy ma swoją specyfikę więc są plusy i minusy. Atmosfera wg mnie jest ok. Czasami jak są pilności bywa nerwowo ale przeważnie jest w porządku. Jak widzę przed bramą grupkę nowych, których trzon stanowią młokosy, które myślą że zarobią krocie za nic, to wiem, że z całej grupy zostanie na stałe może garstka a reszta przyjdzie na forum wylać wiadro pomyj i swoje żale. Polecam wziać się za uczciwą pracę i przestać narzekać lub zmienić firmę :)

Pete
@Pracownik WTW

Rzetelnie to opisałeś, dzięki za info, zaaplikuje tam

@Pete

Aplikuj,aplikuj,jak Masz spore bicepsy to dorobisz się garba. POWODZENIA!!!!!

mały12
@Pracownik WTW

Wypowiedź pracownika WTW to nic innego jak wypowiedź osoby dbającej o dobry pijar firmy bo niema kto pracować przepraszam niema robotników jak to się w auprofie mówi bo pracownik to w biurze. Ogólnie brakuje ludzi w całej firmie nawet ukrajńcy odchodzą do innych firm.

Gacek

Witam ile zarobie na 4 brygadowce na produkcij ?

Krystian

Widać że zarząd się obudził bo kroki które poczynił (rozgromił całą ekipę rządzącą)były już od dawna potrzebne . Miejmy nadzieję że teraz to pójdzie w dobrym kierunku ....

Agata

@Maja, mogłabyś napisać coś więcej na temat warunków pracy? Można liczyć na premie, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe lub pakiet socjalny? Czy praca odbywa się na akord? Jak wygląda atmosfera w pracy? Masz dobre relacje ze współpracownikami i przełożonym? Firma do oddziału w Bielsko Białej szuka pracowników produkcyjnych i magazynowych. Oferuje stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy eksperckiej lidera w swojej branży, atrakcyjny system wynagradzania, bogaty pakiet benefitów oraz atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych. Czy ktoś z odwiedzających ten wątek jest zainteresowany rekrutacją? Czekam Na Wasze opinie.

Zniesmaczony po podwyzkach
@Agata

Agatko, zamiast wypytywac o warunki pracy, proponuję przyjąć się do tego syfu na miesiąc czasu, podejrzewam że odchodzisz z pracy po przepracowanym pierwszym tygodniu tutaj się nie siedzi za komputerem (produkcja i magazyn) i nie wypisuje bzdur, tylko trzeba je.. c na nierobow zza biurek a jest ich sporo bo cały biurowiec i każdy z nich mniej niż 3 tys to nie zarabia

@Agata

Mam pytanie, skoro tak bardzo potrzebujecie pracowników na produkcje to dlaczego pracownicy z Randstat przetrzymywani są min. 8 miesięcy ?? W innych zakładach jeśli już jest firma zewnętrza to taki pracownik firmy jest max 3 miesiące a potem jest przejmowany przez zakład ...

Zostaw merytoryczną opinię o Aluprof S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Aluprof S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluprof S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 328.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluprof S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 274, z czego 27 to opinie pozytywne, 133 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluprof S.A.?

Kandydaci do pracy w Aluprof S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluprof S.A.